Výměna baterie - VSP Data Sezimovo Ústí

Diskuzní fórum věnovaná současné vlajkové lodi HTC, modelu One X s quad-core procesorem…
Odpovědět
fibi777
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pát lis 28, 2014 9:13
Zařízení: HTC one X

Výměna baterie - VSP Data Sezimovo Ústí

Příspěvek od fibi777 »

Jaké máte zkušenosti s výměnou baterie? Nikdy jsem to neřešil a argumenty vybírat telefon podle toho, zda můžu sám vyměnit baterii jsem nebral vážně. Ale zde je moje zkušenost s výměnou baterie na HTC one X v autorizovaném servisu VSP Data a.s., Sezimovo Ústí.
V čtvrtek 5/11 jsem přes WEB VSP Data objednal pozáruční opravu výměnu baterie i s dopravou. (Měl jsem s nimi předchozí dobrou zkušenost se záruční opravou, kdy oprava proběhla velice rychle – asi za 10 dní i s dopravou) Jiné servisy jsem neřešil, což asi byla chyba. Hned se mi ozvala jejich pracovnice a dohodla dopravu na druhý den – říkám si bezva! Cenovou nabídku mi zatím neposlali, ale neočekával jsem nějak zásadní cenu. Což byla další chyba. O den později 6/11 skutečně pro telefon přijelo DPD a pak jsem čekal týden, druhý, třetí a nic. Na můj dotaz odpověděli, že zakázky vyřizují v pořadí. Proč tedy telefon hned odvezli, když nemají kapacitu ho „opravit“? I když výměna baterie by snad neměla být žádná oprava a náhradní baterie nedostatkový díl. Včera 27/11 mi konečně poslali nabídku. 1599 Kč mě doslova posadilo do židle. Už jste někdo měnil baterku na ONE X? V nabídce byla řada položek, žádná rozklíčovaná, jako kolik stojí baterka, práce, atd…. Jen 1599 s DPH (viz. příloha). Na odpověď mám 14 dní a když to nebudu chtít, zaplatím 373 Kč dopravu a diagnostiku. Dopravu OK, jsem idiot, že jsem se nezajímal o cenu dřív, ale co na tom asi tak diagnostikovali??? Za tuhle cenu to prostě nechci. Už z principu. Sám teď používám sony Z2 (taky unibody ), manželce jsem zrovna měnil baterku do SIV, cena 450Kč – 3 minuty práce. HTC jsem chtěl dát synovi ale s lepší baterkou. Cena 1600 a dva měsíce mobil v luftu :cry: . Jsem vážně otrávenej.
HTC_baterie.pdf
(36.79 KiB) Staženo 309 x
jerry_stolarik
smartguru
smartguru
Příspěvky: 730
Registrován: stř črc 09, 2008 13:20
Zařízení: HTC One M8
Bydliště: Brno

Výměna baterie - VSP Data Sezimovo Ústí

Příspěvek od jerry_stolarik »

Ahoj,

VSP Data má teď neskutečné problémy takže určitě pokud možno tak servis nepoužívat. Pokud už telefon není v záruce tak doporučuju použít neznačkový servis, bude to podstatně rychlejší a levnější.

Já posílal svoje HTC do VSP na reklamaci a dopadlo to katastrofálně. Měl jsem problém se softwarem. Po updatu na 4.4.4 se strašně začal přehřívat a vybíjet. Tak po prostudování diskuzí a kontaktu s VSP jsem telefon poslal do servisu na záruční opravu. Telefon se mi vrátil po měsíci s tím že se jim závada neprojevila. Navíc se mi telefon vrátil poškrábaný. Nechtěl jsem být znovu bez telefonu měsíc tak jsem to ani nerozporoval. Telefon jsem prodal a dál to neřešil.

A k té ceně. Kolem 1500 Kč je celkem normální cena za takovou opravu ve značkovém servisu.

J
Jumbo78
moderátor
moderátor
Příspěvky: 704
Registrován: ned led 16, 2011 10:49
Zařízení: iPhone 7+ 256 GB
Bydliště: Jindřichov ve Slezsku

Re: Výměna baterie - VSP Data Sezimovo Ústí

Příspěvek od Jumbo78 »

Že na VSP problémy jsi usoudil z jedné reklamace?
Hmm...
Chyba se může stát komukoliv, všichni jsme jen lidé.
jerry_stolarik
smartguru
smartguru
Příspěvky: 730
Registrován: stř črc 09, 2008 13:20
Zařízení: HTC One M8
Bydliště: Brno

Výměna baterie - VSP Data Sezimovo Ústí

Příspěvek od jerry_stolarik »

Hi,

to že má VSP problémy soudím z toho že je musím skoro denně řešit. Bohužel s tímhle servisem spolupracujeme v práci a v poslední době je to opravdu děsné.

J
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Výměna baterie - VSP Data Sezimovo Ústí

Příspěvek od htcjirka »

Co na to pan ředitel Zítek?Vzdy byl ochotný a velice snazive vstricny resit veskere problémy.Hovoril jste s nim?Psal jste mu?
jerry_stolarik
smartguru
smartguru
Příspěvky: 730
Registrován: stř črc 09, 2008 13:20
Zařízení: HTC One M8
Bydliště: Brno

Výměna baterie - VSP Data Sezimovo Ústí

Příspěvek od jerry_stolarik »

Hi,

ten má teď asi jiné starosti. Vyloženě šel za posledního půl roku servis strasně s kvalitou dolů. Není to jeden případ ale několik týdně. Je to škoda protože s velmi spolehlivého a rychlého servisu se stal úplný opak. Nevím čím to je jestli nemají lidi, nebo peníze nebo co se tam děje. Absolutně nestíhají řešit opravy, kazí co můžou.

Vyloženě to tady asi nemá cenu moc rozmazávat, určitě si jsou velmo dobře vědomi svojí situace. Nepřeju jim nic špatného, spíš naopak, přál bych jim ať se zase zvednou. I mojí práci by mi to ulehčilo. Jen v tuto chvíli bohužel doporučuju servis nepoužívat.

J
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Výměna baterie - VSP Data Sezimovo Ústí

Příspěvek od htcjirka »

To je velka skoda, byl to jeden z nejlepe fungujících servisu.Doufam, ze je to stav docasny..
fibi777
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pát lis 28, 2014 9:13
Zařízení: HTC one X

Výměna baterie - VSP Data Sezimovo Ústí

Příspěvek od fibi777 »

Mě nakonec telefon vrátili na mojí žádost bez výměny a poplatek za dopravu a diagnostiku mi neúčtovali jako vstřícné gesto vedení společnosti. Tedy aspoň tak. Trvalo to celé měsíc, jsem tam kde jsem byl na začátku, ale je to zkušenost, že příště je potřeba to dopředu lépe dohodnout.Hloupé je, že výměna baterie není otázka dnů, ale spíš měsíců.
Igor Kvietok
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pát kvě 12, 2017 16:44
Zařízení: LG LEON

Re: Výměna baterie - VSP Data Sezimovo Ústí

Příspěvek od Igor Kvietok »

Jumbo78 píše:Že na VSP problémy jsi usoudil z jedné reklamace?
Hmm...
Chyba se může stát komukoliv, všichni jsme jen lidé.
Hmm, jen těch chyb nesmí býti více. Mám u nich na reklamaci kameru do auta už měsíc a ticho po pěšině.
Jumbo78
moderátor
moderátor
Příspěvky: 704
Registrován: ned led 16, 2011 10:49
Zařízení: iPhone 7+ 256 GB
Bydliště: Jindřichov ve Slezsku

Re: Výměna baterie - VSP Data Sezimovo Ústí

Příspěvek od Jumbo78 »

Tak to už jsou 2 nespokojení. Ti spokojení samozřejmě nenapíšou.

Já jsem po reklamaci SG NOTE EDGE těsně před koncem záruky a super -vyměněný displej, baterka, USB konektor. Za cca 14 dnů od převzetí kurýrem byl zpět.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Výměna baterie - VSP Data Sezimovo Ústí

Příspěvek od htcjirka »

Navic se vzdy i u te nejlepsi firmy, obchodu najdou nejaci nespokojenci.
Odpovědět

Zpět na „HTC One X“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů