App na ktere jsem zvykly

Diskuze věnovaná všemu, co se točí okolo systémů Windows 8.1 & Windows 10
Odpovědět
a7267
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: stř bře 19, 2014 21:11
Zařízení: Note 4, SE K800i, SP3 i5/8/256, .....

App na ktere jsem zvykly

Příspěvek od a7267 »

Hodlam si jit zitra koupit tablet Sony Vaio Tap 11. Win8 jsem mel na stolnim PC asi dva dny a hned sly pryc, protoze byly na moji praci naprosto nepouzitelne a tak jsem nemel moznost prozkoumat MS obchod ( ani nevim jak se jmenuje ) s aplikacema a ptam se: Existuje program na prehravani filmu jako je na Androidu napr. MX Player, ktery prehraje jakykoliv format a navic si i po restartu zapamatuje kde jsem vcera film vypnul a pokracuje v prehravani v tom samem miste ( popr. si to pamatuje pro vic filmu )? A druhy program bez ktereho se neobejdu je neco na e-books ( PDF ) ktery ma nejen zalozky, ale kdyz zapomenu tu zalozku dat, tak to automaticky otevre tam, kde jsem skoncil? Diky
a7267
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: stř bře 19, 2014 21:11
Zařízení: Note 4, SE K800i, SP3 i5/8/256, .....

App na ktere jsem zvykly

Příspěvek od a7267 »

Takze zadne takove programy pro Win8 neexistuji?
bigt
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 334
Registrován: sob bře 30, 2013 11:15
Zařízení: Nexus 5X, Nvidia Shield K1, Acer 1810TZ
Bydliště: Haná

App na ktere jsem zvykly

Příspěvek od bigt »

Nechápu dotaz, na W8 fungují všechny programy jak na W7, Vista, XP... Takže třeba VLC player... Jelikož čtečky nepoužívám, tak si holt musíš pohledat na googlu
zlieva
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 282
Registrován: čtv srp 08, 2013 6:32
Zařízení: NOKIA LUMIA 620/ LUMIA 920 Black/ LUMIA 950 SS

Re: App na ktere jsem zvykly

Příspěvek od zlieva »

Cez noc je tu pomerne málo ľudí,ktorý by ti hneď odpovedali...[SMILING FACE WITH SMILING EYES] Ale ten tablet neporovnávaj s androidom, toto je regulárne PC s plnehodnotným systémom kde môžeš inštalovať aplikácie pre Metro rozhranie z ich obchodu, alebo akýkoľvek iný program určený pre Windovs tak, ako na stolný PC ..napríklad. Dokonca existuje program na emuláciu Androidu, kde potom vieš inštalovať programy určené pre Androit.
a7267
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: stř bře 19, 2014 21:11
Zařízení: Note 4, SE K800i, SP3 i5/8/256, .....

App na ktere jsem zvykly

Příspěvek od a7267 »

Jo, ale neznam program na prehravani videi pro Win, ktery si pamatuje kde jsem s prehravanim skoncil a da tam automaticky zalozku.
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

App na ktere jsem zvykly

Příspěvek od mimonaut »

To jsou poměrně nezvyklé požadavky - mě by to třeba nesmírně štvalo, kdyby se mi přehrávač otevíral na nějakém místě..
ale je dost možné, že to nějaký přehrávač umí takto nastavit. Z desktopových mám dojem, že jsem něco takového zahlédl v POTplayeru, u těch ModernUI nevím, když používám, tak prostě přehrávám celý soubor, max s pauzou, ale je možné, že po spuštění znovu si ten přehrávaný budou pamatovat. Já přehrávám klikáním na film přes asociaci, takže se film pouští od začátku.

s pdf nevím, nepoužívám.
Hondaq
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: stř srp 05, 2009 17:52
Zařízení: Nokia Lumia 800
Kontaktovat uživatele:

App na ktere jsem zvykly

Příspěvek od Hondaq »

a7267 píše:...Win8 jsem mel na stolnim PC asi dva dny a hned sly pryc, protoze byly na moji praci naprosto nepouzitelne..
myslím si že jsem dost náročný uživatel PC a přesto mě Win8 nijak v práci neomezují. Ano mají start ve fullscreenu ale to je tak minimální změna, že mě to fakt nemůže nijak omezit oproti třeba Win7.
Co se týče tabletu s Win8 tak to Noel vystihl přesně. Musíš pochopit, že to není jen obyčejný tablet s androidem ale plnohodnotný počítač stejně jako ten tvůj stolní PC. Takže na něm můžeš dělat úplně všechno jako na tom stolním PC. Při připojení monitoru a klávesnice vlastně ani nemusíš poznat že pracuješ na tabletu.
Manek49
smartguru
smartguru
Příspěvky: 708
Registrován: čtv led 13, 2011 22:40
Zařízení: iPhone 5C
Bydliště: Horní Branná

App na ktere jsem zvykly

Příspěvek od Manek49 »

Za dva dny si nevšimnout, že tam je normální desktop, jako v jakýchkoliv předchozích Windows, to je masakr :-D
Krayzie
smartguru
smartguru
Příspěvky: 659
Registrován: stř led 19, 2011 21:49
Zařízení: Lumia 950, iPhone SE

App na ktere jsem zvykly

Příspěvek od Krayzie »

a7267 píše:Jo, ale neznam program na prehravani videi pro Win, ktery si pamatuje kde jsem s prehravanim skoncil a da tam automaticky zalozku.
Na obcasne prehratie filmu, resp. na kontrolu titulkov k filmom uz roky pouzivam MPC Home Cinema (na normalne pozeranie pouzivam XBMC). MPC Home Cinema ma okrem ineho v nastaveniach polozky "Remember DVD position" aj "Remember file position" a aj to vyuzivam (hlavne pri kontrole casovania titulkov). Predpokladam, ze ostatne prehravace su na tom podobne.

Inak poziciu videa si pamata aj standardny metro Video player (restart som sice neskusal, ale vypnutie/zapnutie aplikacie ano).
icepoint
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 381
Registrován: pon pro 07, 2009 20:55
Zařízení: Nokia Lumia 800,920

Re: App na ktere jsem zvykly

Příspěvek od icepoint »

Nechapu,jsou to wokma,tak přehrávač zastavim,minimalizuju a wokna uspim.Tudiz Jakýkoli přehrávač tu pozici má po znovuprobuzeni.A nebo viz příspěvek výše MPCHC,když už trvám na takové ptákovině.Jinak zmineneXBMC si pamatuje všechny filmy/videa,kde jste přerušili a zeptá se zda od počátku či od pozastavení.OMG.
Odpovědět

Zpět na „Windows 8.1 & Windows 10“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 hostů