Nápady na aplikaci pro BP

Chcete vytvářet hry a aplikace pro Windows 8.1 či Windows 10, a nevíte si s něčím rady? Zkuste to v této sekci
Odpovědět
Bibo
nováček
nováček
Příspěvky: 49
Registrován: čtv zář 22, 2011 9:16
Zařízení: iPhone 5

Nápady na aplikaci pro BP

Příspěvek od Bibo »

Vím, že je tu celkem dost vývojářů, takže pokud je něco napadne, tak nevím, jak moc se o to podělí s ostatními, ale celkem rád bych jako téma své BP vytvořit aplikaci pro Windows 8 Metro. Už jsem měl jako nápad aplikaci pro práci s pdf, dopisování poznámek, zvýrazňování, podtrhávání. Prostě všechno co využijete na tabletu při práci s pdf. Bohužel zatím neexistuje žádná free knihovna, která by umožňovala pracovat s pdf pod WinRT.

Takže máte někdo nějaké nápady? Rád si je vyslechnu :)
Deaktivovaný účet (01.2013)

Re: Nápady na aplikaci pro BP

Příspěvek od Deaktivovaný účet (01.2013) »

Propacované ToDo/správce projektů
Bibo
nováček
nováček
Příspěvky: 49
Registrován: čtv zář 22, 2011 9:16
Zařízení: iPhone 5

Nápady na aplikaci pro BP

Příspěvek od Bibo »

Něco takového už jsem svému vedoucímu navrhoval, ale od toho mě odrazoval, že už je spoustu na to zajetých webových aplikací, které to zvládají velice dobře.
mceza

Nápady na aplikaci pro BP

Příspěvek od mceza »

Pro PDF je už program Reader (Čtečka). Ten umí i vkládání poznámek (stylusem).

Ten kalendář nebo todo by nemusel být špatný počin. A právě stávající webové služby by bylo super k tomu využít a synchronizovat s nimi.
Bibo
nováček
nováček
Příspěvky: 49
Registrován: čtv zář 22, 2011 9:16
Zařízení: iPhone 5

Nápady na aplikaci pro BP

Příspěvek od Bibo »

Pro PDF je už program Reader (Čtečka). Ten umí i vkládání poznámek (stylusem).
Jo, ale vkládání obyčejných poznámek mi přišlo málo. Chtěl jsem tu svou aplikaci využít například ve škole, kdy si člověk potřebuje dopisovat nějaké věci ke slajdům nebo prostě nějaké zvýraznění apod.
mceza

Nápady na aplikaci pro BP

Příspěvek od mceza »

Však já to tak dělám. Ale většina zařízení asi nebude mít stylus (jako moje X220T). Takže jo, něco vymyslet bys mohl.
Odpovědět

Zpět na „Programujeme pro Windows 8.1 & Windows 10“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů