Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Diskuze o tabletofonech modelové řady Galaxy Note (5, 4, 3, II…)
Odpovědět
marssaliss
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 65
Registrován: úte říj 09, 2012 19:21
Zařízení: Samsung Galaxy Note II

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od marssaliss »

Tak jsem to teď zkontroloval, imei na daňovém dokladu i na telefonu jsou shodné, takže jen to ok. Vypadá to, že se u Samsungu hromadně přelepovaly krabice, důvod mi uniká.
kingtomasa
nováček
nováček
Příspěvky: 38
Registrován: úte říj 09, 2012 21:53
Zařízení: Samsung Galaxy S 2

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od kingtomasa »

Ahoj ja dostal primo v Samsungu taky jen uctenku. Ta slouzi taky jako zarucak.
Jinak mam jeden dotaz ohledne ZASTUPCU NA ZAMKNUTEM DISPLEJI. V nastaveni je lze pridat na zamknutou obrazovku. Ale nevim jake to ma vyuziti? Na poklep nereaguji.
marssaliss
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 65
Registrován: úte říj 09, 2012 19:21
Zařízení: Samsung Galaxy Note II

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od marssaliss »

To kingtomasa:

Měly by reagovat, alespoň jsem si nevšiml, že ne, ale nestačí poklepat, musí se potáhnout. Čili začne se na té ikoně a potáhne se směrem nahoru a otevře se mi rovnou ta aplikace.
hewlett
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 208
Registrován: čtv črc 23, 2009 13:21
Zařízení: SGNote 10.1 2014 LTE, SGNote 4, SGS 7 Edge

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od hewlett »

Přesně tak tomu je.
snekousek
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 83
Registrován: pon říj 22, 2012 16:00
Zařízení: Note III. + Tab2 P5100
Bydliště: Písek

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od snekousek »

Tak jsem dneska koupil Note II a po zkušenostech s jedničkou jsem z něj trošku rozčarovaný.Celkem dost mi vadí,že se vejde na jednu plochu málo widgetů.No ale budiž.Pak mě dost vadí že oproti jedničce nejde (?) nastavit lišta S Pen a dát si různě velké poznámky na plochu kam si napíšu třeba nákup.Nebo je nějaký fígl který jsem přehlédl? Kam se ztratil editor fotek? ATD.
Zatím Note I držím doma a budu usilovně zkoumat jestli u něj nezůstanu.Sice dvojka je rychlostí skvělá ba přímo suprová,ale nevím jestli mi to stačí.
Drobeczech
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: pon říj 22, 2012 17:53
Zařízení: Galaxy Note 2

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Drobeczech »

Já si ho objednal ze smarty.cz tak snad dorazí do konce tejdne. Dneska jsem koukal na czc.cz a maj tam dodání až 9.11. a alza.cz má 24.10 že jí dorazí kolem třiceti kusů. Už se nemůžu dočkat až ho budu mít v ruce.
Uživatelský avatar
kome
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 424
Registrován: stř říj 03, 2007 14:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note3 32GB/64GB SDXC 1 Sandisk
Bydliště: Praha

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od kome »

Na Note 2 uz je jen ta novejsi aplikace S Note, ktera bohužel nemá ty widgety. Na note jedna s ICS byly v systemu obe aplikace ale ten widget ktery ti chybi byl jen u te starsi (tusim ze se jmenovala s poznamka), ktera neumi rozpoznavani tvaru a pod. Editor fotek je ke ztaze na S apps a vede k nemu odkaz primo z galerie, kdyz vyberes z nabidky položku upravit .
Skynerd
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: úte říj 16, 2012 14:40
Zařízení: Samsung Galaxy Note II
Bydliště: Brno

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Skynerd »

Jak tak pozoruji a čtu tuhle diskuzi nahání mi to poněkud strach. Už se zde našlo poměrně mnoho z vás, kterým vrže zadní kryt či jiný problém. Tudíž nevím jestli mám s koupí ještě počkat. Popřípadě, kde si ho pořídit s nejmenším rizikem. Přemýšlím o sunnysoftu zde v Brně mají pobočku a vypadají profesionálně či jestli mám jít přímo do originál Samsungu.

Lákala mě nabídka u smarty.cz, jenže u takového E-shopu nevím přesně jak se chovají při reklamacích a mé zkušenosti s menšími E-shopy nejsou příliš dobré. Alza naopak je pro mě poměrně osvědčená. Stalo se mi sice, že jsem dostal vadnou klávesnici, ale během 8mi hodin už jsem ji měl vyměněnou za novou. Je nicméně možné, že Noty k Alze přicházejí, kdo ví jak. Co myslíte tedy počkat? Či zkusit sunnysoft nebo samsung?
marssaliss
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 65
Registrován: úte říj 09, 2012 19:21
Zařízení: Samsung Galaxy Note II

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od marssaliss »

Mám na Vás otázku. Nenašel jsem to, možná špatně hledám. Chtěl bych nastavit pro konkrétní kontakt zvuk, který se ozve při příchodu sms, ale nevím, zda to jde. Nastavil jsem jen zvonění pro hovor od konkrétního kontaktu, zvuk sms mi jde nastavit jen pro všechny kontakty. Díky za radu
veiperino
nováček
nováček
Příspěvky: 34
Registrován: úte říj 09, 2012 10:26
Zařízení: Samsung Galaxy Note 3

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od veiperino »

2012-10-22 19.32.07.png
(349.02 KiB) Staženo 302 x
hewlett
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 208
Registrován: čtv črc 23, 2009 13:21
Zařízení: SGNote 10.1 2014 LTE, SGNote 4, SGS 7 Edge

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od hewlett »

@snekousek: zkus zde S Memo
https://play.google.com/store/apps/deta ... memo&hl=cs
b) starší verze aplikace se také válí na vláknu SGS3 na xda-developers jako apk ke stažení, ostatně jinde na netu ji také najdeš.
hewlett
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 208
Registrován: čtv črc 23, 2009 13:21
Zařízení: SGNote 10.1 2014 LTE, SGNote 4, SGS 7 Edge

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od hewlett »

Job manager >>> pár stránek zpět zde někdo postrádal dřívější verzi Job manageru, který byl vyvolatelný i přes svou ikonu přes App drawer. V SGNote 2 sice tento správce implantován je, ale vyvolá se přes podržení středového hw. tlačítka a následně se vybere levá ikonka.
Takže pro toho, kdo ho postrádal jako zkratku na plochu - tento Task manager, tedy ikona k němu je v Samsung Apps a klíčové slovo "Task manager".
Odkaz povede na app Galaxy S3 Task Manager Shortcut, což jo ono. Label "For the S Galaxy S3 only" nechť Vás nestraší, je to totéž a plně kompatibilní a funkční.
hewlett
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 208
Registrován: čtv črc 23, 2009 13:21
Zařízení: SGNote 10.1 2014 LTE, SGNote 4, SGS 7 Edge

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od hewlett »

marssaliss píše:Mám na Vás otázku. Nenašel jsem to, možná špatně hledám. Chtěl bych nastavit pro konkrétní kontakt zvuk, který se ozve při příchodu sms, ale nevím, zda to jde. Nastavil jsem jen zvonění pro hovor od konkrétního kontaktu, zvuk sms mi jde nastavit jen pro všechny kontakty. Díky za radu
Nevím bohužel o žádné možnosti, kterak v standardní app Zprávy, anebo jinde, nastavit pro kontakt unikátní zvuk při příjmu SMS (což pro vyzvánění - hovor - nastavit lze). Umím si představit ruční editaci jistého souboru (kam vřadíš spuštění unikátního *.ogg souboru) v celém frameworku :-( ale to tedy jistě dělat nebudeš. Navíc by jsi si musel takový skript vytvořit >> soubor xml dekompilovat/rekompilovat, zazipovat a fllašnout v custom recovery (což zase znamená root :-)).
Ale v praxi: osobně si neumím představit, že bych si pamatoval pro SMS odlišný zvuk byť jen pro 10 kontaktů - vždyť je to téměř jen pípnutí, foun máš v pouzdře / kapse - takže již jen vůbec rozpoznat že přišla SMS je kolikráte v exteriéru problém.
Aplikace GOSMS Pro umí ale jisté skupině přiřadit svůj zvuk při příchodu SMS.
marssaliss
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 65
Registrován: úte říj 09, 2012 19:21
Zařízení: Samsung Galaxy Note II

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od marssaliss »

Díky, já si to myslel. Byl jsem na to zvyklý, iPhone to umí. Docela se to šiklo, poznal jsem, kdo mi píše a věděl hned, zda má smysl hledat někde telefon nebo si dotyčný počká...
Lupus
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 205
Registrován: ned črc 01, 2007 17:22
Zařízení: Samsung Galaxy Note II (Titanium Grey)

Re: Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Lupus »

Tak po dnešku už jsem taky šťastný majitel sedím a několik hodin si hraju. IMHO je to nejlepší sestava hw/sw co jsem kdy držel v ruce a to mám se smartphony bohaté zkušenosti. Neskutečné vychytávky, fakt jsem nadšenej.
Kupoval jsem přes Comfor a ještě v prodejnĕ otestoval kvalitu provedení a zda neblbne pero. Vedle v Datartu pak bez problémů sehnal pouzdro a auto držák.
hewlett
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 208
Registrován: čtv črc 23, 2009 13:21
Zařízení: SGNote 10.1 2014 LTE, SGNote 4, SGS 7 Edge

Re: Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od hewlett »

@marssaliss:
skvělé, to mne nenapadlo. Tak tahle indikace kdo mi písnul je prima. To se mi ale líbí: píše manželka >>> zběsile lovím foun div se nepřetrhnu. Anebo píše kdokoliv jiný: no tak to má čas. Anebo že by spíše naopak? :-) :-)
I když u mne stejně platí že bych to asi neslyšel - nesedím obvykle nikde v takovém tichu a klidu. A když už ano, tak mám z praktických důvodů rovnou Airplane profil.
Vzpomínám si teď, že tohle se řešilo kdysi na Samsungu Omnii i900 ale to byla historie ještě na Windows Mobile 6 ....
hewlett
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 208
Registrován: čtv črc 23, 2009 13:21
Zařízení: SGNote 10.1 2014 LTE, SGNote 4, SGS 7 Edge

Re: Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od hewlett »

@Lupus: gratuluji, tak hlavně ať slouží a nadšení vydrží!
snekousek
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 83
Registrován: pon říj 22, 2012 16:00
Zařízení: Note III. + Tab2 P5100
Bydliště: Písek

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od snekousek »

Tak nakonec jsem usoudil že si ho nechám.,,S poznámky,, jsem nahradil Color Note.Sice to není bůhví co ale účel to splní a widgety to má.Se zbytkem se poperu.Přeci Nouta nevyhodím. :)
marssaliss
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 65
Registrován: úte říj 09, 2012 19:21
Zařízení: Samsung Galaxy Note II

Re: Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od marssaliss »

hewlett píše:@marssaliss:
skvělé, to mne nenapadlo. Tak tahle indikace kdo mi písnul je prima. To se mi ale líbí: píše manželka >>> zběsile lovím foun div se nepřetrhnu. Anebo píše kdokoliv jiný: no tak to má čas. Anebo že by spíše naopak? :-) :-)
I když u mne stejně platí že bych to asi neslyšel - nesedím obvykle nikde v takovém tichu a klidu. A když už ano, tak mám z praktických důvodů rovnou Airplane profil.
Vzpomínám si teď, že tohle se řešilo kdysi na Samsungu Omnii i900 ale to byla historie ještě na Windows Mobile 6 ....
Presne takhle jsem to myslel. Vsechny sms od nedulezitych kontaktu jsem prohlizel zbezne, az na ne proste dosel cas. Kdyz psala manzelka, hned jsem to vedel a samozrejme okamzite reagoval, jak jinak:-)
kingtomasa
nováček
nováček
Příspěvky: 38
Registrován: úte říj 09, 2012 21:53
Zařízení: Samsung Galaxy S 2

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od kingtomasa »

[quote="marssaliss"]To kingtomasa:

Měly by reagovat, alespoň jsem si nevšiml, že ne, ale nestačí poklepat, musí se potáhnout. Čili začne se na té ikoně a potáhne se směrem nahoru a otevře se mi rovnou ta aplikace.

Diky za odpoved, ale asi delam neco spatne. Tuknu na ikonu a potahnu smerem nahoru a obrazovka se mi prepne na obrazovku kde zadavam heslo.Zkousel jsem tahat nahoru, dolu, doleva, doprava a vzdycky zkoncim na obrazovce kde se zadava heslo.
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy Note“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů