Samsung Galaxy Note 3

Diskuze o tabletofonech modelové řady Galaxy Note (5, 4, 3, II…)
Odpovědět
Uživatelský avatar
drak21
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 169
Registrován: stř zář 28, 2005 8:28
Zařízení: iPhone 6 64gb Space Grey
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Samsung Galaxy Note 3

Příspěvek od drak21 »

Ahoj,
tak uz je tu nejaky stastlivec co utratil tu kupu penez za noveho Nota?
Sir Sprice
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 275
Registrován: ned kvě 16, 2010 14:02
Zařízení: Samsung Galaxy Note III

Re: Note 3

Příspěvek od Sir Sprice »

Jasne
ZiChius
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: stř říj 10, 2012 8:58
Zařízení: Samsung Galaxy Note 3

Note 3

Příspěvek od ZiChius »

Taky jsem mezi prvními :) Vychytal jsem akci a dostanu Gear zdarma :)
První dojmy jsou zatím dost pozitivní. Zpracování na mě působí mnohem lepším dojmem a i systém běhá jak po másle. Musím ale všechno pořádně vyzkoušet, pak sem napíšu více.
Uživatelský avatar
kome
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 424
Registrován: stř říj 03, 2007 14:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note3 32GB/64GB SDXC 1 Sandisk
Bydliště: Praha

Note 3

Příspěvek od kome »

Tak to nepis moc brzy ,nerad bych se nechal zase zlakat :)
Uživatelský avatar
drak21
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 169
Registrován: stř zář 28, 2005 8:28
Zařízení: iPhone 6 64gb Space Grey
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Note 3

Příspěvek od drak21 »

Jen to klidne napis :-)Zajima me zda to stoji za upgrade z Nota 2 a hlavne za tolik prasuli :-)
ZiChius
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: stř říj 10, 2012 8:58
Zařízení: Samsung Galaxy Note 3

Note 3

Příspěvek od ZiChius »

Tak jako uplně první dojem co jsem měl, je že vypadá opravdu elegantně proti dvojce. Černé tělo, kovový stříbrný rámeček, hranatější tvar alá Galaxy SII, imitace kůže na zádech...zkrátka při držení v ruce to vypadá jako poctivej manažerskej stroj :) Potěší taky dolazení drobností, co mi na dvojce vadily, jako třeba, že stylus konečně lze použít i na senzorová tlačítka a lze jej zastrčit oboustranně, jelikož je to symetrický váleček. Práce se stylem je pak potišší a špička nevydává takový ten cvakavý zvuk jako u dvojky. Pero reaguje na tlak trochu jinak, má jakoby měkčí a hlubší pérování, kdybych to přirovnal autu.
Hned další věci, co si člověk všimne je mnohem jasnější diplej a v mym případě obrovská vnitřní kapacita...u dvojky jsem bojoval při instalích her a programů o každý mega, tady mám po doinstalaci většiny programů z dvojky 22GB volných..hurá!
Co se týče softwarový části, budu mít čas až dnes celý večer, tak zkusím vestavěné aplikace pro Spen i ostatní, foťák a další...
Jinak Note III vyžaduje uplně nový Kies ve verzi 3.0 který se instaluje uplně nanovo.. narazil jsem na to, když jsem chtěl obnovit kontakty, sms, kalendář ap...
Pak se ještě pro mě překvapivě dává simka a sd karta na stejné místo do takového dvojslotu, tak bacha ať nervete simku do patra pro kartu, je tam nápovědovej piktogram :)
kalion
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 129
Registrován: čtv říj 21, 2010 19:05
Zařízení: LG G3

Note 3

Příspěvek od kalion »

Otázka jestli dát 19 tis za přechod z Note2 na Note 3. Osobně si to nemyslím, ale kdybych ho dostal...)
M.BoBo
smartguru
smartguru
Příspěvky: 504
Registrován: stř pro 17, 2008 13:18
Zařízení: iPhone XS, iPad 2018, Apple Watch 5
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Note 3

Příspěvek od M.BoBo »

Za přechod nedáš 19tisic, ale 10tisic, když Note2 prodas za 9tisic. Navic první padesátka dostala(dostane) hodinky za 7tisic. Ty si bud necha a sleva se vydeli mezi obě položky. Pripadne minimalne za 5tisic prodá.
Ted už sme na doplatku nějakých 4tisic a to už je velmi prijatelne za novy hi-end.
;)
Sir Sprice
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 275
Registrován: ned kvě 16, 2010 14:02
Zařízení: Samsung Galaxy Note III

Re: Note 3

Příspěvek od Sir Sprice »

Taky jsem menil z Nota 2 a nevedel, jestli do toho jit. Kuli Gearum a presne tomu co pise DJ Bobo, jsem to udelal. U Nota3 me hodne prekvapilo zpracovani, Note2 mi prisel strasne laciny a po case mi to zaclo vadit. Kdyz jsem videl na zivo a mel v ruce cerny Note3, byl jsem ohromen kvalitou zpracovani. Bohuzel na me zbyl bily kus :-////. Jinak po jednom dni premyslim, zdali tech 9000 navic byla dobra investice. Vpodstate nevidim nic kuli cemu jsem presel z dvojky, vsechno je vesmes stejny a hracky s Spenem stejne realne nevyuzivam. (Prekvapila me absence minulych prikazu s Spenem). Akorat ten displej je hezky a opravdu dost malickosti je vychytanych.. spen muze na senzorova tlacitka atd...
Uživatelský avatar
drak21
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 169
Registrován: stř zář 28, 2005 8:28
Zařízení: iPhone 6 64gb Space Grey
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Note 3

Příspěvek od drak21 »

Osobne si myslim ze doplatek na novy Note 3 se nevyplati.Samsung neni iPhone ktery si umi cenu podrzet hodne dlouho.A cena 19 t je hodne nadsazena.Uvidime s jakou prijdou ohledne prodeju v prvnim mesici,zda to bude trhak nebo propadak.
ZiChius
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: stř říj 10, 2012 8:58
Zařízení: Samsung Galaxy Note 3

Note 3

Příspěvek od ZiChius »

Kdybych čistě přecházel z dvojky, tak bych asi chvíli přemejšlel, jestli se to pravdu vyplatí... já měl to štěstí, že sem vychytal tu akci, tam nebylo o čem.. když se dobře prodá dvojka, neni to pak takovej mazec ale pravdou je, že za ty peníze už mohli klidně dát 64GB verzi,,,
Uživatelský avatar
drak21
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 169
Registrován: stř zář 28, 2005 8:28
Zařízení: iPhone 6 64gb Space Grey
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Note 3

Příspěvek od drak21 »

A jak je to tedy stim fotakem?Je lepsi nez na dvojce?Cetl jsem fotorecenzi na trojku a tam byla dost ocernena kuli fotkam
ZiChius
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: stř říj 10, 2012 8:58
Zařízení: Samsung Galaxy Note 3

Note 3

Příspěvek od ZiChius »

Včera sem pokusně fotil na Staromáku, blbnul s videam ap. Když srovnám s dvojkou, příjde mit na první pohled plus mínus nastejno. Večer nasdílím pár fotek, abyste si udělali obrázek sami ale žádná katastrofa to určitě neni 8-)
Uživatelský avatar
kome
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 424
Registrován: stř říj 03, 2007 14:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note3 32GB/64GB SDXC 1 Sandisk
Bydliště: Praha

Note 3

Příspěvek od kome »

Ona uz jednicka na tom byla celkem slusne s fotakem, z toho mrnavyho cipu uz lezou pokroky pomalu
Uživatelský avatar
drak21
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 169
Registrován: stř zář 28, 2005 8:28
Zařízení: iPhone 6 64gb Space Grey
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Note 3

Příspěvek od drak21 »

To znamena,ze vyrazne lepsi fotak nez dvojka nema?Tim padem neni duvod kdyz mam dvojku kupovat trojku.Pro mne je dvojka rychla az dost,a vse me chodi jak ma.
Sir Sprice
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 275
Registrován: ned kvě 16, 2010 14:02
Zařízení: Samsung Galaxy Note III

Re: Note 3

Příspěvek od Sir Sprice »

Zmenu rychlosti z dvojky jsem nepocitil
Uživatelský avatar
drak21
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 169
Registrován: stř zář 28, 2005 8:28
Zařízení: iPhone 6 64gb Space Grey
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Note 3

Příspěvek od drak21 »

Tak to je zajimave,ze pocitove neni trojka rychlejsi.Vim ze je to brzy,ale jak hodnotite vydrz baterie?
Sir Sprice
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 275
Registrován: ned kvě 16, 2010 14:02
Zařízení: Samsung Galaxy Note III

Re: Note 3

Příspěvek od Sir Sprice »

Vydrz je celkem dobra oproti jinym smartphonum, ale baterie urcite mizi rychleji nez na Notu2
Teroo
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: úte dub 08, 2008 18:04

Note 3

Příspěvek od Teroo »

chcem sa spytat majitelov note 3 ci sa im nezda ze tlacidlo power je prilis citlive? priam dotykove..
Uživatelský avatar
l.hrudka
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 54
Registrován: ned říj 04, 2009 12:11
Zařízení: Htc Touch Pro 2,Samsung Omnia B7610 Pro

Note 3

Příspěvek od l.hrudka »

Ahoj co se tyce vydrze baterie zatim sem ho nabyl 2x ,ale pride mi ze je tak o 20% lepsi nez u note 2.
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy Note“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů