Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Diskuze o tabletofonech modelové řady Galaxy Note (5, 4, 3, II…)
Odpovědět
fjodik
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: stř říj 10, 2012 11:19
Zařízení: Nokia E7

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od fjodik »

tohle je moc pekny pouzdro, chápu to správně, že to chrání mobil jen ze zadní části? a k tomu se pripadne přidá folie, i kdyz ja folie moc rad nemam :-). Z toho pouzdra to budeš vyndavat nebo je to tak celistvý, že tam máš furt?
Kunki
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 58
Registrován: čtv říj 21, 2010 21:32
Zařízení: Galaxy NOTE II

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Kunki »

fopikk píše:tak jsem nevydrzel a zmenil barvu u setosu.z bile na sedou a zitra by mel dorazit.ale radovat se budu az posta napise ze mi budou dorucovat balik.zatim neni stale nic jistyho.ale snad se to uz dostalo na dobrou cestu.:-)
Já jsem u Setosu taky nakonec změnil barvu, a to dnes ráno před 8 po telefonu. Prý ale měli už jen jeden kus...
Tak že mi ho pošlou a zítra má být u mě....
Tak teda nevím, jak ho chtějí poslat nám oběma....
Grimley
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 61
Registrován: sob říj 13, 2012 20:47
Zařízení: Samsung Galaxy Note II/S5/ iPhone 3G / iPad 4 64GB

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Grimley »

To tu vazne neni nikdo z Brna, kdo chce dnes mit Samsung galaxy note II bily ?:D ...je to v prodejne Samsungu ...prenecham vam listek s carovym kodem k rezervaci.... preci to nenecham propadnout jen tak :D
veiperino
nováček
nováček
Příspěvky: 34
Registrován: úte říj 09, 2012 10:26
Zařízení: Samsung Galaxy Note 3

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od veiperino »

fjodik píše:tohle je moc pekny pouzdro, chápu to správně, že to chrání mobil jen ze zadní části? a k tomu se pripadne přidá folie, i kdyz ja folie moc rad nemam :-). Z toho pouzdra to budeš vyndavat nebo je to tak celistvý, že tam máš furt?
Ano chrání to jen záda a na displeji mám fólii, také ji nemusím ale po zkušenosti s SGS3, kdy jsem měl na disleji takové mikroškrábance, jsem si ji nakonec pořídil.
Běžně to nebylo vidět, jen proti světlu, zřejmě se jednalo o poškrábání toho filmu na skle.
K tomu pouzdru...vlastně drží jen po stranách, je tam jako by zaklapnute a jde snadno sundat, ale v podstatě nemám důvod abych tak činil. Pouzdro neklouže, je vroubkaté, materiál je plast v kombinaci s gumou. Řekl bych dosti podobné, jakou jsou záda na Samsung Galaxy Ace, který měla přítelkyně.
marssaliss
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 65
Registrován: úte říj 09, 2012 19:21
Zařízení: Samsung Galaxy Note II

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od marssaliss »

To veiperino:

Safra, mám to samé pouzdro, chtěl jsem bílý a už nějak nevím, možná půjdu do šedého...
veiperino
nováček
nováček
Příspěvky: 34
Registrován: úte říj 09, 2012 10:26
Zařízení: Samsung Galaxy Note 3

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od veiperino »

To marssaliss:

Pořídil sem si tři různá pouzdra a tohle mi přijde z nich nejhezčí. Zbytek udám na Aukru. :lol: Když člověk pořád neví které a zkouší a zkouší...pak zjistí že to celkově stálo majlant. Flip pořizovat nebudu, neustále mě otravovalo to otvírat na SGS3 i když byl luxusní(ve stejném provedení jako design tel.), měl vzadu opěrku a mohl jsem do něj vložit dvě kreditky.
To je těžké rozhodování, když se zamlouvají obě varianty. :wink: Já jsem měl jasno již při SGS3(modrá) a nyní SGN2(šedivá) prostě mě bílá nezaujala.
Grimley
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 61
Registrován: sob říj 13, 2012 20:47
Zařízení: Samsung Galaxy Note II/S5/ iPhone 3G / iPad 4 64GB

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Grimley »

Paráda, od zejtra se může prodávat v síti T-mobile :lol: Už ho tam mám rezervovanej, od zejtra šťastným majitelem Noteho a víkend bude super :D:D ... jinak nikdo nechcete tu rezervačku na bílej NOTE II dneska k vyzvednutí ? Brno a okolí ?
Rodix42
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: sob říj 13, 2012 9:21
Zařízení: Samsung Galaxy Note II N7100

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Rodix42 »

Tak jsem se právě vrátil z Obchodního centra Nový Smíchov a můžu vám zaručit, že jak v T-mobilu, tak v Datartu ho mají vystavenej :) Obě varianty jsou šedý s tím, že v T-mobilu je tam připoutanej i S-pen. No moje první dojmy jsou z něj zatím skvělý, jen mi přišel malinko tmavej, ikdyž byl jas na max. a trošku neostrej, ale to zase kazilo to pozadí. :) Nicméně, už se ho nemůžu dočkat. :))
fopikk
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: ned říj 14, 2012 20:15
Zařízení: Samsung Galaxy Note II

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od fopikk »

Kunki píše:
fopikk píše:tak jsem nevydrzel a zmenil barvu u setosu.z bile na sedou a zitra by mel dorazit.ale radovat se budu az posta napise ze mi budou dorucovat balik.zatim neni stale nic jistyho.ale snad se to uz dostalo na dobrou cestu.:-)
Já jsem u Setosu taky nakonec změnil barvu, a to dnes ráno před 8 po telefonu. Prý ale měli už jen jeden kus...
Tak že mi ho pošlou a zítra má být u mě....
Tak teda nevím, jak ho chtějí poslat nám oběma....
Mi taky řekli že je poslední.Třeba někdo odřekl z těch co měli objednno na 4řech místech..uvidíme snad dorazí..:-)
fopikk
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: ned říj 14, 2012 20:15
Zařízení: Samsung Galaxy Note II

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od fopikk »

Rodix42 píše:Tak jsem se právě vrátil z Obchodního centra Nový Smíchov a můžu vám zaručit, že jak v T-mobilu, tak v Datartu ho mají vystavenej :) Obě varianty jsou šedý s tím, že v T-mobilu je tam připoutanej i S-pen. No moje první dojmy jsou z něj zatím skvělý, jen mi přišel malinko tmavej, ikdyž byl jas na max. a trošku neostrej, ale to zase kazilo to pozadí. :) Nicméně, už se ho nemůžu dočkat. :))
V T-mob už ho mají přes týden.Psal jsem to tu..:-)
Uživatelský avatar
kome
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 424
Registrován: stř říj 03, 2007 14:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note3 32GB/64GB SDXC 1 Sandisk
Bydliště: Praha

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od kome »

Ona se da jeste poladit citlivost cidla posuvnikem.

Oprava: Nejedna se o citlivost čidla, ale o korekci automatickeho jasu displeje.
Grimley
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 61
Registrován: sob říj 13, 2012 20:47
Zařízení: Samsung Galaxy Note II/S5/ iPhone 3G / iPad 4 64GB

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Grimley »

Mohu potvrdit, ze jiz minuly tyden byly na pobockach T-mobilu kusy urcene k vystave, avsak az od dneska (oficialni prodej) byly vytaveny :) .... avsak prvni kusy urene k prodeji dorazily az dnes
ZiChius
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: stř říj 10, 2012 8:58
Zařízení: Samsung Galaxy Note 3

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od ZiChius »

Tak kousek je doma :) Na Národní v Datartu poslední šedý kousek (ze dvou). Chtěl jsem od začátku bílou, ale šedá je ve skutečnosti opravdu hezká a elegantní - taková hezky metalická....sakra beru si zejtra dovču :D
fopikk
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: ned říj 14, 2012 20:15
Zařízení: Samsung Galaxy Note II

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od fopikk »

Tak teď mi přišel e-mail ze setosu že mi expedují šedou..:-))))))
Inkvizition
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: úte říj 09, 2012 22:06
Zařízení: Nokia E7, Samsung Galaxy Note II

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Inkvizition »

Ahoj, mám u setosu objednaný NOTE II šedý. Mám ale koupený Note 10.1 , takže ho nabízím k prodeji pro Brňáky, kteří si ho se mnou mohou rovnou vyzvednout na poště :-) zítra je k mání.

Kdyžtak písněte na [email protected] , ať se zbytečně nevrací zpátky po x dnech.
neovsuzel
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: čtv bře 11, 2010 18:16
Zařízení: Samsung Galaxy S + Note 2

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od neovsuzel »

tak dnes jsem v Brnĕ byl první co si Note 2 odnesl....:-)
dszo13
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: stř říj 17, 2012 16:49
Zařízení: samsung galaxy note ll

Re: Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od dszo13 »

Ahojte tak ze Setosu mi pred hodinou dovezl kuryr note 2 titan tak si budu vecer hrat :lol:
marssaliss
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 65
Registrován: úte říj 09, 2012 19:21
Zařízení: Samsung Galaxy Note II

Re: Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od marssaliss »

Tak pratele, ja uz taky sehnal v Praze bilej. Ti z Vas, kteri to maji blizko, tak si zavolejte do OC Chodov, je tam prodejna Samsung, ted jim prisly. Melo jich byt 30. Prave jsem 1 odmitl
Igoreso
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 50
Registrován: ned zář 28, 2008 20:02

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Igoreso »

Tak mohu potvrdit že zítra odpoledne bude v Comforu v Jihlavě skladem tmavá varianta a to hned 3ks..
:)
veiperino
nováček
nováček
Příspěvky: 34
Registrován: úte říj 09, 2012 10:26
Zařízení: Samsung Galaxy Note 3

Re: Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od veiperino »

marssaliss píše:Tak pratele, ja uz taky sehnal v Praze bilej. Ti z Vas, kteri to maji blizko, tak si zavolejte do OC Chodov, je tam prodejna Samsung, ted jim prisly. Melo jich byt 30. Prave jsem 1 odmitl
Mám to chápat, že jsi rozhodnutý pro šedivou variantu? :wink:
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy Note“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 71 hostů