HTC 8x vs Samsung Ativ

Diskuze o levných telefonech HTC 8X a HTC 8S s operačním systémem Windows Phone 8
lo1kat1
nováček
nováček
Příspěvky: 26
Registrován: ned led 08, 2012 12:51
Zařízení: Samsung Galaxy Note 2
Bydliště: Beroun

HTC 8x vs Samsung Ativ

Příspěvek od lo1kat1 »

chystam se koupit si HTC 8x,moc semi líbí.ale uplinula chvilka od vydání,a už nacházím spoustu inzerátů,že je lidi zase prodávají.a řeší třeba problémy se samovolnými restarty,atd.bojím se abych si nepořídil nějaký "nedodělek"jen proto abych měl první přístroj z win.phone 8.jsem zarytej "windousák"takže 8ičky určitě chci,ale nebude lepší počkat na samsung ativ?má větší pamět,pamětovky,větší display(to je pro mě důležité,ted mám htc titan a supr)ale zatímco značku HTC používám už pěkných pár let(at už s win mobile,nebo win phone)se samsungem nemám zkušenosti.nechce se mi zapadnout do "stáda samsungů"ale asi to bude nejlepší přístroj z osmičkama.nebo máte jinný názor?předem děkuji za odpovědi.
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

HTC 8x vs Samsung Ativ

Příspěvek od mimonaut »

no, vystihl jsi to docela přesně a vlastně mám podobný názor, nicméně jsem se rozhodl počkat. Uvidíme, jak si povedou nové stroje od jiných značek, třeba je zatím neodladěný samotný systém a proto padá.. třeba je to jen problém HTC.. Rozhodně není zatím kam spěchat. Ceny budou nižší, aplikace co využijí potenciál WP8 zatím nejsou a dal bych tomu čas na odladění "dětských nemocí"
Martin Suchan
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1138
Registrován: pát bře 11, 2011 10:48
Zařízení: Nokia Lumia 925
Bydliště: Praha

HTC 8x vs Samsung Ativ

Příspěvek od Martin Suchan »

ty nahodne rebooty pry zpusobuje Facebook app. Ja mam take HTC 8X od prvniho dne a nevidel jsem jediny reboot, mozna prave proto, ze jsem take nikdy neinstaloval Facebook.
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Re: HTC 8x vs Samsung Ativ

Příspěvek od mberdych »

Psal jsem to u 8x, zkusim.
Roberts
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 132
Registrován: čtv led 27, 2011 11:43
Zařízení: iPhone 6, iPad Air

HTC 8x vs Samsung Ativ

Příspěvek od Roberts »

Mam 8X presne 7 dni. Zaznamenal jsem 1 restart. Po 2 letech s WP mne to vubec neprekvapuje, Lumie (a mel jsem jich radu) se mi restartovali nejednou. Tohle je urcite problem WP a ne HTC.

Jinak si myslim, ze Samsung vseobecne je kvalitnejsi nez HTC (mysleno po technicke strance, nehodnotim zakaznicky pristup SW a pod.), preci jen je to firma s podstatne vetsim technologickym zazemim. Osobne asi prejdu k Ativu az bude na trhu. Ale v tomto pripade to bude spise kvuli velikosti.
hudyss
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 406
Registrován: pát led 19, 2007 17:07
Zařízení: Google Pixel 2

HTC 8x vs Samsung Ativ

Příspěvek od hudyss »

lo1kat1 píše:chystam se koupit si HTC 8x,moc semi líbí.ale uplinula chvilka od vydání,a už nacházím spoustu inzerátů,že je lidi zase prodávají......
Ano prodávají ho, ale dle mě je to spousta případů, kdy byl tlf zakoupen 1.11. v HTC v Praze. Kde k tomu byl Xbox Kinect, ten si nechají a tlf nepotřebují.
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

HTC 8x vs Samsung Ativ

Příspěvek od mimonaut »

roberts: to nebude problém wp. Za rok a půl s omnií7 při aktivním využívání jsem zaznamenal 2! restarty :)
VNavrátil
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 196
Registrován: úte zář 06, 2011 19:06
Zařízení: Samsung Galaxy Nexus
Bydliště: Praha

HTC 8x vs Samsung Ativ

Příspěvek od VNavrátil »

Mě se zase Omnia restartovala hodně často, po nějaké postmango aktualizaci to naštěstí přestalo :)
jk001
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 204
Registrován: pon zář 05, 2011 12:27
Zařízení: HTC Mozart , Omnia 7

HTC 8x vs Samsung Ativ

Příspěvek od jk001 »

Ach jo
reštartovanie určite nie je problém WP ja mám dva telefóny cca rok a pol ,omnia sa nereštartla ani raz ( cca 60 aplikácii a rýchlosť ako ked bola nová) a mozart len raz .
WP určite nie je dokonalý ale k jeho neduhom určite nepatrí že sa samovoľne reštartuje alebo mrzne
PS: vo firme máme 10 omnii7 tak som sa spýtal kolegov ale ani oni si na reštart alebo mrznutie nespomínajú
s nokiami na WP nemám skúsenosti ale na základe mojich skuseností s WP a článkoch o nokiach ktoré majú WP to určite nieje problem WP ale harweru alebo jeho poruchy
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

HTC 8x vs Samsung Ativ

Příspěvek od mimonaut »

spíš firmware
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HTC 8x vs Samsung Ativ

Příspěvek od htcjirka »

Ani s Titanem + Lumi 800 + Lumii 900 me zatim zadny samovolny restart nepotkal,tak snad to bude i tak nadale s WP8 a Lumii 920.
mceza

HTC 8x vs Samsung Ativ

Příspěvek od mceza »

Moje Lumie 800 se mi restartovala jednou. Takže na to si nemohu stěžovat.

Pokud restart opravdu způsobuje FB aplikace, tak to je snad ještě horší, než kdyby byla přímo chyba přímo v systému. Aplikace by nikdy a za žádných okolností neměla mít žádnou možnost zasáhnout do systému tak, aby spadnul. Nikdy.
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Re: HTC 8x vs Samsung Ativ

Příspěvek od mberdych »

FB aplikace to neni, to se uz potvrdilo. Telefon mam v servisu, moc necekam, ale uz jen kvuli tomu, abych to htc sdelil jsem ho tam dal.
Martin Suchan
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1138
Registrován: pát bře 11, 2011 10:48
Zařízení: Nokia Lumia 925
Bydliště: Praha

HTC 8x vs Samsung Ativ

Příspěvek od Martin Suchan »

HTC 8X uz mam take tyden a az na jedno podivne samovolne vypnuti v kapse, kdy na zapnuti pomohl az dvojhmat On+VOlume down na 10 vterin, casto pouzivany u Lumie 800, kdyz nechtela jit zapnout, zadny problem s restarty nemam. Skoro jiste to bude nejaky problem s firmware, vsak plaforma je venku par dni.

Jen treba pro Lumii 800 vyslo ze rok asi 6 firmware updatu, nepocitaje nove verze samotneho WP.
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

HTC 8x vs Samsung Ativ

Příspěvek od mberdych »

Pokud to nekomu nedela, tak je to pozitivni zprava a znamena to, ze ten device je vadnej a je sance se dockat napravy. Bohuzel podle fora wpcentral tech lidi neni rozhodne malo.
Uživatelský avatar
kalmia
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 476
Registrován: úte pro 28, 2010 18:26
Zařízení: Nokia Lumia 930 Black

HTC 8x vs Samsung Ativ

Příspěvek od kalmia »

mimonaut píše:roberts: to nebude problém wp. Za rok a půl s omnií7 při aktivním využívání jsem zaznamenal 2! restarty :)
Můžu potvrdit, já měl za rok a půl na Omnii 7 také jen 2 restarty.
lo1kat1
nováček
nováček
Příspěvky: 26
Registrován: ned led 08, 2012 12:51
Zařízení: Samsung Galaxy Note 2
Bydliště: Beroun

HTC 8x vs Samsung Ativ

Příspěvek od lo1kat1 »

ono nejde jen o restarty,hloupé je i ta malá paměť.mám titana a ten má stejnou paměť,a po roce už ji mám plnou.ale zase 8x se mi líbí.je to dilema které si musí rozhodnout každý sám.já asi počkám na ativ.už kvuli velikosti displeje a také paměti.ale nad 8x budu ještě chvíli slintat :-)
rulezzzor
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 200
Registrován: úte zář 23, 2008 11:33
Zařízení: Omnia W

HTC 8x vs Samsung Ativ

Příspěvek od rulezzzor »

mam omnia w a nepamatuju kdy se mi restartoval.....
osso
smartguru
smartguru
Příspěvky: 682
Registrován: pát pro 17, 2010 22:31
Zařízení: Lumia 950 XL, Lumia 830, Lumia 640 LTE, Nexus 5x

HTC 8x vs Samsung Ativ

Příspěvek od osso »

Zdravim mam HTC 8X asi tyzden a zatim je to stable ale uz tam bol posledny update od vyroby zatim fici skvelo rychlost systemu je oproti Samsung Omnii 7 brutalna niektore app sa nacitaju aj dvakrat rychlejsie, zatim iba spokojnost, len keby ta baterka vydrzala trocha viac treba nabijat kazdy den :lol:
Roberts
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 132
Registrován: čtv led 27, 2011 11:43
Zařízení: iPhone 6, iPad Air

HTC 8x vs Samsung Ativ

Příspěvek od Roberts »

Doufal jsem ze tato diskuse bude o srovnani htc 8x vs samsung ativ s a ono je to porad o restartech windows phone.
Odpovědět

Zpět na „HTC 8X a HTC 8S“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů