HTC 8X s Windows Phone 8: Rady, tipy, diskuze

Diskuze o levných telefonech HTC 8X a HTC 8S s operačním systémem Windows Phone 8
Odpovědět
vaseks0001
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 218
Registrován: pon črc 06, 2009 14:08
Zařízení: HTC HD2

HTC 8X s Windows Phone 8: Rady, tipy, diskuze

Příspěvek od vaseks0001 »

Neprijde s tim clovek o záruku ?
shor3s
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 111
Registrován: ned lis 11, 2012 19:12
Zařízení: Samsung Omnia W, HTC 8X, Nokia Lumia 820

HTC 8X s Windows Phone 8: Rady, tipy, diskuze

Příspěvek od shor3s »

Tak už jsem to nevydržel a koupil jsem si Lumii 820 a svuj HTC 8X jsem přenechal přítelkyni. Nedá se na to už koukat co HTC předvádí. Když se teď podívam co všechno Nokia nabízí navíc oproti ostatním výrobcům, tak nechápu proč jsem šel nejdřív do Samsunga a pak HTC..a přítelkyni jsem rači řekl ať na telefonu nic neposlouchá dokud jí to nedovolim :D
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HTC 8X s Windows Phone 8: Rady, tipy, diskuze

Příspěvek od htcjirka »

vaseks0001 píše:Neprijde s tim clovek o záruku ?
Ne,pokud flashujes rom urcenou pro tvuj region(ono by ti to stejne nedovolilo flashnout jinou)
Jsou to original exe od HTC,stejnym zpusobem se to flashuje v oficialnim servise.
CageJ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1134
Registrován: ned dub 21, 2013 11:19
Zařízení: Lumia 520.820,920,830

HTC 8X s Windows Phone 8: Rady, tipy, diskuze

Příspěvek od CageJ »

Lenze nikto nepovedal, ze pokial vam recovery mode nespusti, tak mate smolu a jedine RMA. Niektore telefony sa totiz k PC ani nepripoja cez recovery... tie co su uplne dead... kto ma len chybu s prehravanim alebo telefon vie zapnut ma stastie.
vaseks0001
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 218
Registrován: pon črc 06, 2009 14:08
Zařízení: HTC HD2

HTC 8X s Windows Phone 8: Rady, tipy, diskuze

Příspěvek od vaseks0001 »

Super dík za info. Tak dávám rom stahovat a večer po práci flešnu. Je to stejný způsob jako měla HD2 takže naprostá pohoda. Tohle jsem hledal už dávno, ale výrobce originál rom nedal ke stažení což nechápu proč. Server je dost pomalý tak jak to stáhnu, nahraju to třeba na uložto.
vaseks0001
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 218
Registrován: pon črc 06, 2009 14:08
Zařízení: HTC HD2

HTC 8X s Windows Phone 8: Rady, tipy, diskuze

Příspěvek od vaseks0001 »

Mě to flešnout nejde. Instalátor hodí error a telefon se restartuje. Hodím htc do bootloaderu připojím kablík a spustím exe soubor. Chvilku to něco dělá a pak konec. Chyba 270 UPDATE ERROR
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HTC 8X s Windows Phone 8: Rady, tipy, diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Chyba 207 je,ze mas jinou rom,pro jiny region.
vaseks0001
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 218
Registrován: pon črc 06, 2009 14:08
Zařízení: HTC HD2

HTC 8X s Windows Phone 8: Rady, tipy, diskuze

Příspěvek od vaseks0001 »

No ale použil jsem tu romku která je ke staženi a pouze pro Evropu :-( Nechapu moc proč to nefunguje
wizaard
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 404
Registrován: sob čer 28, 2008 20:25
Zařízení: Nokia Lumia 930
Bydliště: Plzeň

HTC 8X s Windows Phone 8: Rady, tipy, diskuze

Příspěvek od wizaard »

Není telefon "šedivka" nebo od operátora?
vaseks0001
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 218
Registrován: pon črc 06, 2009 14:08
Zařízení: HTC HD2

HTC 8X s Windows Phone 8: Rady, tipy, diskuze

Příspěvek od vaseks0001 »

Ne ne kupoval jsem ho primo v Datardu. Doufam ze to šedivka není. Podařilo se to už někomu fleshnout??
vaseks0001
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 218
Registrován: pon črc 06, 2009 14:08
Zařízení: HTC HD2

HTC 8X s Windows Phone 8: Rady, tipy, diskuze

Příspěvek od vaseks0001 »

Nahrál jsem Evropskou Romku HTC Phone 8X na uložto. Mě to prostě fleshnout nejde. Jestli se to někomu podaří tak dejte vědět

Kód: Vybrat vše

http://ulozto.cz/x71aX1SA/ruu-accord-u-apo-00-htc-europe-2-00-401-03-1-11b-32-19-23-2-15-42-32-retail-enc-release-1-exe
polcakcz
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: úte črc 30, 2013 16:43
Zařízení: HTC 8x

HTC 8X s Windows Phone 8: Rady, tipy, diskuze

Příspěvek od polcakcz »

Zdravím! Chtěl bych se vás, zkušenějších uživatelů zeptat na pár věcí.
1. Je možné, že HTC aktualizaci na GDR2 po problémech uživatelů stáhlo? Mobil jsem kupoval 23.7. (Alza) a jediná aktualizace která mi byla doposud nabídnuta je Portico....
2. Od koupě neúspěšně řeším problém s integrovaným facebook messengerem, bez problémů a prakticky okamžitě dostanu notifikaci pokud mi někdo napíše poprvé, po odepsání ale další zprávy vůbec nepřijdou (odesílání zpráv funguje na 100%)... Zkoušel jsem už všechno (reset, odebrání účtu z mobilu i z live, úprava práv přímo na facebooku), ale neúspěšně. Neexistuje nějaké jiné řešení?

Z HW jsem nadšený, je to opravdu velmi dobrý telefon, ale to že mi jedna z "killer" funkcí windows phone nefunguje můj dojem docela kazí a to ani nemluvím o "haprujících" notifikacích na whatsapp (údajně chyba aplikace) a absolutně nefunkčních notifikacích facebookové aplikace (taky chyba aplikace)... To že je systém mnohem rychlejší než android tyto nedostatky zatím hravě vyvažuje, pokud ale bude tento stav trvat dlouhodobě, přetečou mi nervy...
fredysz
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 231
Registrován: pon říj 17, 2011 8:27
Zařízení: Lumia 930

HTC 8X s Windows Phone 8: Rady, tipy, diskuze

Příspěvek od fredysz »

Ten integrovany FB chat uz nefunguje mesic a pul. Kdyby aspoň MS vydal FB messenger jako aplikaci. Tohle me neskutecne stve. Clovek něco pouziva dva roky jako nahradu SMS, prestane to fungovat a dve velke firmy si problém prehazuji jako horky brambor. Jako male deti - to ne my, to oni! Uzivatele nezajima, kde je chyba, uzivatele chteji funkci používat a MS si neuvedomuje, ze at je chyba kde chce uzivatli nefunguje soucast systemu, takze to bude vždy chyba MS...
milennium
smartstar
smartstar
Příspěvky: 879
Registrován: čtv pro 20, 2007 20:03
Zařízení: NEXUS 6 / 64GB
Bydliště: Kutná Hora

HTC 8X s Windows Phone 8: Rady, tipy, diskuze

Příspěvek od milennium »

Bohužel s tím FB Chat je to opravdu mizérie... A je úplně jedno na čí straně je chyba. Jako zákazníka mi to opravdu je šuma fuk a pokud taková služba, která je navíc provázaná s OS nefunguje, je to na facku...
polcakcz
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: úte črc 30, 2013 16:43
Zařízení: HTC 8x

HTC 8X s Windows Phone 8: Rady, tipy, diskuze

Příspěvek od polcakcz »

Ano, na x fórech jsem o tom četl... Osobně si myslím že chyba není na straně facebooku, ale jednoznačně na straně MS, jelikož messenger integrovaný do live www portálu funguje naprosto OK, pochybuju že se API liší...
wizaard
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 404
Registrován: sob čer 28, 2008 20:25
Zařízení: Nokia Lumia 930
Bydliště: Plzeň

HTC 8X s Windows Phone 8: Rady, tipy, diskuze

Příspěvek od wizaard »

polcakcz píše:1. Je možné, že HTC aktualizaci na GDR2 po problémech uživatelů stáhlo? Mobil jsem kupoval 23.7. (Alza) a jediná aktualizace která mi byla doposud nabídnuta je Portico....
2. Od koupě neúspěšně řeším problém s integrovaným facebook messengerem, bez problémů a prakticky okamžitě dostanu notifikaci pokud mi někdo napíše poprvé, po odepsání ale další zprávy vůbec nepřijdou (odesílání zpráv funguje na 100%)... Zkoušel jsem už všechno (reset, odebrání účtu z mobilu i z live, úprava práv přímo na facebooku), ale neúspěšně. Neexistuje nějaké jiné řešení?
Ad 1) Ano, už jsem o tom tady na fóru psal - HTC zřejmě aktualizaci stáhlo a pracuje na opravě. Kupoval jsem už třetí HTC 8X - jedno 4/2013, druhé 6/2013 a třetí před pár dny. První dvě dostaly aktualizaci, poslední ne. Všechny stejná distribuce, stejný prodejce, nebrandované.

Ad 2) Tyto problémy má asi snad každý. Stejně tak dělají problém notifikace Facebooku. Zajímavé ale je, že problém je jen s Facebookem... Twitter, Viber, Skype ... bez problému. Nicméně Facebook chat je problém sám pro sebe - snad nikde mi nikdy nejel bez problému, jen na webu.
fanyn
nováček
nováček
Příspěvky: 30
Registrován: sob črc 06, 2013 18:34
Zařízení: HTC Windows Phone 8x

HTC 8X s Windows Phone 8: Rady, tipy, diskuze

Příspěvek od fanyn »

No pokud pracují na opravě, tak aby si namastili pod kolenama a zabrali! Koupil jsem si HTC 8x před měsícem a dost mě štve, že nemůžu používat sluchátka... A nejvíc mě vytáčí, že na stránkách HTC o tom není ani zmínka. Nějaké varování pro uživatele by nebylo od věci...
vaseks0001
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 218
Registrován: pon črc 06, 2009 14:08
Zařízení: HTC HD2

HTC 8X s Windows Phone 8: Rady, tipy, diskuze

Příspěvek od vaseks0001 »

Já si osobně myslím, že žádný Fix nebude. Opraví pouze aktualizaci aby se neřeklo a tím to hasne. Nikde jsem se nedočetl oficiální vyjádření od HTC k této chybě ani omluvu. (nebo jsem něco přehlédl?) Kolik dní už uplynulo od vypuštění zmetkové aktualizace a nic se neděje. Na HTC webu není ani možnost stáhnout oficiální ROM. Tohle chování mě zrovna od HTC štve.
wizaard
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 404
Registrován: sob čer 28, 2008 20:25
Zařízení: Nokia Lumia 930
Bydliště: Plzeň

HTC 8X s Windows Phone 8: Rady, tipy, diskuze

Příspěvek od wizaard »

vaseks0001: Počkat, co jsi jako čekal? Za ty ani ne dva týdny, co uplynuly od aktualizace, je vůbec pozitivní překvapení, že stihli zareagovat a aktualizaci prozatím stopli. Za pár dní s tím prostě nemůže firma jako HTC nic udělat - víš, jak dlouho vůbec trvá problém objevit, opravit a opravu schválit + zpoždění při vydání?

Fix určitě bude, určitě na něm pracují, ale reálně se to za méně než 3 týdny stihnout nedá, očekával bych, že bude dostupný v půlce srpna.
shor3s
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 111
Registrován: ned lis 11, 2012 19:12
Zařízení: Samsung Omnia W, HTC 8X, Nokia Lumia 820

HTC 8X s Windows Phone 8: Rady, tipy, diskuze

Příspěvek od shor3s »

ahoj lidi..nevíte jak to vypadá s fixem pro HTC 8X po té povedené aktualizaci? docela rád bych zase začal poslouchat hudbu..díky
Odpovědět

Zpět na „HTC 8X a HTC 8S“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů