Root Samsung Galaxy Note II?

Diskuze o tabletofonech modelové řady Galaxy Note (5, 4, 3, II…)
don_alex
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 128
Registrován: ned úno 16, 2014 16:38
Zařízení: Note II, Ace, PAP7600DUO, Note 10.1

Root Samsung Galaxy Note II?

Příspěvek od don_alex »

Jasně že najdeš, na XDA se to dá snadno najít, a i ve vlnách českého internetu je dost odkazů na zdroje :)

Vlastně jediné, co musíš sehnat, je ta custom ROM. Tu najít nebude problém. GAPPS jsou vázané na verzi Androida, ne na telefon. :)
Navíc jsou potřeba jen pro romky založené na AOSP, pokud budeš flashovat stock based custom ROM (např. PhoeniX ROM, DN3, atd.), tak ta všechny google aplikace už obsahuje.
IceKiller
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: sob srp 21, 2010 0:30
Zařízení: HTC Desire HD, Nokia E72

Root Samsung Galaxy Note II?

Příspěvek od IceKiller »

Měl bych dotaz ještě k flesovani ať neudělám chybu. Mám root telefon u a stovky ROM 4.3. Poslední TWRP a zálohy v TWRP a TB komplet. Chci zkusit nějakou jinou custom ROM a rád bych co nejlepší výdrž, stabilní a popř i rychlou ROM vychytávky z Note 3 jsou už jako bonus. Nevím jakou ROM zvolit vana mezi DN3, CM, Omega a Phoenix. Kterou doporučíte? A druhá část dotazů pokud bych tam dal custom ROM 4.4.x lze se vrátit zpět na 4.3? Nebo je to už nevratné? Popř pro výdrž a stabilitu a rychlost měnit kernel nebo je v dané ROM vyhovující? A poslední věc lze u custom ROM s root instalovat či přesouvat aplikace na SD kartu? Jde mi hlavně o navigace které mají velké mapové podklady Aponia, Tomtom, sygic a Lotus nějakou aplikaci na přesun na SD? Děkuji za odpověď.
Bogi0013
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: ned dub 05, 2015 18:13
Zařízení: samsung galaxy note 2

Root Samsung Galaxy Note II?

Příspěvek od Bogi0013 »

Gaff píše:Zdravím. Ta chyba mi vyskakuje celkem pravidelně. Prostě ten telefon najednou přestane být rootnutý a když spustím aplikaci superSU tak mi to napíše, že binární su není nainstalován a to je problém... Prosím poraďte
Mám stejný problém vyřešil jsi to už nějak?
Prosím o radu, děkuji
Pomůže někdo
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy Note“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 hostů