Windows 10 upgrade

Diskuze věnovaná všemu, co se točí okolo systémů Windows 8.1 & Windows 10
Uživatelský avatar
jaroslavii
smartguru
smartguru
Příspěvky: 576
Registrován: sob bře 02, 2013 8:30
Zařízení: Lumia 830
Bydliště: Český Krumlov

Windows 10 upgrade

Příspěvek od jaroslavii »

Sinpa píše:Jak se zbavím zamykací obrazovky při spuštění PC?
Dělal jsem to podle:
http://blog.zdenekvecera.cz/item/window ... do-windows" onclick="window.open(this.href);return false;
Na win8 to fungovalo, tady to mám vyplé taky, ale ta mrcha naskakuje pořád.
Mám čistou instalaci na formátovaný disk.
Mě taky př.obraz.štvala, nastavil jsem si automatické přihlášení k systému a už tam není a ještě jsem ji v nast.přepnul na obrázek a už nenabíhá. Jde to najít, stačí google. Jo, a naběhnutí systému je pomalejší než u W8.1. To mě zklamalo.
kesounam
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 63
Registrován: úte dub 15, 2014 13:47
Zařízení: Lumia 520 , HTC HD2 , Lenovo A6000 ,

Windows 10 upgrade

Příspěvek od kesounam »

Tak už tomu vůbec nerozumím ,tablet nakonec naběhl , windosws je aktivovaný ,ale není dotykový ,obrazovka na nic nereaguje a v systému je napsáno ,že není pro ddotykovou obrazovku. Vážně už nevím co mám dělat.Před tím alespoň jel a nešlo jen automatické otáčení obrazovky a včíl už nejede nic. Co s tím mám udělat,aby to zase jelo ?
Uživatelský avatar
jaroslavii
smartguru
smartguru
Příspěvky: 576
Registrován: sob bře 02, 2013 8:30
Zařízení: Lumia 830
Bydliště: Český Krumlov

Windows 10 upgrade

Příspěvek od jaroslavii »

Kdyz jsem si projizdel nastaveni, nekde tam byl dotyk vypnuty, tak to chce projit.
Sandra
smartstar
smartstar
Příspěvky: 893
Registrován: ned črc 13, 2014 11:16
Zařízení: iPhone SE

Windows 10 upgrade

Příspěvek od Sandra »

Nechce to na dotyk ovladače? Aspoň můj Asus T100TA bez ovladačů na dotykový displej s dotykem nefunguje.
chmeldas
smartguru
smartguru
Příspěvky: 635
Registrován: pát zář 04, 2009 8:42
Zařízení: iPhone 6S/ Miix 2 8"
Bydliště: Německo a okolí Brna

Windows 10 upgrade

Příspěvek od chmeldas »

Zkus v nastavení zapnout dotyk jak ti radili. Stačí přes redukci připojit myš. Produkt key a aktivaci neřeš. Klíč si to samo natáhlo z UEFI.
TMASKA
smartguru
smartguru
Příspěvky: 581
Registrován: pát kvě 23, 2008 8:06
Zařízení: SGS2

Windows 10 upgrade

Příspěvek od TMASKA »

ahoj poprosim moc o radu
nejde mi na notebooku upgradovat z w7 na w10 pres klasicky windows update . W histori aktualizaci mi to uz asi 15 krat pise ze upgrade na w 10 NEUSPESNE . NEvite prosim kde je chyba ? kod chyby je 80240020 , uz jsem nainstaloval nejaky fix ale porad to nejde ( notebook s 8.1 sel vpohode , tablet asus vivo tab note 8 taky v pohode ) Dekuji za jakoukoliv pomoc ( pres iso delat nechci )
chmeldas
smartguru
smartguru
Příspěvky: 635
Registrován: pát zář 04, 2009 8:42
Zařízení: iPhone 6S/ Miix 2 8"
Bydliště: Německo a okolí Brna

Windows 10 upgrade

Příspěvek od chmeldas »

Pročti si a zkus tohle http://www.cnews.cz/chci-upgradovat-na- ... 0-co-s-tim" onclick="window.open(this.href);return false;
thaurus
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: stř srp 19, 2015 10:34
Zařízení: Lumia 925

Windows 10 upgrade

Příspěvek od thaurus »

Zdravím Vás, potrebujem pomoc..v skratke..reinštalácia Lenovo Miix3 z Win8.1 na Win10 OK. Po týždni som sa rozhodol vykonať čistú inštaláciu. Všetko šlo hladko, až do momentu kým sa mal systém naštartovať. Po úvodnej obrazovke BSOD s hláškou INACCESSIBLE_BOOT_DEVICE 0xc000000f. Následne vytvorený repair disk (USB) > boot z USB > Oprava pri spustení systému >>> Váš PC sa nepodarilo opraviť pomocou nástroja Oprava pri spustení systému... support Lenovo mi doporučil vrátiť tablet do továrenského nastavenia. Pri pokuse do továrenského nastavenia, po cca 70%...váš osobný PC nie je možné vrátiť do továrenskeho nastavenia... Nejaké rady...doporučenia ?
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Windows 10 upgrade

Příspěvek od veigy »

Udělat čistou instalaci a po prvním restartu během instalace vytáhnout flash disk....
Stevik
smartguru
smartguru
Příspěvky: 768
Registrován: ned črc 22, 2007 23:40
Zařízení: Xiaomi Mi A1, L950XL, M5Card
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Windows 10 upgrade

Příspěvek od Stevik »

Me tam i vyskocila hlaskam, ze flashdisk odpojit.
thaurus
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: stř srp 19, 2015 10:34
Zařízení: Lumia 925

Windows 10 upgrade

Příspěvek od thaurus »

Dík za radu, skúsim.
TMASKA
smartguru
smartguru
Příspěvky: 581
Registrován: pát kvě 23, 2008 8:06
Zařízení: SGS2

Windows 10 upgrade

Příspěvek od TMASKA »

dik za odkaz funguje to , jen se chci jeste na jednu vec zeptat , kdyz aktualizuji na 10 a pak chci udelat tovarni nastaveni - hodi me to zpet na 7 nebo na 10 , dik za info ( abych nemusel po upgradu delat cistou aktualizaci )
chmeldas
smartguru
smartguru
Příspěvky: 635
Registrován: pát zář 04, 2009 8:42
Zařízení: iPhone 6S/ Miix 2 8"
Bydliště: Německo a okolí Brna

Windows 10 upgrade

Příspěvek od chmeldas »

Zase tě to hodí na 10.
thaurus
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: stř srp 19, 2015 10:34
Zařízení: Lumia 925

Windows 10 upgrade

Příspěvek od thaurus »

Skúšal som čistú inštaláciu, ale problém pokračuje... boot z USB > čistá inštalácia > vloženie PRODUCT KEY som vynechal > licenčné podmienky odsúhlasil > vybral typ> Inovácia: Inštalácia systému Windows a ponechanie súborov, nastavení a aplikácií > upozornenie na odstránenie USB > USB odpojené..a na obrazovke v znení -- v tomto počítači chýba potrebný ovládač médií, napríklad ovládač disku DVD alebo USB kľúč s ovládačom, vložte ho > usb s ovládačmi vložené, ale -- som sa zasekol. Klávesnica, touchpad ani dotyková obrazovka nereaguje...neviem sa dostať ďalej .. budem vďačný za každú radu..
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Windows 10 upgrade

Příspěvek od veigy »

Proč dáváš inovaci? Dej normálně cistou instalaci, smaž všechny oddíly na disku a nech to nainstalovat... Jak ti doběhne první část a začne nabíhat čárka (10s) na restart, tak vytáhni flešku...
thaurus
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: stř srp 19, 2015 10:34
Zařízení: Lumia 925

Windows 10 upgrade

Příspěvek od thaurus »

Aha..chápem, tak skúsim takto... a nebude potom problém s aktiváciou W10 ? .. PRODUCT KEY mi ostane pôvodný ?
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Windows 10 upgrade

Příspěvek od veigy »

Jestli jsi provedl alespoň jednou upgrade na W10 a aktivovaly se, tak je to ok...
TMASKA
smartguru
smartguru
Příspěvky: 581
Registrován: pát kvě 23, 2008 8:06
Zařízení: SGS2

Windows 10 upgrade

Příspěvek od TMASKA »

dekuji vsem za odpovedi a rady , i to z vytahnutim flesky ( instaloval jsem to 3 krat dokola nez jsem precetl ze treba vytahnout flesku ) , w10 jedou s cistou instalaci ok :) dik
thaurus
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: stř srp 19, 2015 10:34
Zařízení: Lumia 925

Windows 10 upgrade

Příspěvek od thaurus »

ja tiež ďakujem, zatiaľ som sa dostal najďalej, ale ešte nie som na konci... čistá inštalácia > zadaný product key > vymazanie oddielov > "nabíha čárka" ..vyberiem fleshku > reštart > po reštarte našlo wi-fi > potvrdím > ostal som visieť na ďalšej obrazovke.. nereaguje touchpad ani klávesnica, spravím reštart, vráti ma to na poslednú obrazovku, ale bez odozvy..
chmeldas
smartguru
smartguru
Příspěvky: 635
Registrován: pát zář 04, 2009 8:42
Zařízení: iPhone 6S/ Miix 2 8"
Bydliště: Německo a okolí Brna

Windows 10 upgrade

Příspěvek od chmeldas »

Na co instaluješ Lenovo Miix 3?
Odpovědět

Zpět na „Windows 8.1 & Windows 10“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 hostů