Samsung account

Diskuze o tabletofonech modelové řady Galaxy Note (5, 4, 3, II…)
Odpovědět
leonidas.1
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: sob led 04, 2014 19:53
Zařízení: samsung Note 3

Samsung account

Příspěvek od leonidas.1 »

Ahoj,
poradí prosím někdo co mám dělat? :) Mám Note3 - dal jsem telefon do původního nastavení, protože už se sekal a byl docela zabordelenej... Vše proběhlo v pohodě, akorát mi nejde se přihlásit do Samsung acc.... do google jsem se přihlásil v pohodě, ale jak dám Sams.acc - vše vyplním a po zmáčknutí"další" mi to napíše, že "Účet již existuje" co s tím mám dělat? mám tam všechny kontakty a vše zálohované... :(
díky za jakoukoliv radu

Leon
jise
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: sob úno 08, 2014 15:01
Zařízení: SGN2 4.4.2 2+16+64GB O2 root xposed

Samsung account

Příspěvek od jise »

Nesnažíš se místo přihlášení k existujícímu účtu omylem založit nový? A de facto se stejným jménem a heslem? Ta chybová hláška by tomu totiž nasvědčovala.
leonidas.1
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: sob led 04, 2014 19:53
Zařízení: samsung Note 3

Samsung account

Příspěvek od leonidas.1 »

Další obrovskej problém se kterým nevim co dál je telefonní seznam - načetl jsem kontakty co jsem měl uložený v google - docela dost mi jich chybí i když jsem dělal před resetem telefonu zálohu - řekl bych hlavně ty u kterých jsem měl 2 a více telefonních čísel.... hlavně mi ke kontaktům nyní lze přiřadit jen jedno číslo, nejdou dát dlouhý jména - vše jen bez diakritiky a jakmile se mi podaří dát jméno - třeba Lukáš - tak už mi nejde napsat příjmení - jde jen např. Lukas a Prijmeni .... co s tím je? poradí prosím někdo??? :-( :oops: :cry:
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Samsung account

Příspěvek od koumes »

Divne to je,asi blba synchronizace,se mi jeste nestalo,mam jich tam pozehnane,ale nikdy to neblbo.
Koukni se na webu co tam vse mas a pak se podivej do Nota na ucty,jestli tam nemas neco blbe.
leonidas.1
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: sob led 04, 2014 19:53
Zařízení: samsung Note 3

Samsung account

Příspěvek od leonidas.1 »

No teď jsem došel k tomu, že kontakty končí u písmene "R" vše co bylo dál tam není - takže jsem přišel o docela dost kontaktů :(
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Samsung account

Příspěvek od koumes »

Na webu v googlu?Mas zobrazene vsechny?
leonidas.1
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: sob led 04, 2014 19:53
Zařízení: samsung Note 3

Samsung account

Příspěvek od leonidas.1 »

nikdy jsem to tam nehledal... musím se podívat, ale nevím, kde to najít
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Samsung account

Příspěvek od koumes »

V gmailu nebo tu https://contacts.google.com/u/0/preview/all" onclick="window.open(this.href);return false;
leonidas.1
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: sob led 04, 2014 19:53
Zařízení: samsung Note 3

Samsung account

Příspěvek od leonidas.1 »

hmm... tak se mi to asi nějak smazalo, protože tam mám jen kontakty kde je email... takže to je úplně divný :(
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Samsung account

Příspěvek od koumes »

Tak se podivej jeste do kose v gmailu nebo skus obnovit a je to pod dalsi v kontaktech.
leonidas.1
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: sob led 04, 2014 19:53
Zařízení: samsung Note 3

Samsung account

Příspěvek od leonidas.1 »

Ou... děkuji moc za tvou snahu a za tvůj čas.... Povedlo se mi najít telefon Nokia c7 který jsem už asi 2 roky nepoužíval a tam naštěstí všechny kontakty byli... takže jsem si je poslal přes bluetoth... ale nevím jak si je teď nejlépe zálohovat abych o ně znova někdy nepřišel. Navíc docela dost kontaktů mám teď v telefonu 2x nebo dokonce víckrát, ale s tím si nějak pohraju... teď musím udělat nějakou tu zálohu... každopádně ještě jednou díky moc...

Leon
leonidas.1
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: sob led 04, 2014 19:53
Zařízení: samsung Note 3

Samsung account

Příspěvek od leonidas.1 »

Aha tak ještě jednou budu otravovat... teď jsem dal vložit všechny kontakty do google a z cca 300 kontaktů jich mám v google jen 46 tak co to může dělat?
jise
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: sob úno 08, 2014 15:01
Zařízení: SGN2 4.4.2 2+16+64GB O2 root xposed

Samsung account

Příspěvek od jise »

leonidas.1 píše:hlavně mi ke kontaktům nyní lze přiřadit jen jedno číslo, nejdou dát dlouhý jména - vše jen bez diakritiky a jakmile se mi podaří dát jméno - třeba Lukáš - tak už mi nejde napsat příjmení - jde jen např. Lukas a Prijmeni .... co s tím je? poradí prosím někdo??? :-( :oops: :cry:
No to je jasné, tyto symptomy nasvědčují tomu, že máš jako úložiště kontaktů navolenou SIM kartu, která má tato omezení.
jise
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: sob úno 08, 2014 15:01
Zařízení: SGN2 4.4.2 2+16+64GB O2 root xposed

Samsung account

Příspěvek od jise »

leonidas.1 píše:hmm... tak se mi to asi nějak smazalo, protože tam mám jen kontakty kde je email... takže to je úplně divný :(
To je také jasné, nikdy jsi si v kontaktech neudělal pořádek, měl si část pouze na SIM kartě, část pouze v mobilu a jen ty s emailem jsi ukládal na Google cloud.
jise
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: sob úno 08, 2014 15:01
Zařízení: SGN2 4.4.2 2+16+64GB O2 root xposed

Samsung account

Příspěvek od jise »

leonidas.1 píše:nikdy jsem to tam nehledal... musím se podívat, ale nevím, kde to najít
To mělo být první, co jsi měl prověřit, než jsi použil tovární reset. Myslet si, že možná mám kontakty zazálohované nestačí. Chytrý mobil neumí zcela myslet za tebe. Máš to jako poučení pro příště.

Jo a jak to bylo s tím Samsung účtem, na to jsi neodpověděl.
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy Note“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 hostů