Samsung Galaxy Note 3

Diskuze o tabletofonech modelové řady Galaxy Note (5, 4, 3, II…)
Odpovědět
snekousek
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 83
Registrován: pon říj 22, 2012 16:00
Zařízení: Note III. + Tab2 P5100
Bydliště: Písek

Samsung Galaxy Note 3

Příspěvek od snekousek »

Přátelé, sháním klávesnici která by měla možnost psaním brkem z founa a zároveň aby měla např šipky posunutí, barevnost, češtinu, atd.
Klávesnice od Samsungu psaní má ale zase nemá třeba to co SwiftKey. Prostě hledám vhodný kompromis mezi těmito dvěma.
Jumbo78
moderátor
moderátor
Příspěvky: 704
Registrován: ned led 16, 2011 10:49
Zařízení: iPhone 7+ 256 GB
Bydliště: Jindřichov ve Slezsku

Re: Samsung Galaxy Note 3

Příspěvek od Jumbo78 »

Swype to umí. Akorát nevím, co myslíš barevností ;)
snekousek
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 83
Registrován: pon říj 22, 2012 16:00
Zařízení: Note III. + Tab2 P5100
Bydliště: Písek

Samsung Galaxy Note 3

Příspěvek od snekousek »

Tak swap jsem vyzkoušel a není tam možnost psaní perem resp s penem. Myslem jsem že se mi zobrazí řádka do které budu psát slova. Tahání brkem po pismenech se mi nelíbí.
izidor
nováček
nováček
Příspěvky: 35
Registrován: pát říj 25, 2013 10:02
Zařízení: Samsung Galaxy Note 3

Re: Samsung Galaxy Note 3

Příspěvek od izidor »

V nastavení S Pen povolit Direct Pen Input a pak lze používat libovolnou klávesnici, protože v levém horním rohu u vkládacího políčka se objeví ikona pro psaní rukou
snekousek
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 83
Registrován: pon říj 22, 2012 16:00
Zařízení: Note III. + Tab2 P5100
Bydliště: Písek

Samsung Galaxy Note 3

Příspěvek od snekousek »

Jasně to vím, ale nefunguje to např tady nebo v s note. Asi jsem zbytečně náročný a chci toho moc. Tak si budu klávesnice prostě přepínat jako doposud. Díky za snahu.
Jumbo78
moderátor
moderátor
Příspěvky: 704
Registrován: ned led 16, 2011 10:49
Zařízení: iPhone 7+ 256 GB
Bydliště: Jindřichov ve Slezsku

Re: Samsung Galaxy Note 3

Příspěvek od Jumbo78 »

Když ve swype podržíš prst na druhé klávese dole zleva a vybereš symbol pera, vyběhne ti rámeček pro psaní a píšeš normálně perem...
snekousek
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 83
Registrován: pon říj 22, 2012 16:00
Zařízení: Note III. + Tab2 P5100
Bydliště: Písek

Samsung Galaxy Note 3

Příspěvek od snekousek »

Tak toho jsem si sice nevšimnul, ale dá se psát jen po písmenech a rozpoznání je žalostné. Neřešte to. Když budu psát brkem tak v klávesnici Samsungu a jinak ve Swiftkey.
Díky za snahu

Lidičky,mám tu pro vás nový problém co sháním.Existuje kalendář (nejlépe v češtině) do kterého jde psát brkem a kde to zůstane zobrazeno?
Uživatelský avatar
Dzoradno
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: sob říj 12, 2013 12:35
Zařízení: NOTE 3

Re: Samsung Galaxy Note 3

Příspěvek od Dzoradno »

Hledal jsem a nenašel
Noddy
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: sob črc 05, 2014 22:05
Zařízení: Note 3 N9005

Samsung Galaxy Note 3

Příspěvek od Noddy »

Co se tyce Note 3, jak je na tom stribrnej ramecek po okraji telefonu? Neni nachylny na loupani barvy?
jirka-cz
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: stř pro 31, 2008 9:53
Zařízení: HTC ONE X a již brzy NOTE 2 ;-)

Re: Samsung Galaxy Note 3

Příspěvek od jirka-cz »

Náchylný na loupání není. Mám N3 od prvních dnů prodeje. Chráním originálním pouzdrem od Samsungu S view s okénkem. Jediné co jsem četl, tak někomu rámeček prasknul okolo Spenu
Noddy
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: sob črc 05, 2014 22:05
Zařízení: Note 3 N9005

Samsung Galaxy Note 3

Příspěvek od Noddy »

Planuju ho nosit v kozenem pouzdre, beznem nasouvacim, ne ve flipu. Tedy bude vystaven mechanickemu pusobeni materialu pouzdra. Nebo pripadne existuje nejaka folie, ktera by se dala na bok nalepit? Zkousel jsem to s beznou folii na displej, ale vubec nedrzela.
jirka-cz
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: stř pro 31, 2008 9:53
Zařízení: HTC ONE X a již brzy NOTE 2 ;-)

Re: Samsung Galaxy Note 3

Příspěvek od jirka-cz »

Toho bych se nebál. Syn má kožené pouzdro na N3 taky a žádné poškození nemá. Ale ten ho má zatím jen 4 měsíce, tak nevím.
Noddy
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: sob črc 05, 2014 22:05
Zařízení: Note 3 N9005

Samsung Galaxy Note 3

Příspěvek od Noddy »

Dekuju za odpovedi. Stejne bych me docela zajimalo, jestli teda lze na bok nalepit nejakou folii. Pro jistotu.
jirka-cz
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: stř pro 31, 2008 9:53
Zařízení: HTC ONE X a již brzy NOTE 2 ;-)

Re: Samsung Galaxy Note 3

Příspěvek od jirka-cz »

To nevím, dá se koupit na Ebay kovový rámeček, ale ten prý bere signál. Nemám s tím zkušenosti
Noddy
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: sob črc 05, 2014 22:05
Zařízení: Note 3 N9005

Samsung Galaxy Note 3

Příspěvek od Noddy »

Tak uvidim, jestli neco najdu. Dekuju.
Jumbo78
moderátor
moderátor
Příspěvky: 704
Registrován: ned led 16, 2011 10:49
Zařízení: iPhone 7+ 256 GB
Bydliště: Jindřichov ve Slezsku

Re: Samsung Galaxy Note 3

Příspěvek od Jumbo78 »

Ten kovový rámeček fakt ne. Měl jsem ho a signál byl o poznání horší. Spíš bych se díval po nějakém TPU pouzdře
Peeca
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: úte črc 08, 2014 10:40
Zařízení: Note 3

Samsung Galaxy Note 3

Příspěvek od Peeca »

Chci koupit Note 3 a přemýšlím zda jít do zánovního telefonu(šedý dovoz nebo jak to nazýváte) nebo do cz distribuce. SW vylepšení chodí od samsungu na oba dva typy že? Moc se v tom nevyznám :-)....
jirka-cz
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: stř pro 31, 2008 9:53
Zařízení: HTC ONE X a již brzy NOTE 2 ;-)

Re: Samsung Galaxy Note 3

Příspěvek od jirka-cz »

Záleží, jak jsi na tom s penězi :tlem: Šedivka je nový mobil, který je určený pro jiný stát než je ČR. Je plnohodnotný jako CZ verze, jen s tím rozdílem, že případnou reklamaci uplatňuješ pouze u prodejce, nikoliv přímo v servisu Samsung. Tady si jen dát pozor na obchod kde kupuješ. Hodnocení obchodu jak řeší reklamace najdeš třeba na Heuréce. Věř, že většina je obchodů ferovych a nedělají problém. (Tedy ty osvědčené) Já mám například CZ verzi, ale stejně jsem nahodil jinou rom, protože CZ aktualizace bývají až jako poslední v Evropě. Takže pokud koupíš šedivku, tak nejen ušetříš tisíce za pořízení, ale ještě budeš mít dříve aktualizace. Vše je v češtině, takže se bát nemusíš. U telefonu z druhé ruky opravdu zvaž od koho kupuješ. Narazit na čorku docela hrozí a nejen to. Než koupíš, tak si na studuj kódy jak otestovat telefon, že je vše funkční a vše funguje jak má.
Peeca
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: úte črc 08, 2014 10:40
Zařízení: Note 3

Samsung Galaxy Note 3

Příspěvek od Peeca »

Díky za reakci. Tohle je obchod specializovaný přímo na Samsung...v Liberci přímo v centru a jsou tam už dlouhá léta, tak si myslím, že nic tragického nehrozí. Já osobně jsem ještě nikdy žádný telefon k reklamaci dávat nemusel...asi mám štěstí na kusy a když je zánovní se zárukou, tak to není bazar a čorka nehrozí...Obešel jsem snad všechny prodejny v Liberci a v Bolce a tady ho koupím. Navíc jim tam prodám Note 1, což mi ulehčí o pár tisíc. Jen doufám, že to nebude nějaký kus kde je problém s displejem , tlačítkama,...uvidíme, vyzkouším při koupi :-).
Pak stále nemůžu najít nějaké pěkné pouzdro nejlépe zelené barvy....lezu po skalách, tak by to chtělo spíš gumové než ty kožený pouzdra jako peněženka, co jsem měl na Note 1.
Peeca
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: úte črc 08, 2014 10:40
Zařízení: Note 3

Samsung Galaxy Note 3

Příspěvek od Peeca »

Tak už jsem pořídil a zatím paráda :-)...je to zánovní telefon....lze reklamovat pouze na daných pobočkách...ale to nevadí. Teď si ještě musím nahrát kontakty...to asi pomocí kies že
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy Note“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 45 hostů