Surface Pro 3

Diskuze věnovaná tabletům s operačním systémem Windows 8.1 & Windows 10
Odpovědět
motylu
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: pon pro 08, 2014 18:18
Zařízení: Surface Pro 3 (i5, 4 GB RAM), Nexus 7 (2012)

Surface Pro 3

Příspěvek od motylu »

Wallax: Po vyzkoušení dvou různejch plastovejch fólií, který dost razantním způsobem zhoršily psaní perem na displeji (jedna byla moc silná a zůstávaly v ní obrysy napsanýho textu, druhá byla hodně hrubá a za chvilku by odřela hrot pera), jsem koupil origo skleněnou fólii z MS Store (http://www.microsoftstore.com/store/mse ... .307465600). Nalepení bylo něco neskutečně jednoduchýho, rychlýho a hlavně bez bublinek a nečistot - už jsem pár fólií lepil, jak na menší, tak i na větší displeje, ale lepení týhle skleněný fólie je fakt hračka. Po nalepení jsem nezaznamenal žádný zhoršení barevnýho podání, psaní perem i dotyky prsty jsou jako kdyby tam žádná fólie nebyla. Fakt se vyplatí připlatit a dát tam pořádnou fólii.
wallax
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 184
Registrován: pon led 26, 2009 19:27
Zařízení: HTC ONE M10, Surface Pro 3 i5 4/128

Surface Pro 3

Příspěvek od wallax »

Jasné. Sklo je sklo, keby nestála 45 euro tak do nej idem hneď, takto buď nájdem náhradu na eBay, alebo počkám a kúpim od MS.
Surface Pro 3 - Windows 10 Technical Preview on board :)
Prvé stretnutie s Win10, všetko šlape ako má. Ponuka Start je ale zatiaľ horšia ako tá vo Win 8.1, je to proste viac pre myš ako pre prsty. To isté platí o nastavovaní Universal apps, je to vľavo hore a nie v charm bare (ktorý už má primárne notifikácie, čo je super, ale tu ponuku settings pre aplikácie ozaj dávať preč nemuseli). Ale uvidíme čo s tým ešte spravia.
l0lz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 517
Registrován: úte pro 17, 2013 18:05
Zařízení: iPhone 6S, Surface Pro 3, Lenovo A7000

Surface Pro 3

Příspěvek od l0lz »

wallax píše:Jasné. Sklo je sklo, keby nestála 45 euro tak do nej idem hneď, takto buď nájdem náhradu na eBay, alebo počkám a kúpim od MS.
Surface Pro 3 - Windows 10 Technical Preview on board :)
Prvé stretnutie s Win10, všetko šlape ako má. Ponuka Start je ale zatiaľ horšia ako tá vo Win 8.1, je to proste viac pre myš ako pre prsty. To isté platí o nastavovaní Universal apps, je to vľavo hore a nie v charm bare (ktorý už má primárne notifikácie, čo je super, ale tu ponuku settings pre aplikácie ozaj dávať preč nemuseli). Ale uvidíme čo s tým ešte spravia.
Pokial viem, tak ten štart sa dá dať taký ako vo windows 8, nie ?

tuto to myslim že je https://www.youtube.com/watch?v=6ycxOpNG_QY" onclick="window.open(this.href);return false;
wallax
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 184
Registrován: pon led 26, 2009 19:27
Zařízení: HTC ONE M10, Surface Pro 3 i5 4/128

Re: Surface Pro 3

Příspěvek od wallax »

Ešte to pozriem, ale zatiaľ zásadný rozdiel, scroll vertikálny a nie horizontálny ako vo win8. A to sa mi moc nepáči. Ďalej prístup k brightnesu obrazovky, vo win8 super prístup vo win10 hrôza.
JirkaTom
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1716
Registrován: pon dub 14, 2014 18:23
Zařízení: ***

Surface Pro 3

Příspěvek od JirkaTom »

Ten odkaz lolz je na předchozí verze W10, v současné už to nejde...

Zkoušeli jste Setting - Systém - Režim tabletu - Povolit ? Jak se to chová ?
wallax
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 184
Registrován: pon led 26, 2009 19:27
Zařízení: HTC ONE M10, Surface Pro 3 i5 4/128

Re: Surface Pro 3

Příspěvek od wallax »

Skúšal som to, prvá vec je, že povolí gestá ako napríklad "zhora dolu" vypne aplikáciu, bez Režim tabletu to nefunguje. Ale štart sa mi pomocou toho nezmenil.
pdatomas
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 78
Registrován: pon led 28, 2008 13:28
Zařízení: Blackberry Passport,SPro 3 -i5 128 Gb, SPro4 i5,
Bydliště: Cheb

Surface Pro 3

Příspěvek od pdatomas »

Znáte tuhle folii, nebo možná je to sklo, viz tenhle link:
http://www.perfectfittech.com/collectio ... -protector" onclick="window.open(this.href);return false;
Má s touto folii nekdo zkusenost, pozitivní, moc se mi libi
matko882
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 214
Registrován: úte led 24, 2012 22:49
Zařízení: Nokia Lumia 930

Re: Surface Pro 3

Příspěvek od matko882 »

Kde najlepšie kúpiť Surface Pro 3?
wallax
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 184
Registrován: pon led 26, 2009 19:27
Zařízení: HTC ONE M10, Surface Pro 3 i5 4/128

Re: Surface Pro 3

Příspěvek od wallax »

Čítaj vyššie vo fóre. (MS store SK, zavolaj a oni ti poradia)
matko882
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 214
Registrován: úte led 24, 2012 22:49
Zařízení: Nokia Lumia 930

Re: Surface Pro 3

Příspěvek od matko882 »

Díky, volal som. 1100€ aj s klávesnicou 128GB verzia....
l0lz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 517
Registrován: úte pro 17, 2013 18:05
Zařízení: iPhone 6S, Surface Pro 3, Lenovo A7000

Surface Pro 3

Příspěvek od l0lz »

inak, ten SK microsoft :-D vybavia všetko, ale keď chcem vedieť ako u nich platí záruka medzi USA a EU(obyčajná informácia) tak ma pošlú do P, respektíve na nemeckú stránku surface :-(

matko882, potom napíš krátku recenziu :grin:
spellshaper
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 429
Registrován: pát dub 08, 2011 19:41
Zařízení: Lumia 930, Surface Pro 3

Surface Pro 3

Příspěvek od spellshaper »

l0lz píše:ako u nich platí záruka medzi USA a EU(obyčajná informácia) tak ma pošlú do P, respektíve na nemeckú stránku surface :-(
Jenže oni na lince neřeší ani CZ/SK reklamace (je to čistě na koupi), záruka je uplatňována přes Surface support portál. Doporučuju se zeptat tam nebo si rovnou zkusit registrovat S/N na Česko.
DrakeCZ
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: pát led 16, 2015 12:15
Zařízení: ASUS T100 32 GB

Surface Pro 3

Příspěvek od DrakeCZ »

Ahoj všici, tak to vypadá, že Surface Pro 3 bude prodávat už Alza viz http://www.alza.cz/microsoft-surface-pro-3-d2305142.htm" onclick="window.open(this.href);return false; . Zatím tam ještě není cena ale leccos napoví, když kliknete na hlídacího psa a v kolonce "až cena klesne" se automaticky vyplňuje částka 25 859 Kč což by mohlo odpovídat na 64 GB variantu s klávesnicí Type Cover, v přepočtu z eura mi to vychází skoro přesně.

Pokud vím, tak MS zatím stále oficiálně SP3 v ČR nenabízí, takže cena za 128 GB nebude asi nic moc. No uvidíme, jak se s tím Alza popere.
l0lz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 517
Registrován: úte pro 17, 2013 18:05
Zařízení: iPhone 6S, Surface Pro 3, Lenovo A7000

Surface Pro 3

Příspěvek od l0lz »

Hmmmmm, tak to som strašne zvedavý. Ale už to bolo niečo podobné so surface RT. A bolo to drahšie ako bežne v EU, tak uvidíme co bude toto
NE22
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: úte úno 17, 2015 14:17
Zařízení: Nokia

Surface Pro 3

Příspěvek od NE22 »

Je možné si někde v ČR vyzkoušet Surface Pro 3?
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Surface Pro 3

Příspěvek od veigy »

Nejblíže vím o Drážďanech (pro mě blíž než Praha) :D
ijon
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 201
Registrován: čtv zář 04, 2014 11:17
Zařízení: Lumia 950 SS VF

Surface Pro 3

Příspěvek od ijon »

Včera dorazily k nám do firmy dva kousky v pěkné konfiguraci. Zatím dojmy veskrze kladné, zamrzí jen jeden USB port (HUB nutností). Jinak vše pěkné vypracované a vymyšlené, pěkná dokina i klávesnice (není CS). Lehce problematické je připojení externího LCD k dokině, ale to je u všech zařízení s vysokým rozlišením - obraz se musí škálovat a je trochu "mázlý". Výdrž na baterku prozatím nemůžu posoudit.
Radek Hulán
smartstar
smartstar
Příspěvky: 992
Registrován: čtv led 03, 2008 10:51
Zařízení: Samsung S7 edge / Lumia 930/1020/920/900/800

Surface Pro 3

Příspěvek od Radek Hulán »

Já zkoušel teda připojit Surface i k 3840x2160@60Hz monitoru, přes vestavěný miniDisplay port a v pohodě a bez škálování..
NE22
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: úte úno 17, 2015 14:17
Zařízení: Nokia

Surface Pro 3

Příspěvek od NE22 »

Německo/Rakousko obě destinace jsou pro mě přes celou republiku. Potřebuji na něm vyzkoušet NinjaTrader7 a jak se mi s ním bude pracovat, takže kdyby někdo chtěl pokecat o obchodování futures a přitom mi na chvilku půjčit svůj SP3, tak rád přijedu, jinak mě asi čeká dlouhý výlet.
ijon
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 201
Registrován: čtv zář 04, 2014 11:17
Zařízení: Lumia 950 SS VF

Surface Pro 3

Příspěvek od ijon »

Radek Hulán píše:Já zkoušel teda připojit Surface i k 3840x2160@60Hz monitoru, přes vestavěný miniDisplay port a v pohodě a bez škálování..
Zkoušel jsem monitor s nižším rozlišením (1920x1200) než je nativní Surfejsové, tam se nejspíš musí obraz přeškálovat a je mázlý. Pokud máš LCD se stejným nebo dokonce vyšším rozlišením, máš vyhráno.

Jinak stručně řečeno, jak nejsem velký fanda W8.1, tohle zařízení se mi opravdu líbí, když tedy odhlédnu od ceny. Výkon je opravdu dostatečný - máme Core i5-U4300U, 256GB SSD 8GB RAM. Pravda, trochu se hřeje, ale není divu.
Mám srovnání s Lenovo Yoga 3 Pro, které je papírově možná lepší, ale provedení není tak přesvědčivé. Větší rozlišení displeje je spíše na závadu. Lze dokoupit pouze USB dokinu.
Na druhou stranu má Yoga více USB portů, možná o něco lepší klávesnici, v ceně ale není dotykové pero. Výdrž na baterku je opravdu velmi dobrá (na rozdíl od Surface má už nový Intel Broadwell).
Odpovědět

Zpět na „Tablety a další zařízení“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Majestic-12 [Bot] a 60 hostů