Samsung Galaxy Note 3

Diskuze o tabletofonech modelové řady Galaxy Note (5, 4, 3, II…)
Odpovědět
ACEMajky
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 140
Registrován: úte pro 15, 2009 10:59
Zařízení: Samsung Galaxy note 3
Kontaktovat uživatele:

Samsung Galaxy Note 3

Příspěvek od ACEMajky »

chuckymichal - zespoda to je videt, zeje to dodelavany,a le zvrchu ej to OK, videt dioda je OK, vyfotil bych,a le nemam cim - respektive az doma mobilem manzelky
Uživatelský avatar
chuckymichal
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 72
Registrován: stř lis 30, 2011 9:41
Zařízení: Samsung Galaxy Note 3 Black Jet

Samsung Galaxy Note 3

Příspěvek od chuckymichal »

Ok, tam potom pošli foto. Ďakujem. :wink:
ACEMajky
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 140
Registrován: úte pro 15, 2009 10:59
Zařízení: Samsung Galaxy note 3
Kontaktovat uživatele:

Samsung Galaxy Note 3

Příspěvek od ACEMajky »

https://db.tt/0M5j5pS9" onclick="window.open(this.href);return false;
jirka-cz
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: stř pro 31, 2008 9:53
Zařízení: HTC ONE X a již brzy NOTE 2 ;-)

Re: Samsung Galaxy Note 3

Příspěvek od jirka-cz »

Fakt docela dobrý. Do toho půjdu taky ;-)
ACEMajky
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 140
Registrován: úte pro 15, 2009 10:59
Zařízení: Samsung Galaxy note 3
Kontaktovat uživatele:

Samsung Galaxy Note 3

Příspěvek od ACEMajky »

fakt nechapu, nad cim premysleli v samsungu, za ty prachy...
bych rad videl sefa teamu, ktery navrhoval tenhle kryt, by me zajimalo, proc tu diodu takhle zazdili
ingi88
nováček
nováček
Příspěvky: 49
Registrován: pon zář 30, 2013 8:32
Zařízení: Samsung Galaxy Note 3
Bydliště: Ostrava

Samsung Galaxy Note 3

Příspěvek od ingi88 »

Ahoj, dneska jsem byl v O2, no a jakožto vcelku zarytý odpůrce Androidu musím říct, že Note 3 mě docela uchvátil. Měl jsem Nokie, ale po vyzkoušení asi sedmi kusů jsem nenarazil na jedinou bez chyby, ale nebudu to rozvádět. No měl jsem původně spadeno na L1020, ale po vyzkoušení Note 3 se dostavil WOW efekt jaký se u Nokie nedostavil ani jednou...
Jsem na vážkách, do Note 3 bych šel, přítelkyni jsme dneska vzali S4 mini a Android mi v ní nevadí tak, jako předchozí verze u jiných telefonů... Ale, mám vše u MS, Skydrive, kontakty, mail atd. - kompletně provázané s PC, Office a částečně s pracovními záležitostmi opět přes pracovní Office - nemám s tím zkušenost, proto bych se rád zeptal - jak je to se synchronizací především mailu, kontaktů a kalendáře z outlook.com - frčí na androidu vše v pořádku, není s tím problém? Musím mít vytvořený nějaký Google účet? Je to asi jediná věc u které nevím, jinak jsem z Note 3 opravdu nadšený - myslel jsem, že to bude hrozné pádlo, ale v ruce mi sedí naprosto perfektně.

Jinak k případné koupi - jsou známé nějaké problémy na které je třeba si dát pozor? Vady ve zpracování apod.?

Díky moc za info!
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Re: Samsung Galaxy Note 3

Příspěvek od mberdych »

Ano, outlook.com ti pojede jako exchange. Zadny problem. Skydrive klient je.
mahon
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 442
Registrován: čtv úno 14, 2008 16:29
Zařízení: Samsung Note 2 N7100, Note 3
Bydliště: VS

Samsung Galaxy Note 3

Příspěvek od mahon »

Jak nemám rád Kies v PC tak i on zvládne veškerou synchronizaci s Office outlook když si v něm zadáš cestu na synchronizaci.
ingi88
nováček
nováček
Příspěvky: 49
Registrován: pon zář 30, 2013 8:32
Zařízení: Samsung Galaxy Note 3
Bydliště: Ostrava

Samsung Galaxy Note 3

Příspěvek od ingi88 »

Díky za info, note už je od včerejška doma. Synchro probíhá krásně přes Outlook app od MS takže spokojenost. S telefonem se zatím seznamuju, ale i přes Android, který moc nemusím zatím velká spokojenost a musím uznat, že 4,3 je vcelku povedený OS. Jen tomu TouchWiz by Samsung mohl věnovat trochu víc pozornosti a lépe ho odladit 8-)
Po HW stránce telefonu není co vytknout, jen foťák je trochu zklamání, přeci jen za ty peníze by to mělo být nekompromisní, ale naštěstí nejsem vášnivý fotograf 8-)
Uživatelský avatar
SikoEricsson
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: úte led 27, 2009 13:02
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4 SM-910C
Bydliště: Slovakia/ Ostereich

Samsung Galaxy Note 3

Příspěvek od SikoEricsson »

Tak gratulujem český příteli... Verím, že budeš spokojný...
nAscA
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 478
Registrován: pát črc 29, 2005 17:31
Zařízení: Note 7, iPhone

Samsung Galaxy Note 3

Příspěvek od nAscA »

Uz nekdo pouzivate nejakou neofiko ROMku? Ja hned po porizeni flashl Echoe Rom a vcera i jeji druhou verzi a jsem s ni spokojen. No priznavam, udelal sem to spis ze zvyku, ne z potreby.
ingi88
nováček
nováček
Příspěvky: 49
Registrován: pon zář 30, 2013 8:32
Zařízení: Samsung Galaxy Note 3
Bydliště: Ostrava

Samsung Galaxy Note 3

Příspěvek od ingi88 »

mmm. - no mé potíže s mobily od Nokie jsi možná zaregistroval ve vláknu k L920, ale nebyl to důvod proč jsem nakonec šel do Note 3, měl jsem v plánu L1020, ale když jsem vzal do ruky Note tak to byl neskutečný wow efekt a už při prvním osahání na prodejně šlo prostě jasně vidět, do čeho chce člověk vrazit peníze, už dlouho se mi prostě nestalo, aby mě něco takhle přesvědčilo po pár minutách, tak to nějak shrnu :) ale těžko to popsat, u Nokií jsem si pokládal otázku, zda do nich opravdu vrazit peníze, u Notu jsem skoro hned věděl, že ty peníze do toho CHCI dát, i když je cenovka mnohem vyšší a má mnou neoblíbený android...

co se mi líbí:
Telefon samotný, design a zpracování je parádní, mám černou ač jsem černý telefon nechtěl, Notu ta černá prostě šíleně sluší, zadní kryt je balada pro ruku - oproti kluzkým Lumiím perfektně zpracovaný plast který se příjemně drží. Paradox je, že i přes tu velikost mi v ruce sedí lépe než jakákoliv Nokie, ovládání jednou rukou je sice utopie ale jsem spíše rád, protože většinou mobil ovládám oběma. Váha - naprosto nejde znát 168 gramů.

Displej je famózní, barvy, rozlišení, jemnost, ač je v tomhle směru Nokia dobrá tak Note ji hravě překonává, žádné neduhy Amoledů známých z Nokie (černé fleky, nerovnoměrné podsvícení atd.) nepozoruju. Čitelnost na slunci bude asi horší, ale zatím jsem netestoval. GG2 oproti Lumii asi i něco vydrží...

HW - zatím jsem výkon nijak extra nevyužil, hrám moc neholduju, ale telefon je krásně svižný, nic se zatím neseká, telefon nelaguje, běžně žere okolo 1GB ram, takže výkonová rezerva je do budoucna obrovská.
Baterka - náročný den, kdy jsem telefon nepustil z ruky telefon dal už teď jako nic, při běžném užívání po zajetí baterky čekám dva - tři dny jako standard. Rychlost nabíjení skvělá.
SPen - návyková záležitost, hodně se mi líbí jeho využití, akční poznámka, gesta apod., to si člověk musí zkusit, ale telefon se s ním ovládá parádně - např napsání textu do poznámky a následně převedení v akci, např. uložení kontaktu. I můj škrabopis to rozeznává skoro bezchybně.

Android a TouchWiz - 4.3 s TouchWiz je už vážně hodně dobrý systém, líbí se mi široké možnosti nastavení telefonu, od blbin jako styl vibrací až po vychytávky jako inteligentní displej (otáčení displeje podle polohy hlavy, nezamknutí displeje pokud se na něj člověk dívá apod.). Svižnost je myslím srovnatelná s WP, nabídka aplikací výborná, něco málo přímo od samsungu je super (splánovač, snote, shealth, sketchbook) , panel na notifikace super, náhled podobný glance screen tady taky je, no a zase o level dál telefon posune S - Flip cover, až teda někde bude skladem. Myslel jsem, že budu mít s droidem větší obtíže, ale sžil jsem se s ním celkem rychle a nedělá mi žádný problém.

Pak je tu spousta drobností, např. USB3, infra na ovládání TV (funguje skvěle), hodně kvalitní audio výstup na sluchátka a spousta věcí, na které jsem zatím ani nestihnul přijít, protože každou chvilku najdu něco co skutečně potěší. No a samozřejmě širší portfolio aplikací mi oproti WP poskytne taky další výhody, které jsem třeba nepotřeboval, ale budou se hodit.

Co se mi nelíbí:
Moc toho není, napadá mě průměrný reproduktor, ale přes něj mi hraje jen vyzvánění takže to neřeším. Zamrzí průměrný foťák (i L920 je myslím o dost lepší) ale fotit moc nefotím a co jsem zatím vyfotil je relativně OK. Určitě mi chybí přehlednost a jednoduchost WP. Hodně zmatený jsem v Play Store, přehlednost mi u WP přišla mnohonásobně lepší a hlavně ta nutnost prohrabávat se kupou zbytečných aplikací pokud nehledám nic konkrétního je pro mě více než iritující. Taky klávesnice byla u Nokie dle mého názoru mnohem lepší. Celkově to ale zatím neberu jako velké mínus, prostě je to pro mě nové a chvilku potrvá, než si zvyknu.

Co říct na závěr, pádlo typu Note jsem nikdy neměl v plánu vlastnit, ale teď už mi tato velikost přijde jako naprostý ideál. Oproti L920 zase není o moc větší, ale nabídne mnohem více. Android jsem taky odmítal, ale s Note je to pro mě zatím naprosto v pohodě systém (nutno ale dodat, že jiný telefon s Androidem bych si nekoupil a kdyby nebyl Note, nejspíš teď mám L1020). Věci, které má oproti WP navíc (a že jich je dost) jsem nijak nepotřeboval, ale je příjemné je mít.

Vzal jsem to tak nějak postupně ale stroze, za sebe Note 3 doporučuju, zkus si ho někde osahat a myslím, že nebudeš litovat. Ten dojem, jaký na mě telefon od pátku udělal je vážně skvělý, to se už dlouho ničemu nepovedlo :)
ACEMajky
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 140
Registrován: úte pro 15, 2009 10:59
Zařízení: Samsung Galaxy note 3
Kontaktovat uživatele:

Samsung Galaxy Note 3

Příspěvek od ACEMajky »

Hezky si to napsal. Ja se k nemu dopracoval taky podobne. Zena chtela prejit na chytry telefon, nabidl sem ji moji S3, ale ona ze je na ni velky. Tak jsme sli do elektrowordu a ona si tam telefony osahala a vybrala si S3 mini, ja si osahal Note 2 s zamiloval se, super velkej display, pero, ..., ale jelikoz moji S3 nechtela, tak sem to nechal byt. No a co cert nechtel, po tydnu byl na trhu Note3, ja mel svatek, mimozemstan mi nabidl kupony v hodnote 1000,- (vyuzil sem tusim 800,-), dalsi 100,- sem mel u mimozemstana za doporuceni tabletu kolegoj a proste sleva 900,- uz se nedala odmitnout, jen sem si u mimika telefon jeste pojistil, takze teoreticky, kdyz mi spadne a rupne display, tak by mi ho meli vymenit - uvidime, snad to nebudu potrebovat. Ja sem zatim nadsenej

Jedine co mi vadi uz z dob S3, je ze pokud mam nejakou upominku pres origo kalendar, tak odlozeni je tusim max na 15 (nebo 30) minut a nemuzu dat treba hodinu - ale je fakt, ze ted uz origo nepouzivam, ale obcas na me vybehne upozorneni jak od aplikaci 3. stran, tak i origo a vzdy to odlozi o 15 minut

Dalsi vec je SView pouzdro, aby ho clovek vyuzil, je potreba pouzivat i origo aplikace. Pouzivam handcent SMS a pokud mi pride SMS a otevru ji z sview okynka, tak na me vybehne origo aplikace "zpravy"
MrViki
nováček
nováček
Příspěvky: 37
Registrován: úte říj 16, 2007 16:32
Zařízení: Iphone 5S 64 GB

Samsung Galaxy Note 3

Příspěvek od MrViki »

Budu objednávat originál s-view pouzdro, ale váhám zda koupit rovnou verzi s bezdrátovým nabíjením. Nevíte někdo, jak se liší tyto dvě varianty kromě ceny? Co velikost, je stejná?
kalion
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 129
Registrován: čtv říj 21, 2010 19:05
Zařízení: LG G3

Re: Samsung Galaxy Note 3

Příspěvek od kalion »

ingi88: Klávesnic je na Google Play tuna. Stačí si jen vybrat, pokud ti nevyhovuje tovární klávesnice. Jinak ti blahopřeji.
ACEMajky
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 140
Registrován: úte pro 15, 2009 10:59
Zařízení: Samsung Galaxy note 3
Kontaktovat uživatele:

Samsung Galaxy Note 3

Příspěvek od ACEMajky »

MrViki - ja mam bez bezdratovyho nabijeni a oproti origo zadnimu krytu je zadni cast o neco tlustsi - uz neni okolo fotaku kryt vystouply, je cely rovny, cili fotak uz nevystupuje z krytu

Osobne sem vcera objednal QI bezdrat nabijecku z ebay a pod kryt nalepim jen samolepku, uvidime, jak to bude fachcit
nAscA
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 478
Registrován: pát črc 29, 2005 17:31
Zařízení: Note 7, iPhone

Samsung Galaxy Note 3

Příspěvek od nAscA »

Pouzivam Swiftkey...da se propojit s ruznymi ucty, napr. Facebook a nacte si to a ulozi pouzivana slova. Rozlozeni klaves se da docela dobre zmenit.
ACEMajky
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 140
Registrován: úte pro 15, 2009 10:59
Zařízení: Samsung Galaxy note 3
Kontaktovat uživatele:

Samsung Galaxy Note 3

Příspěvek od ACEMajky »

swiftkey mohu take jen doporcit...
jedine co bych potreboval, kdyby uměla odstraňovat diakritiku - v sms
nandro
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 371
Registrován: pát dub 23, 2010 10:26
Zařízení: Galaxy NOTE 3,NOTE 10.1 a Samsung ATIV PC.
Bydliště: Ostrava

Re: Samsung Galaxy Note 3

Příspěvek od nandro »

Smart keyboard pro umí diakritiku a spoustu dalšího co si nastavíš. Já si ještě nastavuji typy smajlíků a rychlost naskočení druhého znaku při podržení klávesy.
ACEMajky
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 140
Registrován: úte pro 15, 2009 10:59
Zařízení: Samsung Galaxy note 3
Kontaktovat uživatele:

Samsung Galaxy Note 3

Příspěvek od ACEMajky »

Pokud to byla reakce na me, tak ja bych potreboval neco, co jede bez diakritiky. Ale oan se to predikce celkem uci - jse mi o SMS, ze pak jsou zbytecne dlouhe, pokud je diakritika a samo nekteri maji predpotopni stroje, tak jim to nemusi diakritiku zvladat (tel.)
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy Note“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 43 hostů