Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Diskuze o tabletofonech modelové řady Galaxy Note (5, 4, 3, II…)
Odpovědět
Grimley
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 61
Registrován: sob říj 13, 2012 20:47
Zařízení: Samsung Galaxy Note II/S5/ iPhone 3G / iPad 4 64GB

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Grimley »

Ja jsem ted na vazkach ... Jeste jsem si rezervoval Note vcera v samsungu v Brne v Olympii a rikal ten chlapek, ze jich zatim moc neni, tech rezervaci. Ted resim dilema, jestli ho koupit za plnou palbu, nebo cekat az bude v T-mobu, kde bych ho mel za 9000 :/ :D
Igoreso
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 50
Registrován: ned zář 28, 2008 20:02

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Igoreso »

Ok,končím s informováním.
sežente si info sami a kupte za kolik chcete..
sorry že jsem vám chtěl ukázat jak ušetřit minimálně 1000kč, vim byla to chyba..

Zajímavé je že to samé jsem psal na dvě další fora a jen mi poděkovali... čím to asi bude?
hewlett
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 208
Registrován: čtv črc 23, 2009 13:21
Zařízení: SGNote 10.1 2014 LTE, SGNote 4, SGS 7 Edge

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od hewlett »

Grimley píše:Ja jsem ted na vazkach ... Jeste jsem si rezervoval Note vcera v samsungu v Brne v Olympii a rikal ten chlapek, ze jich zatim moc neni, tech rezervaci. Ted resim dilema, jestli ho koupit za plnou palbu, nebo cekat az bude v T-mobu, kde bych ho mel za 9000 :/ :D
Tento rozdíl je příliš velký (pokud tedy ovšem nejsi v balíku) - a tedy počkej na T-Mobile .... to již v poho vydržíš :grin:
ScooterMarty
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 52
Registrován: pon říj 08, 2012 20:49
Zařízení: Samsung Galaxy Note II

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od ScooterMarty »

Ta pouzdra jak zmiňuje hewlett si nechávám dělat zde:
http://www.dawsonleather.cz/
Igoreso
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 50
Registrován: ned zář 28, 2008 20:02

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Igoreso »

hewlett píše:Já to tvé brečení uvedu na pravou míru, aneb co tvůj příspěvek říká doopravdy:
"Jojo, jsem pěknej trouba, protože neumím příspěvek napsat poněkud obecněji a tak, aby mne po jeho přečtení lidé kontaktovali přes PM (tudíž neporuším pravidla diskuse) a tedy sorry, končím s reklamou jak to koupit přese mne, protože já bez skrupulí poruším pravidla diskusního fóra a z prodeje takových kusů si strčím do kapsy bez práce pár peněz. Vy statní, kteří slušně dodržují pravidla a nepropagujete svůj prodejní kanál tak buďte trubky a kupte si to dráže, hihihi".
Tak díky díky, že jsi nás zde velkoryse osvítil svou nekonečnou dobrotou a laskavostí, neb my si nemumíme sami nic najít a proto jsme odsouzeni nyní k předraženým nákupům u ostatních kapitalistických zloduchů a vykořisťovatelů.
Jinak - za mne končím tyto debatu. Není třeba dále svinit vlákno o SGNote 2 polemikou tohoto typu a na slovní eskapády, na které navíc ani argumentačně ani logicky nemáš, si najdi sobě rovného korespondenta.
Jak jsem řekl,na dvouch dalších forech se nenašel ******* jako ty a všichni byly v poho..
"a z prodeje takových kusů si strčím do kapsy bez práce pár peněz." - a na to si přišel jak? tím chceš říct co? Trochu na hlavičku?
Jelikož se jedná o chybu při nastevení ceny máme nakázáno prodávat za 15999kč a jen ten kdo si přijde s katelogem dostane tu nizkou cenu. Ano opravdu z toho mám bonusy a prémie když to sem píšu. Vědět to šef tak mi pěkně vynadá.
Ano jsem vůl že jsem sem vůbec napsal.. už si vzpomínám proč jsem na toto forum přestal chodit..

Ano svinit toto vlákno si začal ty,je dobře že s tím končíš.. děkuji.

Končím s touto diskuzí,nadále te ignoruji.
marssaliss
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 65
Registrován: úte říj 09, 2012 19:21
Zařízení: Samsung Galaxy Note II

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od marssaliss »

To hewlett:

Až do dneška tady nebylo třeba nic řešit, divil jsem se, jaká je to kultivovaná skupina. Národ nezklamal, i sem se jeden vloudil:-)

To ScooterMarty:

Krásná pouzdra, budu vést v patrnosti, můžu poprosit o nahození fotky Tvého pouzdra, až ho budeš mít vyrobené? díky
hewlett
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 208
Registrován: čtv črc 23, 2009 13:21
Zařízení: SGNote 10.1 2014 LTE, SGNote 4, SGS 7 Edge

Re: Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od hewlett »

marssaliss píše:To hewlett:

Až do dneška tady nebylo třeba nic řešit, divil jsem se, jaká je to kultivovaná skupina. Národ nezklamal, i sem se jeden vloudil:-)

To ScooterMarty:

Krásná pouzdra, budu vést v patrnosti, můžu poprosit o nahození fotky Tvého pouzdra, až ho budeš mít vyrobené? díky
Mrzí mne to.
Uživatelský avatar
mirek158
nováček
nováček
Příspěvky: 45
Registrován: pon říj 08, 2012 17:14
Zařízení: Samsung Galaxy Note II (N 7100)
Bydliště: Praha 9 - Čakovice

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mirek158 »

Ahoj ve spolek, odbočuji na jinou kolej s dotazem na současné majitele Note II. Když pořídím fotku, tuto fotku v mobilu z druhé strany opatřím popiskem a následně tuto popsanou fotku stáhnu do PC, co se stane s tím popiskem? Existuje vůbec nějaký způsob (program či tiskárna), který umožní vytisknout fotku i s popiskem z druhé strany, nebo to funguje jen na prohlížení v telefonu?

Předem děkuji za Vaše odpovědi a poznatky.
Kunki
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 58
Registrován: čtv říj 21, 2010 21:32
Zařízení: Galaxy NOTE II

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Kunki »

No já bych se tedy zase zastal Igoresa.
Nevím, proč byl takový problém, že sem dal ten odkaz. Jak je teď vidět, tak to byl překlep v katalogu, ale když někdo donese ten katalog, tak může ušetřit 1000 Kč. Může si za to koupit třeba paměťovku.
A i kdyby z toho prodeje něco měl, tak to nemění nic na tom, že zákazník může ušetřit....
Možná to bylo proti pravidlům, ale děláte tady z toho, jako by to byla vražda.....
Froggy
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: stř říj 17, 2012 12:53
Zařízení: Samsung Galaxy NOTE II

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Froggy »

Tak mi právě přišlo potvrzení, že mi dnes odeslali mnou objednaný Samsung Galaxy Note II (white), takže mi bude zítra konečně doručen domů :grin: . Škoda, že jsem až do pondělí v zahraničí :-( . Ale každopádně se to rozjelo...
Grimley
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 61
Registrován: sob říj 13, 2012 20:47
Zařízení: Samsung Galaxy Note II/S5/ iPhone 3G / iPad 4 64GB

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Grimley »

Co se týče Igoresiho, taky bych to tak neřešil. Podle mě to není žádnej manažer Comforu, jen prostě týpek, kterej se podělil s informací, kde sehnat Galaxy NOTE II o litr levněji - to, že na sebe dal kontakt (kvůli rezervaci) už mě přijde naprostý hnidopišství řešit. Stejně tak jako když dá někdo odkaz někam, kde se vyráběj pouzdra, z mého pohledu je to to samé.

Jinak abych nebyl OT, psal jsem do T-mobu, oficiálně nedostali žádný zprávy o tom, že by se od zítra měl NOTE prodávat, ale podle neoficiálního zdroje bude zítra k dostání i v prodejnách T-mobu, o chystaných zásobách jsem se nic nedozvěděl.

Rezervnul jsem si bílou variantu, přijde mi taková luxusnější, ale v závěru je to jedno, bral bych i šedou :lol:
Grimley
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 61
Registrován: sob říj 13, 2012 20:47
Zařízení: Samsung Galaxy Note II/S5/ iPhone 3G / iPad 4 64GB

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Grimley »

Froggy píše:Tak mi právě přišlo potvrzení, že mi dnes odeslali mnou objednaný Samsung Galaxy Note II (white), takže mi bude zítra konečně doručen domů :grin: . Škoda, že jsem až do pondělí v zahraničí :-( . Ale každopádně se to rozjelo...

To jako vážně? ... to by znamenalo, že už dnes by měl bejt k dostání u Samsungu ne? :lol: Jestliže ho e-shop už dostal a ještě dnes ho pošle ... to je nějaký divný :D
marssaliss
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 65
Registrován: úte říj 09, 2012 19:21
Zařízení: Samsung Galaxy Note II

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od marssaliss »

To Froggy:

Mohu míti skromný dotaz, který obchod to byl? Všichni se zatím kroutí, že nic neví nebo že nic nebude...
marssaliss
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 65
Registrován: úte říj 09, 2012 19:21
Zařízení: Samsung Galaxy Note II

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od marssaliss »

Samsung obchod mi dnes řekl, že bílá varianta bude v asi 20 kusech a a mohl bych mít zítra šedou. Protože chci bílou, odmítl jsem, tak mi možná někdo z Vás poděkuje:-)
hewlett
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 208
Registrován: čtv črc 23, 2009 13:21
Zařízení: SGNote 10.1 2014 LTE, SGNote 4, SGS 7 Edge

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od hewlett »

mirek158 píše:Ahoj ve spolek, odbočuji na jinou kolej s dotazem na současné majitele Note II. Když pořídím fotku, tuto fotku v mobilu z druhé strany opatřím popiskem a následně tuto popsanou fotku stáhnu do PC, co se stane s tím popiskem? Existuje vůbec nějaký způsob (program či tiskárna), který umožní vytisknout fotku i s popiskem z druhé strany, nebo to funguje jen na prohlížení v telefonu?

Předem děkuji za Vaše odpovědi a poznatky.
Fotku pořídíš telefonem a taktéž tam popíšeš "zadní stranu". Poté se to uloží. Pokud si takovou fotku otevřeš v nativní samsungovic Galerii, bude zobrazena s malým přehnutým rožkem vpravo nahoře. Taktéž v náhledu obrázku v galerii bude zobrazena s piktoframem malého pera a čárkou pod ním /tedy tag, že je popsána. V editoru typu QuickPic či PicSayPro taký tag není vidět, ani v něm popisek neotevřeš.
Pokud takovou fotku pošleš do kompatibilního telefonu (mám k dispozici SGS3 takže to vztahuji na něj) tam se otevře stejně, jako byla pořízena v SGNote 2 a tedy s ohnutým růžkem. Za ten potáhneš a fotka se "přetočí" na druhou stranu a objeví se popisek.
Pokud takovou otagovanou fotku ale pošleš do mailu a otevřeš v PC (GMail account, IMAP/POP, či Exchange typ) tak fotka je načtena a zobrazíš pouze onu fotku - popisek již k dispozici není a zrovna tak žádná možnost "otočení" fotky dozadu na popisek. Tedy ani tisk poznámky nelze. Takže v PC (ale možná by to fungovalo v KIES - ten neprovozuji, takže nemám k dispozici, ovšem případná rodina které takovou fotku pošleš do PC asi také KIES k dispozici mít nebude) - tato fotka popisek neukáže.
Taktéž pokud si takový mail vybereš v mobilu (i SGNote 2) a tedy načteš popsaný obrázek jako přílohu z webového rozhraní, tak popisek již není k dispozici.
Shrnuto: funguje to tedy mezi mobily a to je ještě dobré zjistit mezi kterými, zdali Androidí Samsung to Samsung kdykoliv a kdekoliv, anebo Samsung to jakýkoliv Androidí telefon (který nemá samsungovic galerii) ...
Anebo jen founy, které fotku zezadu umí otagovat a tudíž i k zobrazení této poznámky musí být telefon se stejnou funkcí.
Uživatelský avatar
mirek158
nováček
nováček
Příspěvky: 45
Registrován: pon říj 08, 2012 17:14
Zařízení: Samsung Galaxy Note II (N 7100)
Bydliště: Praha 9 - Čakovice

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mirek158 »

To: hewlett

Děkuji za odpověď. Je to docela škoda, že to "asi" nepůjde vytisknout, protože jsem si chtěl nechap podepsat fotky od kamarádů a bez možnosti to vytisknout i s podpisem z druhé strany je fakt škoda. No, možná to vyřešim tak, že si je nechám podepsat přes snímek zepředu, to pak už vytiskonout půjde ne? Čas a zkušenosti ukážou a pak vyzkouším i Tebou zmiňovaný Kies.
Kunki
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 58
Registrován: čtv říj 21, 2010 21:32
Zařízení: Galaxy NOTE II

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Kunki »

marssaliss píše:To Froggy:

Mohu míti skromný dotaz, který obchod to byl? Všichni se zatím kroutí, že nic neví nebo že nic nebude...

Taky prosím o info, kde byl telefon objednán.

Jinak Samsung ještě dnes na twitteru uvedl, že bude nějaká speciální akce v Praze.
Na dotaz (pravděpodobně tady hewletta :) ) ale uvedl, že bližší informace budou uvedeny brzy.

No jsou to už 3 hodiny a pořád nic...
hewlett
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 208
Registrován: čtv črc 23, 2009 13:21
Zařízení: SGNote 10.1 2014 LTE, SGNote 4, SGS 7 Edge

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od hewlett »

To je bezva nápad s kamarádem podepsanou fotkou. Značkuji si. Zkusím koumat, zdali to přeci jen nějak nejde připravit k tisku s původní folosofií(popisek zezadu. Ono by to i šlo hned, ale budou to nyní dva *. jpeg soubory, takže i potřeba tisku dvou "fotek". Sloučit je dohromady ve vsrtvě - no, to už by asi bylo příliš složité a kdo by si s tím hrál? Ovšem nechat popsat fotku zepředu (krom jistého znehodnocení vlastní fotky) je nejjedodušší funkční řešení a ihned k dispozici, to ano.
hewlett
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 208
Registrován: čtv črc 23, 2009 13:21
Zařízení: SGNote 10.1 2014 LTE, SGNote 4, SGS 7 Edge

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od hewlett »

Update: k popisu "speciální akce zítra v Paze" je následující informace (zevnitř Samsungu Cz.) - nic speciálního (ala ohňostroje v showroomech Samsungu, či slevy 50% pokud si někdo vystojí někde velikou frontu) prý nejde. Prý nic takového není na pořadu dne a onou speciální akcí myslí, že se SGNote 2 začnou prodávat v Datartu, Electroworldu a Alze. A to ještě chybí informace, zdali pouze v pražských obchodech těchto společností, anebo i jinde po republice.
Bohužel třeba o Sunnysoftu a všech Telco operátorech tato informace vůbec nehovoří - což ovšem neznamená, že to tam nemůže zítra být! Informace mi byla podána tak nejistě, že je to až ostudné vzhledem k okolnostem. Ale nakládejte s ní s rezervou, opakuji: mám dojem, že to na marketingu moc nezvládají a ještě teď ani moc neví jak to bude doopravdy.
A na to je jediné vysvětlení a to, že stále k tomtuo času nemají naskladněn dostatečný počet kusů a tak jsou nervózní koho upřednostní a komu zatím pro první vlnu zatrhnou tipec (pokrátí dodávku). Pokud by byli dostatečně saturování, nebyli by nervózní a měli to pod kontrolou a vše by již bylo jasné.
ZiChius
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: stř říj 10, 2012 8:58
Zařízení: Samsung Galaxy Note 3

Samsung Galaxy Note II: Všeobecná diskuze

Příspěvek od ZiChius »

No vypadá to, že si zítra před prací udělám kolečko tady u nás na Národní v Praze.. je tam O2, T-Mobile, Vodafone i Datart hned vedle sebe :) Dám echo, jak situace vypadá.
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy Note“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 62 hostů