Prasklé sklo na Note II

Diskuze o tabletofonech modelové řady Galaxy Note (5, 4, 3, II…)
Odpovědět
Grimley
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 61
Registrován: sob říj 13, 2012 20:47
Zařízení: Samsung Galaxy Note II/S5/ iPhone 3G / iPad 4 64GB

Prasklé sklo na Note II

Příspěvek od Grimley »

Zdravím,
před půl rokem mi spadl Note z kapsy a prasklo sklo, jelikož je samozřejmě nalepenej displej na sklo, výměna by stála cca 6000. Dotyková vrstva funguje, jen je tam pavouk přes displej a jelikož celkem hodně používám iPad, asi půjdu do iPhonu. Jde mi o to, jaká je reálná cena, za kterou bych prodal takhle "nemocnýho" Nota ... jinak je ještě rok v záruce :D .... na mobilpohotovosti mi nabídli 2500 ... ještě to teda zvažuju, ptz s notem jsem jinak velice spokojenej, jen mi bohužel nesynchornizuje věci co mám v iPadu (logicky :)) )

EDIT: ještě mě napadlo počkat do vánoc a nechat si dovíst z ameriky iPhone 5S za 13 000
M.BoBo
smartguru
smartguru
Příspěvky: 504
Registrován: stř pro 17, 2008 13:18
Zařízení: iPhone XS, iPad 2018, Apple Watch 5
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Prasklé sklo na Note II

Příspěvek od M.BoBo »

Záleží jakého "pavouka" na displeji máš.
Mě v květnu také Note2 spadl, praskl digitizer, ale "naštětsí" jen jedna prasklina zhruba 5cm dlouhá. Displej OK. Ale jelikož jsem na mobilní hračky puntičkář, tak musel z domu. Oprava stojí minimálně 5500Kč, což se samozřejmně nevyplatí. Doporučím dát třeba na aukro od koruny, a určitě na něm vyděláš víc než jen 2500Kč!!

Nebo možnost druhá, koupit na ebay cca za 400Kč digitizer (jen to prasklé sklo) a následně potom vyměnit. Jde to! Ale opravdu je to risk, že displej úplně praskne. Měnily jsme již 3x na Samsungu Galaxy S3.
Uživatelský avatar
SikoEricsson
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: úte led 27, 2009 13:02
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4 SM-910C
Bydliště: Slovakia/ Ostereich

Prasklé sklo na Note II

Příspěvek od SikoEricsson »

Na Note 2 sa sklo da vymenit. Lenze musi to robit clovek, ktory s tym ma skusenosti, pretoze sklo na Note 2 je ovela silnejsie prilepene, ako na S3!!!
sklo stoji okolo 15,-€ cca. Výmena+sklo cca 50-60,-€
Grimley
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 61
Registrován: sob říj 13, 2012 20:47
Zařízení: Samsung Galaxy Note II/S5/ iPhone 3G / iPad 4 64GB

Prasklé sklo na Note II

Příspěvek od Grimley »

No kdyby mi to nekdo udelal tak mu dam dva litry a mam klid :D
kalion
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 129
Registrován: čtv říj 21, 2010 19:05
Zařízení: LG G3

Re: Prasklé sklo na Note II

Příspěvek od kalion »

Ja platil v Britexu za výměnu displeje 3890 Kč..
Grimley
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 61
Registrován: sob říj 13, 2012 20:47
Zařízení: Samsung Galaxy Note II/S5/ iPhone 3G / iPad 4 64GB

Prasklé sklo na Note II

Příspěvek od Grimley »

Tak si nechám opravit displej a zůstanu u Notu II :) Našel jsem na google play aplikace, který se postaraj o synchronizaci kalendáře, poznámek a připomínek z iPadu, takže jsem ušetřil cca 17 000 za iPhone a kompromisy ohledně velikosti displeje :)) po Note III jsem pokoukával, ale ta bílá verzé, s kterou jsem si hrál je totálně zabitá, co se vzhledu týče ... I Nokia za 5000 vypadá jako luxusnější telefon, než ta plastová imitace kůže a o tom pouťovým stříbrným rámečku radši nemluvím - za mě rozhodně ohavnost a počkám si na Note IV, snad se kluci ze Samsungu pro berou a navážou na design dvojky :)
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy Note“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 hostů