Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Diskuze o tabletofonech modelové řady Galaxy Note (5, 4, 3, II…)
Odpovědět
mino
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 143
Registrován: pát črc 01, 2011 18:10
Zařízení: Samsung Galaxy i7500,Samsung Galaxy Tab 8.9

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mino »

skus better keyboard
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Re: Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mberdych »

Se swiftkey je to o dost lepsi.
kingtomasa
nováček
nováček
Příspěvky: 38
Registrován: úte říj 09, 2012 21:53
Zařízení: Samsung Galaxy S 2

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od kingtomasa »

Drobeczech píše:Tak konečně jsem se dočkal mam bílou od Smarty.cz. Měl jsem objednanou šedou ale slečna mi řeka že jestli nechci čekat tak maj jen bílí, tak jsem po krátké úvaze vzal. Řekl bych že o hodně elegantnější než šeda ( ta šedá mi přišla hodně podobná jako modrá na mojí S3). S telefonem jsem zatim spokojen. S Pen je celkem užitečná vecička. Telefon mi padne do ruky akorát, možná bych snesl i o trošku větší. Defaultní prohlížeč funguje o něco lépe než na S3, lépe se ovládá a zvládá i přehrát i video na idnes. Akorát mě trošku štve že nejdou videa z tipsporttv.cz, když jsem v posilce rád koukám na hokej a stránka mi píše že mam zastaralý flash. Zkoušel jsem na tom pár her a super, na většim displeji se hrajou o dost líp. Hudbu to přehrává bezvadně a řekl bych že reproduktor hraje o něco lépe než ten u S3, docela pěknej zvuk na mobil. Výdrž bych žek že je taky o trochu jinde než S3, což je pro mě velké plus. Jinak mě docela štve že bez rootu nejdou apky přesouvat na sd kartu nebo aspon data her od Gameloftu. A taky mass storege mi chybí. Jinak fajnovej foun, vejde se mi akorát do džín.
Ahoj, ty videa prehrajes. Me to funguje. Cela ta problematika se tu resila behem patku. Zkus si stahnout prohlizec Maxthon a zkusit to prehrat v nem nebo flash z externiho zdroje. Odkaz tu najdes o jednu nebo dve stranky dozadu. Me to funguje v tom zakladnim prohlizeci.
Uživatelský avatar
PetteH
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: úte říj 09, 2012 17:29
Zařízení: Samsung Galaxy Note II

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od PetteH »

Zdravim ... nejak se nemuzu dostat k vyberu melodii pro budik... vite někdo jak se v defaultnim budiku da zmenit vyzvanecí tón? ... nemužu to nikde najit :-) ... zkousel jsem vkládat vybranou melodii do slozky alarms ale porad nic ... :-)
Drobeczech
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: pon říj 22, 2012 17:53
Zařízení: Galaxy Note 2

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Drobeczech »

Hodiny>Vytvořit upozornění>další>Ton upozornění>Přidat> a už jen vybírej.
Rodix42
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: sob říj 13, 2012 9:21
Zařízení: Samsung Galaxy Note II N7100

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Rodix42 »

Dobrý den, tak jsem už od pátku taky šťastným majitelem NOTA. Dojmy Jsou Zatím skvělé. Jen mam Jeden dotaz, Google Voice Search Na mě nemluví tak Jak Jsem viděl třeba na netu. Když mám nastaveny v googlu jazyk english us stejne to nereaguje a porad hledá na internetu, nevite co s tim?
Ps: omlouvam se za příšernou podobu tohohle textu, ale pisu to uz na telefonu a ucim se :). Jinak pokud sem dotaz taky uplne nepatri tak se znova omlouvám, diky moc.
Felix 1
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: pát čer 08, 2012 4:53
Zařízení: Samsung Galaxy Note

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Felix 1 »

Zdravím všechny. Taky jsem již pár dni šťastným majitelem dvojky, na kterou jsem přešel z jedničky. Oproti jedničce je to znatelný krok vpřed. Hlavně ta baterka je zázrak. Pár stránek byla řeč o funkci smart screen a kancelářském balíku. Stáhl jsem si ze samsungu apps Polaris Office, ale jak již bylo napsáno, ten tu funkci nemá. Ale co jsem chtěl napsat je, že při otevření dokumentu v Polaris viewer, který je součástí systému je tato funkce podporována. Jen škoda, že viewer zvládne jen prohlížení a ne editaci.
pietko
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: ned říj 28, 2012 15:27
Zařízení: samsung galaxy note II

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od pietko »

Zaujimalo by ma ako sa rýchlo nabije note II (aku ma ma nabijacku v baleni)? Ide na note II nacitat HDD (3,5 aj 2,5)? Tiez by som rad vedel ci je mozne aby sla uvodna obrazovka v landscape rezime. Da sa to niekde nastavit?
Drobeczech
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: pon říj 22, 2012 17:53
Zařízení: Galaxy Note 2

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Drobeczech »

kingtomasa píše:
Drobeczech píše:Tak konečně jsem se dočkal mam bílou od Smarty.cz. Měl jsem objednanou šedou ale slečna mi řeka že jestli nechci čekat tak maj jen bílí, tak jsem po krátké úvaze vzal. Řekl bych že o hodně elegantnější než šeda ( ta šedá mi přišla hodně podobná jako modrá na mojí S3). S telefonem jsem zatim spokojen. S Pen je celkem užitečná vecička. Telefon mi padne do ruky akorát, možná bych snesl i o trošku větší. Defaultní prohlížeč funguje o něco lépe než na S3, lépe se ovládá a zvládá i přehrát i video na idnes. Akorát mě trošku štve že nejdou videa z tipsporttv.cz, když jsem v posilce rád koukám na hokej a stránka mi píše že mam zastaralý flash. Zkoušel jsem na tom pár her a super, na většim displeji se hrajou o dost líp. Hudbu to přehrává bezvadně a řekl bych že reproduktor hraje o něco lépe než ten u S3, docela pěknej zvuk na mobil. Výdrž bych žek že je taky o trochu jinde než S3, což je pro mě velké plus. Jinak mě docela štve že bez rootu nejdou apky přesouvat na sd kartu nebo aspon data her od Gameloftu. A taky mass storege mi chybí. Jinak fajnovej foun, vejde se mi akorát do džín.
Ahoj, ty videa prehrajes. Me to funguje. Cela ta problematika se tu resila behem patku. Zkus si stahnout prohlizec Maxthon a zkusit to prehrat v nem nebo flash z externiho zdroje. Odkaz tu najdes o jednu nebo dve stranky dozadu. Me to funguje v tom zakladnim prohlizeci.
Ok dneska to zkusim. Plzen hraje s KV tak uvidim jestli to funguje.
Jumbo78
moderátor
moderátor
Příspěvky: 704
Registrován: ned led 16, 2011 10:49
Zařízení: iPhone 7+ 256 GB
Bydliště: Jindřichov ve Slezsku

Re: Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Jumbo78 »

@pietko
Už NOTE I podporuje USB host - tedy připojíš jak flashku i HDD... Musíš mít OTG kabel
Landscape režim touchwiz neumí, musel bys použít jiný launcher
pietko
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: ned říj 28, 2012 15:27
Zařízení: samsung galaxy note II

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od pietko »

O note 1 viem ze to zvlada ja len ci nahodou samsung to nezabudol dat do note 2.

Ked niekto kupoval note 2 na slovensku, mohli by ste mi poradit nejaky dobry e-shop kde by som nakupil najvyhodnejsie (SG note 2 v modrej farbe, redukciu na hdmi Samsung EPL-3FHUBEG a kozenne puzdro nieco na spôsob Púzdro Samsung EFC-1J9LB modre)?
Najradsej by som bol aby ma to stalo co najmeneja, idealne z jedneho obchodu a cim skorsie dorucenie (nechcem platit niekolko doruceni kurierom).


Este otazocka navyse oplati sa mi kupit k note 2 aj ochrannu foilu ked uz budem mat puzdro? Ak ano tak aku (link)?
vdaka vsetkym za odpovede.
Lupus
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 205
Registrován: ned črc 01, 2007 17:22
Zařízení: Samsung Galaxy Note II (Titanium Grey)

Re: Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Lupus »

SG Note II v modrém provedení neexistuje. Buď bílá (Ceramic White) nebo šedá (Titanium Grey).
pietko
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: ned říj 28, 2012 15:27
Zařízení: samsung galaxy note II

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od pietko »

Myslim šedú (titan grey).
Maxpayne
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 50
Registrován: ned srp 05, 2012 9:01
Zařízení: Galaxy Note 2

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Maxpayne »

pozri marzo.sk odtiaľ mám aj ja , spokojnosť velka, či už s doručení alebo s komunikáciou
pietko
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: ned říj 28, 2012 15:27
Zařízení: samsung galaxy note II

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od pietko »

Funguje tento kabel Samsung EPL-3FHUBEG aj pre note 2?
Maxpayne
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 50
Registrován: ned srp 05, 2012 9:01
Zařízení: Galaxy Note 2

Re: Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Maxpayne »

Chlapi,nejaká aplikácia na sledovanie,ktorá aplikácia má aký odber? Niečo mi moc papa baterku
snekousek
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 83
Registrován: pon říj 22, 2012 16:00
Zařízení: Note III. + Tab2 P5100
Bydliště: Písek

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od snekousek »

Třeba Android assistant nebo Ram Booster
Maxpayne
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 50
Registrován: ned srp 05, 2012 9:01
Zařízení: Galaxy Note 2

Re: Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Maxpayne »

Diky stiahol som ten android assistent,a najviac mi zrala 5% live tapeta.diky
snekousek
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 83
Registrován: pon říj 22, 2012 16:00
Zařízení: Note III. + Tab2 P5100
Bydliště: Písek

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od snekousek »

Já používám oba.Ram booster je dobrý že průběžně zastavuje apky spuštěné na pozadí.Widget na ploše ti ukáže kolik je toho spuštěného a jedním klikem se zavře spousta nepotřebných co žere baterku.
Maxpayne
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 50
Registrován: ned srp 05, 2012 9:01
Zařízení: Galaxy Note 2

Re: Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Maxpayne »

Skúsim, niekto tu dával app čo ukazuje aj koľko jednotliva app papa mV, nevieš ako sa volá?
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy Note“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 hostů