HTC One V: QWERTZ

Diskuzní fórum věnovaná současné vlajkové lodi HTC, modelu One X s quad-core procesorem…
Odpovědět
dwbmb
smartstar
smartstar
Příspěvky: 943
Registrován: pon lis 29, 2010 1:32
Zařízení: Lumia 820, 930

HTC One V: QWERTZ

Příspěvek od dwbmb »

Nemám vůbec žádné zkušenosti s HTC Sense od dob windows mobile a koupil jsem si HTC One V (předtím jsem měl s Androidem LG), namůžu však nikde najít rozložení klávesnice. I při nastavení klávesnice na CZ je tam stále QWERTY, potřebuju QWERTZ. Help.
Lucifero
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 78
Registrován: ned úno 13, 2011 9:57
Zařízení: Desire HD/Sensation XL/ONE X/ONE X+/NOTE 10,1/SXTZ

HTC One V: QWERTZ

Příspěvek od Lucifero »

Je již dlouhodobě ověřená finta: na klávesnici můžeš přepínat jazyky, prohrabej se důkladně do hloubky v nastavení, přenastav si jako druhý jazyk němčinu, přepni pak na klávesnici a Y-Z se ti přehodí. Jinak, ,,serch" už několikrát na android řešeno.
dwbmb
smartstar
smartstar
Příspěvky: 943
Registrován: pon lis 29, 2010 1:32
Zařízení: Lumia 820, 930

HTC One V: QWERTZ

Příspěvek od dwbmb »

Hledat jsem samozřejmě zkoušel. Nevylučuju, že můžu bejt úplně tupej, ale nic užitečnýho to nenajde ( link )

Jinak za radu děkuju, je to divný mít nastavenou německou klávesnici, ale funguje to, tak co. Na takový věci jsem u Androidu už zvyklej :)
Vitezslav2
smartguru
smartguru
Příspěvky: 515
Registrován: sob úno 09, 2008 15:23
Zařízení: Samsung Galaxy S7,iPhone 7

HTC One V: QWERTZ

Příspěvek od Vitezslav2 »

Můžu poprosit ty kdo už HTC One V mají o informaci?Zajímala by mne kvalita fotek a hlavně při zhoršených světelných podmínkách.
Jak jsou na tom v porovnání třeba s HTC Desire S.
Díky za informace.
dwbmb
smartstar
smartstar
Příspěvky: 943
Registrován: pon lis 29, 2010 1:32
Zařízení: Lumia 820, 930

HTC One V: QWERTZ

Příspěvek od dwbmb »

Nemám zkušenost s Desire S, ale One V fotí prostě jako telefon, člověk tomu musí lecos prominout. Fotky mi přijdou lehounce neostré, možná to je ale jen delším expozičním časem v kombinaci s chvěním ruky, hůře si telefon poradí i s protisvětlem (pomůže ručně pustit blesk, automatika v tomto případě spí). Focení za šera je potom ale bohužel bída. Jednak vůbec nezaostří, protože si k ostření neposvítí (doufám, že to nějaký update opraví), jednak sou výsledné fotky schované pod hnusnými barevnými fleky (velmi, velmi velmi velmi výrazný šum). Zkoušel jsem ISO jak na automatiku, tak na co nejnižší hodnotu (tak, aby na fotce bylo něco vidět), ale opravdu to bylo nepoužitelné. Při samotném focení si telefon sice přisvítí, ale pohled na výsledné foto tomu vůbec neodpovídá. Fotomobil to tedy rozhodně není a pokud je pro vás focení důležité, tomuto modelu se vyhněte obloukem. Jinak spokojenost, hlavně se zpracováním těla telefonu :)
Odpovědět

Zpět na „HTC One X“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 53 hostů