Asus Padfone: Dojmy, zkušenosti a postřehy

Diskuze věnovaná chytrým telefonům Asus ZenFone, PadFone a dalším…
Odpovědět
pasik
nováček
nováček
Příspěvky: 30
Registrován: stř srp 29, 2012 6:05
Zařízení: ASUS Padfone
Bydliště: Brno

Asus Padfone: Dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od pasik »

Ty problemy s datama na tabletu si nemyslim ze jsou na strane padfone .. rekl bych ze na vine bude spis operator .. jednoduse to lze vyzkouset proste tak ze vemete tablet nekam .. kde ma nekdo jiny silny signal na jinem zarizeni a stejnem operatorovi .. Doma se vetsina lidi ale pripojuje pres wifi .. neni prece duvod cerpat fup z dat .. navic wifi zere min nez mobilni sit ..

K tem rozmlacenym telefonum .. co s tim proboha delate?
M.BoBo
smartguru
smartguru
Příspěvky: 504
Registrován: stř pro 17, 2008 13:18
Zařízení: iPhone XS, iPad 2018, Apple Watch 5
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Asus Padfone: Dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od M.BoBo »

Zdravím majitele padfone:)
Už skoro deset dní sem hrdym majitelem tohoto skvostu. Opravdu koupě nelituji, konečně sem našel zařízení kvality apple s androidem, které za sebou nechá i ty největší tahouny se ctyrjadry:).

Ale mám jeden dotaz týkající se proximity senzoru. Také vám svítí nepřetržitě? U sgs3 a předchozích telefonů se aktivoval pouze při hovoru. A dále ta baterka nic moc.. přisuzuji to tomu proximity senzoru... vydrží sotva den, kdežto galaxy vydrželo při této zátěži dny dva..

Díky za odpovědi a snad se brzy dočkáme jelly bean:)
pasik
nováček
nováček
Příspěvky: 30
Registrován: stř srp 29, 2012 6:05
Zařízení: ASUS Padfone
Bydliště: Brno

Asus Padfone: Dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od pasik »

Mrkni sem http://www.padfoneclub.com/pl/forum/for ... ic.php?308" onclick="window.open(this.href);return false;
tam nekdo tvrdi ze s eto deje jen pri zapnutem auto-brightness.. zkousel si to vypnout ?

nebo mrkni jeste sem http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=951858" onclick="window.open(this.href);return false;

BTW jsem si ted vsiml ze me nesviti vubec ani pri hovoru :) Nikdy jsem si toho nevsiml
M.BoBo
smartguru
smartguru
Příspěvky: 504
Registrován: stř pro 17, 2008 13:18
Zařízení: iPhone XS, iPad 2018, Apple Watch 5
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Asus Padfone: Dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od M.BoBo »

zatim nemam registraci, tak si moc neprectu:D.. btw neni ten proximity recalibrator jen na rootnute dhd?.. ja sem zatim nerootoval, chtel bych zatim ten JB a za pul roku SGS4 aspon na chvilicku, ale ted premyslim i o te klavesnici, nevis kde se nejak levne da sehnat?
je to videt opravdu jen ve tme a sviti to porad, sem si toho vsiml vecer, ze tak lehce cervene poblikava vysokou frekvenci..

edit: ted sem zkusil vypnout automaticke podsviceni, restartovat a svitit to prestalo, pri hovoru se samozrejmne rozblika, tak to ma byt..

nejspis to je zpusobene tim, ze ma jen jedno cidlo, ne dve jako sgs3 (proximity, a svetelny senzor)
pasik
nováček
nováček
Příspěvky: 30
Registrován: stř srp 29, 2012 6:05
Zařízení: ASUS Padfone
Bydliště: Brno

Asus Padfone: Dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od pasik »

jj je to tak zhasnul jsem a pak to jde videt .. hmm to je celkem neprijemne zjisteni :) Je to opravdu jeden senzor viz .. http://www.capellamicro.com.tw/EN/produ ... 47&mode=16" onclick="window.open(this.href);return false; takze kdyz zapnes auto-brightness sviti furt .. Myslim ale ze je lepsi to mit stale zapnute protoze ve vysledku pokud nebuses korigovat jas vymlati ti to baterku jeste rychleji ..

Co se ceny klavesnice tyce tam si moc nepomuzes .. vsichni to prodavaji za +- 2900 a nez usetrit 100 z nejakyho pochybneho kseftu radjei bychto koupil v TS bohemia .. alfacompu nebo nejakejm osvedcenem ksefte .. kde vis ze ti to v pripade problemu i vyreklamuji ..
pycha
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: pon lis 05, 2012 8:40
Zařízení: padphone asus

Asus Padfone: Dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od pycha »

Aktualizace facebook už to šlape
Rados92
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 65
Registrován: úte lis 03, 2009 16:26
Zařízení: Asus Padfone
Bydliště: Opava

Asus Padfone: Dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od Rados92 »

Potvrzuji. To to trvalo. Ještě by mohli aktualizovat SPB Time a bylo by to super.
pexeso
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: pon lis 12, 2012 8:40
Zařízení: Asus Padfone

Asus Padfone: Dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od pexeso »

Tak mě taky nejspíš čeká reklamace.....nemám to sice ani 14 dní, ale vzhledemk tomu, že jsem ičař, tak můžu na 14 lhůtu vrácení zapomenout.....Docela mě štve, to co tu píšete, že se musí posílat vše...zase měsíc bez nového tlf...:/
Budu reklamovat "tablet" - v levém dolním rohu je "odlepené" sklo a vystupuje nad rovinu okraje tabletu, po celém zbylém obvodu je to jinak OK....
Jinak jsem z toho konceptu nadšenej, přesně to co jsem potřeboval, ale tyhle nedokonalosti mě vytáčejí...
Už mám vlastně druhej:
- 1 - vrácení peněz, obratem nákup nového (kvůli iču, nechtěl jsem čekat na opravu), navíc závada dost mizerná - v levém horním rohu OBČAS blikal jeden pruh "pixelů", nedělalo to vždy, takže jsem si dokázal představit vyjádření servisu - "závada se neprojevila", i proto tento "ne příliš košer" postup
- 2 - Nový jsem rozbalil, vložím padfone do tabletu a nic...otevřu dvířka a zahýbu trochu s telefonem a obrazovka naskočila, když jsem se telefonu dotknul znovu zase zhasla, už sem byl nasr., vadný kontakt asi, ale po několika "zásunech" to přestalo a vše zatím šlape.....až tedy na to odlepené sklo.......
Kurnik ale zařízení za 17t by snad mělo být v nějaké kvalitě.....Jinak mám s asusem vesměs dobré zkušenosti.
M.BoBo
smartguru
smartguru
Příspěvky: 504
Registrován: stř pro 17, 2008 13:18
Zařízení: iPhone XS, iPad 2018, Apple Watch 5
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Asus Padfone: Dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od M.BoBo »

tak ono je to vlastně jedno, jestli se má poslat vše, nebo jen telefon... tablet bez vloženého telefonu stejně nefunguje:))..
pexeso
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: pon lis 12, 2012 8:40
Zařízení: Asus Padfone

Asus Padfone: Dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od pexeso »

Tak PadFone opět na stole, tentokrát už třetí kus...tak uvidíme...

Btw. někde tady i na zahraničních forech jsem četl o problémech s příjmem signálu když je telefon v tabletu. Na jednom zahraničním foru jsem našel poznáku, že kdosi přišel na to, že ty piny co jsou na tlf a doléhají na ty "drátky" v tabletu jsou právě propojení antény, onen člověk zkusil drátky trochu povtáhnout a příjem se zlepšil. Zkusil jsem tedy totéž (chce to být ale kuwa opatrný) a ejhle, signál v tabletu najednou na plný kotel....Doporučuji tedy vyzkoušet, ale s maximální opatrností, drátky jsou napájené k motherboardu a směrem k zádům tabletu jsou jsem "zacvaklé", stačí tedy drátek malinko přimáčknout směrem do těla tabletu a přitom lehce nadzvednout (jako nástroj se mi osvědčilo kulaté párátko :) )
pycha
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: pon lis 05, 2012 8:40
Zařízení: padphone asus

Asus Padfone: Dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od pycha »

Zkoušel jsem mezi tyhle pacicky dat papír a na signál to nemělo žádnej vliv ani na nabíjení tak by nezajímalo na čo tam jsou???
Rados92
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 65
Registrován: úte lis 03, 2009 16:26
Zařízení: Asus Padfone
Bydliště: Opava

Asus Padfone: Dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od Rados92 »

Konečně jde zítra padfone na opravu, jak dotyk telefonu, tak tabletu, to bude pálka za opravu...
Skřet
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: sob říj 27, 2012 20:44
Zařízení: Asus Padfone

Asus Padfone: Dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od Skřet »

pexeso píše:Tak PadFone opět na stole, tentokrát už třetí kus...tak uvidíme...

Btw. někde tady i na zahraničních forech jsem četl o problémech s příjmem signálu když je telefon v tabletu. Na jednom zahraničním foru jsem našel poznáku, že kdosi přišel na to, že ty piny co jsou na tlf a doléhají na ty "drátky" v tabletu jsou právě propojení antény, onen člověk zkusil drátky trochu povtáhnout a příjem se zlepšil. Zkusil jsem tedy totéž (chce to být ale kuwa opatrný) a ejhle, signál v tabletu najednou na plný kotel....Doporučuji tedy vyzkoušet, ale s maximální opatrností, drátky jsou napájené k motherboardu a směrem k zádům tabletu jsou jsem "zacvaklé", stačí tedy drátek malinko přimáčknout směrem do těla tabletu a přitom lehce nadzvednout (jako nástroj se mi osvědčilo kulaté párátko :) )
Na mém tabletu to fungovalo po napružení kontaktů má signál i když leží na zemi kde žádný signál neměl. Dík za radu.
Rados92
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 65
Registrován: úte lis 03, 2009 16:26
Zařízení: Asus Padfone
Bydliště: Opava

Asus Padfone: Dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od Rados92 »

10 dní ho nemám a absťák jako prase a starou HD2 mám na používání. Ten displej se mi vůbec nelíbí, už jsem zvyklý na Amoled. :-D
Rados92
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 65
Registrován: úte lis 03, 2009 16:26
Zařízení: Asus Padfone
Bydliště: Opava

Asus Padfone: Dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od Rados92 »

No, deset dní je dávno pryč. HD2 jsem prodal za 3300 na inzerát, a tak mi zbyla pro pláč jen véčkový mobil, nokia 6131. To umí jen telefonovat. Teď teprve vím, jaký to je absťák. Na sms a telefonování to stačí a na zbytek používám momentálně stařičký HTC Desire Z, který jsem kdysi koupil rozbitý, takže je jen polofunkční. No na tom jde jen wifi a to ještě blbě, takže teď opravdu čekám jako na smilování. Ale k věci.
Padfone jsem posílal na opravu a v pátek 4.1. to bude 30 dní, takže ze zákona mám právo na odstoupení od smlouvy. Pokud mi jej do pátku pošlou - nepočítám - budu rád, bude opravený a funkční. Pokud ne, budu rád taky, za peníze které mi budou muset vrátit, jsem si představoval Padfone 2, ale na ten jsem už zanevřel, aniž bych ho měl v ruce. V balení již žádná bluetooth tužka, žádná klávesnice navíc, jako dock. To mně mrzí, protože bych do toho šel. Takhle to vypadá, že pokud mi vrátí peníze, jdu znovu do Padfone 1, koupím jinde a ještě mi zbydou tak 3-4tisíce, počítám. Protože jsem to kupoval mezi prvníma za nejvyšší cenu, jaká tu byla. Tak jsem zvědav, jak pochodím se rozepíšu pak, protože to nechci zakřiknout a navíc, nikdy nevíme kdo to tady čte :tlem:
milennium
smartstar
smartstar
Příspěvky: 879
Registrován: čtv pro 20, 2007 20:03
Zařízení: NEXUS 6 / 64GB
Bydliště: Kutná Hora

Asus Padfone: Dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od milennium »

Chtěl bych zeptat. jak jste spokojení s WiFi ? Tedy citlivost a stabilita ?
Rados92
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 65
Registrován: úte lis 03, 2009 16:26
Zařízení: Asus Padfone
Bydliště: Opava

Asus Padfone: Dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od Rados92 »

Já si nemůžu stěžovat. Rozhodně lepší a silnější, než jsem měl u HTC Desire Z, nebo HD2.
Uživatelský avatar
aeon101
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 478
Registrován: úte zář 25, 2007 17:21
Zařízení: Z Ultra, BB 9800
Bydliště: Kamenice u Prahy

Asus Padfone: Dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od aeon101 »

Citlivost a stabilita na jednicku co se tyka wifi, zadny problem...
Sadyx
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: stř zář 19, 2012 16:53
Zařízení: PadFone

Asus Padfone: Dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od Sadyx »

Ahoj,
jak jste na tom s handsfree v autech? Mám na mysli HF sady typu Parrot, Nokia, atd.
Osobně mám problém plnohodnotně spárovat HF Nokia CK-600.

Spárování se provede, ale už nejsem schopen stáhnout kontakty, to se vždy HF zrestartuje a na panelu mi nesvítí síť operátora, síla signálu a stav baterie. Vše ostatní funguje vč. přehrávače.
Jumbo78
moderátor
moderátor
Příspěvky: 704
Registrován: ned led 16, 2011 10:49
Zařízení: iPhone 7+ 256 GB
Bydliště: Jindřichov ve Slezsku

Re: Asus Padfone: Dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od Jumbo78 »

Nokia ck600 umí stáhnout pouze kontakty, které jsou uloženy přímo v telefonu - tedy ani na google... Řešil jsem to na tátově SGSII. Parrot umí jakékoliv
Odpovědět

Zpět na „Asus telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů