Asus Padfone: Dojmy, zkušenosti a postřehy

Diskuze věnovaná chytrým telefonům Asus ZenFone, PadFone a dalším…
Odpovědět
sotrava
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 155
Registrován: pon zář 13, 2010 9:08
Zařízení: Oneplus X
Bydliště: Benešov
Kontaktovat uživatele:

Re: Asus Padfone: Dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od sotrava »

Pokud chtějí kompletní balení tak jim tam pošli vše jak bylo. Jinak dobry nápad si vše pred odesláním vyfotit
pasik
nováček
nováček
Příspěvky: 30
Registrován: stř srp 29, 2012 6:05
Zařízení: ASUS Padfone
Bydliště: Brno

Asus Padfone: Dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od pasik »

U takoveto veci je vzdy lepsi jit reklamovat do obchodu kde jsem zarizeni kopupil nebo do autorizovaneho servisu .. nejblize mista bydliste ... Protoze v takovemto pripade to musi nkedo prevzit a do protokolu muzete chtit zapsat .. ze zarizeni na sobe nenese zadne oderky ci skrabance .. kdyz pak budete zarizeni vyzvedavat .. staci ho na miste prekontrolovat ..
Uživatelský avatar
mycel
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: ned zář 02, 2012 16:47
Zařízení: Asus Padfone 32 + 16GB + klávesy
Bydliště: Kostelec nad Labem

Asus Padfone: Dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od mycel »

Ahoj,aplikace jako doc,xls,pdf a ppt fungujou na Polaris Office,který je součástí aplikací.
Připojení k projektoru netuším,ale HDMI k Tv bez problémů.
lordanubis píše:Ahoj,
Dotaz 1: mám dotaz. Jaká je možnost připojení Asus PadFone k dataprojektoru - tedy pokud existuje nějaký způsob. Většina tabletů má na svém šasi HDMI konektor pro připojení k telce nebo monitoru, ale na padfonu station to vůbec není, tedy pokud se nepletu.

Dotaz 2: K čemu ten PadFone využívat, jako běžný uživatel? Tj. Internet, hudba, filmy, chat, "ksichtkniha" ... Dá se třeba využít ve spojení s aplikacema od MS Office? Někde jsem četl, že snad MS chce udělat krok zpátky a chtěj vydat kancelářský balíky pro MacOS a Android? Dá se třeba na tomhle tabletu s Androidem ovládat prezentace, dokumenty? Třeba i přes nějaký program, který dokáže připojit tablet ke vzdálené ploše PC s Woknama?
Uživatelský avatar
mycel
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: ned zář 02, 2012 16:47
Zařízení: Asus Padfone 32 + 16GB + klávesy
Bydliště: Kostelec nad Labem

Re: Asus Padfone: Dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od mycel »

Dneska jsem se podíval na fórum a chtěl jsem taky napsat, že FB mi také padá! Nevíte,kdy buďe vyřešeno?

Pak mam další dotaz - padá mi foťák, občas vyfoti, občas sekne a pomůže jediné restart.

A ještě jeden dotaz - Aplikace Sygic mi také padá, lépe řečeno nenaviguje... Nemáte nějaký odkaz na jinou navigaci? Díky zá pomoc.
pasik píše:Je to vidět i v nových komentářích na play. Ona ta aplikace už tak dost pokulhává .. teď to ovšem dostalo nový rozměr :)
Rados92
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 65
Registrován: úte lis 03, 2009 16:26
Zařízení: Asus Padfone
Bydliště: Opava

Asus Padfone: Dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od Rados92 »

Mi dělá problémy asi to šetření energie. Jak to mám povoleno, tak se pomalu spouští všechno. Zapnu sms, čekám. Zapnu foťák, neskutečně dlouho čekám, třeba i více jak 30 vteřin. Facebook, všem co mají padfone blbne, stačí se podívat na recenze ze stejného typu telefonu.
Skřet
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: sob říj 27, 2012 20:44
Zařízení: Asus Padfone

Re: Asus Padfone: Dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od Skřet »

mycel píše:Dneska jsem se podíval na fórum a chtěl jsem taky napsat, že FB mi také padá! Nevíte,kdy buďe vyřešeno?

Pak mam další dotaz - padá mi foťák, občas vyfoti, občas sekne a pomůže jediné restart.

A ještě jeden dotaz - Aplikace Sygic mi také padá, lépe řečeno nenaviguje... Nemáte nějaký odkaz na jinou navigaci? Díky zá pomoc.
pasik píše:Je to vidět i v nových komentářích na play. Ona ta aplikace už tak dost pokulhává .. teď to ovšem dostalo nový rozměr :)
Používám SYGIC NAVIGATOR 11.2.6 a bez problemů ( není jedna z nejnovějších ale mapy aktuální). Najel jsem sním asi 700 km za dva dny a bez žádného zádrhelu.
Wallot
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: úte úno 12, 2008 17:51

Asus Padfone: Dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od Wallot »

servis Padfonu je dost tragedie, alespon byl pred mesicem kdyz jsem padfone reklamoval (chrastil reprak telefonu a tablet se lehce rozpadal na prave strane)
6/9 reklamovano u CZC
13/10 to bylo v servisu
7/10 stav cekani na nahradni dily. nechal jsem si vratit penize (podle webu asusu byl telefon opraven az 18/10)

nyni mam SGN2 a jsem moc rad ze jsem se padfonu zbavil.
pasik
nováček
nováček
Příspěvky: 30
Registrován: stř srp 29, 2012 6:05
Zařízení: ASUS Padfone
Bydliště: Brno

Re: Asus Padfone: Dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od pasik »

Ta data ti nějak nesedi :) czc trvalo měsíc než to poslalo do servisu? Stav čekání na nahradni díly si znal dřív než to dorazilo do servisu?
Rados92
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 65
Registrován: úte lis 03, 2009 16:26
Zařízení: Asus Padfone
Bydliště: Opava

Asus Padfone: Dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od Rados92 »

tak jsem zjistil co mi dělá paseku v té synchronizaci. Konečně, po dlouhých týdnech používání.... Program GO contact EX. Pokud přes něj cokoli změním, nebo vytvořím nový kontakt, tak se to sekne a vypíše se mi v nastavení a synchronizaci ta hláška o tom, že služba bude brzy obnovena a nefunguje. Pokud cokoli, včetně vytvoření nového kontaktu udělám přes "LIDÉ", tak je to v pořádku, dělá to tedy program, který používám na kontakty a dialer. Asi kouknu po něčem jiném. Co používáte na kontakty vy, a jako dialer. (tedy pravděpodobně jeden na obojí). Títra jde ale konečně do servisu na ten tablet.


Jo a na tabletu je vedle tlačítka napájení malá černá tečka, jakoby nějaké reset tlačítko, co to je?
Uživatelský avatar
aeon101
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 478
Registrován: úte zář 25, 2007 17:21
Zařízení: Z Ultra, BB 9800
Bydliště: Kamenice u Prahy

Asus Padfone: Dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od aeon101 »

Jaka je vlastne vyhoda pouzivani te aplikace? Ja nepouzivam nic a vse funguje jak ma...
Deaktivovaný účet (01.2013)

Re: Asus Padfone: Dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od Deaktivovaný účet (01.2013) »

Na kontakty pouzivam exDialer, resp. kontakty v nem
Rados92
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 65
Registrován: úte lis 03, 2009 16:26
Zařízení: Asus Padfone
Bydliště: Opava

Asus Padfone: Dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od Rados92 »

Výhoda toho je, že je hezčí než ten obyčejný co tam je. :-D A taky síla zvyku z předchozího telefonu.
Dr.colombo
nováček
nováček
Příspěvky: 29
Registrován: pát pro 07, 2007 19:04

Asus Padfone: Dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od Dr.colombo »

Tak mám po dvou měsících používání závadu. Pad mi hlásí, že není vložena SIM karta a přitom když ji dám do jiného telefonu, tak funguje bez problémů :-(
Uživatelský avatar
aeon101
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 478
Registrován: úte zář 25, 2007 17:21
Zařízení: Z Ultra, BB 9800
Bydliště: Kamenice u Prahy

Asus Padfone: Dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od aeon101 »

Blbe, blbe...taky se mi to jednou za tyden stane, po restartu vse ok. Navic mi nejakym zpusobem odchazi konektor do sluchatek. Mozna je tam nejaka necistota, ale zacali hrat strasne potichu, navic v kombinaci s Endomondem ma hudebni prehravac podivne echo...(u trech prehravacu podobne). A aby toho nebylo malo, razantne se mi snizila zivotnost baterie v padfonu a nemam podezreni na zadnou aplikaci, ktera by tomu stavu odpovidala...
Rados92
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 65
Registrován: úte lis 03, 2009 16:26
Zařízení: Asus Padfone
Bydliště: Opava

Asus Padfone: Dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od Rados92 »

Já ještě před odesláním do servisu, na ten displej tabletu, začal používat ten spořič baterie a asi jak mi to vrátí to používat nebudu. Protože mi to způsobovalo to, že různé aplikace, jako třeba fotoaparát, sms a další strašně dlouho nabíhaly, fotoaparát navíc vždy po první fotce se sekl a musel se zavřít a znovu otevřít. Hrůza. Ale jak není spořič zapnutý, tak všechno ok.

K výdrži.
Já jsem na HD2 byl zvyklý a mám je i teď, co je Padfone v servise, 3 baterky a extra nabíječku. Koupeno na ebayi nabíječka a dvě baterky za asi dvě stovky. Čekám kdy bude i na Padfone. Už se objevila baterka 1550 mAh, ale za 11$, to je asi 250, ale není nabíječka a to mi je k ničemu, když musí být v telefonu, aby se nabila. :)
pycha
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: pon lis 05, 2012 8:40
Zařízení: padphone asus

Asus Padfone: Dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od pycha »

Ahoj povedlo se někomu zprovoznit facebook nebo se musí počkat na nějakou aktualizaci zatím používám frendcaster?

Docela často padá originál prohlížeč tak zkusím operumáte podobně zkušenosti?

Jste je zajímalo jak je to s těmi repraky za se mi že hraje pouze na levé straně už to tu někdo řešil ale nenašel jsem výsledek?

Nevíte o nějakém jiném pouzdru že kterého by se nemusel tablet vyndavat ale pouze otevřít jako u applu?

Půjdete do padphone 2? Já asi jo

Díky za info
Uživatelský avatar
aeon101
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 478
Registrován: úte zář 25, 2007 17:21
Zařízení: Z Ultra, BB 9800
Bydliště: Kamenice u Prahy

Asus Padfone: Dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od aeon101 »

FB pouzivam pouze v desktopove verzi, nikoliv aplikaci (ano, je nutne pockat na update, tato verze ma problemy). Pouzivam Dolphin a nic nepada.
Repracek je pouze na leve strane, resilo se to tady na foru i v recenzi. Jine pouzdro nez to dodavane nepouzivam, ale urcite najdes i dalsi alternativy.
Rados92
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 65
Registrován: úte lis 03, 2009 16:26
Zařízení: Asus Padfone
Bydliště: Opava

Asus Padfone: Dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od Rados92 »

Tak výměna dotykové vrstvy na tabletu 5002Kč. Za tuhle cenu jsem to samozřejmě odmítl, takže je tablet na cestě domů bez opravy.
Uživatelský avatar
aeon101
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 478
Registrován: úte zář 25, 2007 17:21
Zařízení: Z Ultra, BB 9800
Bydliště: Kamenice u Prahy

Asus Padfone: Dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od aeon101 »

Coze...?? A co zaruka?
pycha
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: pon lis 05, 2012 8:40
Zařízení: padphone asus

Asus Padfone: Dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od pycha »

Myslím že to není špatná cena na htc hd2 jsem měnil dvakrát za 6500 po třetí jsem koupil za půlku neoriginal a byl na něm vlek
Odpovědět

Zpět na „Asus telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů