Stránka 1 z 1

Rune Legend: První česká hra ve Windows 8 store

Napsal: stř črc 18, 2012 16:40
od Michal Javůrek
Spojení originálních puzzlů s do detailů prokreslenou grafikou inspirovanou severskými mýty. Unikátní herní zážitek je doplněn epickým příběhem severského boha Odina. To je Rune Legend. Využijte svou představivost a poskládejte nabízené runové kameny tak, aby vyplnily celou plochu herního plánu. Set předpřipravených herních scénářů doprovázených příběhem je teprve začátek. Zdrojem další zábavy jsou herní módy s generovaným obsahem a nastavitelnou úrovní obtížnosti.

Obrázek
(hra je k dispozici také pro Windows Phone)

Příběh odehrávající se na pozadí vychází podobně jako stylizace z původních severských legend. Následujte nejvyššího ze severských bohů - moudrého Odina, epickým příběhem plným nebezpečí. Cesta za poznáním nebude lehká a vyžádá si spoustu obětí. Odhalit tajemství run dokáží jen ti nejstatečnější.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=a2mXXmluo3g[/youtube]

Rune Legend: První česká hra ve Windows 8 store

Napsal: pon úno 02, 2015 13:03
od jhony
Google prave uvolnil na stiahnutie Metro aplikaciu svojho prehliadaca. Takze fanuskovia Google chrome mozu pouzivat svoj prehliadac uz aj priamo v Metro.
__________________
Try out our free 70-680 and latest comptia 70-685 exam training courses to get high flying success in final mcsa certification training and www.mountwashington.edu exams, mcts Harvard University is also very useful tool.