Windows 8 Release Preview

Diskuze věnovaná všemu, co se točí okolo systémů Windows 8.1 & Windows 10
jk001
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 204
Registrován: pon zář 05, 2011 12:27
Zařízení: HTC Mozart , Omnia 7

Windows 8 Release Preview

Příspěvek od jk001 »

xax41 píše:Na pet ruznych NTB starych rok az dva a na kazdem nejaka chyba. To u Win7 nebylo, ty fungovaly dobre uz od prvni uvolnene verze. No a to Metro je katastrofa. Mam dojem, ze s Win8 bude situace stejna jako s Vistou - lidi zustanou u predchoziho systemu. A mimochodem ja byl s Vistou spokojenej, ale to co udelali ted, to je opravdu kotrmelec.
ako to myslíš vážne ja mám dva roky starú toshibu a všetko v pohode všetký oládače sa nainštalovali automaticky a notebook je rýchleší ako s win 7 ram spotrebúva menej media serrver beži ako po masle a za 2 mesiace ani jedno zamrznutie to čo píšeš sa až veriť nechce buť konkretneši napíš typ notebook a ku každému tú spomínanú chybu inak si len táraj
radospol
smartstar
smartstar
Příspěvky: 896
Registrován: pát pro 26, 2008 18:30
Zařízení: Huawei U8650 (sonic)

Windows 8 Release Preview

Příspěvek od radospol »

Caute. Na win7 som vyuzival internet z pc do mobilu cez virtualnu wifi,alebo cez program http://connectify.me/" onclick="window.open(this.href);return false; Fungovalo to bez problemov. Ale na win8 nejde poriadne ani jedna z tychto moznosti. Teda pripojim sa ,ale po par minutach sa spojenie zrusi a musim program spustit znovu atd...teda nepouzitelne. Mate niekto s tymto skusenost, pripadne radu jak toto doviest do funkcnosti? dikes
Pavel Štrobl
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 231
Registrován: úte srp 09, 2011 15:06
Zařízení: Lumia 920 Cyan, Sony VAIO Duo 11
Bydliště: Planeta Země, Kontinent Evropa, Stát ČR, Město Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Windows 8 Release Preview

Příspěvek od Pavel Štrobl »

Zkušenosti nemám, ale tipuji, že aplikace využívá své vlastní ovladače a ty nejsou zřejmně funkční pod Windows 8.
matoman
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1163
Registrován: sob lis 10, 2007 11:56
Zařízení: Nokia Lumia 920

Windows 8 Release Preview

Příspěvek od matoman »

tak ono to len vola vstavane commandline prikzay... sku si vygooglovat ako spravit ip z win7, malo by to ist i na win8 (tipujem)
radospol
smartstar
smartstar
Příspěvky: 896
Registrován: pát pro 26, 2008 18:30
Zařízení: Huawei U8650 (sonic)

Windows 8 Release Preview

Příspěvek od radospol »

Pavel Štrobl píše:Zkušenosti nemám, ale tipuji, že aplikace využívá své vlastní ovladače a ty nejsou zřejmně funkční pod Windows 8.
no posledna aktualizacia by mala ist bez problemov na windows8. No asi tam maju este nejaky bug, alebo je bug vo mne :)

matoman: hm, skus mi upresnit co tym myslis,lebo google mi nic nenasiel, ked som zkopcil tvoju formulaciu :)
matoman
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1163
Registrován: sob lis 10, 2007 11:56
Zařízení: Nokia Lumia 920

Windows 8 Release Preview

Příspěvek od matoman »

myslel som toto:
http://msdn.microsoft.com/en-us/library ... 85%29.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;

konkretne prikaz 'netsh'
radospol
smartstar
smartstar
Příspěvky: 896
Registrován: pát pro 26, 2008 18:30
Zařízení: Huawei U8650 (sonic)

Windows 8 Release Preview

Příspěvek od radospol »

matoman dik ze sa mi snazis pomoct, ale aj tak nechapem co s tym :oops: netsh mi hovori len tolko, ze ho zadavam v prikaze po zapnuti pc aby sa mi aktivoval wirtual wifi. Mozez byt prosim ta konkretnejsi? dakujem.
matoman
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1163
Registrován: sob lis 10, 2007 11:56
Zařízení: Nokia Lumia 920

Windows 8 Release Preview

Příspěvek od matoman »

je to v tom clanku na konci... ked tak pogoogluj... :)
radospol
smartstar
smartstar
Příspěvky: 896
Registrován: pát pro 26, 2008 18:30
Zařízení: Huawei U8650 (sonic)

Windows 8 Release Preview

Příspěvek od radospol »

no ja som isiel podla tohto navodu : http://androidforum.sk/manualy-prirucky ... t2046.html" onclick="window.open(this.href);return false;
a skusal som aj tie prikazy z tvojho odkazu,ale stale sa pripoji len na par minut a spojenie sa prerusi. kurna stve ma to,lebo viem ze problem bude trivialny a bude medzi pc a stolickou.
mceza

Windows 8 Release Preview

Příspěvek od mceza »

Teď jsem si všimnul, že v nastavení Wireless se objevil přepínač Bluetooth. Po přepnutí zmizí z oznamovací oblasti ikonka BT a počítač nelze vyhledat z jiných zařízení. Na X220T však stále svítí dioda BT - při vypnutí wifi stejným způsobem však ikonka wifi zhasne... Už aby vyšly od lenova pořádně a kompletní ovladače na Win8... Kor, když se v současné době jedná asi o jediný opravdu použitelný notebook pro Win8.
Igor Kulman
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 228
Registrován: stř bře 28, 2012 12:46
Zařízení: ano

Windows 8 Release Preview

Příspěvek od Igor Kulman »

Mne na T420 funguje softver z Windows 7 a wifi aj bluetooth je mozne vypinat / zapinat cez Fn+F5 (neviem, ako presne sa to vola)
Radek33
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 160
Registrován: pát led 16, 2009 14:24
Zařízení: Nokia Lumia 800

Windows 8 Release Preview

Příspěvek od Radek33 »

Nazdárek, prosím o radu.
Na svůj starý notebook, kde jsem měl Windows Vista, jsem nainstaloval W8, vše ok. Instalaci W8 jsem však provedl tak, aby se nevymazala uživatelská data. Po čase mi začalo vadit, že je disk zaplněný nesmysly, které jsou uloženy někde na vedlejší koleji. Tak jsem se rozhodl vše vymazat pomocí W8 a instalaci uvést do čistého stavu. Po této akci po mě ale chce kódy windowsů a původní na Visty nefungují. Co s tím?
jk001
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 204
Registrován: pon zář 05, 2011 12:27
Zařízení: HTC Mozart , Omnia 7

Windows 8 Release Preview

Příspěvek od jk001 »

mrkni sem je RP W8
http://windows.microsoft.com/en-US/windows-8/download" onclick="window.open(this.href);return false;
Radek33
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 160
Registrován: pát led 16, 2009 14:24
Zařízení: Nokia Lumia 800

Windows 8 Release Preview

Příspěvek od Radek33 »

Jsem slepý idiot. :tlem:
Omlouvám se za hloupou otázku. Hlavně, že jsem instalačky stáhnul z této stránky a dokonce jsem měl W8 již jednou nainstalované.
radospol
smartstar
smartstar
Příspěvky: 896
Registrován: pát pro 26, 2008 18:30
Zařízení: Huawei U8650 (sonic)

Windows 8 Release Preview

Příspěvek od radospol »

radospol píše:no ja som isiel podla tohto navodu : http://androidforum.sk/manualy-prirucky ... t2046.html" onclick="window.open(this.href);return false;
a skusal som aj tie prikazy z tvojho odkazu,ale stale sa pripoji len na par minut a spojenie sa prerusi. kurna stve ma to,lebo viem ze problem bude trivialny a bude medzi pc a stolickou.
tak stale som na nic neprisiel co by vyriesilo tento problem. niekto este nejaky napad,alebo konkretne nakopnutie?
Tomáš Kápl
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 104
Registrován: úte srp 11, 2009 13:40
Zařízení: Nokia Lumia 930
Bydliště: Praha

Windows 8 Release Preview

Příspěvek od Tomáš Kápl »

Igor Kulman píše:Mne na T420 funguje softver z Windows 7 a wifi aj bluetooth je mozne vypinat / zapinat cez Fn+F5 (neviem, ako presne sa to vola)
Hmm, Igore, u mě to nejde. Asi mi chybí nějaký konkrétní ovladač/soft. Nevíš, co přesně nainstalovat? A nemáš také problémy s grafickým ovladečem? V podstatě nemůžu přehrávat videa na youtube, jinde problém není...
Odpovědět

Zpět na „Windows 8.1 & Windows 10“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 44 hostů