Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Diskuze o tabletofonech modelové řady Galaxy Note (5, 4, 3, II…)
Odpovědět
Uživatelský avatar
PetteH
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: úte říj 09, 2012 17:29
Zařízení: Samsung Galaxy Note II

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od PetteH »

Tak prosím ... oficialni email od slečny ze setosu:
Dobrý den,

první dodávka byla neskutečně malá (v bílém provedení se na oficiální e-shop vůbec nedostalo). Momentálně máme předobjednávky na Grey provedení vyprodány.

Další dodávka proběhne v dalším týdnu.

S omluvou a přáním pěkného dne
Taťána Bidmanová
Oficiální e-shop Samsung

co k tomu dodat ....
marssaliss
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 65
Registrován: úte říj 09, 2012 19:21
Zařízení: Samsung Galaxy Note II

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od marssaliss »

To mpis:

U Sunnysoftu jsem objednával 29.9. nebo tak nějak a prý jsem No. 2 v pořadníku.

Chci říct, že už nevěřím nikomu z prodejců, podle mě to hází jeden na druhého, protože oficiální dovozce Samsung ČR je neschopný a nedokáže ani svým odběratelům říct něco konkrétního. Co oni potom mají říkat nám koncovým zákazníkům. Musí nás nějak nalákat, abychom nepřeběhli ke konkurenci, tak slilbují, že zítra určitě bude pro mne, pro tebe, pro tamtoho...a možná už v té chvíli vědí, že bude prdlajs. Zařizuji se podle toho, předobjednávek mám několik, doufám, že prostě jedna z nich vyjde....třeba ještě tento týden a když ne, tak to nějak zvládnu.
Kolegovi dnes volala paní ze setosu (měl objednávku tak o týden dříve než já, zajímavé je, že mu volali asi před 14 dny, že telefon posílají za 2 dny, pak zase znovu, že to byl omyl, že bude dostupný až v 41. týdnu) a v podstatě ho odradila. Prý dodají telefon bez SD karty (kterou inzerovali jako bonus, ale prý došla), doručení je možné jen poštou (kurýr nejde), berte nebo nechte být, zájemců je hodně. Docela rozdíl oproti té slečně či paní, která s námi ostatními komunikuje velmi korektně. Kolega se na to za těchto podmínek vykašlal a počká na konkurenci.
Kunki
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 58
Registrován: čtv říj 21, 2010 21:32
Zařízení: Galaxy NOTE II

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Kunki »

No jako to si snad dělá slečna ....... , vím že ona za to nemůže ale ještě včera mi psala, že bílý bude ve čtvrtek.... A on jako nakonec nebude vůbec jo???
Jako proč jsem to tam asi objednal??? Protože logicky by člověk řekl, že u oficiálního prodejce bude telefon přednostně ne?
Z toho normálně neusnu :-D


EDIT:
marssaliss píše:To mpis:

U Sunnysoftu jsem objednával 29.9. nebo tak nějak a prý jsem No. 2 v pořadníku.
No tak to já budu asi v mínusu ne? Když jsem objednal bílou 5.9 a šedý 9.9... :grin:
nebo si se přepsal a myslel jsi 29.8? :-D
marssaliss
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 65
Registrován: úte říj 09, 2012 19:21
Zařízení: Samsung Galaxy Note II

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od marssaliss »

nepřepsal, buď jsi první, anebo lžou jak když tiskne
marssaliss
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 65
Registrován: úte říj 09, 2012 19:21
Zařízení: Samsung Galaxy Note II

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od marssaliss »

se jich schválně zítra zeptej, jaký máš pořadí:-)
Uživatelský avatar
PetteH
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: úte říj 09, 2012 17:29
Zařízení: Samsung Galaxy Note II

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od PetteH »

To Kunki:
tak to vitej v klubu ... taky jsem si rikal, ze kdyz ma pres ne jit veskera produkce pro ČR tak by mohly byt prvni :D ... a ono nic ... Jako rostiplo me to kdyz jsem to cetl ... takze jsem ji odepsal ze predobjednavku rusim ... tento tyden bych se ho stejne nedockal a pristi tyden ho budu mit ze smarty i s prislusenstvim ...

Ale je to velike zklamani od Samsungu :-(
mpis
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: stř říj 17, 2012 19:48
Zařízení: Samsung Galaxy Note II

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mpis »

Já jsem objednával 3.9.2012.
Tak to bude ještě zajímavé.
To bych mohl být první nebo mínus 1. :tlem:
Kunki
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 58
Registrován: čtv říj 21, 2010 21:32
Zařízení: Galaxy NOTE II

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Kunki »

TO PetteH
A to jsi měl teda u ofiko eshopu předobědnanou bílou jo,a to ti napsala dnes ???
Mě slíbila, že kdyby něco, tak mi napíše.
Jinak s tím pořadím u sunnysoftu to bude taky asi jako JOKE ne?
Ta šance, že já jsem první a ty po cca skoro měsíci druhý je fakt malá. To jenom kecaj, aby jsi jim to tam nezrušil....

Možná si zastoupení myslí, že to tahání za nos je super, ale já by jsem mnohem více ocenil, kdyby mi v září napsali, že telefon bude 30.10, ale prostě bude. A né že pořád za týden, za týden a potom je to 10 ks na celou ČR...
Uživatelský avatar
PetteH
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: úte říj 09, 2012 17:29
Zařízení: Samsung Galaxy Note II

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od PetteH »

Ten email mi přišel dneska 22:19 ... A ano měl jsem v předobjednávce (z 10.9 mimo jine :D ) bilou variantu ...
marssaliss
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 65
Registrován: úte říj 09, 2012 19:21
Zařízení: Samsung Galaxy Note II

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od marssaliss »

To mpis:
Opravuji, objednával jsem 28.9. a dnes odpoledne mi psali, že jsem druhý v pořadí. Ale psali mi z Grossmanna, možná mají jiné pořadí než Kovanecká, případně e-shop, nechci jim křivdit. Moc tomu ale nevěřím, jak jsem už psal. Spíš si myslím, že nás natahujou, abychom to nezabalili a neutekli ke konkurenci.
Uživatelský avatar
mirek158
nováček
nováček
Příspěvky: 45
Registrován: pon říj 08, 2012 17:14
Zařízení: Samsung Galaxy Note II (N 7100)
Bydliště: Praha 9 - Čakovice

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mirek158 »

No já jsem to na smarty.cz objednával až 11.10., protože jsem nečekal, že by mohl nastat problém, ale na nějakém fóru jsem se nechal inspirovat a raději jsem si předobjednal a říkal jsem si, jistota je jistota, co kdyby, no a s hrůzou zjišťuji, že podle stávajícího tempa na mě vyjde řada v květnu 2013 :lol: Fakt šílený. Doufám, že příští týden už bude vše jinak, ale s přihlédnutím k současné situaci a chaosu bych se fakt nedivil ničemu. Držme si všichni palce, ale je to teda OSTUDA.
Kunki
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 58
Registrován: čtv říj 21, 2010 21:32
Zařízení: Galaxy NOTE II

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Kunki »

PetteH píše:Ten email mi přišel dneska 22:19 ... A ano měl jsem v předobjednávce (z 10.9 mimo jine :D ) bilou variantu ...
Hm, to tak já si s objednávkou z 25.9 nebudu dělat naděje :-D
Zítra ráno jí ještě napíšu a uvidíme....
Co teda můžeme ocenit je, že ti napsala info skoro o půl jedenácté....
Ta paní je tam asi u toho počítače připoutaná :) Odepíše ráno, večer v noci :-D
marssaliss
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 65
Registrován: úte říj 09, 2012 19:21
Zařízení: Samsung Galaxy Note II

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od marssaliss »

To PetteH:
Já měl u setosu objednávku taktéž z 28.9., v pondělí mi slečna psala, že ve čtvrtek budou, ve středu ráno zase, že bílé příjdou jen v počtu 20 ks, ale můžu mít šedý. Ten jsem nechtěl, tudíž z obchodu nic nebude. Ale mám předobjednáno jinde a necítím se nijak vázaný těmito objednávkami, kdo bude mít dřív, od toho koupím. Všude mám objednáno doručení přes pobočku, takže se nemůže stát, že by mi to bez výzvy najednou doručovala pošta a já bych ho už třeba měl. Tudíž předobjednávky hodlám rušit až poté, co budu mít svůj kousek fyzicky v ruce.
Uživatelský avatar
mirek158
nováček
nováček
Příspěvky: 45
Registrován: pon říj 08, 2012 17:14
Zařízení: Samsung Galaxy Note II (N 7100)
Bydliště: Praha 9 - Čakovice

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mirek158 »

To: marssaliss
No a co když Ti napíšou třeba současně 4 obchodníci, že pro Tebe mají zítra všichni mobil připravený k vyzvednutí? Nebylo by možná naškodu, aby si dal echo sem a ti, na které ve Tvém okolí nezbylo, by si s tebou pro mobil zajeli? To by Ti pak s radostí zaplatili někteří zoufalci i rádi pivko v nejbližší hospůdce, kde byste si mohli vzájemně poměřovat Nouty :tlem:
Uživatelský avatar
PetteH
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: úte říj 09, 2012 17:29
Zařízení: Samsung Galaxy Note II

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od PetteH »

To marssaliss:

Taky to mam na pobočku a taky si nepripadam nejak zavazany nekomu si od nej Noteho vzit ... od toho je to predobjednavka :-) nicmene jsem to u setosu zrusil ... jak jsem zde jiz psal ... smarty mi za skoro stejne penize (rozdil necelych 300,- ) nabidlo vice muziky takže si holt proste pockam do pristiho tydne a budu ho mit az pristi tyden :-)

EDIT: jinak jubilejni 500stý příspěvek :-) ;-)
Kunki
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 58
Registrován: čtv říj 21, 2010 21:32
Zařízení: Galaxy NOTE II

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Kunki »

Já dám prodejcům vědět, aby zrušili mojí objednávku, když ho budu mít od jiného prodejce.
Sice tam třeba vznikne situace, že budu mít více možností, ale upřímně, potom co se tu dnes dočítám nebude mít zítra nikdo nic a né 4 možnosti :tlem: 8-)

Jinak poslal jsem paní Táňe email na dobrou noc, tak dám vědět, až napíše :-)
marssaliss
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 65
Registrován: úte říj 09, 2012 19:21
Zařízení: Samsung Galaxy Note II

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od marssaliss »

To mirek158:
Myslím, že mi zítra nezavolá a ani nenapíše nikdo...a bude po problému s rozhodováním, u koho ho koupit. Ještě horší bude situace v tom, že zrovna zítra mám skoro celý den různá jednání, kdy prakticky nemůžu číst maily, natož tohle fórum, o braní telefonu nemluvě. Takže kdyby mi náhodou volali 4 prodejci (chacha, nezavolá ani jeden:-), tak bych to možná ani nemohl vzít. A oni pak třeba zavolají někomu jinému (z Vás?) a já si o tom tady odpoledne přečtu a hodím si mašli:-(.
Tyhle předobjednávky u více dodavatelů má spousta lidí, o ty prodejce se nebojím, tyhle telefony v pohodě udají, ti víceobjednatelé zase nakonec uspějí u jednoho z nich a tak zbyde i na kupujícího z ulice. Ale to bude pár týdnů trvat, než se to usadí. Pokud by Samsung dodal tolik founů, kolik by téhle zemičce odpovídalo (pro první týden prodeje pár stovek až tisíců kusů a ne několik desítek), nemuseli jsme tady takhle nervózně poposedávat u monitorů a ta první vlna nadšenců by se uspokojila...a ti by své nadšení šířili dál a to by přilákalo i ty, kteří o tom telefonu dosud neslyšeli nebo vůbec neuvažovali. Ale tohle oni ne, marketing a logistika Samsungu je zcela mimo realitu....
marssaliss
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 65
Registrován: úte říj 09, 2012 19:21
Zařízení: Samsung Galaxy Note II

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od marssaliss »

Tom PetteH:
U toho smartyho je to zvláštní, koukal jsem na jejich nabídku, je tam nějaká sleva a k tomu navigace, ale v předobjednávce z přelomu října mám plnou cenu a jen tu navigaci k tomu. Kde jsi získal ty další bonusy? Myslím pouzdro atd.?
Ještě se koukám na nějaká videa s recenzemi a pozorně porovnávám obě barvy, abych se připravil na to, co možná nastane. Psychická masáž poté, co mi některý z prodejců oznámí, že má jen tu barvu, co nechci (jako dnes setos) a já budu pod tlakem zvažovat, zda ji přeci jen nevzít. Když se na ta videa v 1080p koukám, už mi ta šedá tak nevadí....
Kunki
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 58
Registrován: čtv říj 21, 2010 21:32
Zařízení: Galaxy NOTE II

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Kunki »

Tak mám pro Vás další novinku. Právě odepslala paní ze Samsung eshopu. Na dotaz jestli jako opravdu nemají ani jednu bílou mi dorazilo toto:
Dobrý den,

je to bohužel přesně tak. Bílá barva dorazila do ČR v celkovém počtu 30Ks, z toho se bohužel na oficiální e-shop nedostal ani kus... V šedé barvě máme skladem poslední kus (z celkových 10ks).
Vím, že je to s prvními dodávkami vždy komplikované, protože Samsung přislíbí veliké množství, nakonec dodá desetinu a z toho se dělí celá ČR, ale i když bych chtěla, nemohu to ovlivnit.
Pokud byste chtěl, ráda Vám rezervuji šedé provedení. Bílé by mělo dorazit příští týden snad již ve větším počtu.

S přáním krásného dne
Taťána Bidmanová
Oficiální e-shop Samsung

Takže jako do ČR přišlo celých 30 KS telefonů???? No to je snad vtip ne? :evil: A těch 10 KS šedých, to je taky vtipný :x
Uživatelský avatar
mirek158
nováček
nováček
Příspěvky: 45
Registrován: pon říj 08, 2012 17:14
Zařízení: Samsung Galaxy Note II (N 7100)
Bydliště: Praha 9 - Čakovice

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mirek158 »

marssaliss píše:Tom PetteH:
U toho smartyho je to zvláštní, koukal jsem na jejich nabídku, je tam nějaká sleva a k tomu navigace, ale v předobjednávce z přelomu října mám plnou cenu a jen tu navigaci k tomu. Kde jsi získal ty další bonusy? Myslím pouzdro atd.?
Ještě se koukám na nějaká videa s recenzemi a pozorně porovnávám obě barvy, abych se připravil na to, co možná nastane. Psychická masáž poté, co mi některý z prodejců oznámí, že má jen tu barvu, co nechci (jako dnes setos) a já budu pod tlakem zvažovat, zda ji přeci jen nevzít. Když se na ta videa v 1080p koukám, už mi ta šedá tak nevadí....
Ahoj, dovolím si odpovědět za PetteH, neboť vím, kde na smarty.cz vzal další bonusy kromě navigace. Je to totiž tak, že při předobjednávce telefonu jsi měl pod samotným telefonem možnost tzv "Odfajvkovat" (přidat k telefonu) volbu navigace se slevou 100%, no a pod navigací byla možnost "Odfajvkovat" volbu: Smarty sleva k tomuto nákupu 25%, (takže okamžitá sleva 25% na příslušenství, které můžeš uplatnit při objednání příslušenství při tomto nákupu), takže to je ten další bonus.

Já osobně jsem šáhl jen po navigaci, protože to, co nabízí smarty.cz s 25% bonusem, se dá na webu sehnat ještě levněji, takže jsem tento jejich bonus nevyužil.

PS: K tvému dilema ohledně barvy telefonu. Někde zde jsem četl zkušenost majitele s bílou barvou SGSIII, který psal, že se mu ta bílá špinila, takže tentokrát jde do šedé.

Doufám, že jsem Ti to objasnil :wink:
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy Note“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 hostů