Surface Pro 3, Oprava Zdarma mimo záruky.

Diskuze věnovaná tabletům s operačním systémem Windows 8.1 & Windows 10
l0lz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 517
Registrován: úte pro 17, 2013 18:05
Zařízení: iPhone 6S, Surface Pro 3, Lenovo A7000

Surface Pro 3, Oprava Zdarma mimo záruky.

Příspěvek od l0lz »

Nazdar ľudia. Surface mám mimo záruky. Odpálil sa mi na surface port na nabíjanie, alebo niečo s nabíjaním priamo v Surface. Aaa.. Cez oficiálny Microsoft Online Support mi zdelili, že nakoľko na Surface nemá na Slovensku žiadne zastúpenie, nemajú ani cenník opráv a celá oprava bude zadarmo. :???: WTF?

Je také niečo vôbec možné? Následne mi vyhotovili zásielku, a čoskoro si pre Surface príde UPS. Nič ohladom ceny mi neprišlo, ako zvyknú každému zákazníkovy poslať info o cene opravy, nakolko oprava má byť zadarmo. Oprava surface znamená väčšinou nový kus, takže mi to príde celé.. neuveritelné..

Čoho sa obávam aby mi potom dodatočne neprišla faktúra že im mam zaplatit 900€...
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Surface Pro 3, Oprava Zdarma mimo záruky.

Příspěvek od htcjirka »

Tak pokud ti zaslali, ze oprava bude zdarma, staci pouze uchovat tento email/vyjadreni, takze obavu s placení bych opravdu neměl..Pokud by to bylo nakonec placene, urcite by te kontaktovali dopredu a vyzadovali by predem tvuj souhlas s opravou a cenou za opravu.Maximalne das nesouhlas a zarizeni se ti vrati zpet neopravene.
l0lz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 517
Registrován: úte pro 17, 2013 18:05
Zařízení: iPhone 6S, Surface Pro 3, Lenovo A7000

Surface Pro 3, Oprava Zdarma mimo záruky.

Příspěvek od l0lz »

No vďaka za uistenie :)
No samozrejme mám všetko uložené.
Akurát už viem otvoriť aj cenník opráv. Sú tam samé nuly a celkvá suma je ... 0€ :grin: tak som strašne zvedavý.
Lebo na forach som videl že najlacnejšia oprava bola 600€ A to znamenalo, že by chlapíkovi Mircrosoft predal nový kus.
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Surface Pro 3, Oprava Zdarma mimo záruky.

Příspěvek od veigy »

Já když jsem chtěl opravit v B2X displej na Lumii, tak chtěli peníze předem... Takže předpokládám, že by to i tady bylo stejné... Ale je to zvláštní :D
l0lz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 517
Registrován: úte pro 17, 2013 18:05
Zařízení: iPhone 6S, Surface Pro 3, Lenovo A7000

Surface Pro 3, Oprava Zdarma mimo záruky.

Příspěvek od l0lz »

Ved práve, tiez viem tak ze cenu posielaju dopredu. Absolutne som nechapal, a o to viac nechapal ani ten chlapik na Online Supporte :grin:
wallax
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 184
Registrován: pon led 26, 2009 19:27
Zařízení: HTC ONE M10, Surface Pro 3 i5 4/128

Re: Surface Pro 3, Oprava Zdarma mimo záruky.

Příspěvek od wallax »

Tak to sa mi paci. Moj surface tiez potrebuje opravu. Odlepuje sa mi display pri kamere a pri pohybe so zariadenim ked ide ventilator vydáva velmi nepekny zvuk/vibracie. Tak im chcem volať. Vdaka za info
l0lz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 517
Registrován: úte pro 17, 2013 18:05
Zařízení: iPhone 6S, Surface Pro 3, Lenovo A7000

Surface Pro 3, Oprava Zdarma mimo záruky.

Příspěvek od l0lz »

Skús to. Normalne cez stranku Microsoftu sa spoj na online chate. Povedz že aký máš HW problém. Mňa to spojilo s kanadským Microsoftom.
Ventilator aj mne brutalne škrieka.
wallax
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 184
Registrován: pon led 26, 2009 19:27
Zařízení: HTC ONE M10, Surface Pro 3 i5 4/128

Re: Surface Pro 3, Oprava Zdarma mimo záruky.

Příspěvek od wallax »

Ja skusim zavolat na linku. Dobre sa mi s nimi komunikovalo ked som nakupoval a tipujem ze nebudu mat iny cennik ako cez web...ci sa mylim?
l0lz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 517
Registrován: úte pro 17, 2013 18:05
Zařízení: iPhone 6S, Surface Pro 3, Lenovo A7000

Surface Pro 3, Oprava Zdarma mimo záruky.

Příspěvek od l0lz »

Vôbec neviem. Ak si chceš byť istý urob to tak ako ja.
https://support.microsoft.com/en-us/devices" onclick="window.open(this.href);return false;

Tam by mala byť kolónka pre spojenie sa s Microsoftom.
Proste keď ťa to hodí do okienka "Virtual Agent PREVIEW" tak si správne :)
wallax
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 184
Registrován: pon led 26, 2009 19:27
Zařízení: HTC ONE M10, Surface Pro 3 i5 4/128

Re: Surface Pro 3, Oprava Zdarma mimo záruky.

Příspěvek od wallax »

Idem to skusit. Na linke mi nevedeli pomoct inak ako dat link ktory si postol vyssie.
Napadlo ma, neexistuje možnosť vrátenia zariadenia (chybneho) a miesto náhrady toho isteho produktu, doplatit cenovy rozdiel (ktory urci zrejme MS) a zobrat si iny vyssi/novsi model?
l0lz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 517
Registrován: úte pro 17, 2013 18:05
Zařízení: iPhone 6S, Surface Pro 3, Lenovo A7000

Surface Pro 3, Oprava Zdarma mimo záruky.

Příspěvek od l0lz »

Skús sa na to opýtať. Ja by som tiež radšej bral 2017 :D hlavne pasívne chladeným. I keď v pro 3 mi ten vetrak nevadil. Kým nezačal škriekať :D
wallax
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 184
Registrován: pon led 26, 2009 19:27
Zařízení: HTC ONE M10, Surface Pro 3 i5 4/128

Re: Surface Pro 3, Oprava Zdarma mimo záruky.

Příspěvek od wallax »

Tak, vybavene. Cez web. Akurat mi neprisla navratka, teda ako priloha, mam to poslat na v maile urcenu adresu do nemecka. Neviem ci na vlastne alebo ich naklady. Ale to snad nebude velka polozka. Cena vo fakture ked som ju odklepaval ma webe bola 0e. Dalsia vec, a pomerne dolezita: Attention! If your Surface has a raised, lifted, separated or bugling screen, STOP and contact support before you ship your device to us.
Ja mam problem práve s obrazovkou ktora sa odlepuje v mieste prednej kamery. Napisal som im aj o druhom probleme s vetrakom a zvukmi ktore vydava ked je v zatazi. Tak verim, ze to zoberu. Uvidim.
Ako im ho posielas Ty? Posta ci nejaky kurier? Vzdy som ho vracal kurierom s pomocou navratky ktoru mi oni poslali. Tento krat to bude asi trosku ine. Dik za info

Odoslané z HTC 10 pomocou Tapatalku
l0lz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 517
Registrován: úte pro 17, 2013 18:05
Zařízení: iPhone 6S, Surface Pro 3, Lenovo A7000

Surface Pro 3, Oprava Zdarma mimo záruky.

Příspěvek od l0lz »

Normálne UPS. Celé to vybavili oni. Tak ako aj 2015 keď som to reklamoval v rámci záruky. Ja som si len vytlačil Štítok UPS s adresou a odovzdal kuriérovi
l0lz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 517
Registrován: úte pro 17, 2013 18:05
Zařízení: iPhone 6S, Surface Pro 3, Lenovo A7000

Surface Pro 3, Oprava Zdarma mimo záruky.

Příspěvek od l0lz »

Wallax, navratku ti poslať museli. Dobre si pozri poštu. Dokonca aj na stranke MS kde maš zaregistrovany svoj Surface je "tracking number" ktorý je vlastne z UPS zásielky ktorú Microsoft vytvoril

https://ibb.co/kQxzqb" onclick="window.open(this.href);return false; tu máš kde sa nachádza to "tracking number". Na to keď klikneš ťa to priamo hodí na UPS stránku
wallax
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 184
Registrován: pon led 26, 2009 19:27
Zařízení: HTC ONE M10, Surface Pro 3 i5 4/128

Re: Surface Pro 3, Oprava Zdarma mimo záruky.

Příspěvek od wallax »

Ano, tracking number mam ale navratku nie a ani sa k nej nijak neviem dopatrat. Tracking no. mam napisat aj na krabicu (okrem samotnej adresy).
Zrejme to pojde na moje náklady. Nevadi

Odoslané z HTC 10 pomocou Tapatalku
l0lz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 517
Registrován: úte pro 17, 2013 18:05
Zařízení: iPhone 6S, Surface Pro 3, Lenovo A7000

Surface Pro 3, Oprava Zdarma mimo záruky.

Příspěvek od l0lz »

Nerob im chaos, Oni sa riadia tým číslom v MS. Zavolaj do UPS alebo napíš na support s tým že im nadiktujes to číslo :???: aby potom neboli problémy
wallax
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 184
Registrován: pon led 26, 2009 19:27
Zařízení: HTC ONE M10, Surface Pro 3 i5 4/128

Re: Surface Pro 3, Oprava Zdarma mimo záruky.

Příspěvek od wallax »

Riadim sa len tym co mi sami poslali do mailu. Jasne pisu, ze tracking number mam napisat na balicek. [emoji4]

Odoslané z HTC 10 pomocou Tapatalku
l0lz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 517
Registrován: úte pro 17, 2013 18:05
Zařízení: iPhone 6S, Surface Pro 3, Lenovo A7000

Surface Pro 3, Oprava Zdarma mimo záruky.

Příspěvek od l0lz »

No super, tak som zvedavy. Moj Surface je už v Nemecku :)
wallax
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 184
Registrován: pon led 26, 2009 19:27
Zařízení: HTC ONE M10, Surface Pro 3 i5 4/128

Re: Surface Pro 3, Oprava Zdarma mimo záruky.

Příspěvek od wallax »

Ja som vcera zazalohoval, pre istotu som pouzil 2 rozne programy (cim si zalohoval ak vobec?) a idem ja postu kupit krabicku, bublinkovu foliu mam uz z pred troch rokov ked som reklamoval a idem dnes do Trnavy do UPS ho zaniest. Ja som mal v maile info ze si mam vybrať prepravcu akeho chcem ale doporucuju takeho ktory ponuka tracking number. Uvidíme ako to cele dopadne.
Tie obrazovky ale zda sa nereklamuju...som velmi zvedavy ci detekuju chybu ventilatora, lebo to je dost specificka vec, on vrndzi len ked sa hybe so zariadenim, no a v popise chyby na nete bolo v popise chyby malo znakov aby som to cele obkecal. Tak som velmi zvedavy.

Odoslané z HTC 10 pomocou Tapatalku
l0lz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 517
Registrován: úte pro 17, 2013 18:05
Zařízení: iPhone 6S, Surface Pro 3, Lenovo A7000

Surface Pro 3, Oprava Zdarma mimo záruky.

Příspěvek od l0lz »

Noo, Ked som prvy krat v 2014 vybalil Surface z krabice tak som ho reklamoval presne kvôli ventilatoru, že vrčal. Takže detekuju.
A s tou prepravou mne tiež napisali že to mam proste len zaniesť do UPS, to je všetko. Krabicu mam ešte od posledného reklamovania aj s bulbinkovou fóliou so vsetkym, to bola super vec.
Odpovědět

Zpět na „Tablety a další zařízení“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů