Note a Android 4.0: Všeobecná diskuze

Diskuze o tabletofonech modelové řady Galaxy Note (5, 4, 3, II…)
Odpovědět
xax41
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 150
Registrován: čtv zář 30, 2010 19:05
Zařízení: New iPad, iPhone 4S, iPhone5, MacBook Retina

Note a Android 4.0: Všeobecná diskuze

Příspěvek od xax41 »

viking63 píše:tak jsem si aktualizoval Note přes Kies na Android 4 a jsem dost naštavej jen z jedny maličkosti . Nemužu nainstalovat aplikace ktere nejsou ofiko z marketu i když povolím instalaci z neznámích zdroju. někde dělam chybu ale kde .a podotykam že aplikace třeba z APK Manie šli instalovat a take fachali bez problemu na androidu 2.3.6 . na android 4 povolení neznamích zdroju nestačí,
A co ti to dela, respektive pise kdyz das aplikaci instalovat?
Uživatelský avatar
Rady
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 198
Registrován: ned pro 03, 2006 8:55
Zařízení: SG NOTE2, S2, SG Note 10.1
Bydliště: Bánov
Kontaktovat uživatele:

Note a Android 4.0: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Rady »

denoo píše:nazdar, ja som v tomto antitalent, len sa chcem spytat na update na ics 4.0 , pozeral som cez Kies , a tam mi ziadny update nenajde , mam original kupeny v obchode , ziadny akciovy. Treba este pockat kym to tam nabehne a potom aktualizovat?
Zatim bylo ICS uvolneno jen pro nemecky region. Pokud bys chtel aktualizovat pres KIES, tak si musis zmenit OTA. Jinak budes muset pockat, az to uvolni pro nas region.
viking63
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: pon pro 26, 2011 15:06
Zařízení: samsung galaxy note

Note a Android 4.0: Všeobecná diskuze

Příspěvek od viking63 »

xax41 píše:
viking63 píše:tak jsem si aktualizoval Note přes Kies na Android 4 a jsem dost naštavej jen z jedny maličkosti . Nemužu nainstalovat aplikace ktere nejsou ofiko z marketu i když povolím instalaci z neznámích zdroju. někde dělam chybu ale kde .a podotykam že aplikace třeba z APK Manie šli instalovat a take fachali bez problemu na androidu 2.3.6 . na android 4 povolení neznamích zdroju nestačí,
A co ti to dela, respektive pise kdyz das aplikaci instalovat?
No prostě oběvi se okno s nabýtkou "Chcete tuto aplikaci instalovat?" a dole jsou dvě tlačítka instalovat a zrušit . zrušit fungujen ale tlačitko instalovat nereaguje a to všechny aplikace ktere nejsou ofiko z marketu .divny.... povolení instalovat z neznámích zdroju to mam tak nevím
xax41
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 150
Registrován: čtv zář 30, 2010 19:05
Zařízení: New iPad, iPhone 4S, iPhone5, MacBook Retina

Note a Android 4.0: Všeobecná diskuze

Příspěvek od xax41 »

A muzes par tech aplikaci vypsat? S tim jsem se jeste nesetkal.
viking63
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: pon pro 26, 2011 15:06
Zařízení: samsung galaxy note

Note a Android 4.0: Všeobecná diskuze

Příspěvek od viking63 »

speed Launcher Pro full
Dial-Dock v 1.0.6
LockMenu Pro..
Wave Launcher atd...
Albedo
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 51
Registrován: úte lis 01, 2011 1:34
Zařízení: Samsung Galaxy NOTE, HTC TouchPro 2, HTC TyTn II
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Note a Android 4.0: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Albedo »

viking63:
Problém bude asi někde jinde, kdzž máš yakáyané instalace y neynámých ydrojů, tak do nabídkz "Instalovat" "Yrušit" se ani nedostaneš. Po spuštění .apk ti to vzhlásí že máž y beypečnostních důvodů yakáyané instalace....blablabla
Uživatelský avatar
Balrog
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1017
Registrován: úte zář 25, 2007 13:25
Zařízení: iPhone :)
Kontaktovat uživatele:

Note a Android 4.0: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Balrog »

Rady: Potrebujes Root, potom nejakej alternativni Launcher ( na GB mi nejvic vyhovoval ADWLauncher EX a na ICS Apex Launcher ), protoze TW Launcher je pri zmenenem DPI nepouzitelnej, potrebujes i jinej Dialer ( ja pouzivam exDialer + nejake SGS Theme ), protoze Dialer z TW je zrovnatak po zmene DPI k nicemu, potom potrebujes modifikovanou APK SMemo ( existuje pro GB a uz i ICS ), protoze puvodni se po zmene DPI nezobrazuje korektne. To je vsechno z priprav. No a v neposledni rade potrebujes nejakej program na zmenu DPI. Jsou bud vylozene programy na zmenu DPI, pricemz ty co jsou zadarmo ji vetsinou zmeni, ale po restartu se zase nastavi puvodni DPI, takze jsou k nicemu. Mam koupenej LCD Density Modder Pro, kterej ma navic i tu schopnost, ze nainstaluje i modifikovanej Google Play ( jinak ti po zmene DPI Market u spousty aplikaci hlasi, ze nejsou kompatibilni s Tvym pristrojem i kdyz jsou ), ale daleko lepsi je ROM Toolbox Pro. To je opravdovej Svycarskej nuz, nahradi spoustu placenych programu, mj i zmeni LCD Density jak potrebujes. Optimalnich je tech 240, po nastaveni potvrdit Restart a po nem jit hned do nastaveni/ aplikace/ vsechny aplikace/ Play Store a tam dat Smazat data a potvrdit. Tim padem jsou v Marketu potom zase vsechny Aplikace kompatibilni s Tvym telefonem. Mozna jsem to popsal slozite, ale je to jednoduche. Modifikovane S-Memo muzu nekam uploadnout.[/quote]

Nahrál jsem si z Marketu LCD Destiny pro změnu DPI a dal jsem že chci DPI 240 a telefon mi řekl že se reebotuje a po té co se vypnul tak mi jen svítí logo samung galaxy Note GT-N7000 a nic se neděje nevíte co s tím?jsem bezradný.Díky
nandro
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 371
Registrován: pát dub 23, 2010 10:26
Zařízení: Galaxy NOTE 3,NOTE 10.1 a Samsung ATIV PC.
Bydliště: Ostrava

Note a Android 4.0: Všeobecná diskuze

Příspěvek od nandro »

S aplikací LCD density Pro mi také telefon zlobil,lépe řečeno nešel již spustit a musel jsem znovu nahrát ROM,proto jsem tuto aplikaci již nepoužil pro změnu hustoty,ale nainstaloval ROM Stunner,která v sobě má mimo spousty jiných vychytávek i možnost změny DPI.Tuším ale,že je i jiná aplikace na změnu DPI,ale jestli půjde na ICS,to nevím.
Uživatelský avatar
Balrog
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1017
Registrován: úte zář 25, 2007 13:25
Zařízení: iPhone :)
Kontaktovat uživatele:

Note a Android 4.0: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Balrog »

A jsi s ním spokojený?četl jsem že jsou nějaké problémy při nahrávání Rom s ICS,že hrozí i hardbrick.Asi nemáš odkaz přímo na ROM Stunner?Díky
xax41
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 150
Registrován: čtv zář 30, 2010 19:05
Zařízení: New iPad, iPhone 4S, iPhone5, MacBook Retina

Note a Android 4.0: Všeobecná diskuze

Příspěvek od xax41 »

Ten LCD Density to nekdy dela, nevim z jakeho duvodu, ale delal mi to treba u SGSII jak u GB tak i ICS, ale jen u nekterych ROM. Proto jsem tam napsal ze daleko lepsi je ten ROM Toolbox Pro. Ted musis telefon znova Flashnout. Je to otrava, ale nic hrozneho.
Edit: Stunner je GB. Ted je ale novej Criskelo ROM ICS, mam ho uz stazenej a budu ho instalovat. Odkaz Ti hned pridam. Ten Hardbrick uz nehrozi
Odkaz ke stazeni:

https://hotfile.com/dl/155737985/128318 ... 3.zip.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Thread:

http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1609252" onclick="window.open(this.href);return false;
Bobanovicz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 627
Registrován: čtv říj 22, 2009 21:12
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Praha

Re: Note a Android 4.0: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Bobanovicz »

Stunner je AOKP ICS, ne GB a brick hrozí pořád.
Uživatelský avatar
Balrog
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1017
Registrován: úte zář 25, 2007 13:25
Zařízení: iPhone :)
Kontaktovat uživatele:

Note a Android 4.0: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Balrog »

Díky moc za odkaz už stahuju a je tam také možnost změny DPI?díky Dělám to hlavně kvůli tomu

To Bobanovicz: Takže nestahovat a nenahrávat?díky
xax41
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 150
Registrován: čtv zář 30, 2010 19:05
Zařízení: New iPad, iPhone 4S, iPhone5, MacBook Retina

Re: Note a Android 4.0: Všeobecná diskuze

Příspěvek od xax41 »

Bobanovicz píše:Stunner je AOKP ICS, ne GB a brick hrozí pořád.
Jo, chyba, omlouvam se. Stunner je ICS.

Balrog: Flashni si Stock ICS
http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1646088" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
Balrog
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1017
Registrován: úte zář 25, 2007 13:25
Zařízení: iPhone :)
Kontaktovat uživatele:

Note a Android 4.0: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Balrog »

Tak jsem dal telefon do download modu a přes odina nahrál ofiko firmware N7000XXLPY_N7000OXALPY_N7000XXLPT_HOME.tar.md5 a už zase jedu.Jen nevím co nahrát kvůli té změně DPI?popřípadě jakou Rom aby nehrozil Hardbrick?díky
Bobanovicz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 627
Registrován: čtv říj 22, 2009 21:12
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Praha

Re: Note a Android 4.0: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Bobanovicz »

Balrog píše:Díky moc za odkaz už stahuju a je tam také možnost změny DPI?díky Dělám to hlavně kvůli tomu

To Bobanovicz: Takže nestahovat a nenahrávat?díky
Nahrát Stunnera můžeš, ale nedělej nic přes jeho CWM. To znamená flash CF Root GB Rom, poté Abyss Kernel Redpill a přes ten flash Stunner,flash modem a wipe. Stunner má možnost změny DPI a vše v něm funguje, bohužel trpí na SOD jako všechny tyto Rom, ale někdo problém nemá tak můžeš zkusit.
xax41
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 150
Registrován: čtv zář 30, 2010 19:05
Zařízení: New iPad, iPhone 4S, iPhone5, MacBook Retina

Note a Android 4.0: Všeobecná diskuze

Příspěvek od xax41 »

Stunner je dobrej, ale bez S-Memo a ta nahrada za moc nestoji. A na zmenu Density pouzij ten ROM Toolbox Pro
nandro
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 371
Registrován: pát dub 23, 2010 10:26
Zařízení: Galaxy NOTE 3,NOTE 10.1 a Samsung ATIV PC.
Bydliště: Ostrava

Note a Android 4.0: Všeobecná diskuze

Příspěvek od nandro »

Balrog píše:A jsi s ním spokojený?četl jsem že jsou nějaké problémy při nahrávání Rom s ICS,že hrozí i hardbrick.Asi nemáš odkaz přímo na ROM Stunner?Díky
Spokojen jsem velmi,ROM je rychlá a stabilní u mě. Jak psal kolega,je třeba ji nahrát přes tzv.red kernel,však mrkni na stránkách XDA u Stunner ROM na ilustrační video ohledně instalace. Zatím mě jiná ROM neláká a to hlavně co se týče obsáhlých možností nastavení. Však zkus,nahrát můžeš vždy jinou.
Uživatelský avatar
Rady
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 198
Registrován: ned pro 03, 2006 8:55
Zařízení: SG NOTE2, S2, SG Note 10.1
Bydliště: Bánov
Kontaktovat uživatele:

Note a Android 4.0: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Rady »

No dobra a stabilni je i ROM od Criskela http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1609252" onclick="window.open(this.href);return false;
Bobanovicz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 627
Registrován: čtv říj 22, 2009 21:12
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Praha

Re: Note a Android 4.0: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Bobanovicz »

xax41 píše:Stunner je dobrej, ale bez S-Memo a ta nahrada za moc nestoji. A na zmenu Density pouzij ten ROM Toolbox Pro
Catch Scetch je v podstatě stejný jako S Memo.
Uživatelský avatar
Balrog
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1017
Registrován: úte zář 25, 2007 13:25
Zařízení: iPhone :)
Kontaktovat uživatele:

Note a Android 4.0: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Balrog »

xax41 píše:Stunner je dobrej, ale bez S-Memo a ta nahrada za moc nestoji. A na zmenu Density pouzij ten ROM Toolbox Pro
Tak jsem nechal origo ICS a použil ten ROM Toolbox pro změnu DPI.Na změnu Firmware počkám až to bude pořádně bezpečné.Díky

jen otázka ty widgety co jsou origo jsou asi nepoužitelné?Když si chci přidat počasí tak mi telefon píše je nedostatek místa na stránce a to i na prázdné.Jo a ten Toolbox stačí lite nebo si mám koupit Pro?když nebudu restartovat?díky
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy Note“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google a 27 hostů