Surface Pro 3

Diskuze věnovaná tabletům s operačním systémem Windows 8.1 & Windows 10
Odpovědět
wallax
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 184
Registrován: pon led 26, 2009 19:27
Zařízení: HTC ONE M10, Surface Pro 3 i5 4/128

Re: Surface Pro 3

Příspěvek od wallax »

Pdatomas čo presne ti poslali keď si riešil ten AC adapter? Ak som to správne pochopil tak posielajú ten čierny krátky kábel čo ide do zdroja a na druhom konci má vidlicu do zásuvky. Je to tak?
spellshaper
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 429
Registrován: pát dub 08, 2011 19:41
Zařízení: Lumia 930, Surface Pro 3

Re: Surface Pro 3

Příspěvek od spellshaper »

wallax píše:Pdatomas čo presne ti poslali keď si riešil ten AC adapter? Ak som to správne pochopil tak posielajú ten čierny krátky kábel čo ide do zdroja a na druhom konci má vidlicu do zásuvky. Je to tak?
Je to tak.
Jinak na to byla speciální stránka, kde se stačilo přihlásit MS účtem. Systém sám otestoval jestli je výměna kabelu nutná a pokud ano nabídl zaslání na uloženou adresu, takže to komplikované není.



Co se týká reklamace pera, tak na devicesupport stránce stačí vybrat že jde o příslušenství k danému Surface a vyplnit formulář. Pero jsem reklamoval a problém s tím také nebyl.
wallax
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 184
Registrován: pon led 26, 2009 19:27
Zařízení: HTC ONE M10, Surface Pro 3 i5 4/128

Re: Surface Pro 3

Příspěvek od wallax »

A už ta špeciálna stránka nie je? Máte niekto link? Lebo ja keď som to šiel riešiť tak ma to odkazovalo stále na nemecký a iné microsofty a telefonické spojenia, čo ma úplne odradilo to riešiť to.
hanys.cz
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: sob dub 25, 2015 11:20
Zařízení: IPhone 5S

Surface Pro 3

Příspěvek od hanys.cz »

Zdravim, nahodou nemate nekdo dock na Sp3 nebo Sp4. Zajimaly by me zkusenosti, funkcnost, cena a jestli vyuzivate. Premyslim nad dockem Sp4 do prace. Ze bych tim nahradil aspon to moje kancelarske pomale pentium co tam mam. Diky
Hanys
nováček
nováček
Příspěvky: 40
Registrován: sob úno 18, 2012 11:35
Zařízení: iPhone 5s, Surface pro 3

Surface Pro 3

Příspěvek od Hanys »

Tak jsem úspěšně reklamoval PEN, u kterého nefungoval bluetooth, sice přes web už to nejde, jak psal kolega o pár příspěvků výše, bohužel, je tam nějaká chyba, ale spojil jsem se na EN webu MS s operátorem pomocí chatu, slušně jsem mu napsal pozdrav a řekl, že moje ENG je velice slabá. Řekl jsem mu polopaticky (pomocí google), že bluetooth not working, battery is Ok, zeptal se mě jestli mě jde bluetooth na SP normál, a když jsem řekl že ano, tak jen napsal ať mu pošlu potvrzovací kód z mého hotmailu a že mi zdarma zasílá nový PEN, že si mám starý nechat, že v případě PENu, nemusím reklamovaný zasílat zpět.

Musím říct, že podpora MS ohledně SP je fakt předpisová a hodně, opravdu hodně výrobců by se mělo učit. Mám jednou reklamovaný SP, do týdne jsem měl nový (moje vina, trošku jsem si praskl rámeček), teď pero, nemusím nikam nic posílat, prostě dostanu nové (dalo by se zneužít :D) budu mít teď dvě, proč ne, je drahé a i když u jednoho nejde horní tlačítko na zapínání One Note, dá se bez toho žít, já byl bez toho půl roku. Ale chtěl jsem ho proste vyměnit před koncem záruky a povedlo se lépe než jsem čekal.

Teď řeším, že mi na klávesnici zlobí touchpad, když mám SP na jiné než rovné podložce, tak nejde klikat levým tlačítkem myši (jde dotykem, ale ne fyzické - to cvaknutí), i když si myslím že to je asi hw problém designu klávesnice.
Hanys
nováček
nováček
Příspěvky: 40
Registrován: sob úno 18, 2012 11:35
Zařízení: iPhone 5s, Surface pro 3

Surface Pro 3

Příspěvek od Hanys »

Tak pero je už na cestě ke mě. Super, jsem fakt rád, než si kupovat nové za 1500 podle MS tak teď budu mít dvě, jedno s funkčním BT druhé bez, škoda že mě napadlo až později se zeptat, jestli si můžu vybrat barvu, chtěl jsem modré :D
wallax
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 184
Registrován: pon led 26, 2009 19:27
Zařízení: HTC ONE M10, Surface Pro 3 i5 4/128

Re: Surface Pro 3

Příspěvek od wallax »

Neboli farebne perá az k SP4? Ty máš SP3 nie?
Hanys
nováček
nováček
Příspěvky: 40
Registrován: sob úno 18, 2012 11:35
Zařízení: iPhone 5s, Surface pro 3

Surface Pro 3

Příspěvek od Hanys »

To nevím, na shopu MS jsou ve vice barvach.
wallax
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 184
Registrován: pon led 26, 2009 19:27
Zařízení: HTC ONE M10, Surface Pro 3 i5 4/128

Re: Surface Pro 3

Příspěvek od wallax »

Ja si myslim ze ak máš SP3 tak ti má vyber nedajú, pretože treba minúť aj zásoby pier pre SP3 [SMILING FACE WITH OPEN MOUTH]
wallax
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 184
Registrován: pon led 26, 2009 19:27
Zařízení: HTC ONE M10, Surface Pro 3 i5 4/128

Re: Surface Pro 3

Příspěvek od wallax »

Priatelia. Zistil som jednu dosť závažnú a divnú vec. Keď niekedy po dlhšom čase zapnem SP3 tak zisťujem, že sa mi neaktualizoval čas a veľa krát je tam čas napr 03.30, 02:niečo a podobne. Ako keby sa uspal tak moc, že ani hodiny v spánku mu nejdú. Automatická aktualizácia času podľa servra nejak nefunguje a musím ju vypnúť a znovu zapnúť a až potom upraví čas na aktuálny a aj to jej trvá určitú chvíľu. Nestretli ste sa s tým? Ako to riešiť? Vďaka
spellshaper
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 429
Registrován: pát dub 08, 2011 19:41
Zařízení: Lumia 930, Surface Pro 3

Surface Pro 3

Příspěvek od spellshaper »

Stránka pro výměnu kabelu je zde:
https://www.microsoft.com/surface/en-us ... /powercord" onclick="window.open(this.href);return false;

Podpora Surface a jiných MS zařízení lze provést zde:
(ale řešil jsem to na starém portálu, tak nevím jak to tam funguje)
https://devicesupport.microsoft.com/cs-CZ" onclick="window.open(this.href);return false;

Barevná pera k SP3 jsou (mám modré a není to SP4 verze), ale tato pera se prodávají samostatně a nejsou součástí standardního balení SP3, takže imo ti ho při reklamaci nedají.
wallax
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 184
Registrován: pon led 26, 2009 19:27
Zařízení: HTC ONE M10, Surface Pro 3 i5 4/128

Re: Surface Pro 3

Příspěvek od wallax »

Presne tak som to myslel aj ja s tou výmenou pera Spellshaper [SMILING FACE WITH OPEN MOUTH] proste pri SP3 máš nárok na strieborné
l0lz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 517
Registrován: úte pro 17, 2013 18:05
Zařízení: iPhone 6S, Surface Pro 3, Lenovo A7000

Surface Pro 3

Příspěvek od l0lz »

Potrebujem pomoc

Po roku a pol som robil dnes rano Hard reset na mojom surface pro 3. Všetko prebiehalo super, až kym som sa nešiel prihlásiť do Wi-Fi. Vtedy namňa vybehla hláška "Windows could not complete the instalation."
https://onedrive.live.com/redir?resid=C ... hoto%2cjpg" onclick="window.open(this.href);return false;

Keď stlačím OK, tak surface sa reštartuje, a vyhodí rovnakú chybovú hlášku, pri rovnakom kroku.

Ďakujem za pomoc :???:
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Surface Pro 3

Příspěvek od veigy »

Nejjednodušší asi bude udělat si instalačku na flesku a udělat klasickou cistou instalaci... Nebo pokud se ti podaří dostat do recovery, tak spustit cloud restore...
l0lz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 517
Registrován: úte pro 17, 2013 18:05
Zařízení: iPhone 6S, Surface Pro 3, Lenovo A7000

Surface Pro 3

Příspěvek od l0lz »

wtf..
Po hodine som surface zapol ešte raz, s tým, že som odpojil typecover aj powercord a chybovú hlášku už nezobrazilo :)

A uz bezi bez problemov :D
l0lz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 517
Registrován: úte pro 17, 2013 18:05
Zařízení: iPhone 6S, Surface Pro 3, Lenovo A7000

Surface Pro 3

Příspěvek od l0lz »

Nastastie sa problem zahadou opravil sám :D

Ale aj tak dakujem za pomoc, veigy :)
wallax
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 184
Registrován: pon led 26, 2009 19:27
Zařízení: HTC ONE M10, Surface Pro 3 i5 4/128

Re: Surface Pro 3

Příspěvek od wallax »

Chalani a problém so zastavením času systému po uspati surface ste nezaznamenali? Dnes zase. Zapnem ráno masinu a tam čas 01:35. Nastúpila procedura: vypat sync, zapat sync času. Nechápem...

Odoslané z HTC One pomocou Tapatalku
l0lz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 517
Registrován: úte pro 17, 2013 18:05
Zařízení: iPhone 6S, Surface Pro 3, Lenovo A7000

Surface Pro 3

Příspěvek od l0lz »

Hmmm, zatial som sa stym nikdy nestretol. Ale ja mam Windows 8.1, "upgradujem" az ked bude Aniversy

Ale zaujimavy problem :D
wallax
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 184
Registrován: pon led 26, 2009 19:27
Zařízení: HTC ONE M10, Surface Pro 3 i5 4/128

Re: Surface Pro 3

Příspěvek od wallax »

Keď bude anniversary tak to kupujes či ešte je zadarmo?

Odoslané z HTC One pomocou Tapatalku
l0lz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 517
Registrován: úte pro 17, 2013 18:05
Zařízení: iPhone 6S, Surface Pro 3, Lenovo A7000

Re: Surface Pro 3

Příspěvek od l0lz »

wallax píše:Keď bude anniversary tak to kupujes či ešte je zadarmo?

Odoslané z HTC One pomocou Tapatalku
Tak predpokladám že pre Surface bude upgrade zadarmo vždy, ale pre istotu ho upgradujem niekedy posledný deň kedy bude možné spraviť "upgrade" zadarmo
Odpovědět

Zpět na „Tablety a další zařízení“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 48 hostů