Surface Pro 3

Diskuze věnovaná tabletům s operačním systémem Windows 8.1 & Windows 10
Odpovědět
l0lz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 517
Registrován: úte pro 17, 2013 18:05
Zařízení: iPhone 6S, Surface Pro 3, Lenovo A7000

Surface Pro 3

Příspěvek od l0lz »

Nepride mi ze by toto bolo normálne...
https://1drv.ms/i/s!Aqc6Y3QdNzHPpZw7RTf-_hxfkWuKJA" onclick="window.open(this.href);return false;
l0lz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 517
Registrován: úte pro 17, 2013 18:05
Zařízení: iPhone 6S, Surface Pro 3, Lenovo A7000

Surface Pro 3

Příspěvek od l0lz »

Ludiaa, potrebujem radu/pomoc.

Pred pár dňami mi surface začal vydávať hrozný zvuk. Keď je spustený vetráčik, tak pri nakláňaní/ otáčaní zariadenia vydáva hrozný zvuk, ako keby sa lopatky o niečo škreli.
Ked sa nehýbe (je položeny na stole/ držím ho v ruke) tak to nerobí.
Rok a pol to však nerobil, mohol som sním mixovať neviem ako veľmi, proste ani náznak, nič.

https://1drv.ms/u/s!Aqc6Y3QdNzHPprhJ3Ol_CMQNViZoMg" onclick="window.open(this.href);return false; (zas také hlasné to nieje, nahraval som to mikrofónom surface)

(presne kvôli tomuto som začiatkom roka 2015 reklamoval aj starý kus. Lenže ten to robil od výroby,a robil to aj ked som sním nehýbal.)
Tento to začal robiť po roku a pol. No v záruke už nie je, a začalo to z ničoho nič. Už som ho skúsil aj povysávať, no nepomohlo.
wallax
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 184
Registrován: pon led 26, 2009 19:27
Zařízení: HTC ONE M10, Surface Pro 3 i5 4/128

Re: Surface Pro 3

Příspěvek od wallax »

Robi to obcas aj mne. Riesim to tak, ze klepnem prstami zo zadnej strany zariadenia a ono to prestane. Reklamovat sa mi to nechce, ale zaujima ma ako by to riesili, tiez som uz po zaruke. Tiez ma zaujima ci tym trpia aj SP4ky alebo SBooky.
l0lz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 517
Registrován: úte pro 17, 2013 18:05
Zařízení: iPhone 6S, Surface Pro 3, Lenovo A7000

Re: Surface Pro 3

Příspěvek od l0lz »

Jemnejšie ani silnejšie poklepanie nepomohlo. :-(

Tak SP1 ani 2 to nerobili. SP4 som zatial nezaznamenal ani jeden prípad. (a po roku by sa určite objavili, takze niesu)
No SP3 stym malo velmi vela ludi problém.
Však iba SP3 malo ten atypický tvar ventilatora.
wallax
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 184
Registrován: pon led 26, 2009 19:27
Zařízení: HTC ONE M10, Surface Pro 3 i5 4/128

Re: Surface Pro 3

Příspěvek od wallax »

A SP4 ma ake chladenie?
l0lz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 517
Registrován: úte pro 17, 2013 18:05
Zařízení: iPhone 6S, Surface Pro 3, Lenovo A7000

Surface Pro 3

Příspěvek od l0lz »

SP4 (i5 a i7) ma už normalny ventilator.
SP4: http://cdn.wccftech.com/wp-content/uplo ... gQAjct.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
SP3: http://pureinfotech.com/wp-content/uplo ... _large.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

ale neviem či to je kvoli tomu. Ale SP4 to proste nerobia, nezaznamenal som ziaden pripad vrčiaceho/škrecieho ventilatora
wallax
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 184
Registrován: pon led 26, 2009 19:27
Zařízení: HTC ONE M10, Surface Pro 3 i5 4/128

Re: Surface Pro 3

Příspěvek od wallax »

Vidím tam rozdiel medzi nimi ale ze by som mal z toho pocit nejakej konštrukčnej chyby ci ze by vo mne SP3 evokoval iny chod v sprievode so zvukom teda povedat nemozem. Inymi slovami ved je to takmer to iste.

Neumim si vypnout podpis!
kysu
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: ned črc 10, 2011 11:49
Zařízení: Surface PRO 3, Huawei P9

Surface Pro 3

Příspěvek od kysu »

Také bych poprosil o radu.

Neustále mám problém se stylusem (perem). Zákonitost, se kterou funguje je pro mě záhadou. Už ani nepočítám kolikrát za den ho musím restartovat, rozuměj vyšroubovat a zašroubovat dle návodu Microsoftu. Vyměnil jsem hrot, baterky, odinstaloval a nainstaloval ovladač a stejně se na něj nemohu nikdy spolehnout aby pracoval v tu chvíli, kdy to potřebuji. Příklad: otevřu aplikaci OneNote, napíši jednu větu, položím pero a když se chystám pokračovat (cca po minutě) perem už nic nenapíši, následuje oživovací restart. Děkuji za pomoc.
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Surface Pro 3

Příspěvek od veigy »

Není spíš závada v bluetooth v PC? Zkusil bych odinstalovat adaptér a zase ho nainstalovat.
spellshaper
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 429
Registrován: pát dub 08, 2011 19:41
Zařízení: Lumia 930, Surface Pro 3

Re: Surface Pro 3

Příspěvek od spellshaper »

wallax píše:Vidím tam rozdiel medzi nimi ale ze by som mal z toho pocit nejakej konštrukčnej chyby ci ze by vo mne SP3 evokoval iny chod v sprievode so zvukom teda povedat nemozem. Inymi slovami ved je to takmer to iste.
Obdobně se mi chová většina aktivních chlazení (větráčků), protože se dříve či později asi zanese (možná nějaké dražší už to mají vyřešené). Zkus vysavačem, případně něčím lepším profouknout výstup větrání (obrázek třeba na ifixit ukazuje, kde zhruba to je) a dostat tam co nejvíce vzduchu (síly). U PC se mi to po pár letech také stává (např. u zdroje, GK), špatná zpráva je, že i když to profouknutí zlepší, nikdy to plně nepomůže a vždy se to vrací. Ale bacha ať se tam vevnitř nic nepo...
kysu píše:Příklad: otevřu aplikaci OneNote, napíši jednu větu, položím pero a když se chystám pokračovat (cca po minutě) perem už nic nenapíši, následuje oživovací restart. Děkuji za pomoc.
Ovladače odkud? Pokud nemáš tyhle, tak je ještě zkus: https://www.microsoft.com/en-US/downloa ... x?id=38826" onclick="window.open(this.href);return false;. Pokud to chvíli funguje, tak to ale nebude tím.
Jestli jsi měnil tu AAAA baterii, tak bych asi koupil nový Surface Pen, není tak drahý a můžeš koupit rovnou 4kovou verzi nebo jinou barvu.

PS: Bluetooth slouží pouze pro tlačítko, s psaním nesouvisí.
gulii
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 396
Registrován: pon lis 13, 2006 22:13
Zařízení: iPhone 6 Plus 64GB, Surface Pro 3

Surface Pro 3

Příspěvek od gulii »

Chtěl bych se opět zeptat ohledně reklamace - reklamoval jsem svůj první SP3 se závadami ohledně odlepujícího se displeje atd... (viz starší příspěvky), vše proběhlo v pořádku a mi byl zaslán nový kus. Jenže teď u toho to nového kusu odchází pravý reproduktor - nedá se na nic koukat ani poslouchat, protože příšerně chrčí. Když ale zadávám na MS stránkách opravu, tak mi vyskočí - že nejsou žádné nabídky služeb k mému zařízení, přitom záruka je do února 2017. Nevíte prosím, co dělám špatně? Děkuji za rady.
Přílohy
Oprava_2.PNG
(34.44 KiB) Staženo 82 x
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Surface Pro 3

Příspěvek od veigy »

Zkus device support jiné země, nebo napiš na online chat, oni ti pomůžou ;)
gulii
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 396
Registrován: pon lis 13, 2006 22:13
Zařízení: iPhone 6 Plus 64GB, Surface Pro 3

Surface Pro 3

Příspěvek od gulii »

zítra tam zkusím napsat na online chat, já jen, že dříve to šlo i přes tyto CZ stránky - uvidíme, co mi řeknou no. Protože ten reproduktor je fakt hodně otravný.
l0lz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 517
Registrován: úte pro 17, 2013 18:05
Zařízení: iPhone 6S, Surface Pro 3, Lenovo A7000

Surface Pro 3

Příspěvek od l0lz »

spellshaper,
"Obdobně se mi chová většina aktivních chlazení (větráčků), protože se dříve či později asi zanese (možná nějaké dražší už to mají vyřešené)."

Nieje pravda, Pro1, 2, 4 a ani Book to nerobí. Velké množstvá Pro 3 stym mali problem.
Prefukal som ho aj stalčenym vzduchom. Nieje tam ani kusok prachu. Problem je v tom že vertak sa uvolnil, a teraz tam "lieta", čiže pri sebamenšom pohybe sa škrie o vnutornosti.
l0lz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 517
Registrován: úte pro 17, 2013 18:05
Zařízení: iPhone 6S, Surface Pro 3, Lenovo A7000

Surface Pro 3

Příspěvek od l0lz »

gulii píše:Chtěl bych se opět zeptat ohledně reklamace - reklamoval jsem svůj první SP3 se závadami ohledně odlepujícího se displeje atd... (viz starší příspěvky), vše proběhlo v pořádku a mi byl zaslán nový kus. Jenže teď u toho to nového kusu odchází pravý reproduktor - nedá se na nic koukat ani poslouchat, protože příšerně chrčí. Když ale zadávám na MS stránkách opravu, tak mi vyskočí - že nejsou žádné nabídky služeb k mému zařízení, přitom záruka je do února 2017. Nevíte prosím, co dělám špatně? Děkuji za rady.
Zmenil si čislo produktu ? TO som musel robiť ked som reklamoval Pro 3 pred 2 rokmi
gulii
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 396
Registrován: pon lis 13, 2006 22:13
Zařízení: iPhone 6 Plus 64GB, Surface Pro 3

Surface Pro 3

Příspěvek od gulii »

to jsem vůbec neměnil, jak jsem ho měl měnit? já jsem hlavně ten druhý SP3 už smazal ze svých zařízení.
gulii
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 396
Registrován: pon lis 13, 2006 22:13
Zařízení: iPhone 6 Plus 64GB, Surface Pro 3

Surface Pro 3

Příspěvek od gulii »

Tak hotovo - v úterý odesláno, dnes přijato opravené. Problém byl v evidenci mého kusu - nějaká chyba prý. Teď už je nový krásný Surface doma. Opět chválím přístup MS.
gulii
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 396
Registrován: pon lis 13, 2006 22:13
Zařízení: iPhone 6 Plus 64GB, Surface Pro 3

Surface Pro 3

Příspěvek od gulii »

Prosím, zkoušel někdo připojit k Surface Pro 3 externí 4K monitor? Funguje mu při 60Hz? Děkuji za odpověď.
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Surface Pro 3

Příspěvek od veigy »

Stáhnul bych rovnou recovery image s Windows 10 ;) https://www.microsoft.com/surface/en-us ... overyimage" onclick="window.open(this.href);return false;
mptrojky
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pát bře 10, 2017 19:21
Zařízení: Microsoft Surface 3, W8.1(ENG), up W10, 64 GB Sand

Surface Pro 3

Příspěvek od mptrojky »

Díky pomohlo, W10 ). Ještě se zeptám, Win mám v CZ, ale při zobrazení startu jsou programy v EN (Calculator, People,..)
Kde se zapíná funkce když chci napsat do pole pro text a kliknu tam, aby se automaticky vysunula klávesnice? Ve W8.1 to fungovalo...
Odpovědět

Zpět na „Tablety a další zařízení“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů