HTC One X: zkušenosti, postřehy, všeobecná diskuze

Diskuzní fórum věnovaná současné vlajkové lodi HTC, modelu One X s quad-core procesorem…
Odpovědět
Lost-Soul
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: úte dub 03, 2012 16:44
Zařízení: HTC One X

HTC One X: zkušenosti, postřehy, všeobecná diskuze

Příspěvek od Lost-Soul »

No já moc děkuji za tak rychlé reakce :) A co si myslíte o té verzi jádra ? root@ABM018#1 SMP PREEMPT ? Já myslel, že takto se to píše u telefonů, které už někdo rootnul, ale já jsem to opravdu nebyl, tedy pokud to root je. A pokud ano, tak to jdu vrátit, protože nemám zájem o nějaký případný problém se zárukou.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HTC One X: zkušenosti, postřehy, všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Jo u T-Mobilu je casto problem se simkami,iphonisti by o tom mmohli vypravet,kdy po updatu sim T-Mobile jaksi prestala pracovat..po vymenene za novejsi typ karty byl problem vyresen.
Sir Sprice
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 275
Registrován: ned kvě 16, 2010 14:02
Zařízení: Samsung Galaxy Note III

Re: HTC One X: zkušenosti, postřehy, všeobecná diskuze

Příspěvek od Sir Sprice »

Taky tam mám to "root", takže v klidu:)
Lost-Soul
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: úte dub 03, 2012 16:44
Zařízení: HTC One X

HTC One X: zkušenosti, postřehy, všeobecná diskuze

Příspěvek od Lost-Soul »

Dobrý den všem. Jak jsem psal o těch příhodách se simkou, tak jsem si řekl, že se zeptám ještě na jednu " maličkost ". Když vezmu svoje Htc One X, tak v místech, kde je přední kamerka a pod ní je malá plastová lišta, která pak navazuje na displej už přímo, mám asi 1mm mezeru, ale ne mezi tím černým obvodem a polykarbonátem, ale mezi tím ohraničením displeje a sklem. Zkrátka při bližším prozkoumání to jde vidět a tento problém je vlastně ne celém vršku, vidím prach a defacto díru do telefonu, kde jsou vnitřnosti. Podobný problém mám i v místech senzorových tlačítek. Možná že se Vám bude zdát, že jsem hnidopich, ale u telefonu za takovou cenu a v takové třídě bych očekával, že dílenské zpracování bude na jedničku. Tady to vypadá, jako by sklo bylo na každé straně o 1mm užší a hlavně na tom vršku to nebudí vůbec dobrý dojem.
Postřehl jste to také někdo a myslíte, že to je důvod, abych přístroj vrátil a chtěl po prodejci nový kus?

Přikládám fotky.


http://www.ulozto.cz/x8nQwhh/p1010142-jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.ulozto.cz/x3LkVAs/p1010143-jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HTC One X: zkušenosti, postřehy, všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Dotykove sklo ja lepeno k tomu cernemu lemovani,mezera je tam kvuli padu ,aby to nebylo natesnane.Bohuzel co Onex to bude original,kazde Onex to bude mit nalepe jinak.Normalni vec co uz me dnes nerozhodi u zadneho telefonu.Na kazdem dnesnim telefonu pokud se na nej podivas detailneji neco najdes.
Uživatelský avatar
Balrog
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1017
Registrován: úte zář 25, 2007 13:25
Zařízení: iPhone :)
Kontaktovat uživatele:

HTC One X: zkušenosti, postřehy, všeobecná diskuze

Příspěvek od Balrog »

Zajímavé: http://www.androidmarket.cz/ruzne/nosit ... htc-one-x/" onclick="window.open(this.href);return false;
Mám na HTC Titan stejně bílý matný kryt na záda a stejný problém akorát se špínou (měl jsem ho v práci a stačil jeden den :-)
Lost-Soul
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: úte dub 03, 2012 16:44
Zařízení: HTC One X

HTC One X: zkušenosti, postřehy, všeobecná diskuze

Příspěvek od Lost-Soul »

Mě je to jasné, že vždycky se dá něco najít. Jen jsem zklamaný tím, že na tento model jsem se těšil opravdu hodně, u Sensation žádný problém nebyl, tedy až na to, že mě osobně vadilo, že šasi je vyvedeno tak, že přední kamerka není ničím krytá a tou dírou na ni se pěkně prášilo pod kryt, ale to bylo takto již vyráběno a měli to všechny modely. Ale tady mi vadí, že tam mám takovou mezeru, ono to dosti působí dojmem, že se za ten displej začne prášit. Nicméně, to bych již nečekal, a šel bych reklamovat.
David Barborka
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 169
Registrován: pát úno 23, 2007 1:31

HTC One X: zkušenosti, postřehy, všeobecná diskuze

Příspěvek od David Barborka »

Vyšla nová aktualizace 1.29.401.11

Na xda píšou někteří uživatelé, že mají opraveno mizící místo z 25GB paměti, kdy volné místo po kopírování nějakého souboru z PC neubylo podle velikosti souboru, ale zmizelo třeba 1GB navíc. Na německých stránkách píšou, že tato aktualizace odstraňuje blikání (pulzování jasu), kdy toto se nemusí projevit hned, ale během několika dní, kdy se nastavuje polarita.

http://translate.googleusercontent.com/ ... y6pemjnodA
tommyzemy
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: pon kvě 07, 2012 11:57
Zařízení: Nokia

HTC One X: zkušenosti, postřehy, všeobecná diskuze

Příspěvek od tommyzemy »

Prosim vas nevite da se nekde v praze..popripade v CR sehnat tento obal? http://www.soyacincau.com/2012/04/21/ht ... for-one-x/" onclick="window.open(this.href);return false; Na smart manii o tom byla i nejaka novinka ze htc vydava tyto obaly=)
Lost-Soul
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: úte dub 03, 2012 16:44
Zařízení: HTC One X

HTC One X: zkušenosti, postřehy, všeobecná diskuze

Příspěvek od Lost-Soul »

Tak jsem " konečně " našel místo, kde One X solidně laguje. Pozoroval někdo z vás tady valastnost, že když si dáte živou tapetu, tak při přechodu z jedné karty na druhou se ta tapeta sekne a teprve po přechodu se zase trhaně rozjede ? U quadcore mě tohle docela překvapuje.
David Barborka
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 169
Registrován: pát úno 23, 2007 1:31

HTC One X: zkušenosti, postřehy, všeobecná diskuze

Příspěvek od David Barborka »

To nemáá s procesorem nic společného, je to prostě softwarový bug.
Sir Sprice
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 275
Registrován: ned kvě 16, 2010 14:02
Zařízení: Samsung Galaxy Note III

Re: HTC One X: zkušenosti, postřehy, všeobecná diskuze

Příspěvek od Sir Sprice »

To nedela kazda tapeta. Nahrál jsem zive tapety z SGS3 a jedna při procházení okny strašně laguje a druha vůbec.. Nicméně tak jako tak to je zbytečný, neskutecne to žere baterku
tommyzemy
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: pon kvě 07, 2012 11:57
Zařízení: Nokia

HTC One X: zkušenosti, postřehy, všeobecná diskuze

Příspěvek od tommyzemy »

U tech tapet mi prijde ze htc sense 4 ma nejakou chybu pac u tech co se hybou tak kdyz jezdte mezi jednotlivymi plochami tak se jakoby pozastavy.. ale kdyz sem si na marketu stahnou GO launcher ex na zmenu prostredi atd.. tak mi zive tapety behali normelne plynule porad doufam ze to opravi nejaky update aby to bylo ok i normalne
Libunda
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 440
Registrován: čtv pro 11, 2008 9:47
Zařízení: HD2, iPAD, iPhone4, HTC One X
Bydliště: Náchodsko

HTC One X: zkušenosti, postřehy, všeobecná diskuze

Příspěvek od Libunda »

Nenechá mi po restartu zadat PIN. Jsem OFF :-(

Edit: vyřešeno. Stačilo "pouze" 2x vypnout a 3x restartnout telefon :-(
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HTC One X: zkušenosti, postřehy, všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Nedavno tu bylo video jak Lumii 900 byl zatloukan hrebik,dnes tu mame stejny test s HTC One X.Video s Lumii 900 byl slaby odvar,zato One X byl otestovan mnohem hrubeji a presto obstal.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=m2NYtgWYefQ[/youtube]
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HTC One X: zkušenosti, postřehy, všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Problémy s Wifi a BT

Nektere kusy HTC One X maji problem jak se signalem wifi tak pripadne i BT..
Vice k problemu napr. zde

http://dotekomanie.blog.mobilmania.cz/2 ... -fi-video/" onclick="window.open(this.href);return false;
axeDawe
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 51
Registrován: čtv pro 18, 2008 11:35
Zařízení: HTC One X with Beats Audio

HTC One X: zkušenosti, postřehy, všeobecná diskuze

Příspěvek od axeDawe »

Ahoj všichni,nezdá se vám,že přechod mezi nabídkami od domácí obrazovky doprava a doleva není tak uplně plynulá?Jakoby semtam zádrhel,máte to taky nebo asi to moc sleduju a chledám chybu?Jinak spokojenost...Díky za odpověď
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HTC One X: zkušenosti, postřehy, všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Chyba je v HTC Sense,ktere neni moc dobre optimalizovane.
axeDawe
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 51
Registrován: čtv pro 18, 2008 11:35
Zařízení: HTC One X with Beats Audio

HTC One X: zkušenosti, postřehy, všeobecná diskuze

Příspěvek od axeDawe »

To htcjirka : Jseš si jistý?Nemůže to být třeba že telefon špatně reaguje na dotyk?
tomfait
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: pon čer 11, 2012 21:03
Zařízení: HTC One X

HTC One X: zkušenosti, postřehy, všeobecná diskuze

Příspěvek od tomfait »

Ahoj všem.. I přes to že je ONE X s kvalitním Gorila sklem, tak se mi dnes v autě projel po sedačce a skončil mezi sedačkou a dveřmi auta.. Odneslo to sklíčko - cca 4-5 mm rýha (je vidět při zhasnutém displeji).. Dalo by se to nějak "zakrýt" aby to nebylo vidět? Tedy krom výměny celého displeje..
Díky za odpovědi..
tom
Odpovědět

Zpět na „HTC One X“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů