Doporučte aplikacie

Diskuze o tabletofonech modelové řady Galaxy Note (5, 4, 3, II…)
Odpovědět
meganestyl
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: stř led 16, 2013 17:08
Zařízení: samsung galaxy note 2

Doporučte aplikacie

Příspěvek od meganestyl »

zdravim hosi,uz cakam kedy mi pride a citam toto forum a normalne aj pochybujem,že je na svete tel ktory by bol pre vas fakt dobry.... :tlem: mam iphone 4 a chcem zmenu a rozhodol som prave pre galaxy note 2...moja otazka:poradite mi dajake super aplikacie ?dik za rady a typy.... :oops:
xtonda
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 314
Registrován: čtv srp 30, 2007 10:47
Zařízení: Lumia 435, Huawei Mate7
Bydliště: Praha - Letňany

supr aplikacie

Příspěvek od xtonda »

Nevím o tom, že by byly nějaké další aplikace speciálně pro Galaxy Note, možná v Samsung store. Snad sketchbook od Autodesku se díky peru bude ovládat líp než jinde.

Aplikace obecně se řeší zde: http://smartmania.cz/forum/viewforum.php?f=108" onclick="window.open(this.href);return false;
laco73
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 263
Registrován: pon čer 07, 2010 8:12
Zařízení: , LG G2, Miix 2 8" 3G

supr aplikacie

Příspěvek od laco73 »

Tak zrovna Sketchbook som skúšal a nič extra to nie je. Rýchle ťahy sa na tom nedaju robiť, kvoli malej uhlopriečke displeja. Urcite skus nejake stream vysielania. iVysilani a pod.
motogpmania
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: čtv lis 24, 2011 16:58
Zařízení: Samsung Galaxy Note II

Doporučte aplikacie

Příspěvek od motogpmania »

Zdravim, nevíte někdo o aplikaci která využívá senzor barometru? Nainstaloval jsem Barometr Monitor ale ta údaje stahuje z internetu. Předem děkuju za typy
Lupus
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 205
Registrován: ned črc 01, 2007 17:22
Zařízení: Samsung Galaxy Note II (Titanium Grey)

Re: Doporučte aplikacie

Příspěvek od Lupus »

Barometer Pro, imho je nejlepší.

https://play.google.com/store/apps/deta ... rometerPro" onclick="window.open(this.href);return false;
Xlendi
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 50
Registrován: úte říj 06, 2009 9:15
Zařízení: SG Note II, Lumia 640 XL LTE dual sim

Doporučte aplikacie

Příspěvek od Xlendi »

Napiš, co by měly dané aplikace umět, třeba se něco najde. V SamsungApps je jinak zdarma plnohodnotný kancelářský balík Polaris Office (já používám dlouhá léta Quick Office, ale i Polaris je použitelný). Při instalaci Dropboxu dostaneš 50 GB na 2 roky zdarma jako bonus (velmi příjemné - mám takto v cloudu i méně či pouze občas používané audio skladby, třeba vážnou hudbu a nezabírají mi cenné místo na paměťové kartě - ono 64 GB vypadá jako fůra místa, ale už je karta stejně skoro plná).
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy Note“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů