Surface Pro 3

Diskuze věnovaná tabletům s operačním systémem Windows 8.1 & Windows 10
Odpovědět
wallax
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 184
Registrován: pon led 26, 2009 19:27
Zařízení: HTC ONE M10, Surface Pro 3 i5 4/128

Re: Surface Pro 3

Příspěvek od wallax »

No mne to na Surface uvolnilo maximálne tak 17-18 GB. Nechápem odkiaľ to tebe zobralo 50 :)

V Mail App Vám normálne fungujú notifikácie? Mne to prestalo notifikovať prichádzajúce emaily do action centra a ani zvuk mi neprehrá. Postupne to vidím na reinštal :(
Radek Hulán
smartstar
smartstar
Příspěvky: 992
Registrován: čtv led 03, 2008 10:51
Zařízení: Samsung S7 edge / Lumia 930/1020/920/900/800

Surface Pro 3

Příspěvek od Radek Hulán »

Tak různé staré error reportingy, staré instalační soubory a obecně balast.. :) Každopádně je to dobré spustit.
motylu
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: pon pro 08, 2014 18:18
Zařízení: Surface Pro 3 (i5, 4 GB RAM), Nexus 7 (2012)

Surface Pro 3

Příspěvek od motylu »

Zdravím kolegy - majitele Surface Pro 3.

Od prosince 2014, kdy jsem si svůj Surfacích koupil, už uběhlo hodně času a můžu s klidným srdcem říct, že jsem pořád nadmíru spokojený s jeho koupí!

Dnes jsem však narazil na docela zajímavé diskuze ohledně prohýbání celé vrchní části těla včetně displeje (řeší se to např. tady: http://answers.microsoft.com/en-us/surf ... 8691390674) a s hrůzou jsem zjistil, že mám v podstatě stejný problém. Surface je prohnutý přesně uprostřed a pouze ve vrchní části, kde je umístěna kamera a mikrofon. Protože jsem si tohohle nikdy předtím nevšiml, tak se vás chci zeptat, jak jste na tom vy s (ne)prohnutím?? Už nějakou dobu mi totiž připadá, že je přesnost snímaní dotyků prstů úplně nahoře (např. při zavírání záložek v maximalizovaném okně internetového prohlížeče) čím dál horší, takže bych nerad něco zanedbal, pokud je možnost to vyřešit v rámci reklamace...
Hanys
nováček
nováček
Příspěvky: 40
Registrován: sob úno 18, 2012 11:35
Zařízení: iPhone 5s, Surface pro 3

Surface Pro 3

Příspěvek od Hanys »

Hmmm a me by zajimalo proc me obcas SP zustane vyset na logu surface prirestartu a musim ho vypnout a zapnout a pak najede normalne...........
wallax
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 184
Registrován: pon led 26, 2009 19:27
Zařízení: HTC ONE M10, Surface Pro 3 i5 4/128

Re: Surface Pro 3

Příspěvek od wallax »

Prehnutie som nezaznamenal. To čo píše Hanys som ale zaznamenal a robí mi to (s WIN 10 už menej často) občas. Dnes som napr počkal o pár sekúnd viac a nabehlo koleško a systém sa naštartoval. V blízkej dobe chcem spraviť reštart Win 10 a napíšem aj prečo. Je to zároveň otázka na Vás milí majitelia.

Môj surface keď ráno vezmem z nabíjačky tak začne slušne kúriť a fučať a ustáli sa až popár minútach, keď vezme prvú paličku z ikony batérie.Pozeral som si aj grafy vyťaženosti a teda zvláštne je že nič nie je trvale nad 60-70%, procesor nepresiahol ani 50%. Stretli ste sa s tým aj vy? Koľko hodín Vám reálne vydrží zariadenie na jedno nabitie? U mňa čo sa konštrukcie týka je spodný okraj displaya pod úrovňou horčíkového rámu, trošku ma to hnevá ale nie je to čnič tragické, je to cítiť prstom (ostrá hrana). Skôr ma napadlo či to usadenie displaya v zariadení nemôže mať vplyv na uloženie chladiča.a tým na samotné chladenie a preto to zahrievanie. Dajte vedieť ako si vedieVaša mašina v týchto teplách. Dik
wallax
l0lz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 517
Registrován: úte pro 17, 2013 18:05
Zařízení: iPhone 6S, Surface Pro 3, Lenovo A7000

Surface Pro 3

Příspěvek od l0lz »

Ja som to riešil vratením sa na Windows 8.

-Výdrž je katastrofálna (ked poviem 5 hodin, tak to je už vela)
-Vetrák beži non-stop (aj ked proste nič nejde, pri win8 mi môže bežať na pozadi kilo programov, a vetrak sa nespusti)
-Tlačítko na pere nespusti nič (čakal by som že spusti one note)
-One note je nepoužitelné, permanentne na niečo ťuknem v taskbare (omylom, ako mam ruku opretu o displej)
-Menšie obmedzenia tablet mode
-Bootoval sa neskutočne dlho oproti Windows 8

To som naozaj nečakal, že MS uvolní na svoje reprezentačne modely taký odpad, ale stalo sa. Počkam 4-5 mesiacov a potom to skusim znova.

Nič to nemení na tom, že na Stolnom PC použivam W10 vpohode

___________________________________________________________________

Čo sa konštrukcie týka, ta je veľmi dobrá, čo som mal Surface od Decembra do Aprila (pred reklamáciou) tak tam boli nejaké blbé prechody medzi displejom a magneziom, aj bol jemne ohnutý :grin: Ale ten čo mam od Aprila (po reklamácií kvôli vetráku) tak na nom som nenašiel žiadnu vadu. Má trochu voľnejší kickstand, ale ten predtým ho mal skôr moc pevný
iljusin66
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 294
Registrován: ned črc 29, 2012 11:27
Zařízení: Lumia 950 -> Samsung S7

Re: Surface Pro 3

Příspěvek od iljusin66 »

Omyl, smazáno
pdatomas
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 78
Registrován: pon led 28, 2008 13:28
Zařízení: Blackberry Passport,SPro 3 -i5 128 Gb, SPro4 i5,
Bydliště: Cheb

Surface Pro 3

Příspěvek od pdatomas »

Tak se chci podělit o pár postřehů z win10 na mém SP3, běží od 29.7 a relativně v pohodě, je sice znát asi horší optimalizace neboť výdrž je kratší než na win 8.1 ale funkčnost relativně dobra, i když MS by pro své zařízení jako SP3 mel zamakat, dali jsme nemalé peníze a chceme kvalitu .... i v systému
Co mě vytáčí je asi deset kliku když chci něco vytisknout, všechny dokumenty se otevřou asi přes prohlížeč edge a vše je nutné odklikat, to je k zbláznění, tady nutné řešit, tisk? Jedno max dvě kliknutí, víc jim nemůžu odpustit... všechny programy fungují, co mě také rozčiluje ze se při otevření programu neotevrou roztahle na celou plochu ale minimalizovane na pul plochy, musim pokaždé maximalizovat nebo dá se to někde vypnout, zvláštní je ze neměnil zvyky a někdy větrák běží celou dobu a někdy se vůbec nerozhodí i když v kanclu mám aktuálně přes 28 stupňů takže tomu možná pomáhá se roztacet, tlačítko na peru mi první dny one note nespustilo, po několika dnech to funguje, na win 8.1 byl onenote asi lepší nevím pocitově, teď je sjednocený jako jeden a je to.... jine... asi o zvyku, porad nechapu problém na který si stěžují kvůli onedrive může mi to někdo vysvětlit? Já problém nemám vše co je na one dříve se mi ukazuje... takže zatím tak
l0lz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 517
Registrován: úte pro 17, 2013 18:05
Zařízení: iPhone 6S, Surface Pro 3, Lenovo A7000

Surface Pro 3

Příspěvek od l0lz »

A ako sa ti to ukazuje ? pošli screenshot
wallax
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 184
Registrován: pon led 26, 2009 19:27
Zařízení: HTC ONE M10, Surface Pro 3 i5 4/128

Re: Surface Pro 3

Příspěvek od wallax »

Aký problém s onedrive?
l0lz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 517
Registrován: úte pro 17, 2013 18:05
Zařízení: iPhone 6S, Surface Pro 3, Lenovo A7000

Surface Pro 3

Příspěvek od l0lz »

že na Windows 10 nefunguju online only subory
pdatomas
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 78
Registrován: pon led 28, 2008 13:28
Zařízení: Blackberry Passport,SPro 3 -i5 128 Gb, SPro4 i5,
Bydliště: Cheb

Surface Pro 3

Příspěvek od pdatomas »

presne tak, vysvetlete mi teda jak pracujete s onedrive? ja nevim, mozna je problem ve mne, prijde mi ale ze ted je to mnohem lepsi nez v predchozi verzi. Ale jak rikam mozna s tim proste neumim pracovat, mimochodem stejne jsem se chtel zeptat zkusenejsich, nevite nekdo o nejakem dobrem navodu nebo videu o praci se soubory ve onedrive, aby se naucil tu funkci a prostredi a cloud vytezovat co nejlepe, jeste stale ale nevim, jestli mam pracovni soubory presunout na cloud a mit je tam jako zalohu, ted me ale vypeklo ze mi pracovni pocitac vyhodil bluescreen a nahle mam problem, skoro mesic v servisu a ja bez pracovnich dat, takze vim ze to sem mozna nepatri ale jakej mate nazor na cloud a pripadne diky za rady
Pozorujete u SP3 s WIN 10 zlepseni kamery a kvality snimku?
Hanys
nováček
nováček
Příspěvky: 40
Registrován: sob úno 18, 2012 11:35
Zařízení: iPhone 5s, Surface pro 3

Surface Pro 3

Příspěvek od Hanys »

Hoj, nevim jak u vas ale me kazdou chvili SP otravuje ze chce overit ucet MS a musim zadavat kod. A dneska se mi v rohu objevil text aktivujte windows ze muj klic je neplatky ... uz vickrat se mi ukazalo ze nemam aktivovane systemy ale dnes poprvne dole na plose v rohu
Uživatelský avatar
zvalo
nováček
nováček
Příspěvky: 41
Registrován: úte zář 03, 2013 8:20
Zařízení: Nokia

Re: Surface Pro 3

Příspěvek od zvalo »

Tak tu mame konkurenta v podobe Lenovo MIIX 700, ktovie v akej kvalite bude spracovanie. Taktiez uvidime co na to SP4. Bude to zaujimave.
l0lz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 517
Registrován: úte pro 17, 2013 18:05
Zařízení: iPhone 6S, Surface Pro 3, Lenovo A7000

Surface Pro 3

Příspěvek od l0lz »

Som zvedavy ako budu predstavovať SP4 :D Fakt, zatial všetky reklamy na S3/SP3 maju Win8, kvôli featuram. Vydrž tiež daleko lepšia s Windows 8 na oboch zariadeniach, Pero stratilo zmysel na win10, ovladat zariadenie rukou + myšou tiež. Už len bud ako tablet, alebo ako PC.
Velka škoda. Swipovanie tam uz tiez nieje, aj notifikacie len pohyb prstom a samo sa to vysunie, neda sa to podržať. Proste stratilo to to tabetove prostredie.
Čo zase desktop sa ovlada perfektne

14" palcovy bude mat tipujem Core U a 12" Core M (čo je škoda) Pero asi nebude pribalene kvoli vybere farby :grin: Je to len môj predpoklad a rád sa budem mýliť.
Hanys
nováček
nováček
Příspěvky: 40
Registrován: sob úno 18, 2012 11:35
Zařízení: iPhone 5s, Surface pro 3

Surface Pro 3

Příspěvek od Hanys »

Uz me to ale stve, zase mi SP dnes hlasi skoro cely den Aktivujte si Windsows :-( restartnu a je to vpohode jinak nic nepomaha a uz me to vazne stve.... taky to nekomu dela??
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Surface Pro 3

Příspěvek od veigy »

Chci se zeptat ohledně Surface 3 64GB. Kupoval jsem ho přes telefon u MS, Surface šel z Lucemburska a typecover z Irska. Když jsem spároval SN tabletu s MS acc, tak mi to píše záruku jen do října 2016 a na lince MS mi bylo sděleno, že platí jen roční záruka od data převzetí. Co jsem koukal, tak by měla být v celé EU záruka minimálně 2 roky. Jak to máte vy :?:
l0lz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 517
Registrován: úte pro 17, 2013 18:05
Zařízení: iPhone 6S, Surface Pro 3, Lenovo A7000

Surface Pro 3

Příspěvek od l0lz »

Tak ja som mal surface už 3 mesiace a až potom som s registoval zaruku (takže mam rok aj 3 mesiace dlhu zaruku) :tlem: ale ja ho mam z USA, takže iba rok.. Treba sa spytat na podpore, tam som riešil všetko :) podla mna nastala len nejaka chyba
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Surface Pro 3

Příspěvek od htcjirka »

Urcite chyba, protoze pokud je z EU tak dva roky bez diskuze a vyjimek.
l0lz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 517
Registrován: úte pro 17, 2013 18:05
Zařízení: iPhone 6S, Surface Pro 3, Lenovo A7000

Surface Pro 3

Příspěvek od l0lz »

Tak, od kedy som sa vrátil na Windows 8.1 prešiel už nejaký ten piatok a na tých ktorí majú Windows 10 mám pár otázok.

-Kolko vám vydrží surface na baterke? Lebo pri W8.1 mi vydrží celý deň ( čo je kludne aj 9-10 hodín aktívneho používania ) a ked som mal v auguste W10 tak som bol rád ked vydržal 5 hodín.

-Je funkcia panoráma zabudovaná vo Windows camera ??

-udiali sa nejaké zmeny v tablet mode? Lebo vtedy to skôr malo mať názov desktop cripple mode

- aké sú vaše pocity použivania Windows 10 na surface oproti w8?

- ako riešite OneDrive?
Odpovědět

Zpět na „Tablety a další zařízení“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 hostů