Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Diskuze o tabletofonech modelové řady Galaxy Note (5, 4, 3, II…)
Odpovědět
Deaktivovaný účet (01.2013)

Re: Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Deaktivovaný účet (01.2013) »

Folie funkci stylusu neovlivni.
Sonny McLaren
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: čtv črc 28, 2011 14:44
Zařízení: Samsung Omnia 7

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Sonny McLaren »

Dobrý den,
měl bych 2 otázky na majitele Notu II:
1) Ukazuje se na zamčené obrazovce nějaké upozornění z aplikace třetí strany? Konkrétně aplikace WhatsApp-počet zpráv nebo alespoň info, že něco přišlo + dioda to dá také vědět?
2) Lze přepnout klávesnici ze Samsungácké na Androidí? Brácha jej má, ale zapomněl jsem to vyzkoušet. Jde mi o to, že na té Samsung klávesnici je možné udělat čárku (,) až po vyvolání symbolů. Z WP7.8 jsem zvyklý, že čárka je vedle tečky.
Děkuji za odpovědi.
Deaktivovaný účet (01.2013)

Re: Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Deaktivovaný účet (01.2013) »

Klavesnici lze zmenit na kazdem Androidu.
Sonny McLaren
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: čtv črc 28, 2011 14:44
Zařízení: Samsung Omnia 7

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Sonny McLaren »

To vim. Já se ptám, jestli je tam i ta původní.
David Barborka
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 169
Registrován: pát úno 23, 2007 1:31

Re: Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od David Barborka »

není, ale v dnešní době je na marketu tolik klávesnic, že není možné, aby si člověk nevybral. Já používám smart keyboard pro jelikož má pátou řadu s diakritikou.
tygr04
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: úte dub 23, 2013 0:01
Zařízení: SGNII

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od tygr04 »

TMASKA píše:no jak vidim jako jeden z mnoha poprosim o radu :)

vcera jsem si poprve hral s notem2 a asi jsem nekde v nastaveni nebo fakt nevim kde , neco prepnul ale kdyz vytyhnu SPEN tak uz se mi automaticky neotevre program SNOTE -- dalsi stranka na hlavnim displeji.

spen pritom normalne funguje, i gesta . i kdyz nastavim v nastaveni SPENU otevrit poput note , tak po vytazeni SPENU to naskoci.

nevite prosim cos tim : dekuji moc za info

Ahoj, prosím Tě, už jsi zjistil, jak vyřešit problém, o kterém píšeš? Předem díky...
M.BoBo
smartguru
smartguru
Příspěvky: 504
Registrován: stř pro 17, 2008 13:18
Zařízení: iPhone XS, iPad 2018, Apple Watch 5
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od M.BoBo »

Ještě k te klávesnici. Samozrejmne je carka v zakladu na samsung klavesnici. Staci kliknout na tu klavesu po leve v strane mezerniku, vybrat carku, a ta se tam sama nastavi uz na stalo..
Jumbo78
moderátor
moderátor
Příspěvky: 704
Registrován: ned led 16, 2011 10:49
Zařízení: iPhone 7+ 256 GB
Bydliště: Jindřichov ve Slezsku

Re: Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Jumbo78 »

@tygr04
Menu > nastavení > S pen > otevřít pop up note
dadula
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: ned říj 14, 2012 6:43
Zařízení: samsung galaxy S2 > NOTE2

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od dadula »

Nastaveni - zobrazit - kontextova stranka musi byt zapla
Helle
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 58
Registrován: ned říj 07, 2007 9:06
Zařízení: Xiaomi Max 3 , NB Chrome OS, PC Win 10iPad 2
Bydliště: vesnička u Krnova
Kontaktovat uživatele:

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Helle »

Ke kartě 64 GB Micro SDXC Kingston-slass 10 : :!:
tuto kartu jsem koupil při koupi Note II v akci Comfor 24.4. Fungovala 3 dny a potom ji najednou Note II přestal vidět. Nevidí ji ani PC přes čtečku karet . Volal jsem do Comfortu a ti mi bez problému reklamaci uznali. Rozhodl jsem se už nebrat 64 GB, ale vezmu si 32 GB ( s tou by snad Note 2 neměl mít problémy).Rozdíl v ceně mi Confort vrátí.
David Barborka
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 169
Registrován: pát úno 23, 2007 1:31

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od David Barborka »

Dělají to i menší karty. Zajímavé je, že se mi to u cca 15 mobilů ještě nestalo, ale u noteho 2 byl problém se dvěmi kartami. Zřejmě může dělat problém i class 10. Někde jsem čet, že někomu např. class 4 funguje bez roblémů.
lo1kat1
nováček
nováček
Příspěvky: 26
Registrován: ned led 08, 2012 12:51
Zařízení: Samsung Galaxy Note 2
Bydliště: Beroun

Re: Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od lo1kat1 »

Taky mam u note 2 problem s pam.kartou.uz jsem mel 3, a kazda tak do mesice odesla.driv jsem mel htc titan, a pred tim jine tel.a tohle mi zadnej nedelal.nekupuju zadne extra drahe karty, takovy stred.ale odchazej jen na notu.
vosoun
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pát říj 26, 2012 12:31
Zařízení: Galaxy note 2

Re: Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od vosoun »

Taky přidám zkušenosti. Měl jsem v SGN2 kartu A-data 32 GB asi 2 měsíce a během té doby se mi dvakrát samovolně smazaly všechny data (mám podezření, že to způsobilo restartování se zapojeným USB kabelem, ale je to jen odhad) To samozřejmě dost naštvalo :-(
Asi od ledna používám Lexar 32 GB a zatím naprosto v pohodě. Tak snad to vydrží :-)
Snapsik
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: stř led 02, 2013 12:42
Zařízení: N7100

Problém s restarty a kartou

Příspěvek od Snapsik »

Ahoj kolegové. Od uplynulého víkendu mám takový problém. Note 2 mi neustále zamrzá. Používám Go Launcher a Go locker. Telefon vždy restartuji přidržením tlačítka power na delší dobu. Telefon se chová tak, že zamrzne, jde ale rozsvěcet displej a zhasínat a mačkám-li levé tlačítko nabídky, je slyšet odezva, ale nic to nedělá. Občas se svévolně restartuje úplně sám. V noci jej mám v nabíječce a ráno mám polovinu oddržených zpráv neaktivních, čímž je poznat, že se telefon restartoval. A v pátek, asi po tom neustálém restartování zahlásila SD karta chybu a chtěla naformátovat. Naštěstí šlo v aplikaci na PC zachránit data, takže to nebyl až takový problém. Až do tohoto víkendu jsem byl s Note 2 absolutně spokojen, ten přístroj neměl chybu, ale teď začínám pochybovat. Poradí někdo prosím co dál, co může způsobovat tuto chybu? Díky
Deaktivovaný účet (01.2013)

Re: Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Deaktivovaný účet (01.2013) »

A děje se to i po hard resetu telefonu?
Snapsik
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: stř led 02, 2013 12:42
Zařízení: N7100

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Snapsik »

Ahoj,nevím co myslíš hardresetem. Resetuji přidržením tlačítka power na cca 10 sekund. Nějaký trojhmat, nebo tak jsem zatím nedělal. Reinstalace telefonu bude až poslední v řadě, Teď zkouším odinstalovat poslední aplikace.
Deaktivovaný účet (01.2013)

Re: Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Deaktivovaný účet (01.2013) »

Hard resetem myslím obnovení továrního nastavení.
Snapsik
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: stř led 02, 2013 12:42
Zařízení: N7100

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Snapsik »

Tak ten jsem zatím nedělal, schovávám si ho, až bude nejhůř. Pořád doufám, že se to nějak vyřeší. Dneska, musím zaklepat, ráno jsem restartoval, potom jsem odinstaloval aplikaci TuneIn Radio a od té doby drží. Tak uvidíme...
Jumbo78
moderátor
moderátor
Příspěvky: 704
Registrován: ned led 16, 2011 10:49
Zařízení: iPhone 7+ 256 GB
Bydliště: Jindřichov ve Slezsku

Re: Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Jumbo78 »

Nejspíš ti to dělá nějaká aplikace. Pokud by problém přetrvával, tak bych pomocí aplikace Helium vše zálohoval a pak opravdu udělal factory reset a postupně zkoušel přidávat aplikace abys zjistil, která to dělá...
zew302
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pon kvě 13, 2013 22:13
Zařízení: Galaxy Note 2

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od zew302 »

Takže mám stejný problém jako snapsik. Začalo to dělat asi tak před dvěma týdny. Telefon při probuzení zamrne, nebo i pri běžném používání. Někdy se resetuje sám. Taky jsem musel zformátovat kartu. Udělal jsem i tovární nastaveni a nic. Dokonce jsem si koupil novou SD kartu a zase hard reset a nic. Teď kdyz se sekne tak pridrzim pro reset a naskoci jen logo galaxy note 2 a je sekly. Musim zase resetovat a pak už najede. Našel jsem na youtubu video kde to ukazuje. Mam stejný problém.

https://www.youtube.com/watch?v=6siobel ... ata_player" onclick="window.open(this.href);return false;

Takže nevím jestli má cenu dávat do servisu když je to asi celosvětové a být několik měsíců bez Nota.
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy Note“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 53 hostů