Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Diskuze o tabletofonech modelové řady Galaxy Note (5, 4, 3, II…)
Odpovědět
dadula
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: ned říj 14, 2012 6:43
Zařízení: samsung galaxy S2 > NOTE2

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od dadula »

Tak jsem zjistil ze mi ramecek taky lupe. Tlacitko hlasitosti je volne, coz jsem myslel ze normal, ale po precteni zdejsich prispevku zjistuji ze neni. Kies mi pise po cisle firmwearu v zavorce "etc" coz pry take neni dobre. Telefon je z alzy, tak asi budu take reklamovat. Dovezl ho kuryr, tak nevim zda-li plati take 14dni na vraceni. Prosim o radu
P.s. nalepky samozrejme prelepene :-(
kingtomasa
nováček
nováček
Příspěvky: 38
Registrován: úte říj 09, 2012 21:53
Zařízení: Samsung Galaxy S 2

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od kingtomasa »

Ja mam nalepky take prelepene a kupoval jsem to v patek primo v Samsungu. Takze to bude asi normalni kdyz to maji prelepene i tam.

Bez udani duvodu to vratit muzes. Je jedno zda to prislo postou nebo kuryrem.
http://m.penize.cz/nakupy/53119-nakupy- ... ani-duvodu" onclick="window.open(this.href);return false;
Lupus
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 205
Registrován: ned črc 01, 2007 17:22
Zařízení: Samsung Galaxy Note II (Titanium Grey)

Re: Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Lupus »

hewlett píše:@Lupus: gratuluji, tak hlavně ať slouží a nadšení vydrží!
Díky zatím to vypadá hodnĕ dobře;) Po přechodu z WP oceňuju provázanost s Google službami a famózní prediktivní slovník - mimochodem dá se aktualizovat přes síť, nejen vlastním psaním...
hewlett
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 208
Registrován: čtv črc 23, 2009 13:21
Zařízení: SGNote 10.1 2014 LTE, SGNote 4, SGS 7 Edge

Re: Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od hewlett »

kingtomasa píše:
marssaliss píše:To kingtomasa:

Měly by reagovat, alespoň jsem si nevšiml, že ne, ale nestačí poklepat, musí se potáhnout. Čili začne se na té ikoně a potáhne se směrem nahoru a otevře se mi rovnou ta aplikace.

Diky za odpoved, ale asi delam neco spatne. Tuknu na ikonu a potahnu smerem nahoru a obrazovka se mi prepne na obrazovku kde zadavam heslo.Zkousel jsem tahat nahoru, dolu, doleva, doprava a vzdycky zkoncim na obrazovce kde se zadava heslo.
a) na ikonu ani tak netukej, jako spis na ni podrz prst a zaroven s timto pridrzenim ji popotahni nahoru >> hotovo
b) pokud ti naskakuje pozadavek na heslo, tak musis prenastavit v Nastaveni zamceni displeje >>> zamek displeje >>> prejeti >>> bez zabezpeceni, volne. Ty tam mas totiz vrazenu jeste dodatecnou blokaci heslem.
kingtomasa
nováček
nováček
Příspěvky: 38
Registrován: úte říj 09, 2012 21:53
Zařízení: Samsung Galaxy S 2

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od kingtomasa »

Diky za odpoved. Ja to tam mam to heslo zamerne. Obcas necham mobil na stole a deti maji tendenci si s nim hrat. Takze pokud to dobre chapu tak pokud tam to heslo chci i nadale mit tak mi ty zastupci nepujdou zapnout? Tudis je tam ani mit nemusim.

Jinak na mobilizujeme je recenze na Not2

http://mobilizujeme.cz/clanky/recenze-s ... necneho/2/" onclick="window.open(this.href);return false;
mpis
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: stř říj 17, 2012 19:48
Zařízení: Samsung Galaxy Note II

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mpis »

Kdo ještě nezkusil Root, může tak učinit velmi snadno.
Na XDA se objevil GALAXY NOTE2 TOOLKIT V1.0.0 [7TH OCTOBER 2012], pomocí kterého lze udělat Root a ještě mnoho dalších věcí velmi snadno. Pokud si připlatíte dobrovolnou dávku, tak budete mít možnost update tohoto nástroje na verzi 1.1.0.
Je to opravdu dobrý nástroj. (vše v jednom)
Obrázek
hewlett
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 208
Registrován: čtv črc 23, 2009 13:21
Zařízení: SGNote 10.1 2014 LTE, SGNote 4, SGS 7 Edge

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od hewlett »

@kingtomasa:
ano, jasna záležitost. V tom případě jsi na to již přišel sám a máš pravdu:
a) toto nastavení má automaticky vyšší prioritu než zrušení zámku běžným potažením
b) taktéž správně, zadáním hesla rušíš rovnou zámek s vrstvou zástupců a v tomto případě je nijak neyuižiješ, protože po zadání hesla jdeš přímo do systémového UI / launcheru >> zástupci na zamčeném displeji jsou funkčně k dispozici při pouze jednoduché ochraně zámku.
Lupus
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 205
Registrován: ned črc 01, 2007 17:22
Zařízení: Samsung Galaxy Note II (Titanium Grey)

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Lupus »

Tak zničehonic mi přišla mailem možnost navýšit Dropbox ze standardních 2GB na slušných 50GB. Což jsem samozřejmě využil, je to na 24 měsíců. Pokud jsem správně pochopil, měl by to získat každý, kdo na Dropboxu zaregistroval Samsung zařízení - možná o tom víte, pak se omlouvám, ale nikde jsem to tu nezaznamenal.
Uživatelský avatar
PetteH
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: úte říj 09, 2012 17:29
Zařízení: Samsung Galaxy Note II

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od PetteH »

Zdravím...
info pro ty co mají objednáno u smarty.cz, zítra kolem 16:00hod si jdu vyzvednout svůj kousek na prodejnu .. dneska jim údajně dorazily :-)
Drobeczech
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: pon říj 22, 2012 17:53
Zařízení: Galaxy Note 2

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Drobeczech »

No já si změnil objednávku z šedého na bílí. Nakonec se mi asi líbí víc a nechce se mi čekat do příštího tejdne. Tak zejtra si pro něj jdu do toho jejich smartpointu a jinak co jsem koukal tak na huramobil.cz taky píšou že maj skladem.
Maxpayne
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 50
Registrován: ned srp 05, 2012 9:01
Zařízení: Galaxy Note 2

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Maxpayne »

chlapi mate aj na note 2 nejake ochranne puzdra? ja rozmyslam ze objednam tie original od samsung,konretne tento:

http://www.mp3.sk/images/data/product_g ... 208409.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

mate s tym niekto skusenost? aj foliu zrejme samsung
snekousek
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 83
Registrován: pon říj 22, 2012 16:00
Zařízení: Note III. + Tab2 P5100
Bydliště: Písek

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od snekousek »

Možná to sem nepatří,ale jsem vůl jak anděl.Nedopatřením v komunikaci na netu se mi stalo,že mám teď doma 2 x Note II a 1 x Note I. :???: :???:
Ale pokud se tu najde vážný zájemce z PÍSKU !!! nebo z okolí a přijel by si pro něj zítra dopoledne tak dám Note II za 14.500 a Note I za 9.000 :grin: ;-)
jirka-cz
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: stř pro 31, 2008 9:53
Zařízení: HTC ONE X a již brzy NOTE 2 ;-)

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od jirka-cz »

Jelikož je pro mne již OneX malý,tak budu přecházet na větší stroj :) Měl bych dotaz ohledně nabíjení.Za jak dlouho je nabit Note2 z 0-100% a zda při použití navigace v autě a při nabíjení přes zapalovač dochází k poklesu,nebo zda se Note2 dokáže i nepatrně dobíjet.Kdo měl Xko,tak jistě ví o čem píšu :) . A ještě jeden dotaz na informační led.Je tato led vícebarevná,nebo má jen dvě barvy? Díky za info :wink:
Uživatelský avatar
kome
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 424
Registrován: stř říj 03, 2007 14:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note3 32GB/64GB SDXC 1 Sandisk
Bydliště: Praha

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od kome »

Me se nabije za cca 2:15 z nabijecky z 15-20%. Za 3 hodiny z PC. Pri navigaci nebo pri prehravani filmu v aute se z 1A nabijecky z Dell Streaka lehce dobiji.
jirka-cz
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: stř pro 31, 2008 9:53
Zařízení: HTC ONE X a již brzy NOTE 2 ;-)

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od jirka-cz »

Super díky za info.To je příjemná zpráva :-)
Pipa
smartguru
smartguru
Příspěvky: 783
Registrován: úte dub 22, 2008 12:33
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4
Bydliště: okolí stověžaté

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Pipa »

Hmm, to je snad jediná slabina mého Note I, do Auta mám 3 nabíječky, které se Streakem fungovali bez problému, ale s NOTE při navigaci se foun pořád vybíjí, přesto že specifikace na nabíječkách je 1A na výstupu, buď mám nějakej problém nebo budu muset zainvestovat do nějaké prověřené nabíječky.
jirka-cz
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: stř pro 31, 2008 9:53
Zařízení: HTC ONE X a již brzy NOTE 2 ;-)

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od jirka-cz »

A co ta informační ledka.Je vícebarevná? Nemyslím jen dvě základní barvy :-) Je dobře viditelná?
hewlett
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 208
Registrován: čtv črc 23, 2009 13:21
Zařízení: SGNote 10.1 2014 LTE, SGNote 4, SGS 7 Edge

Re: Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od hewlett »

2 barvy: červená a modrá.
Drobeczech
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: pon říj 22, 2012 17:53
Zařízení: Galaxy Note 2

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Drobeczech »

Nejsem si jistej ale mel by mit trojbarevnou LED, jako S3 - modra, zelena a cervena.
Uživatelský avatar
PetteH
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: úte říj 09, 2012 17:29
Zařízení: Samsung Galaxy Note II

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od PetteH »

Zítra jsi du pro Noteho ... mohl by mi sem někdo hodit info kde najdu tu nálepku s imei na telefonu? ... abych si to mohl překontrolovat rovnou na pobočce... diky
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy Note“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 hostů