Asus Padfone: Dojmy, zkušenosti a postřehy

Diskuze věnovaná chytrým telefonům Asus ZenFone, PadFone a dalším…
Odpovědět
Dr.colombo
nováček
nováček
Příspěvky: 29
Registrován: pát pro 07, 2007 19:04

Asus Padfone: Dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od Dr.colombo »

Má problém s nastavením Mailu pro VODAFON, nemáte s tím někdo kladnou nebo nějakou zkušenost. Nejsem schopný to rozchodit a na lince vodafonu mi nedokázali poradit.
David Barborka
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 169
Registrován: pát úno 23, 2007 1:31

Re: Asus Padfone: Dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od David Barborka »

Ty mas email u vodafone?
Dr.colombo
nováček
nováček
Příspěvky: 29
Registrován: pát pro 07, 2007 19:04

Asus Padfone: Dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od Dr.colombo »

Ne blbe jsem to napsal sorry, mam tiscali a operatora vodafone.
handy
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: ned lis 22, 2009 13:00
Zařízení: Asus Padfone 16GB

Asus Padfone: Dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od handy »

Ahoj, u Vodafone je jediná odlišnost v SMTP serveru pro odchozí poštu. Je to smtp.vodefonemail.cz . Kdyby něco, tak dej vědět co ti přesně nejde.
Dr.colombo
nováček
nováček
Příspěvky: 29
Registrován: pát pro 07, 2007 19:04

Asus Padfone: Dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od Dr.colombo »

No to je právě ono, když tam dám vodafonemail, tak mi to píše, že se nelze připojit k serveru. Problém, je, že mui ta pošta nejde ani stáhnout. Nemažu maily ve schránce, protože je stahuji do více počítačů a tak ani pořádně nevím jak to nastavit. Stahlo se mi to jednou a od té doby se to tváří, že tam nic není.
David Barborka
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 169
Registrován: pát úno 23, 2007 1:31

Re: Asus Padfone: Dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od David Barborka »

http://napoveda.tiscali.cz/index.php?title=Mobil" onclick="window.open(this.href);return false;

Já u seznamu u smtp nenastavuji poskytovatele, ale prostě dám smtp.seznam.cz
pasik
nováček
nováček
Příspěvky: 30
Registrován: stř srp 29, 2012 6:05
Zařízení: ASUS Padfone
Bydliště: Brno

Asus Padfone: Dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od pasik »

Neni to uplne to co hledas ale ja osobne bych to resil tak .. ze kdyz uz pouzivam system od google zvolil bych jeho email pro spravu dalsich schranek .. osobne to mam udelane takto .. na me hlavni gmail schrance mam nastaveny pop na vsehcny ostatni me emaily ktere pouzivam pro ruzne pracovni i soukrome ucely .. takze vse mi chodi do gmailu .. ktery pak automaticky vidim i v telefonu .. nerikam ze to takto musi vyhovovat kazdemu .. ale v gmailu je nastavit vse co u jinych poskytovatelu freemailu .. + mnoho veci navic ..

Jinak dalsi postrehy z padfonu .. nainstaloval jsem dnes task managera a do ignorovanych pridal aplikace ktere nechi killovat a do autokillu vse ostatni krom systemovych ... uz asi 3 hodiny mi sviti stejny stav baterie a to jsem dost telefonoval :) Ten stav baterie je vubec zvlastni .. nikdy to neodecita po procentech ale spis tak po 10 proste stav baterie je 98 buch a najednou je 89 treba ... pouzivate nejaky battery widget ktery vam funguje ok? Zkusil jsem asi 4 vsechno s eto chova stejne a prijse mi ze i baterie padfonu ma s tim realnym odectem celkem problem .. Co s etyce konektrou pro napajeni tabletu a jeho otoceni do pouzdra vcera jsem premyslel nad tim samym .. ze by s eto otoceni o 180 hodilo .. treba to doladi .. ono to myslim v tech predchozich fw slo ne ?

Dale jsem zaregistroval ze mi blbne autosenzor na ovladani podsviceni .. nekdy to proste nedela co ma .. ale to uz tu nekdo psal .. predpokladam jen otazka casu nez to vyresi .. klavesnice ma dorazit cca za hodinu ... tam zatim cekam na nove dojmy :))
Dr.colombo
nováček
nováček
Příspěvky: 29
Registrován: pát pro 07, 2007 19:04

Asus Padfone: Dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od Dr.colombo »

S tím googlem mě to taky napadlo, ale jak udělám, abych si stahoval všechny stránky do tý googlovský?? Třeba tiscali mail neumí přeposílat do jiného mailu. Pak ještě jeden problém, když budu chtít někomu odepsat tak jak to udělám abych odepsal třeba z toho mailu na seznamu, nebo tiscali a ne z googlu.

To otočení si myslím, že doladí. S tou baterií je to záhada.

Co používáš na blokaci těch aplikací???
pasik
nováček
nováček
Příspěvky: 30
Registrován: stř srp 29, 2012 6:05
Zařízení: ASUS Padfone
Bydliště: Brno

Asus Padfone: Dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od pasik »

To vse gmail umi .. v prvni rade si musis nastavit ve sve google schrance ucty tech ostatnich mailu .. Nastaveni/ucty a import/ Zkontrolovat poštu z jiných účtů (pomocí protokolu POP3): Tam si nastavis vsechny schranky ze kterych chces postu tahat do Gmailu .. pak si musis nastavit adresy ze kterych chces odesilat .. http://support.google.com/mail/bin/answ ... swer=22370" onclick="window.open(this.href);return false; kdyz ti pak dojde email ne primo na gmail adresu .. ale na jinou kterou jen vycucavas gmailem .. a das odpovedet .. tak se do odesilatele automaticky nastavi adresa na kterou ti to odesilatel poslal a ne tvoje gmail adresa ..

Task managera pouzivam tohoto ..https://play.google.com/store/apps/deta ... LnRhc2siXQ." onclick="window.open(this.href);return false;.

Nastavil jsem si v nem par veci ktery chci ignorvat .. (budik .. atd) a zbytek jsem pridal do autokillu a nastavil ze autokill se provede automaticky po vypnuti displaye .. + jsem nastavil nejakou periodu po ktere to kontroluje .. tusim 1x za hodinu .. funguje to fakt ok ..
pasik
nováček
nováček
Příspěvky: 30
Registrován: stř srp 29, 2012 6:05
Zařízení: ASUS Padfone
Bydliště: Brno

Asus Padfone: Dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od pasik »

[OT]
jeste k tomu gmailu .. ono ma to vic vyhod .. treba kdyz pouzivas google kalendar .. tak s tim samozrejme funguji veskery widgety atd .. a chodi ti upozorneni na email kdyz mas neco v kalendari atd .. dlouho mi vadilo ze gmail neumi slozky ale pouze stitky .. to uz je take minulost .. archovace .. hledani .. atd vse funguje precizne .. jedine co nepouzivam .. je synchronizace kontaktu .. kdysi jsem to pouzival jako zalohu ale vadilo mi ze rozhazoval tel cisla .. a neprisel jsem na to jak ho dnotutit aby nedaval mezery do tel cisel .. tak spravu kontaktu mam v exchange zbytek jedu pres google ..
[/OT]
Dr.colombo
nováček
nováček
Příspěvky: 29
Registrován: pát pro 07, 2007 19:04

Asus Padfone: Dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od Dr.colombo »

To zní moc zajímavě, asi to zkusím a uvidím.

Já jsem ty kontakyt přez toho googla převáděl z WM, bylo to něco strašnýho, ale dostal jsem je to pada a teď je potřebuju všechny projít, zeditovat doladit a zazálohovat.

Tak já jdu na to. Dík Moc :-)
pasik
nováček
nováček
Příspěvky: 30
Registrován: stř srp 29, 2012 6:05
Zařízení: ASUS Padfone
Bydliště: Brno

Asus Padfone: Dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od pasik »

Tak uz pisu z padfone klavesnice .. prvni dojmy vic nez dobre .. co se tyce baterky .. tak mobil jsem dnes od rana nenabijel az ted jsme ho pichnul do tabletu a ten do stanice .. po dlouhe prodleve na 62 procentech se po cca trech hodinach zacala baterka sunout smerem dolu a postupovala po dvouprocentech .. rekl bych ze tohle je bug a doufam ze ho opravi pristi fw.
Rados92
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 65
Registrován: úte lis 03, 2009 16:26
Zařízení: Asus Padfone
Bydliště: Opava

Re: Asus Padfone: Dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od Rados92 »

sotrava píše:Jakou používáš navigaci?
Mám Sigic. Dneska jí použiju zase asi na 5 hodin jízdy. Těším se. Je i více vymakaná než byl TomTom na Windowsu. :-) No ale co se mi včera stalo, nechápu. Chtěl jsem telefonovat, telefon z tabletu venku samozřejmě, tak jsem jej vytáhl z kapsy a koukám, kontakty žádné. Tak otevřu nastavení, synchronizaci, a opět stejný problém jako nedávno. U synchronizacš kontaktů byl vykřičník a byl napsáno CHYBA SYNCHRONIZACE, BUDE BRZY OBNOVENA, nebo tak nějak. No ale při ruční synchronizaci to nedělalo nic. Jen se začlo točit kolečko a po chvíli hláška vyskočila zase. Tak jsem dal opět odstranit celíj google účet, přidal jej znovu jako nový a už to bylo v pořádku. Otevřel jsem dialer, (nepoužívám originální, ale aplikaci GO DIALER EX) a jak mi nikdy problém nedělala, tak najednou nastavená v základním režimu, jako bych jí právě nainstaloval. Všechno nastavení fuč. Nevím teda proč to udělalo. Tohle se mi stalo.vlastně včera, takže čtvrtek a v úterý jsem na google kontaky přes.telefon přidával kontakt, který se mi po včerejším odebrání a znovuzadání účtu nenačetl, takže problém s tou synchronizací musel být už v to úterý minimálně... No musím to pohlídat. Teď cestuju ve vlaku, regiojet s wifi a je ti paráda. Na stolečku, hezky zaseknuté v obalu, ale chtělo by to klávesnici... :-)
Dr.colombo
nováček
nováček
Příspěvky: 29
Registrován: pát pro 07, 2007 19:04

Asus Padfone: Dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od Dr.colombo »

To je moje noční můra, že přijdu o kontakty. Nepoužíváte někdo nějaký jiný kontaktovník?? Mě se ten originál moc nelíbí. Jinak co se týče SIGIC, tak do Maďarska se ztratil jenom jednou, asi nějaký kus silnice který nebyl v mapě, jinak v pohodě. Byl jsem zvyklý na IGO, to mi přiopadlo lepší, no tak snad si zvyknu :-)
pasik
nováček
nováček
Příspěvky: 30
Registrován: stř srp 29, 2012 6:05
Zařízení: ASUS Padfone
Bydliště: Brno

Asus Padfone: Dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od pasik »

Si je odzalohuj ... people/import-export .. ulozis si je do jednoho souboru na sd kartu a ten soubor si nekam odzalohuj a muzes ty kontakty kdykoli naiportovat zpet
Dr.colombo
nováček
nováček
Příspěvky: 29
Registrován: pát pro 07, 2007 19:04

Asus Padfone: Dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od Dr.colombo »

Tak jsem včera úspešně uděklal ten google mail, nastavil všechny moje mailové adresy a jdu to zkusit rozchodit do pada. Snad se to povede :-)
Uživatelský avatar
jazzman26
nováček
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: sob srp 18, 2012 17:07
Zařízení: Asus Padfone

Re: Asus Padfone: Dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od jazzman26 »

Co se kontaktů tyče, jak je mám zalohovane podle vyšše uvedeného postupu na sd kartě a ještě poslane do dropboxu. Co kdyby sem musel z nějakého důvodu formátovat kartu :-) Jinak používám go contakt
Dr.colombo
nováček
nováček
Příspěvky: 29
Registrován: pát pro 07, 2007 19:04

Asus Padfone: Dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od Dr.colombo »

Tak to mám hotový. Přes ten gmail to jde úplně parádně, jenom bych potřeboval nějaký widget na ten gmail. Řešíší to nějak, nebo přes tu ikonu v menu??
pasik
nováček
nováček
Příspěvky: 30
Registrován: stř srp 29, 2012 6:05
Zařízení: ASUS Padfone
Bydliště: Brno

Asus Padfone: Dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od pasik »

Staci ikona ..kdyz ti dojde email vidis to pree ve stavove liste. Imho by to byl zbytecnej widget navic.
Dr.colombo
nováček
nováček
Příspěvky: 29
Registrován: pát pro 07, 2007 19:04

Asus Padfone: Dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od Dr.colombo »

No jo, jenže já nikde nic nevidím :-)
Odpovědět

Zpět na „Asus telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů