colorovo supreme 8

Diskuze věnovaná tabletům s operačním systémem Windows 8.1 & Windows 10
Odpovědět
Kadrysek
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: čtv pro 19, 2013 12:22
Zařízení: LG G2

colorovo supreme 8

Příspěvek od Kadrysek »

Ahoj, koupil jsem na test tento tablet. Vim, ze to je china jak remen, ale co, slape to dobre, jen klasika - 16gb pameti je nic moc. Myslite, ze by to slo zformatovat a system nainstalovat na 64gb sd kartu? Je mi celkem jedno, ze by to treba trosku zalagovalo (ted vali 1a) mam to hlavne na zalozni autodiagnostiku a chiptuning, atd abych nemusel porad tahat notes. Pokud je to blbost a vios neumi bootovat z sd, tak se omlouvam. Jinac ted to bootuje pres wmi bo jak se tomu rika. :) diky za odpoved.
Sandra
smartstar
smartstar
Příspěvky: 893
Registrován: ned črc 13, 2014 11:16
Zařízení: iPhone SE

colorovo supreme 8

Příspěvek od Sandra »

Můj Asus T100TA z karty bootovat neumí, tipla bych si, že u tebe to bude stejné.
suzukac
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: sob kvě 16, 2015 20:14
Zařízení: leagoo

colorovo supreme 8

Příspěvek od suzukac »

ahojte mam presne ten isty tablet ale ja blbec som odstranil formatoval particiu recovery chcel som mat vecsi odiel C a teraz mi tablet nenabehne ide iba v efi prostredi prikaziovy riadok, vie mi niekto poradit ako ho rozbehat neviem sa dostat ani do biosu cez pripojenu klavesnicu za vsteky rady dakujem
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

colorovo supreme 8

Příspěvek od uni »

Věř že OS na pam. kartě fakt nechceš, je to z mnoha důvodů prakticky nesmysl. Prostě jen co půjde, instaluj na pam. kartu, aspoň trochu pomoc. Ale 16GB systémové úložiště je prostě kravina.
BTW. "bo"není (resp. obecně) tak úplně varianta "nebo":)
pogo8303
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: úte čer 17, 2014 10:45
Zařízení: Huawei Nova 3, Huawei P20 Lite
Bydliště: North Bohemia

colorovo supreme 8

Příspěvek od pogo8303 »

Uni: První větu a 3. větu jsem pochopil a souhlasím. Ve zbytku jsem se ztratil a potřeboval bych překlad :)
fredysz
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 231
Registrován: pon říj 17, 2011 8:27
Zařízení: Lumia 930

colorovo supreme 8

Příspěvek od fredysz »

suzukac píše:ahojte mam presne ten isty tablet ale ja blbec som odstranil formatoval particiu recovery chcel som mat vecsi odiel C a teraz mi tablet nenabehne ide iba v efi prostredi prikaziovy riadok, vie mi niekto poradit ako ho rozbehat neviem sa dostat ani do biosu cez pripojenu klavesnicu za vsteky rady dakujem
Budeš potřebovat USB hub, nejlépe s vlastním napájením, do ktereho strčíš instalační flashku s Win8, nebo Win10(zaberou méně místa) a klávesnici+třeba i myš. Měl by rovnou naběhnout instalační proces, pokud ne mačkat hned po zapnutí escape, nebo džet zapínací tlačítko.
Odpovědět

Zpět na „Tablety a další zařízení“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 48 hostů