Příslušenství Galaxy Note - zkušenosti a kde koupit

Diskuze o tabletofonech modelové řady Galaxy Note (5, 4, 3, II…)
Odpovědět
mvp
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 107
Registrován: pát úno 09, 2007 14:32
Kontaktovat uživatele:

Příslušenství Galaxy Note - zkušenosti a kde koupit

Příspěvek od mvp »

No,to jsem si celkem jistý že jinak nekoupíš .....
Blesk90
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 80
Registrován: pon pro 05, 2011 21:13
Zařízení: Samsung Galaxy Note

Příslušenství Galaxy Note - zkušenosti a kde koupit

Příspěvek od Blesk90 »

Řekni někomu mladýmu, dej mu k tomu pade a za 14 dní to máš doma :-) V ČR to stejně asi nekoupíš.
Pipa
smartguru
smartguru
Příspěvky: 783
Registrován: úte dub 22, 2008 12:33
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4
Bydliště: okolí stověžaté

Příslušenství Galaxy Note - zkušenosti a kde koupit

Příspěvek od Pipa »

Z jinýho soudku.
Mám BT klávesničku která mi Streaku normálně fachala. Teď jsem ji chtěl vyzkoušet a ouha.
Sice ji spáruju, ale nic to nedělá. Nemá někdo nějaký nápad?

Naopak BT myš co mi na Streaku neběhala, tak tady běhá bez problému :d
Blesk90
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 80
Registrován: pon pro 05, 2011 21:13
Zařízení: Samsung Galaxy Note

Příslušenství Galaxy Note - zkušenosti a kde koupit

Příspěvek od Blesk90 »

To jsou mi vymoženosti :-))) mě napadá se jen u výrobce informovat o kompatibilitě ....
KarelMlha
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 73
Registrován: sob pro 20, 2008 9:29
Zařízení: Lumia 640 xl lte, note 4
Bydliště: HK

Příslušenství Galaxy Note - zkušenosti a kde koupit

Příspěvek od KarelMlha »

Tak jsem si na Note koupil fólii ScreenShield. Dnes dorazila a hned jsem ji nalepil. Evidentně ji sundám. Na použití pro prsty na displeji dobrá, ale na stylus je moc měkká, takže se na něj musí tlačit a stejně to při psaní poznámek vynechává. Z toho psaní je takovej špatnej pocit. Nevím jak je to s jinými fóliemi, ale v tomto případě to byla zbytečná investice. Gorilla Glass musí stačit.
Edit : Musím to uvést na pravou míru : fólie je dobrá i na psaní poznámek perem. Závěr jsem dělal krátce po nalepení. Poté co fólie "vyschla" a zmizely i drobné bublinky pod ní, cca 1-2 dny je dobrá i na psaní. :!:
Blesk90
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 80
Registrován: pon pro 05, 2011 21:13
Zařízení: Samsung Galaxy Note

Příslušenství Galaxy Note - zkušenosti a kde koupit

Příspěvek od Blesk90 »

Přesně tohle řeším, ´´normální´´ levné fólie mají v tomto směru výhodu, že jsou docela tvrdé a stylus po nich dobře klouže, na druhou stranu nic moc nevydrží. Shield jsem měl na DHD a půjdu do ní asi zase, jakýkoliv škrábanec se do 24h vstřebá, na displeji není vidět a rozhodně display ochrání + doživotní záruka. Stylus používám maximálně na screenshoty, takže to asi oželím a půjdu do shieldu. Jen mi řekni, na kolik Tě vyšla? Já si v pondělí půjdu pro tu obyčejnou a uvidím....
KarelMlha
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 73
Registrován: sob pro 20, 2008 9:29
Zařízení: Lumia 640 xl lte, note 4
Bydliště: HK

Příslušenství Galaxy Note - zkušenosti a kde koupit

Příspěvek od KarelMlha »

Cena je klasická, u sunnysoftu za 355,-Kč s DPH. Já to na ty poznámky hodlám používat dost a proto mi to vadí. Budu ji sundávat se slzou v oku, mohly za to být dvě láhve červeného :cry:
Blesk90
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 80
Registrován: pon pro 05, 2011 21:13
Zařízení: Samsung Galaxy Note

Příslušenství Galaxy Note - zkušenosti a kde koupit

Příspěvek od Blesk90 »

:-D no tak to doporučuji z MNshopu, za 140Kč a stylus po ní prý klouže dobře...a při platbě předem doprava zdarma.
mvp
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 107
Registrován: pát úno 09, 2007 14:32
Kontaktovat uživatele:

Příslušenství Galaxy Note - zkušenosti a kde koupit

Příspěvek od mvp »

Při olbřímích rozměrech note považuji jako povinost v určitých situacích vlastnit a nosit toto :
http://www.youtube.com/watch?v=KN2qoA0FfHQ" onclick="window.open(this.href);return false;

osobně samozřejmě vlastním :) dá se sehnat už za 670 Kč,což mi připadá dost slušné .....
Blesk90
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 80
Registrován: pon pro 05, 2011 21:13
Zařízení: Samsung Galaxy Note

Příslušenství Galaxy Note - zkušenosti a kde koupit

Příspěvek od Blesk90 »

To je hovadina :-D v autě handsfree v autorádiu a na ulici bluetooth handsfree a jsem spokojen....
mvp
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 107
Registrován: pát úno 09, 2007 14:32
Kontaktovat uživatele:

Příslušenství Galaxy Note - zkušenosti a kde koupit

Příspěvek od mvp »

No,každý máme něco,pokud je ti pohodlné nepřetržitě lovit s kapsy takovouhle obludu a koukat co ti kdo píše nebo kdo ti volá , případně pokud je ti ukradené že nebudeš reagovat ihned a vyřídíš vše pozdějí , tak to samozřejmě nepotřebuješ . V každém pádě můj příspěvek směřoval k těm kterým se tohle hodí , nikoliv těm kterým to připadá na nic ......
Teroo
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: úte dub 08, 2008 18:04

Příslušenství Galaxy Note - zkušenosti a kde koupit

Příspěvek od Teroo »

Aktivny drziak do auta od Brodit ? Co hovorite nato.. mne sa zda cena prilis vysoka oproti drziakom na sklo..
popa81
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 57
Registrován: úte srp 04, 2009 7:55
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4, iP6+ 64gb

Příslušenství Galaxy Note - zkušenosti a kde koupit

Příspěvek od popa81 »

mvp píše:No,každý máme něco,pokud je ti pohodlné nepřetržitě lovit s kapsy takovouhle obludu a koukat co ti kdo píše nebo kdo ti volá , případně pokud je ti ukradené že nebudeš reagovat ihned a vyřídíš vše pozdějí , tak to samozřejmě nepotřebuješ . V každém pádě můj příspěvek směřoval k těm kterým se tohle hodí , nikoliv těm kterým to připadá na nic ......
Ja teda osobne moc nevidim rozdil v hledani velke obludy v kapse (ktera se najde mnohem lip) nez maly kosticky ktera mi zapadne mezi ostatni harampadi, nevidim v tom taky moc velky prinos, je to hezky gadget ale nevim nevim
mvp
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 107
Registrován: pát úno 09, 2007 14:32
Kontaktovat uživatele:

Příslušenství Galaxy Note - zkušenosti a kde koupit

Příspěvek od mvp »

No,nevim az tak uplne jak odpovedet .... ale zkusim , u note rozhodne neni problem s "hledanim" jak pises , toho fakt najdes :-D , ale s manipulaci protoze to je KRAVA , to asi za prve .... za druhe ten liveview se nehazi do kabelky , ale mas ho treba jako hodinky na ruce , leda ze by ti zapadla ruka do kapsy a nemohl bys jit najit :-) ..... az budes takovehle zarizeni opravdu vyuzivat , budes mit 40 -50 hovoru , 60 -70 mailu denne , temer vse je potreba vyridit okamzite , takze MUSIS vedet kdo vola , nebo kdo ti co posila , tak pochopis ze nepretrzite vyndavat takovouhle obludu je nejenze neprakticke , ale v mnoha situacich i nemozne , na jednanich atd ...
Navic nevim proc je treba se zde zaobirat prispevky lidi kterym se to zda zbytecne , pokud se ti to nezda uzitecne , nevsimej si toho ..... upozornil jsem na zarizeni ktere umi to co umi , vetsina majitelu note ho asi nepotrebuje (obzvlaste kdyz ctu prispevky kde se resi vydrz , 3 dny , 6 dnu ... nechapu proc vubec to zarizeni vyndavali s krabice , tam by jim vydrzelo nejvic :-D ) , ale urcite par lidi to oslovi (ackoliv mam obavu ze tenhle segment sem ale cumet nebude :-)
Blesk90
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 80
Registrován: pon pro 05, 2011 21:13
Zařízení: Samsung Galaxy Note

Příslušenství Galaxy Note - zkušenosti a kde koupit

Příspěvek od Blesk90 »

Co je špatného na třech dnech výdrže? Note jsem pořídil se zaměřením na exchange který potřebuji k práci a vytváření prezentací, zatím jsem jej ale ´´nepotřeboval´´ protože jsem se do takové situace zatím nedostal. Takže jej zatím používám jako každý jiný smartphone, na služební hovory mám druhý telefon, proto taková výdrž.
cira
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: ned říj 23, 2011 21:28
Zařízení: Samsung Nexus

Příslušenství Galaxy Note - zkušenosti a kde koupit

Příspěvek od cira »

Ahoj, zajímalo by mě, zda ten SE view je kompatibilní s Notem???
Díky moc za odpověď.
mvp
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 107
Registrován: pát úno 09, 2007 14:32
Kontaktovat uživatele:

Příslušenství Galaxy Note - zkušenosti a kde koupit

Příspěvek od mvp »

Funguje,používám ho ..... nefungují ale uplne všechny aplikace s marketu co k tomu je mozne sosnout - zakladni ale bezi , hovory , sms , maily , kalendar , vytaceni i prehravani hudby
cira
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: ned říj 23, 2011 21:28
Zařízení: Samsung Nexus

Příslušenství Galaxy Note - zkušenosti a kde koupit

Příspěvek od cira »

Díky za rychlou odpověď. Jdu do něj. Vypadá to jako dobrá věcička (takový pěkný doplněk) :-)
mvp
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 107
Registrován: pát úno 09, 2007 14:32
Kontaktovat uživatele:

Příslušenství Galaxy Note - zkušenosti a kde koupit

Příspěvek od mvp »

Akorát je ale potřeba počítat s poměrně malou výdrží , musí se používat opravdu jen když je to třeba , jinak nevydrží ani den ... a je tam debilně vymyšlené nabíjení , pokud se používají jako hodinky musí se vždy z řemínku - "docku" (doporučuji koupit jiný , nežli je v příslušenství) vyndat aby šla vrazit nabíječka :-(
To je asi tak všechno :-)
winand
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 61
Registrován: čtv bře 18, 2010 19:55
Zařízení: Samsung tab 7 plus
Kontaktovat uživatele:

Příslušenství Galaxy Note - zkušenosti a kde koupit

Příspěvek od winand »

http://www.ebay.com/itm/Black-Leather-P ... 6098wt_946" onclick="window.open(this.href);return false;

Nevesel by se do toho pouzdra i streak?
Sorry ze jsem to napsal sem.

EDIT: Omlouvam se, spatne jsem zkopiroval link.
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy Note“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů