HTC 8X s Windows Phone 8: Rady, tipy, diskuze

Diskuze o levných telefonech HTC 8X a HTC 8S s operačním systémem Windows Phone 8
Odpovědět
wizaard
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 404
Registrován: sob čer 28, 2008 20:25
Zařízení: Nokia Lumia 930
Bydliště: Plzeň

HTC 8X s Windows Phone 8: Rady, tipy, diskuze

Příspěvek od wizaard »

Včera jsem si psal s CZ podporou HTC a sice o problému už ví i tady v ČR na národní úrovni, ale nemají od techniků ani konkrétní informace o dočasném řešení (prý když se zakousne, nechat velmi dlouho na nabíječce - víc nevědí), ani o tom, kdy dorazí fix. Ale pracuje se na něm.

Co se týče Data Sense, rovněž nemají informaci, zda bude v některé další aktualizaci. Jen vědí, že teď není. :-)

Čili ano, na fixu se pracuje, ale to je tak vše, co se ví.
biscuit84
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 330
Registrován: sob pro 11, 2010 13:31
Zařízení: iPhone X,Note8,Honor9,iPad Pro 10,5”
Bydliště: Olomouc

HTC 8X s Windows Phone 8: Rady, tipy, diskuze

Příspěvek od biscuit84 »

tak HTC predovsetkym o probleme hodne "mlží" a tvari sa, ze akoze nic. ziadne oficialne vyjadrenie som od nich zatial nenasiel. som zvedavy, kedy ten fix ( a ci vobec ) vydaju...
vaseks0001
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 218
Registrován: pon črc 06, 2009 14:08
Zařízení: HTC HD2

HTC 8X s Windows Phone 8: Rady, tipy, diskuze

Příspěvek od vaseks0001 »

Kde je uvedeno napsáno ze nejaky fix bude??? Nikde. HTC mlzi zadne vyjadreni nic. Pochybuji ze neco poresi a chybu opraví. Fakt hnus. Smartphone za 7000 a nefunguje.
culis
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 145
Registrován: úte říj 27, 2009 2:12
Zařízení: Galaxy S7

HTC 8X s Windows Phone 8: Rady, tipy, diskuze

Příspěvek od culis »

Pokud ti něco nefunguje, tak jej reklamuj a pokud ti zatím funguje vše, tak jej používej. Zbytečně stresuješ sám sebe. ;-)
wizaard
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 404
Registrován: sob čer 28, 2008 20:25
Zařízení: Nokia Lumia 930
Bydliště: Plzeň

HTC 8X s Windows Phone 8: Rady, tipy, diskuze

Příspěvek od wizaard »

Přesně tak, zákazník nijak neutrpí. Pokud někdo aktualizoval a mobil se pokazil, dejte ho na servis a bude opraven. Tečka. V tomhle případě spíš HTC ubližuje samo sobě. :-)
vaseks0001
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 218
Registrován: pon črc 06, 2009 14:08
Zařízení: HTC HD2

HTC 8X s Windows Phone 8: Rady, tipy, diskuze

Příspěvek od vaseks0001 »

Nevím, ale vypadá to, že chyba s přehráváním multimédii asi u mě zmizla. Zítra chci zanést telefon na reklamaci. Provedl jsem hardreset a pro test nahrál do telefonu pár písniček. Mobil už hodinu hraje a pohoda. Vypadá, že je to OK. Nevím no budu to testovat a uvidím, zda to zamrzne nebo ne. Nakonec ho nikam nenesu, až se chyba znova projeví tak pak. Nevíte, čím to může být? Že by po tajnu HTC vydalo nějakou opravu?? Nebo že by se to nějak opravilo??
wizaard
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 404
Registrován: sob čer 28, 2008 20:25
Zařízení: Nokia Lumia 930
Bydliště: Plzeň

HTC 8X s Windows Phone 8: Rady, tipy, diskuze

Příspěvek od wizaard »

vaseks0001: Aktualizaci nevydali, ale těch faktorů, které to ovlivňují, může být milion a ne každému se chyba projevila. Čili dokud funguje, není třeba to řešit. Až/jestli přestane fungovat, reklamuj.
vaseks0001
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 218
Registrován: pon črc 06, 2009 14:08
Zařízení: HTC HD2

HTC 8X s Windows Phone 8: Rady, tipy, diskuze

Příspěvek od vaseks0001 »

Je to ale zajímavé. Před nedávnem stačilo 5min hudby a telefon se kousnul. Včera a dneska 1hodina hudby a v pohodě. Nechápu :-) jen jsem provedl HR
fredysz
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 231
Registrován: pon říj 17, 2011 8:27
Zařízení: Lumia 930

HTC 8X s Windows Phone 8: Rady, tipy, diskuze

Příspěvek od fredysz »

Prave vysel novy update na HTC 8X. Changelog se nezobrazil. Nahrala se jen novejsi verze firmware a bootloaderu. Nejspis jen vyresili problém se zvukem...
wizaard
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 404
Registrován: sob čer 28, 2008 20:25
Zařízení: Nokia Lumia 930
Bydliště: Plzeň

HTC 8X s Windows Phone 8: Rady, tipy, diskuze

Příspěvek od wizaard »

Potvrzuji aktualizaci. Nic se nezměnilo, Data Sense samozřejmě chybí... :-) Ale pravděpodobně je to jen oprava zvuku, jak tu padlo.
vaseks0001
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 218
Registrován: pon črc 06, 2009 14:08
Zařízení: HTC HD2

HTC 8X s Windows Phone 8: Rady, tipy, diskuze

Příspěvek od vaseks0001 »

Také potvrzuji. Aktualizace už se instaluje. Tak hlavní je že už zvuky budou OK. Ale mohli Sense přidat
polcakcz
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: úte črc 30, 2013 16:43
Zařízení: HTC 8x

HTC 8X s Windows Phone 8: Rady, tipy, diskuze

Příspěvek od polcakcz »

Tak už mám taky aktualizováno, facebook chat je stále nepoužielný, jiné chyby nepozoruju, hudba taky OK.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HTC 8X s Windows Phone 8: Rady, tipy, diskuze

Příspěvek od htcjirka »

HTC + Vodafone Australia neposkytne uzivatelum HTC 8X aktualizaci GDR2,tuto aktualizaci stopnulo.Na pozadi se hovori,ze duvodem je akvizice Microsoft/Nokia,ktera HTC nevoni..

http://wmpoweruser.com/htc-throws-a-his ... he-htc-8x/" onclick="window.open(this.href);return false;
wizaard
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 404
Registrován: sob čer 28, 2008 20:25
Zařízení: Nokia Lumia 930
Bydliště: Plzeň

HTC 8X s Windows Phone 8: Rady, tipy, diskuze

Příspěvek od wizaard »

htcjirka: Pokud to položili, je to velmi zlá zpráva. Ale moc tomu nevěřím. Spíš jde jen o to, že co nevidět tu bude GDR3 a možná jen nechtějí zbytečně tahat zdroje (lidi, práci, peníze), když chvíli na to vydají GDR3. Nehledě na to, že GDR2 potřebovali dostat hlavně k těm, kterým zlikvidovali mobil (nebo to hrozilo). :-) Oproti GDR3 navíc GDR2 moc nového/zásadního nepřináší.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HTC 8X s Windows Phone 8: Rady, tipy, diskuze

Příspěvek od htcjirka »

navíc GDR2 moc nového/zásadního nepřináší.
To ani GDR3,bez ucasti a snazeni jako to dela Nokia to muze HTC ci Samsung zabalit uplne.
wizaard
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 404
Registrován: sob čer 28, 2008 20:25
Zařízení: Nokia Lumia 930
Bydliště: Plzeň

HTC 8X s Windows Phone 8: Rady, tipy, diskuze

Příspěvek od wizaard »

htcjirka: Mě už tohle netrápí, smířil jsem se s tím, že HTC nebo Samsung do WP žádné inovace nebo nápady dávat nehodlají a jen vydávají telefony, protože mají smlouvy s Microsoftem. Jde mi jen o to, aby vydávali aktualizace (GDR2, GDR3, Blue apod.). Pokud budou vydávat, nechám si moje HTC 8X ještě určitě rok a pak uteču. Pokud ne, jdu k Nokii/MS hned.
[email protected]
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: úte dub 15, 2014 19:53
Zařízení: HTC 8x

HTC 8X s Windows Phone 8: Rady, tipy, diskuze

Příspěvek od [email protected] »

Ahojte, umí někdo poradit jak získat SMS ze zálohy na netu? Měl jsem HTC 8X a zálohoval jsem SMS synchronizací na net. Nicméně jsem i 8X přišel a nakonec se rozhodl, že nový telefon bude jiný - bez platformy WP8. Problém který mi vznikl je, že potřebuji získat/stáhnout SMS ze zálohy na netu, mám tam důležité texty, které pravděpodobně budu potřebovat pro účely policie proti dlužníkovi. Po obnově telefonu z tovrního nastavení se mi správně načetly z netu zpět, ale v Cloudu od Microsoftu mám jen obrázky. Jde to nějak někde stáhnout, nebo se mám obrátit na HTC/MicroShit? Díky za rady.
Daniel Stiegler
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 265
Registrován: čtv čer 20, 2013 11:18
Zařízení: Lumia 1520, 920, 928, 650
Bydliště: Brno, South Moravia

HTC 8X s Windows Phone 8: Rady, tipy, diskuze

Příspěvek od Daniel Stiegler »

[email protected]: Nevím jastli taková data bude možné vytáhnout z Backup na OneDrive, ale mohlo by třeba jít, že si seženete jiné Windows Phone, stáhnete backup a pak přenesete do jiného zařízení. Nic takového jsem nikdy nezkoušel, ale jít by to mohlo.
Manek49
smartguru
smartguru
Příspěvky: 708
Registrován: čtv led 13, 2011 22:40
Zařízení: iPhone 5C
Bydliště: Horní Branná

HTC 8X s Windows Phone 8: Rady, tipy, diskuze

Příspěvek od Manek49 »

Obavám se, že je do jinýho telefonu než s WP nedostaneš...
Edit: Jedině tak jak psal Daniel, ale WP už nemam, takže to nemůžu ověřit.
hondzo
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: úte črc 30, 2013 19:12
Zařízení: Nokia Lumia 820

HTC 8X s Windows Phone 8: Rady, tipy, diskuze

Příspěvek od hondzo »

Zdravím, chcel som sa opýtať, či je nejaká možnosť kompletne flashnut HTC 8x. Je to možné cez LSRT, alebo to funguje len pre Lumie? Priateľke ma 8x a neuveriteľne sa jej zasekáva. Bola prihlásená do DP a to by mohol byť aj ten dôvod. Ďakujem za pomoc.
Odpovědět

Zpět na „HTC 8X a HTC 8S“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů