Lenovo Miix 3 8"

Diskuze věnovaná tabletům s operačním systémem Windows 8.1 & Windows 10
Odpovědět
dark tref
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 50
Registrován: pon lis 19, 2012 23:14
Zařízení: Lumia 925
Bydliště: Brno

Re: Lenovo Miix 3 8"

Příspěvek od dark tref »

Spustit mi to už jde, ale napíše to potom error (18 - Error: Secure Flash Rom Verify fail) nevím co s tím. :-(
qwerty
smartguru
smartguru
Příspěvky: 694
Registrován: pon led 30, 2012 21:22
Zařízení: L950, XRN5

Lenovo Miix 3 8"

Příspěvek od qwerty »

a nie je to tym, ze update sa uz podaril?
Reichl
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: úte čer 16, 2015 20:11
Zařízení: Lenovo Miix 3 8

Lenovo Miix 3 8"

Příspěvek od Reichl »

Ahoj všem vespolek :-)
Mám k vám velkou prosbu. Snažil jsem se to vyřešit SZ, ale asi sem ten uživatel co jsem myslel, že by mi mohl pomoci, už nechodí.
Potřeboval bych poradit jak mohu nabootovat z flashky, tedy přes USB. Myslím, že už jsem vyzkoušel snad vše, ale prostě na to nemohu přijít, chtěl jsem vyzkoušet live ubuntu, ale prostě tablet mou flashku nevidí. Samozřejmě jsem vytvořil bootovací. Ale nikde v biosu jsem prostě možnost přepnout boot nenašel.
Buďte někdo tak hodný a trošku mi pomozte pls :-)
A ještě bych se rád zeptal, zda někdo nevíte, zda by šel udělat dual boot? Pokud ano, mohl byste mi prosím někdo poradit?
Moc díky za případné rady. :)
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Lenovo Miix 3 8"

Příspěvek od veigy »

musíš instalovat UEFI OS a ta fleška musí být vytvořena UEFI a vypnout secureboot..
Reichl
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: úte čer 16, 2015 20:11
Zařízení: Lenovo Miix 3 8

Lenovo Miix 3 8"

Příspěvek od Reichl »

Aha, tak to se na to raději vyprdnu, páč o tom nevím vůbec nic. Já myslel, že to půjde snadněji. Nikdy jsem o UEFI ani neslyšel :-))
Moc Ti děkuji za radu, alespoň vím, že se do toho nemám pouštět :-))
qwerty
smartguru
smartguru
Příspěvky: 694
Registrován: pon led 30, 2012 21:22
Zařízení: L950, XRN5

Lenovo Miix 3 8"

Příspěvek od qwerty »

Ale chodim sem, len som si nevsimol SZ :)
V Biose Lenova (zapnes ho sucasnym stlacenim tlacitok Power a Volume Up) musis v casti Configuration nastavit volbu Secure Boot na Off. Potom si musis pripravit flesku s poslednym Ubuntu 64 Bit. Do neho nakopirujes zopar suborov - postup vyhladaj v Googli v navode na T100: "Booting Ubuntu on the Asus Transformer Book T100". Hotovu flesku strcis do vypnuteho tabletu cez citacku a OTG kabel. Budes potrebovat aj USB HUB, lebo okrem citacky musis do neho dat klavesnicu a mys. Zapnes ho tak ako vstupujes do Biosu len namiesto Biosu vyberies bootovanie - fleska by sa mala objavit. Pri bootovani Ubuntu myslim bude treba tu klavesnicu aby sa dalo vybrat a spustit polozku z menu systemu. To je vsetko. Priprav sa ze vela veci nebude fungovat. Napr. otacanie obrazovky alebo Wifi - musel som do HUBu vlozit vlastnu Wifinu. Dotyk funguje, samotny system je ako tak na dotyk pripraveny, niektore aplikacie vratane Firefoxu uz nie.
Reichl
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: úte čer 16, 2015 20:11
Zařízení: Lenovo Miix 3 8

Lenovo Miix 3 8"

Příspěvek od Reichl »

Ahoj querty :-)
Po odpovědi kterou mi napsal veigy jsem trošku zagoglil protože mě zmátl ten uefi OS jak psal. Až pak jsem pochopil jak to myslel :-).
Něco jsem načetl, ale když mi píšeš, že to nechodí jak by mělo, hlavně ta wifi, tak se na to asi fakt vykašlu.
Já chtěl původně nainstalovat linuxy jako jediný systém na tabletu, ale asi to prozatím nedává smysl, tak to nechám tak jak to je a spíš později zkusím win10, syn mi říkal, že to bude úplně něco jiného a o hodně lepší, tak uvidím. Každopádně Ti moc děkuji za odpověď :-)
qwerty
smartguru
smartguru
Příspěvky: 694
Registrován: pon led 30, 2012 21:22
Zařízení: L950, XRN5

Lenovo Miix 3 8"

Příspěvek od qwerty »

Nechodi. Navyse to bol iba postup na spustenie live usb systemu, navod na instalaciu je podstatne zlozitejsi.

Win 10 je lepsia volba na skusanie, prave z neho na mojom Miix3 pisem, ale priprav sa, ze si s najvacsou pravdepodobnostou nenavratne zlikvidujes povodny Win8, tak ako sa to 'podarilo' aj mne.
takesande
nováček
nováček
Příspěvky: 29
Registrován: čtv dub 09, 2015 13:50
Zařízení: Lenovo Ideapad Miix 3 830

Lenovo Miix 3 8"

Příspěvek od takesande »

Ahojte,
z casu nacas sa mi stáva, ze wifi na tomto tablete nenabehne, resp. vyhlási, ze wifi pripojenie je obmedzené.
Jedine co pomoze je reset routra a restart tabletu. Ak restartnem len tablet, wifi pripojenie ostáva obmedzené. Doteraz mi to nerobilo, zdá sa, že je to nejakym updateom...
Neviete poradit, ako tento pproblém vyriesit?
Dík.
sedo123
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: úte led 11, 2011 22:47
Zařízení: htc hd2

Lenovo Miix 3 8"

Příspěvek od sedo123 »

Tento problem mam aj ja na mojom tablete a tiez neviem ako to riesit
Sandra
smartstar
smartstar
Příspěvky: 893
Registrován: ned črc 13, 2014 11:16
Zařízení: iPhone SE

Lenovo Miix 3 8"

Příspěvek od Sandra »

Aktualizované ovladače máte? Já bych asi reklamovala.
qwerty
smartguru
smartguru
Příspěvky: 694
Registrován: pon led 30, 2012 21:22
Zařízení: L950, XRN5

Lenovo Miix 3 8"

Příspěvek od qwerty »

Mne to robilo aj na PC, to bude ovladacmi alebo nastavenim wifi
takesande
nováček
nováček
Příspěvky: 29
Registrován: čtv dub 09, 2015 13:50
Zařízení: Lenovo Ideapad Miix 3 830

Lenovo Miix 3 8"

Příspěvek od takesande »

Tak už tá wifina nepadá, asi to vyriešila nejaká aktualizácia.
Sinpa
smartstar
smartstar
Příspěvky: 976
Registrován: sob zář 21, 2013 16:12
Zařízení: Galaxy S8 @ Lumia 950

Lenovo Miix 3 8"

Příspěvek od Sinpa »

http://support.lenovo.com/sk/sk/product ... 830-tablet" onclick="window.open(this.href);return false;
Nový bios z 14.7.2015
qwerty
smartguru
smartguru
Příspěvky: 694
Registrován: pon led 30, 2012 21:22
Zařízení: L950, XRN5

Lenovo Miix 3 8"

Příspěvek od qwerty »

neni novy, je to iba reupload v15 z decembra
renovatio13
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: ned črc 19, 2015 13:02
Zařízení: iPhone 6, iPad Mini

Lenovo Miix 3 8"

Příspěvek od renovatio13 »

Zdravím, chci se zeptat, od včerejška mi přistala fungovat sidebar zprava (lišta, kdy se rozbrazí po přejetí prstů z pravé okraji displeje. Má rozbrazit lištu se start stačítkem, hodiny, otǎcení disp atd.) Mám win 8 druhej den a včera to zmizelo a nemůžu to nikde zase zapnout. Poradíte někdo? Se omlouvám, jestli se tu už řešilo :)
renovatio13
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: ned črc 19, 2015 13:02
Zařízení: iPhone 6, iPad Mini

Lenovo Miix 3 8"

Příspěvek od renovatio13 »

Tak už dobrý :) po aktualizaci systému lišta už je tu zas :)
mdop
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 62
Registrován: sob říj 28, 2006 9:47
Kontaktovat uživatele:

Lenovo Miix 3 8"

Příspěvek od mdop »

Před časem se tu řešil (ne)nabíjecí hub. Objednal jsem si a čekám na tenhle: http://www.banggood.com/4-Port-Micro-US ... 75460.html" onclick="window.open(this.href);return false; Podle popisu tam a i komentářů na Aliexpressu funguje i s Miix 3.
BTW: Ubuntůů (tedy alespoň částečně funkční ;) https://twitter.com/smartmadsoft/status ... 5421163521" onclick="window.open(this.href);return false;
madog
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pát črc 31, 2015 9:36
Zařízení: Lenovo Miix 3 8 32GB

Lenovo Miix 3 8"

Příspěvek od madog »

Ahoj, pořídil jsem si k miixu case s klávesnicí, tak bych se chtěl zeptat, jestli se dá nějak zakázat sw klávesnice, vadí mi, že pořád vyskakuje :evil: :grin:
kesounam
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 63
Registrován: úte dub 15, 2014 13:47
Zařízení: Lumia 520 , HTC HD2 , Lenovo A6000 ,

Lenovo Miix 3 8"

Příspěvek od kesounam »

Nemáte prosím někdo instalační program windows 8.1 který je určený pro tento tablet nebo kde by se dal stáhnout ? Nemohu to nikde najít .Tablet je po špatné instalaci windows 10 nefunkční a potřeboval bych nainstalovat původní verzi Windows 8.1 with Bing
Odpovědět

Zpět na „Tablety a další zařízení“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů