HP Pavilion 12 x2

Diskuze věnovaná tabletům s operačním systémem Windows 8.1 & Windows 10
Odpovědět
zzekon
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: pon bře 16, 2015 19:13
Zařízení: sony xperia Z3 compact

HP Pavilion 12 x2

Příspěvek od zzekon »

Zdravím,
jaký máte názor na tento konvertibl ? m3 procesor, 256 GB SSD, 8GB ram, aktivní stylus v balení

http://www.hpmarket.cz/productOpt.asp?konfId=V0X67EA" onclick="window.open(this.href);return false;

Tento týden jej uvedli na trh a hned se prodává i v čr. Myslím, že to je až neuvěřitelný poměr cena/ výkon, výbava. Jasný konkurent základní verze SP4.
Přemýšlím o koupi, akorát se mi nechce věřit, že je tak výhodný a obávám se nějakého háčku :D
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

HP Pavilion 12 x2

Příspěvek od koumes »

Za 23 koliku je to docela dost,na to,ze ze je tam nejaky M3 Atom.
P.J.Fry
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 68
Registrován: stř črc 10, 2013 14:51
Zařízení: iPhone 6s 64GB

HP Pavilion 12 x2

Příspěvek od P.J.Fry »

Nepáčia sa mi tie grily po stranách obrazovky a ani to strieborné orámovanie okolo. Škoda aj toho Full HD, na takej obrazovke to dáva len cca 176 ppi.

Mňa zase zaujal Dell XPS 12

http://www.dell.com/us/p/xps-12-9250/pd ... ps-12-9250" onclick="window.open(this.href);return false;

avšak tiež to nieje úplne ideálne, má to len M5 CPU a bojím sa aby to rozlíšenie ten CPU stíhal a cena je dosť vysoká. A to nehovorím o výdrži batérie, ktorá vzhľadom k tej 30Wh baterke nebude nič moc.

Najlepšie sa mi javí kúpa SP4 avšak v takomto stave v akom sa momentálne toto zariadenie nachádza, sa kúpa SP4 rovná vyhodeniu peňazí von oknom a to doslova (niektorý užívatelia, už majú aj 4-tý kus a stále majú s ním problémy). Ja dúfam, že sa to MS podarí vyriešiť avšak niesom si celkom istý ako dlho budem ochotný čakať.

V čom však mám úplne jasno je, že nekúpim žiadne zariadenie, bez preštudovania skúseností užívateľov, ktorý si ho už kúpili.
zzekon
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: pon bře 16, 2015 19:13
Zařízení: sony xperia Z3 compact

HP Pavilion 12 x2

Příspěvek od zzekon »

23 000 je dost to je pravda :D ale na našem trhu není nic co by to předčilo. Já teda osobně nenašel jiné zařízení s 256GB ssd a 8GB ram s odtrhávacím displejem a stylusem které stojí 23000. A lepším procesorem než atom, protože m3 rozhodně není atom :D m3 při porovnávacích testech je na stejné úrovni jako ultrabookové i3 5th gen. co jsem tak koukal :).
Dell xps 12 je pěkný ,to je pravda ale cenová kategorie už trošičku jinde (256gb ssd za 1300 doláčů = v eu předpokládám 1300 euro), jasný má lepší displej, o malinko lepší procesor, lepší porty ale to už je v té cenové kategorii normální. Mě jde spíš o to, že chybí něco co by stálo 22 -23 000 a nebyl to uplný šméčko :D.
Odpovědět

Zpět na „Tablety a další zařízení“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 hostů