Samsung Galaxy Note 3

Diskuze o tabletofonech modelové řady Galaxy Note (5, 4, 3, II…)
Odpovědět
hewlett
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 208
Registrován: čtv črc 23, 2009 13:21
Zařízení: SGNote 10.1 2014 LTE, SGNote 4, SGS 7 Edge

Re: Note 3

Příspěvek od hewlett »

Vydrz baterie je skvela, rozhodne nemizi rychleji nez na Note 2. Pri stejnem nastaveni systemu a stejnem rezimu pouzivani jsem s vydrzi velmi spokojen. Pravdou je ze mam system "poladen" a nektere systemove aplikace jsou smazany (via root prava - poruseni zaruky Knox neresim).
hewlett
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 208
Registrován: čtv črc 23, 2009 13:21
Zařízení: SGNote 10.1 2014 LTE, SGNote 4, SGS 7 Edge

Re: Note 3

Příspěvek od hewlett »

Rychlost systemu byla jiz u Note 2 vyborna (custom ROM), rozdil u Note 3 (zatim stock ROM) nelze dle meho poznat. System je velmi hbity a vsechny aplikace behaji zcela hladce.
biscuit84
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 330
Registrován: sob pro 11, 2010 13:31
Zařízení: iPhone X,Note8,Honor9,iPad Pro 10,5”
Bydliště: Olomouc

Note 3

Příspěvek od biscuit84 »

takze OS zatial odladeny? Note 3 ma laka. momentalne nema konkurenciu, co sa tyka smartphonov urcenych pre pracu tyka :)
hewlett
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 208
Registrován: čtv črc 23, 2009 13:21
Zařízení: SGNote 10.1 2014 LTE, SGNote 4, SGS 7 Edge

Re: Note 3

Příspěvek od hewlett »

OS je stabilitou i rychlosti zcela v poradku, Samsungovic GUI TouchWiz rovnez tak. Ale to je jiz z dob Note2 znamo a vse je OK (ted pominu stale nemoznost v TW nadefinovat si uzivatelsky matici pocet radku x pocet sloupcu pro rozlozeni ikon na obrazovkach, plytva se tam mistem >> jednak si kazdy muze nainstalit alternativni launcher ktery to poresi, anebo pockat az na XDA Dev. spachaji dodatkovou upravu pro TW, ktera se pres CWM dohraje. SPen a prace s nim mi pripada vyladenejsi a presneji fungujici nez u Note 2, pouzivam jej skutecne velmi hodne.
Pozor - pozornost venujte pri presouvani app na SD kartu: nektere (ci jen jedna?) app po presunu na SD kartu (SanDisk microSDHC 64GB / formatovano v Note2) zpusobily, ze telefon zamrzl a ani vytazeni baterie nepomohlo! Po restartu zustalo zavadeni systemu viset na logu Samsung a pomohlo az kompletni obnoveni systemu z Recovery modu a vytazeni SD karty ze slotu + jeji zformatovani interne v Note 3. Jeste podotykam, ze systemove app. ci ty, ktere z principu cinnosti sahaji na interni systemove komponenty, jsem nepresouval.
ZiChius
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: stř říj 10, 2012 8:58
Zařízení: Samsung Galaxy Note 3

Note 3

Příspěvek od ZiChius »

Po pár dnech používání přeci jen nalezeno pár mušek. Jak již někdo někde zmínil, při vypínání dipleje občas telefon i na 2s zaváhá a pak se teprv vypne. Další muškou je samovolné dva rychle po sobě jdoucí restarty, když ráno telefon zapínám, pak vše naběhne jak má. Pak ještě náhodné lupnutí (přerušení) při přehrávání FLAC hudby a stalo se mi to i u videa... není to časté ale stane se, osobně si myslim, že za to může nějaká událost na pozadí jako dokončení/začátek synchronizace ap. podobný problém sem měl ale i u SII na začátku. Ale to bych tipoval vyladí první updaty.
Jinak subjektivní ohodnocení zvukového výstupu je absolutní spokojenost a snad všechny pro mě poslouchatelný žánry znějí ve spojení se Senny IE8 a zesilovačem Fiio E11 přinejmenšim stejně dobře jako u Note II s převodníkem od Wolfsona.
Zvuk je čistý a plný a ovládání hlasitosti má podle me měnší krokování, což je super.
Uživatelský avatar
BurakOV
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: čtv čer 28, 2012 9:27
Zařízení: Samsung Galaxy NOTE 3

Note 3

Příspěvek od BurakOV »

Dovolil bych si taky přidat svůj názor :-)

Měl jsem NOTA pak NOTA 2 a nyní NOTA 3, a musím říct, že zařízení této řady ušlo kus cesty, sice malými krůčky, ale ušlo. Baterie je tak o 30% lepší, displej je jemnější, věrohodnější barvy, rychlost je skvělá. Já sem přišel na jedinou mušku a to, že v app S-Note už nejdou rozpoznat příklady, tvary, ale zato v akční poznámce jde rozpoznat úplně vše, od tel.čísla až po adresu psanou skoro škrabopisem, tady Samsung vyladil algoritmus k rozpoznávání. Jinak fotky stejné jako na SGS4... Mám jej od včerejška, tak budu testovat dál...
jirka-cz
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: stř pro 31, 2008 9:53
Zařízení: HTC ONE X a již brzy NOTE 2 ;-)

Re: Note 3

Příspěvek od jirka-cz »

No, na AF již nemají jen mušky, ale pořádné mouchy :-( Raději chvíli vydržím u N2 než to Samsung vychytá. Ta cena je fakt přemrštěná i u operátorů a zatím si myslím, že těch 9 tisíc za přechod je zbytečně hodně když za pár měsíců má soft fičurky dostat i N2
ACEMajky
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 140
Registrován: úte pro 15, 2009 10:59
Zařízení: Samsung Galaxy note 3
Kontaktovat uživatele:

Note 3

Příspěvek od ACEMajky »

Tak sem se take stal majitelem Note 3 - prechod ze Samsung galaxy S3. Zatim mas spokojenost, hlavnim duvodem byla velikost a rychlost a sPEN. Jedine co mi zatim vadi je zapinaci tlacitko, ketre bez jakehokoli pouzdra se dost casto v kapse zmackne samo a dokonce se mi dnes povedlo pristohnout mobil, ze se mi i restartoval v kapse - asi se jednim zmacknutim probudil, dalsim delsim vyvolala nabidka restartu (vypnuti) a kdyz sem sahal do kapsy, co se deje, ze mobil vibruje, tak sem asi potvrdil reboot (kapsa byla na stehne u kalhot) - ale uz cekam na nejaka pouzdra z ebay.com, tak tim toto asi vyresim

Dalsi co je malinko komplikovanejsi je vyndani sPENu - vzdy si u toho zmacku tlacitko zpet (zahnutou sipku)
Jumbo78
moderátor
moderátor
Příspěvky: 704
Registrován: ned led 16, 2011 10:49
Zařízení: iPhone 7+ 256 GB
Bydliště: Jindřichov ve Slezsku

Re: Note 3

Příspěvek od Jumbo78 »

Na restart stačí tlačítko přidržet víc než 10 sekund
ACEMajky
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 140
Registrován: úte pro 15, 2009 10:59
Zařízení: Samsung Galaxy note 3
Kontaktovat uživatele:

Note 3

Příspěvek od ACEMajky »

Diky za info, tak to bude ono, da se to nejak vypnout nez dorazi nejaky to pouzdro
hipisko
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: pon čer 07, 2010 16:38
Zařízení: samsung note, iphone4

Note 3

Příspěvek od hipisko »

ja som prechadzal na note3 z note1, ktory sa mi zda byt uz dost pomaly pre moje pouzitie, navyse ma aj malo ramky (com novsi firmware, tym vyssie naroky na ram). u mna sa urcite oplatilo upgradovat.
Ale keby som mal note2 ,tak asi nie.

Tazko v tomto radit, kazdy ma ine priority a financnu situaciu.
Fotak ma v note3 sklamal, cakal som, ze bude lepsi, 13mpix je tam uplne zbytocnych, detaily su aj tak rozmazane, len neviem, ci nestiha optika, alebo sa fotky prilis komprimuju.

puzdro aj folie na displej som uz tiez objednal z ebay
http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?Vi ... OC:US:3160" onclick="window.open(this.href);return false;
http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?Vi ... OU:US:3160" onclick="window.open(this.href);return false;

na restart staci pridrzat aj home button 10s a to aj pri vypnutom displeji, cim ma samsung celkom dost hneva uz asi 4tym telefonom (samsung jet, wave, note, note3).
ACEMajky
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 140
Registrován: úte pro 15, 2009 10:59
Zařízení: Samsung Galaxy note 3
Kontaktovat uživatele:

Note 3

Příspěvek od ACEMajky »

Ja objednal pouzdro jako sem mel na S3
http://www.ebay.com/itm/190914518157?va ... 1439.l2649" onclick="window.open(this.href);return false;
a folii sem taky prubnul:
nejaka proti otiskum prstu:
http://www.ebay.com/itm/271287644668?ss ... 1439.l2649" onclick="window.open(this.href);return false;
a nejaka obyc:
http://www.ebay.com/itm/390670292997?va ... 1439.l2649" onclick="window.open(this.href);return false;

U tohoto pouzdra na S3 mi vadilo horsi mackani probouzeciho tlacitka, na note 3 mam opacny problem, tak doufam ze pouzdro to vykompenzuje

JInak zatim mi nejc´vice na note3 oproti S3 vadi je detekce okolniho osvetleni. Doma mam casto v obyvaku moc tmavy display, tak natocim tel. smerem ke svetlu, on se vice rozsviti a pak uz je vse OK - S3 behala v tomhle na 100%
ACEMajky
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 140
Registrován: úte pro 15, 2009 10:59
Zařízení: Samsung Galaxy note 3
Kontaktovat uživatele:

Note 3

Příspěvek od ACEMajky »

hipisko - dik za tip, prubnu to pouzdro taky, jen sem nevedel jakou barvu, tak sem vzal cerny, bily, stribrny a fialovy, tak zbytek max hodim na aukro

uz jste nekdo prisel, na co je tohle?
http://www.svetandroida.cz/media/2013/0 ... 00x400.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
foto pouzito z recenze ze svetandroida.cz (http://www.svetandroida.cz/telefon-sams ... nze-201309" onclick="window.open(this.href);return false;)
Uživatelský avatar
kome
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 424
Registrován: stř říj 03, 2007 14:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note3 32GB/64GB SDXC 1 Sandisk
Bydliště: Praha

Note 3

Příspěvek od kome »

To je pinzetka na vytazeni spicky pera. Stejne je to u Note 10.1, tam jsou dokonce dva typy spicek.

Dnes jsem byl N3 obhlidnout na krame a doslova jsem se zamiloval do toho displeje. Jen nejspíš prijdu o synchronizaci s-note s Note 8.
ACEMajky
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 140
Registrován: úte pro 15, 2009 10:59
Zařízení: Samsung Galaxy note 3
Kontaktovat uživatele:

Note 3

Příspěvek od ACEMajky »

kome-aha, diky
Uživatelský avatar
chuckymichal
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 72
Registrován: stř lis 30, 2011 9:41
Zařízení: Samsung Galaxy Note 3 Black Jet

Samsung Galaxy Note 3

Příspěvek od chuckymichal »

Tak som si ho zadovážil aj ja. Musím povedať, že oproti Note 2 je o triedu lepší. Dizajn modernejší a hlavne tá zadná strana je fakt veľmi pekne spravená. Mám ho v čiernej farbe a je veľmi pekný v porovnaní s bielou. Tak zatial skúšam, ale zdá sa mi baterka sa rýchlejšie vybíja ako na Note 2 a všimol som si, že niekedy mám s voľnej RAM iba cca. 400MB. No už viem prečo tam museli dať 3GB. Ale zatial bez lagov a podobných nešvarov. Dúfam, že to tak aj ostane nadalej.
hewlett
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 208
Registrován: čtv črc 23, 2009 13:21
Zařízení: SGNote 10.1 2014 LTE, SGNote 4, SGS 7 Edge

Samsung Galaxy Note 3

Příspěvek od hewlett »

Blahopřeji, at skvěle a bez jakýchkoliv potíží slouží. Ovšem 400MB volné RAM je hodně málo, posílám obsazení pamětí u mne za standardní poslední 2 dny (bez promazávání keší, restartu či zásahu jakéhokoliv asistenta.
Ohledně výdrže baterie: podívej se, zdali ti tlf. padá do Deep Sleep režimu, popř, kdy v závislosti na vytížení ostatními procesy. U mne je výdrž baterie s ohledem na hw. a na to, co všechno živí, skvělá.

Obrázek
MrViki
nováček
nováček
Příspěvky: 37
Registrován: úte říj 16, 2007 16:32
Zařízení: Iphone 5S 64 GB

Samsung Galaxy Note 3

Příspěvek od MrViki »

Nevíte někdo prosím k čemu je u Note 3 v nastavení "Služby pro zjišť. polohy" volba "Moje místa"? Vůbec nevidím kde a jak se tyto informace používají.

Děkuji
Sir Sprice
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 275
Registrován: ned kvě 16, 2010 14:02
Zařízení: Samsung Galaxy Note III

Re: Samsung Galaxy Note 3

Příspěvek od Sir Sprice »

hewlett píše:Blahopřeji, at skvěle a bez jakýchkoliv potíží slouží. Ovšem 400MB volné RAM je hodně málo, posílám obsazení pamětí u mne za standardní poslední 2 dny (bez promazávání keší, restartu či zásahu jakéhokoliv asistenta.
Ohledně výdrže baterie: podívej se, zdali ti tlf. padá do Deep Sleep režimu, popř, kdy v závislosti na vytížení ostatními procesy. U mne je výdrž baterie s ohledem na hw. a na to, co všechno živí, skvělá.

Obrázek
Co je toto za aplikaci? Dekuji
hewlett
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 208
Registrován: čtv črc 23, 2009 13:21
Zařízení: SGNote 10.1 2014 LTE, SGNote 4, SGS 7 Edge

Re: Samsung Galaxy Note 3

Příspěvek od hewlett »

Je to modul "Monitor" z aplikace Android Assistant / Android Asistent.

https://play.google.com/store/apps/deta ... essmanager
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy Note“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 hostů