Nedobíjí-symbol vykřičníku a teploměrku

Diskuze o tabletofonech modelové řady Galaxy Note (5, 4, 3, II…)
Odpovědět
p_petak
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: ned bře 16, 2008 21:33
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Nedobíjí-symbol vykřičníku a teploměrku

Příspěvek od p_petak »

Zdravím,
tak včera se mě potvůrka nechtěla dobíjet, byl celý den v USB doku a baterka nic. Večer jsem ho docucnul nabíječkou, to ještě trošku poskočilo.
Ráno strčím do doku a vypnul se vybitím. Naskočilo logo nabíjení-baterečka, po chvíli vykřičník a na chvíli se tam objevil teploměrek. Zkoušel jsem to dát na dvě nabíječky a opět to samé....bud vykřičník, občas teploměrek. Baterku jsem vyndal, nandal ale nic nepomáhá.

tel je v záruce, ale nerad bych čekal měsíc na opravu. Mám pocit, že na baterku je stejně záruka jen půl roku ne?Nebo může být v háji nabíjení?

Děkuji za rady, než jim to pujdu omlátit o hlavu do alzy.
Deaktivovaný účet (01.2013)

Nedobíjí-symbol vykřičníku a teploměrku

Příspěvek od Deaktivovaný účet (01.2013) »

Je to orig. baterka? Zkuste telefon s jiným akumulátorem.
p_petak
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: ned bře 16, 2008 21:33
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Nedobíjí-symbol vykřičníku a teploměrku

Příspěvek od p_petak »

originální, jak jsem koupil. Bohužel jinou baterku nemám.....ale můžu koupit, ale nerad bych "vyhazoval" 300Kč za baterku.
Pipa
smartguru
smartguru
Příspěvky: 783
Registrován: úte dub 22, 2008 12:33
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4
Bydliště: okolí stověžaté

Nedobíjí-symbol vykřičníku a teploměrku

Příspěvek od Pipa »

Je hodně vybitá baterka a neoriginální nabíječka , která nemá správné napětí to nemusí být schopná nabít, podobnou situaci jsem řešil už se Streakem a teď o víkendu s Notem, kdy jsem ho vyždímal a nebyl jsem schopný ho z autonabíječky nabít - jak píšeš - stále jen baterka trojúhelníkem, ale nic se nenabíjelo. DOma jsem to šoupnul do origo nabíječky a v pohodě se to nabilo.
xtonda
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 314
Registrován: čtv srp 30, 2007 10:47
Zařízení: Lumia 435, Huawei Mate7
Bydliště: Praha - Letňany

Nedobíjí-symbol vykřičníku a teploměrku

Příspěvek od xtonda »

Ano, pokud se Note vybije do mrtě, tak při zahájení nabíjení tam naskočí ten trojúhelník, taky mě to trošku leklo, ale Note se v pohodě nabil.
p_petak
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: ned bře 16, 2008 21:33
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Nedobíjí-symbol vykřičníku a teploměrku

Příspěvek od p_petak »

trojúhelník je jen nízký stav baterie.... to neřeším, poznal jsem často.Ale mě tam začne blikat jakoby teploměrek.
Děsná fotka tady:
https://mmsproxy2.cz.o2.com/usertempdir ... 82012.jpeg

Zkusím to hodit doma na origo nabíječku, ale bojím se že to bude dělat to samé...už včera se to nechtělo dobít.
Pipa
smartguru
smartguru
Příspěvky: 783
Registrován: úte dub 22, 2008 12:33
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4
Bydliště: okolí stověžaté

Nedobíjí-symbol vykřičníku a teploměrku

Příspěvek od Pipa »

pročítal jsem různá fóra a podobný případy se řešili na SII i na S, ale vždy dotyční měli buď čerstvě flashovaný foun a nejlépe s neorigo romkou, takže co tam máš za ROM?
p_petak
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: ned bře 16, 2008 21:33
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Nedobíjí-symbol vykřičníku a teploměrku

Příspěvek od p_petak »

Všechno originál. Nikdy jsem do founu nezasahoval softwarově. Jen teda jsem přešel na ICS.


Ale k vyřešení, doma jsem vytáhl baterku, po cca 2.hodinách jsem to opět zkusil a najednou se přestal ukazovat ten teploměrek a časem se to začlo dobíjet. Ted foun jede bez problému.

Přemýšlím jestli třeba nebyl nějaký kontakt co hlídá teplotu baterky blbě, nebo možná baterka si odpočinula a trošku naskočila. Každopádně budu to teď sledovat. A asi rovnou objednám baterku. Ale opravdu nechápu co se mohlo stát.
murder
smartguru
smartguru
Příspěvky: 610
Registrován: ned pro 23, 2007 14:07
Zařízení: LG G3 Android 6 Marshmallow

Re: Nedobíjí-symbol vykřičníku a teploměrku

Příspěvek od murder »

V tomhle pripade tam mohlo neco zustat jakoby spustene. Az tim vytazenim baterky si note restartoval. Podobny problem jsem mel kdysi na hp a pomohlo prave az vytazeni baterie tam se mi to ovsem stavalo opakovane a vyresila to az reklamace a vymena za novy kus.
p_petak
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: ned bře 16, 2008 21:33
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Nedobíjí-symbol vykřičníku a teploměrku

Příspěvek od p_petak »

mno teď mě to udělalo znovu..... takže uvidím. Asi koupím novou baterku, na sunny mají za 300kč. Originál ne. A uvidíme.
To že to USB nedobije chápu, ale kolega tu má 1A nabíječku an nokii a nic.

Jen enchápu ten symbol teploměrku....
Pipa
smartguru
smartguru
Příspěvky: 783
Registrován: úte dub 22, 2008 12:33
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4
Bydliště: okolí stověžaté

Nedobíjí-symbol vykřičníku a teploměrku

Příspěvek od Pipa »

co máš za ICS 4.0.3 ? Pokud jo tak bych zkusiul přejít na 4.0.4 protože 4.0.3 je žrout baterky a možná je tam nějaký obecně zakopný pes, se 4.0.3 jsem nebyl schopnej v autě telefon dobíjet a zároveň mít spuštěnou navigaci, i na nabíječce se to poměrně rychle vybíjelo
p_petak
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: ned bře 16, 2008 21:33
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Nedobíjí-symbol vykřičníku a teploměrku

Příspěvek od p_petak »

Tuším že je tam 4.0.3. Ale neměl jsem s tím problém x týdnů,až ted. telefon se nedokáže nabít ani vyplí!!!Takže chyba nenažranosti softu bych vynechal. Spíše to vidím na test s jinou baterkou a jestli to bude zlobit, tak reklamace.....

ted jsem ho měl doma chvíli na nabíječce a nic. Zkusil jsem ted ana hodinu vyndat baterku a zkouším opět na originální ale zatím nic. Tak uvidíme jeslti se po hodině chytne aspon.
p_petak
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: ned bře 16, 2008 21:33
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Nedobíjí-symbol vykřičníku a teploměrku

Příspěvek od p_petak »

takže závěr: (snad)

včera jsem dal novou baterku a telefon se krásně dobil. Ted čekám na vybití a zkusím opět nabít, at naformátuji baterku. Docela mě překvapila výdrž telefonu...nemám originální baterku a telefon je po 24hodinách na 50% a to jsem si s tím večer dlouho hrál....
tak dumám že originální baterky od samsungu,asi nebudou to pravé kafe.
Jumbo78
moderátor
moderátor
Příspěvky: 704
Registrován: ned led 16, 2011 10:49
Zařízení: iPhone 7+ 256 GB
Bydliště: Jindřichov ve Slezsku

Nedobíjí-symbol vykřičníku a teploměrku

Příspěvek od Jumbo78 »

Baterku NENÍ TŘEBA FORMÁTOVAT. To je přežitý blud z NiCd...
Baterka se usadí sama. Pohledej na googlu - NEDOPORUČUJE se enormně vybíjet baterku - to škodí daleko víc, než nabíjení třeba od 40 %
p_petak
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: ned bře 16, 2008 21:33
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Nedobíjí-symbol vykřičníku a teploměrku

Příspěvek od p_petak »

tak ono to nakonec vypadá úplně jinak. Poslední varianta, že telefon se neumí nabít,dobít, pokud je vyplý.
O víkendu jsem potřeboval dobít telefon co nejrychleji, tak jsem ho vypnul a říkám si za 2hodky bude z 20% dobitý do 100%.

Když jsem ho dal na nabíječku tak tam svítila kapacita a bez problému nabíjení. DOjdu po 3hodinách a na displeji problikává oblíbený vykřičník a teploměrek. telefon zkusím zapnout a nic....

tak jsem si říkal, že si můžu koupit třetí baterku, ale doma jsem nevydržel,skočil si za bráchou na univerzitu a na laboratorním zdroji si nechal dobít baterku. Nastavil jsem dobíjecí proud 1A a 5V jak je na nabíječce, po hodině jsem to dal ještě na půl hodinky na cca 0,1A. Výsledek bylo že baterka měla 70% a najednou šla dobíjet, přes USB, přes origo nabíječku, i v autě. To samé jsem udělal z druhou baterkou a taky v pořádku.

takže ted jen udělám pokus, že ho vypnu a zkusím nabít. Ale preventivně si ještě skočím dobít druhou baterku.

Ale otázka zní? V čem je chyba? Řekl bych SW? Reklamovat?

Každopádně stačí si jen hlídat aby se mě to přs noc nevybilo, a je klid. A když se mě to vybije, tak dám další baterku a tu předchozí hold musím nabít. Už jsem si udělal i z TIC TAC krabičky dokovací nabíječku :-)
Pipa
smartguru
smartguru
Příspěvky: 783
Registrován: úte dub 22, 2008 12:33
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4
Bydliště: okolí stověžaté

Re: Nedobíjí-symbol vykřičníku a teploměrku

Příspěvek od Pipa »

Zkontroluj kabel. Už jsem také narazil na špatný kabel, kde to ukazovalo že dobíjí, ale nic.
p_petak
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: ned bře 16, 2008 21:33
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Nedobíjí-symbol vykřičníku a teploměrku

Příspěvek od p_petak »

mno káblem to nebude....bo zapnuté to dobije, vyplé to nedobije....zkoušeno asi na 5nabíječkách
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy Note“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 65 hostů