Samsung Galaxy Note 3

Diskuze o tabletofonech modelové řady Galaxy Note (5, 4, 3, II…)
Odpovědět
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Re: Samsung Galaxy Note 3

Příspěvek od mberdych »

Mam ted zase chvili Note 3 a pres radu pozitiv mam proste dojem, ze je to pomaly a to I proti iPhonu 5. Na tu specifikaci by to melo litat.
Uživatelský avatar
Dzoradno
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: sob říj 12, 2013 12:35
Zařízení: NOTE 3

Re: Samsung Galaxy Note 3

Příspěvek od Dzoradno »

Iphone je zase pomalejší oproti WP, takže si nevybereš. Jinak sPen2 je podle mě horší v tom, že ho lze do notu vložit je jednou stranou, je víc bacululatější..jinak je to podle mě stejný.
nandro
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 371
Registrován: pát dub 23, 2010 10:26
Zařízení: Galaxy NOTE 3,NOTE 10.1 a Samsung ATIV PC.
Bydliště: Ostrava

Re: Samsung Galaxy Note 3

Příspěvek od nandro »

mberdych píše:Mam ted zase chvili Note 3 a pres radu pozitiv mam proste dojem, ze je to pomaly a to I proti iPhonu 5. Na tu specifikaci by to melo litat.
iPhone také nic neumí,co mu nahraješ,to umí,ale moc si ho neupravíš k obrazu svému.
Uživatelský avatar
kome
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 424
Registrován: stř říj 03, 2007 14:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note3 32GB/64GB SDXC 1 Sandisk
Bydliště: Praha

Samsung Galaxy Note 3

Příspěvek od kome »

Dawe9669 píše:Zdravím chci se zeptat,
zdali je podstatný rozdíl mezi předchozí rozdíl při práci s Spenem. Myslím tím pohodlnost držení samotného spenu, rozpoznání psaného textu, přesností s penu, atd. Zkratka zdali Vám Note 3 v tomto směru připadá jako citelný krok vpřed.
Díky Dave
Rozpoznavaní textu je podle vyrazne lepsi. A pero uz nepotrebuje korekci pro pravou nebo levou ruku. Pero samotne se drzi dobre. Ja ho chtel i kvuli displeji, ten je zkratka lepsi ve vsech ohledech, tedy v rozliseni, kontrastu, barevnem podani a viditelnosti na slunecnim svetle
Dawe9669
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 58
Registrován: pát črc 19, 2013 0:47
Zařízení: Nokia Lumia 1020

Samsung Galaxy Note 3

Příspěvek od Dawe9669 »

Aha, no ona se nyní vyloupla na svět romka, která dává Notu II, většinu softwarových funkcí. Opravdu tedy nevím, zdali kupovat 3, poněvadž displej pro mne tolik důležitý není. Hlavní je pro mne práce s perem, PDF soubory, baterie, snad i ta odladěnost. Kdysi jsem měl Note 1 a když jsem ji prodával, sliboval jsem si, že je to jenom kvůli přechodu na Note 2. Nyní mám Lumii a nemohu si systém vynachválit, práce s perem mi ale zde schází...
nandro
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 371
Registrován: pát dub 23, 2010 10:26
Zařízení: Galaxy NOTE 3,NOTE 10.1 a Samsung ATIV PC.
Bydliště: Ostrava

Re: Samsung Galaxy Note 3

Příspěvek od nandro »

Myslím,že z Note 2 není třeba přecházet na Note 3. Přítelkyně má dvojku a když to srovnám s trojkou,je to stejné. Čekal jsem,že mi bude zbývat alespoň o dost víc RAM,když už jí má větší,ale díky full HD si zase displej sebere ramku a tak je to skoro stejné. Snad jen vnitřních 32GB je lepších u Note 3,i když díky aplikaci lze stejně převádět cokoli na paměťovku a tak je to vcelku jedno.
Uživatelský avatar
SikoEricsson
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: úte led 27, 2009 13:02
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4 SM-910C
Bydliště: Slovakia/ Ostereich

Samsung Galaxy Note 3

Příspěvek od SikoEricsson »

Kurnik, celá Európa už má nový firmware, dokonca aj take krajiny ako Bulharsko, Rumunsko, Srbsko....
A Česko-ETL, Slovensko ORX- voľný predaj nič.
Zabudli na nás?
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Samsung Galaxy Note 3

Příspěvek od mberdych »

Musim rict, ze s baterkou Note 3 zatim zklamani. Jsem docela narocny uzivatel, ale dvojka byla luxusni. LG G2 taktez vydrzi famozni. Note 3 docela slabota. Dnes mam od 8:00 rano, kdy jsem ho vytahl z nabijecky ted 60% baterie. To mi vydrzel i iPhone 5. Neprijde mi, ze by neco nejak extra zralo baterku, zere to vsechno. Push maily si berou svoje, ale to stejne pouzivam i na jinych zarizenich a neni to takovy problem.
izidor
nováček
nováček
Příspěvky: 35
Registrován: pát říj 25, 2013 10:02
Zařízení: Samsung Galaxy Note 3

Re: Samsung Galaxy Note 3

Příspěvek od izidor »

Nainstaluj wakelock detector. Spolu s informacema z nastavení/baterie dostaneš přesný obraz kam baterka mizí.
Mně nejvíce ubírá Indexing Service, který se spouští po update telefonu, pádu telefonu či při stáhnutí většího množství dokumentů. Druhý neočekávaný žrout je zjišťování polohy v google aplikacích po posledním update.
ACEMajky
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 140
Registrován: úte pro 15, 2009 10:59
Zařízení: Samsung Galaxy note 3
Kontaktovat uživatele:

Samsung Galaxy Note 3

Příspěvek od ACEMajky »

A taky si omrkni, zdali nemas zaply rychly data na internet - ja jedu jen an GSM a je to znat, respektive doma Wifi a v praci Wifi a to je taky krute znat oproti mobilnim datum (data zrychluju jen v terenu, kdyz neco hledam

popripade super SW https://play.google.com/store/apps/deta ... .indicator" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
Dzoradno
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: sob říj 12, 2013 12:35
Zařízení: NOTE 3

Re: Samsung Galaxy Note 3

Příspěvek od Dzoradno »

mberdych píše:Musim rict, ze s baterkou Note 3 zatim zklamani. Jsem docela narocny uzivatel, ale dvojka byla luxusni. LG G2 taktez vydrzi famozni. Note 3 docela slabota. Dnes mam od 8:00 rano, kdy jsem ho vytahl z nabijecky ted 60% baterie. To mi vydrzel i iPhone 5. Neprijde mi, ze by neco nejak extra zralo baterku, zere to vsechno. Push maily si berou svoje, ale to stejne pouzivam i na jinych zarizenich a neni to takovy problem.
Divné. Nemám sice porovnání s 2, ale mně přijde výdrž absolutně špičková. Přičemž telefon dostává hroznou sodu. Ve 02:40 co vstávám do prace začnu poslouchat hudbu, email mam aktualizaci po 30 minutach, zapnutý taptalk, im+, chat on, pak provedu 2 h hovoru, hodinka hry a to vše při neustále zapnutých datech. Telefon vydržel do 22:00 s 12%
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Samsung Galaxy Note 3

Příspěvek od mberdych »

Ale jo, urcite jsou cesty jak baterku snizit. To je mi jasne. Jen rikam, ze ve srovnani s iPhone 5, kde mam vsechno zapnuty stejne jako v Notu je ta vydrz baterky porovnatelna a to je pro me zklamani. Jak jsem psal, podobne nastaveny LG G2 vydrzel podstatne dele.

dzoradno: myslim, ze rozdil bude v tom (e-mail zapnuty po 30 minutach). Push na droidu strasne zere.
Uživatelský avatar
Dzoradno
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: sob říj 12, 2013 12:35
Zařízení: NOTE 3

Re: Samsung Galaxy Note 3

Příspěvek od Dzoradno »

Aha, vím že Push žere, proto jsem s nima opatrnější, co není vysloveně potřeba, tak mam nastavení na delší čas aktualizace. Jinak si nemyslim, že nelze srovnávat IP5 s Notem. Přeci jen displej je u Nota jinde.
Manek49
smartguru
smartguru
Příspěvky: 708
Registrován: čtv led 13, 2011 22:40
Zařízení: iPhone 5C
Bydliště: Horní Branná

Re: Samsung Galaxy Note 3

Příspěvek od Manek49 »

Dzoradno píše:Ve 02:40 co vstávám do prace
Sorry za offtopic, ale - fuj tajbl, co děláš, že musíš takhle vstávat? :-D to neni lidský...
jirka-cz
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: stř pro 31, 2008 9:53
Zařízení: HTC ONE X a již brzy NOTE 2 ;-)

Re: Samsung Galaxy Note 3

Příspěvek od jirka-cz »

Tak já porovnání s N2 mám a výdrž mi přijde naprosto stejná. Vše mám nastaveno tak jako u N2 a vydržím od 24-30h.(synchronizace : FB, Twitter, G+, počasí 2x,email 3x push, kalendáře 2x, Feedly, Tapatalk..... atd.) Zapnutý data, WiFi nonstop
smolpachol
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 74
Registrován: sob led 14, 2012 21:01
Zařízení: Samsung Galaxy Note 3
Bydliště: Tachov

Samsung Galaxy Note 3

Příspěvek od smolpachol »

Tak nakonec všechno objednáno u sunnysoftu:
Samsung Galaxy Note 3 N9005 32GB černý
Samsung flipové pouzdro S-view EF-CN900BB pro Note 3 černé
SanDisk microSDXC 64GB Class 10 UHS-I Ultra Android paměťová karta

Napsali, že na pouzdro budu muset počkat.
Už se těším
:tlem:
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Re: Samsung Galaxy Note 3

Příspěvek od mberdych »

Tak dnes baterka o hodne lepsi. Seda si to. Hodnotil jsem moc brzy.
ACEMajky
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 140
Registrován: úte pro 15, 2009 10:59
Zařízení: Samsung Galaxy note 3
Kontaktovat uživatele:

Samsung Galaxy Note 3

Příspěvek od ACEMajky »

pouzivam i program (ted testuji tusim 2x battery), ktery umi po uspani tel. odpojit mobilni data jednou za stanoveny cas je sam zapnout, aby prisli zpravy a e-maily. Umi taky usetrit baterku
smolpachol
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 74
Registrován: sob led 14, 2012 21:01
Zařízení: Samsung Galaxy Note 3
Bydliště: Tachov

Samsung Galaxy Note 3

Příspěvek od smolpachol »

Nebudete někdo objednávat tohle?
http://www.ebay.com/itm/Brown-Luxury-Fl ... 3387020925" onclick="window.open(this.href);return false;
že bych se svezl
:-)
ACEMajky
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 140
Registrován: úte pro 15, 2009 10:59
Zařízení: Samsung Galaxy note 3
Kontaktovat uživatele:

Samsung Galaxy Note 3

Příspěvek od ACEMajky »

https://db.tt/WXSkQsFf" onclick="window.open(this.href);return false;
mam navic tyhle pouzdra, kdyby nekdo chtel-fialovy, sedivy a cerny
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy Note“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 45 hostů