Surface Pro 3

Diskuze věnovaná tabletům s operačním systémem Windows 8.1 & Windows 10
Odpovědět
hanys.cz
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: sob dub 25, 2015 11:20
Zařízení: IPhone 5S

Surface Pro 3

Příspěvek od hanys.cz »

Tak jsem to trosku necekal ale z niceho nic me dnes kolem obeda volalo UPS ze ma pro me balik a novy SF je uz doma. A musim rict ze je lepsi nez prvni. Okraje displaye krasne limcuji, ne jak u toho co jsme koupil pred mesicem. A vzadu ta lista ktera nevim jak se jmenuje tak ta drzi pevne a i pozici centimetr od sklopenim, a ma take o hodne vetsi vuli.... a hlavne jsem jeste neslysel vetrak ani pri aktualizacich a to mi pred tim u aktualizaci jel normalne celou dobu. Prijde mi to jako by me poslali nejaky vraceny kus predtim a zkouseli jestli ho udaji a kdyz ne dostal jsem luxus verzi :D
sohun
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: úte bře 31, 2015 23:31
Zařízení: Xiaomi

Surface Pro 3

Příspěvek od sohun »

zdar mel bych dotaz, jde pouzit surface jako druhy monitor pres ten mini displayport?
l0lz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 517
Registrován: úte pro 17, 2013 18:05
Zařízení: iPhone 6S, Surface Pro 3, Lenovo A7000

Surface Pro 3

Příspěvek od l0lz »

hej, videl som to na youtube, konkretne so surface pro 2 :D osobne som to neskušal, keďže som potreboval ešte jeden port. tu je to video. Metóda 4 https://www.youtube.com/watch?v=uQBTn21214Q" onclick="window.open(this.href);return false;
Hanys
nováček
nováček
Příspěvky: 40
Registrován: sob úno 18, 2012 11:35
Zařízení: iPhone 5s, Surface pro 3

Surface Pro 3

Příspěvek od Hanys »

Zdravim chlapy, nemate nejake doporuceni na SD kartu, mam 64gb od samsungu,http://www.czc.cz/samsung-micro-sdxc-ev ... 57/produkt . Ale hadam ze jsem asi nekoupil moc dobre, protoze pokazde kdyz otevru tento pocitac nebo chci najet na kartu, pocituji jako by zasek pocitace jak kdyz se ceka nez se rozjede plotnovy disk po dlouhe necinnosti.... je to mozne??
l0lz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 517
Registrován: úte pro 17, 2013 18:05
Zařízení: iPhone 6S, Surface Pro 3, Lenovo A7000

Surface Pro 3

Příspěvek od l0lz »

Sandisk :grin:
Hanys
nováček
nováček
Příspěvky: 40
Registrován: sob úno 18, 2012 11:35
Zařízení: iPhone 5s, Surface pro 3

Surface Pro 3

Příspěvek od Hanys »

ja si nemuzu pomoct ale stava se mi v chromu ze prestane reagovat pero. na plose funguje vse ale v prohlizeci ne musim chrome zapnout a vypnout. taky se vam to stava??
l0lz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 517
Registrován: úte pro 17, 2013 18:05
Zařízení: iPhone 6S, Surface Pro 3, Lenovo A7000

Surface Pro 3

Příspěvek od l0lz »

Nepouživam chrome :-D.. Ale pride mi to divne, len čistvo v chrome ?
Hanys
nováček
nováček
Příspěvky: 40
Registrován: sob úno 18, 2012 11:35
Zařízení: iPhone 5s, Surface pro 3

Surface Pro 3

Příspěvek od Hanys »

A co pouzivas? Je fakt ze posledni dobou stoji chrome za h***o. Fakt jen tam, proste vidim ten krizek pera, vse kdyz najedu na odkaz vidim i tu ruku, ale kdyz chci kliknout nic to nedela :D musim prstem...... nebo vypnout a zapnout chrome.... ani zavrit chrome pere nejde ani minimalizovat. Proste jako by to okno chromu ignorovalo uplne stylus....
l0lz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 517
Registrován: úte pro 17, 2013 18:05
Zařízení: iPhone 6S, Surface Pro 3, Lenovo A7000

Surface Pro 3

Příspěvek od l0lz »

ako na PC zvyknem použivať chrome z lenivosti, lebo tam mam najviac uloženych hesiel, založky, a ešte 100% fungujucemu adblocku atď.
Ale na Surface použivam iba Internet Explorer. Neviem, zatial som nemal nutnosť nainštalovať niečo iné, a po pravde, vyhovuje mi to :)
Obvzlášť, ked na chrome zvyknu ludia nadavať kvoli spotrebe.

Pokial ti to pred tým nerobilo skus preinštalovať
Hanys
nováček
nováček
Příspěvky: 40
Registrován: sob úno 18, 2012 11:35
Zařízení: iPhone 5s, Surface pro 3

Surface Pro 3

Příspěvek od Hanys »

Me jde spise o ty hesla a hlavne synvhronizaci zalozek
Tade
smartguru
smartguru
Příspěvky: 604
Registrován: sob bře 09, 2013 11:14
Zařízení: Lumia 950
Bydliště: Trutnov

Surface Pro 3

Příspěvek od Tade »

Tak snad přecijen přijde čtyřka se Skylake :)

http://www.windowscentral.com/leaked-sl ... face-pro-4" onclick="window.open(this.href);return false;
Radek Hulán
smartstar
smartstar
Příspěvky: 992
Registrován: čtv led 03, 2008 10:51
Zařízení: Samsung S7 edge / Lumia 930/1020/920/900/800

Surface Pro 3

Příspěvek od Radek Hulán »

Hanys píše:Me jde spise o ty hesla a hlavne synvhronizaci zalozek
Hesla = LastPass
Záložky = pokud máš MS účet, stačí povolit sync záložek v Nastavení / OneDrive
Hanys
nováček
nováček
Příspěvky: 40
Registrován: sob úno 18, 2012 11:35
Zařízení: iPhone 5s, Surface pro 3

Surface Pro 3

Příspěvek od Hanys »

Taky se vam stava ze SP3 rano probudite, vypada vse v pohode ale jic nereaguje, normalne odemcu najedu na plochu ale at kliknu na cokoliv tak se nic nedeje, musim natvrdo restartovat.... stalo se mi to nekolikrat....
l0lz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 517
Registrován: úte pro 17, 2013 18:05
Zařízení: iPhone 6S, Surface Pro 3, Lenovo A7000

Surface Pro 3

Příspěvek od l0lz »

Nie, nikdy sa mi to nestalo.
Dokonca, musim si poklepať :grin: , ale od kúpy (vyše pol roka) tak som so surface zatial nemal ani jeden SW problem.
l0lz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 517
Registrován: úte pro 17, 2013 18:05
Zařízení: iPhone 6S, Surface Pro 3, Lenovo A7000

Surface Pro 3

Příspěvek od l0lz »

ale obávam sa že toto bude na HR, pokial sa toho chceš zbaviť. Lebo nič som som nenašiel :???: a toto vyzerá že to bude problem so systemom.

každopadne by som si prešiel WindownCentral fóra
Hanys
nováček
nováček
Příspěvky: 40
Registrován: sob úno 18, 2012 11:35
Zařízení: iPhone 5s, Surface pro 3

Surface Pro 3

Příspěvek od Hanys »

Zdravim tak jsem provedl upgrade z 8.1 ale zustalo mi v pc hodne zbytkovyho bordela tak jsem si stahl ten program od MS na vytvoreni instlacni usb s win 10, jenze jsem po upgradu nesel do store a nevytvoril licencni klic. Ted se mi windows nechce aktivovat a i kdyz dam obnovit tovarni tak se mi stejne obnovi windows 10 :-( nevim co ted. Ale je zajimave, ze ve skryte partition na disku je porad w 8.1 jen tu partition nemuzu nabootovat. Stahuji USB recovery ze stranek vyrobce ale jede totak pomale ze to ukazuje 5 hodin....neni nejaky zpusob jak tu partition nabootovat?
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Surface Pro 3

Příspěvek od veigy »

Zkus do CMD jako správce "slmgr /ato", pokud to nepůjde, zkus to několikrát, a když to furt nepůjde, tak to nech zatím plavat, MS má asi nějaké problémy na serverech a aktivace skomírají.... Upgradované W10 už nemají klíč, aktivace probíhá na základě "otisku" HW...
Hanys
nováček
nováček
Příspěvky: 40
Registrován: sob úno 18, 2012 11:35
Zařízení: iPhone 5s, Surface pro 3

Surface Pro 3

Příspěvek od Hanys »

Hmm tak jsem dnes rano SP zapnul a system je uz aktivni, asi fakt meli nejaky problem... Jen me ted nejdou tlacitka nastaveni hlasitosti a tlacitko na zapinani a vypinani. Proste musim vypinat pres nabidku......
wallax
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 184
Registrován: pon led 26, 2009 19:27
Zařízení: HTC ONE M10, Surface Pro 3 i5 4/128

Re: Surface Pro 3

Příspěvek od wallax »

Čaute. Vy čo ste boli Insideri, po tom čo ste si nainštalovali W10 10240 tak zmenilo sa niečo 29.7. keď vyšli plné W10? Predpokladám, že nie. Len všade písali na nete, že insideri dostanú W10 29.7. ako prví ale pritom insideri z fast ring ho mali už niekoľko dní (týždňov) nainštalovaný.

PS: tá nefunkčnosť TAPATALKu sa mi opravila hneď ako som vypol insider program a aplikácia už normálne funguje.
Radek Hulán
smartstar
smartstar
Příspěvky: 992
Registrován: čtv led 03, 2008 10:51
Zařízení: Samsung S7 edge / Lumia 930/1020/920/900/800

Surface Pro 3

Příspěvek od Radek Hulán »

Po uprade na Windows 10 stačí spustit aplikaci "Disk Cleanup" / "Vyčištění disku", a tam zvolit spustit jako Superadmin. U mě uvolnila asi 50GB..
Odpovědět

Zpět na „Tablety a další zařízení“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 62 hostů