Problem s importovanym kalendarem, Win 8.1

Diskuze věnovaná všemu, co se točí okolo systémů Windows 8.1 & Windows 10
Odpovědět
jirka26
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: čtv lis 06, 2014 18:54
Zařízení: Nokia Lumia 635 LTE

Problem s importovanym kalendarem, Win 8.1

Příspěvek od jirka26 »

Ahoj vsichni,

potreboval bych poradit s importovanym kalendarem v Lumii s Win 8.1.

Situace se ma tak. Propojil jsem MS outlook (pc klient) s outlook.com (serverem) a nasledne jsem jej spojil s mobilem, abych mohl synchronizovat kalendar z outlooku do mobilu. To se mi i podarilo, ale problem je , ze se spatne naimportovaly narozeniny (maji spatne datum) a nemuzu je z kalendare odstranit. Moznost odstranit je zasedla a nejde ji stisknout. Muzu jen zrusit zobrazeni celeho kalednare narozenin.

Nemuzu ani pridat dalsi narozeniny. Pokud je pridam k nejakemu kontaktu v mobilu, neprenesou se mi do kalendare..
Netusite nekdo co s tim? Rad bych, aby se mi narozeniny zobrazovaly a abych mohl pridavat i nove.

Za druhe, neexistuje nejaka jednodussi cesta, jak synchronizovat outlook s mobilem, tak abych nemusel pouzivat outlook.com jako prostrednika? Neexistuje neco primo pres bluetooth nebo podobne? Vim ze na starych nokiich to slo primo pres bluetooth.

Dekuji za radu.

Jirka
steelspace
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1094
Registrován: stř lis 24, 2010 22:29
Zařízení: L920, L930, L950 XL, iPhone 7 Plus
Bydliště: Líbeznice

Re: Problem s importovanym kalendarem, Win 8.1

Příspěvek od steelspace »

Nemožnost mazat z kalendáře bych tipoval na to, že se jedná o kalendář z FB nebo z jiného zdroje.
Outlook.com není prostředník, ale přímo zdroj, se kterým se synchronizují klienti na mobilu, webu i na PC. Stačí jednou propojit a nemusíš na to už sáhnout. Není třeba vymýšlet nějaké opičárny, které se používaly před 10-15 lety.
Uživatelský avatar
Kito
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 51
Registrován: úte pro 15, 2009 11:02
Zařízení: NOKIA LUMIA 730

Problem s importovanym kalendarem, Win 8.1

Příspěvek od Kito »

Ahoj, řeším něco obdobného. Když si ke kontaktům přidám narozeniny tak jsem měl za to, že se tyto následně zobrazí v kalendáři. Bohužel se to tak nestane u všech. Některé narozeniny se mi tam zobrazí a to mě štve, protože nevím proč to u někoho jde a u někoho to nejde. Poradíte?

Vyřešeno ...
Odpovědět

Zpět na „Windows 8.1 & Windows 10“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 hostů