Aktualizace 2.3.6

Diskuze o tabletofonech modelové řady Galaxy Note (5, 4, 3, II…)
Odpovědět
janiss
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 268
Registrován: ned úno 14, 2010 0:34
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Kontaktovat uživatele:

Aktualizace 2.3.6

Příspěvek od janiss »

Ahoj moj telefon ma product code CPW mam ho od novembra a mal som iba jednu aktualizaciu a to cez ota. odvtedy nemam nic ani kies ani ota. MOzte mi povedat kolko aktualizacii vlastne od novembra. Prikladam prilohu aby ste videli co za soft mam teraz. Ale viem ze nemam tu novu klavesncu a ani ten zamok. Ako tie veci mi netreba ale urcite su opravene aj nejake mensie bugy a aj sviznost zatriadenia a to mne chyba. Po pripade viete mi niekto poradit ako a co potrebujem k zmene product code? Nikdy som to nerobil ale asi by som to skusil. Ake su tam rizika? To urcite pomoze k tym updatom. ci?
Přílohy
SC20120222-122137.png
(70.49 KiB) Staženo 477 x
Pipa
smartguru
smartguru
Příspěvky: 783
Registrován: úte dub 22, 2008 12:33
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4
Bydliště: okolí stověžaté

Aktualizace 2.3.6

Příspěvek od Pipa »

root jednoduse udelas. to je prace asi tak na 2 minuty

ke zmene CSC se da pouzit program z marketu
https://market.android.com/details?id=c ... rch_result

pozor zmena CSC znamena take factory reset, takze zalohovat
janiss
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 268
Registrován: ned úno 14, 2010 0:34
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Kontaktovat uživatele:

Aktualizace 2.3.6

Příspěvek od janiss »

Root nechcem da sa to bez rotu s tym programom? Ten prgram normalne stiahne nainstalujem a spustim vyberiem product code ono to urobi reset a hotovo budu aktualizacie alebo tam mozu byt nejake komplikacie? Po pripade co sa moze stat? A ked budem menit product code tak na aky je to najlepsie dat aby som mal tie aktualizacie medzi porvymi?
janiss
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 268
Registrován: ned úno 14, 2010 0:34
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Kontaktovat uživatele:

Aktualizace 2.3.6

Příspěvek od janiss »

Robi to vela ludi tu zmenu csc?
Uživatelský avatar
kome
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 424
Registrován: stř říj 03, 2007 14:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note3 32GB/64GB SDXC 1 Sandisk
Bydliště: Praha

Aktualizace 2.3.6

Příspěvek od kome »

Děla to jen ten kdo chce aktualizovat co nejdriv a ne cekat dva mesice nebo i dele ,takze to moc lidi nebude. V celkovem meritku jsou aktualizace dulezite pro par procent uzivatelu a z tech se najde dalsich par co maji sales code pro zemi ,pro kterou samsung prilis s updaty nespecha
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Aktualizace 2.3.6

Příspěvek od mberdych »

Hlavne je to k nicemu, pokud neni firmware ze zeme, kde jsou updaty drive, tedy treba nemecko. Moje VDC mi nabizi jen CE zeme, takze si zmenou samotnou nijak nepomuzu.
Pipa
smartguru
smartguru
Příspěvky: 783
Registrován: úte dub 22, 2008 12:33
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4
Bydliště: okolí stověžaté

Aktualizace 2.3.6

Příspěvek od Pipa »

pak se da flashnout ta spravna ROM , ale to je porad dokola, zkratka koho to pali, tak si to vyresi, pokud se na to necejti, aby se ve founu vrtal, tak at to radeji nedela a stejne to nepotrebuje ;)
janiss
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 268
Registrován: ned úno 14, 2010 0:34
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Kontaktovat uživatele:

Aktualizace 2.3.6

Příspěvek od janiss »

No ja by som nejaky ten updat uz chcel. Takze ked viete mi niekto povedat ako zmenit ten code a ako to potom bude s tymi updatmi? Ja som v Uk cize mam telefon kupeny v Uk ale code je tam cpw co je carphone warehouse. to je shop kde som ho kupil na kontrakt v o2.
anawarr
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 310
Registrován: úte led 17, 2006 8:28
Kontaktovat uživatele:

Aktualizace 2.3.6

Příspěvek od anawarr »

už bys to mohl zvládnout i sám ;-)
vytočte číslo *#272*IMEI# kde IMEI je vaše číselné IMEI, otevře se menu kde si zvolíte nové (nový) CSC.
POZOR, dojde k výmazu všech dat (Factory Reset)

já změnil z vdc na xez a update už mám
Uživatelský avatar
kome
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 424
Registrován: stř říj 03, 2007 14:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note3 32GB/64GB SDXC 1 Sandisk
Bydliště: Praha

Aktualizace 2.3.6

Příspěvek od kome »

Ja bych napred pres odin nahral rom s kodem, ktery chci finalne mit a teprve pak bych menil csc, musi se shodovat csc aktualni rom a csc nastavene pomoci *#272*imei# aby fungovali aktualizace. Pokud chces i root, je potreba nahrat starsi rom, ktera se da rootnout a potom aktualizovat pouze pres ota , pres kies by jsi prisel o root.
Pipa
smartguru
smartguru
Příspěvky: 783
Registrován: úte dub 22, 2008 12:33
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4
Bydliště: okolí stověžaté

Re: Aktualizace 2.3.6

Příspěvek od Pipa »

Vzhledem k tomu ze jiný kód nez dana rom podporuje ti to nenabídne tak s tím bych problém nemel. Lidi co zacinaj bych radši do odinu nehnal.
Pipa
smartguru
smartguru
Příspěvky: 783
Registrován: úte dub 22, 2008 12:33
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4
Bydliště: okolí stověžaté

Re: Aktualizace 2.3.6

Příspěvek od Pipa »

Jo a k tomu rootu, neni potřeba nahrani starsi rom
Uživatelský avatar
kome
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 424
Registrován: stř říj 03, 2007 14:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note3 32GB/64GB SDXC 1 Sandisk
Bydliště: Praha

Aktualizace 2.3.6

Příspěvek od kome »

Vzdyt to tam pisu, ze pro root je potreba starsi rom
janiss
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 268
Registrován: ned úno 14, 2010 0:34
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Kontaktovat uživatele:

Aktualizace 2.3.6

Příspěvek od janiss »

Ok ked vytukam ten kod a k tomu moje imei ktore najdem pravdepodobne na krabici tak mozem zmenit code na iny. Len nechapem preco by som nemusel mat potom aktualizaciu. Velmi by mi pomohlo keby sa niekto kto do toho vidi spojil so mnou napr na skype a trosku mi to vysvetlil niesom novacik android pouzivam uz dva roky ale taky problem som nikdy nemal aktualizacie v htc som mal vzdy v pohode. Budem velmi vdacny lebo vazne som z toho magor a ani neviem na aky csc to mam zmenit. ale root ani nic podobne nechcem najlepsie by to bolo zmenit iba s tym kodom ak to ide bez rootu.
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Re: Aktualizace 2.3.6

Příspěvek od mberdych »

Zkusim to vysvetlit. Samsung uvolnuje firmwary pro jednotlive zeme a CSC postupne. Pokud mam VDC, tedy Vodafone Czech, tak se dockam, ale pockam si. Kazdy firmware v telefonu dovoli zmenit CSC bez rootu, ale jen na hodnoty v urcitem regionu. Tedy ja muzu VDC zmenit na dalsi ceska, slovenska, tusim polska. Pokud by Samsung uvolnil aktualizaci drive pro tyto zeme, ma to smysl, ale podle me to nedela, takze je to zbytecne. Abych mohl zmenit na treba DBT, coz je nemecko, musel bych flashnout firmware z nemeckeho regionu. Ja to delat nechci, ale jde to. Paradoxem tedy je, ze sedivky maji aktualizace drive, nez cz telefony a za to bych samsung nakopal. Tedy, pokud zadas ten kod a imei a nabidne ti to DBT mas vyhrano, pokud ne, musis flashnout firmware, abys dosahl drivejsi aktualizace. Snad je to dobre a srozumitelne.
anawarr
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 310
Registrován: úte led 17, 2006 8:28
Kontaktovat uživatele:

Aktualizace 2.3.6

Příspěvek od anawarr »

nejrychlejší cesta, jak zjistit IMEI, je zadat *#06# na telefonu...

pak lze změnit CSC bez jakýchkoli nelegálních zásahů takto
vytočte číslo *#272*IMEI# kde IMEI je vaše číselné IMEI, otevře se menu kde si zvolíte nové (nový) CSC.
POZOR, dojde k výmazu všech dat (Factory Reset)

měl jsem VDC a změnil na XEZ.. poslední aktualizace byla OTA i přes KIES tento týden. mám N7000XXLA4
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Aktualizace 2.3.6

Příspěvek od mberdych »

Pointa ale je, ze zmena VDC na XEZ nic neresila. Tedy aspon ted, protoze update VDC a XEZ prisel ve stejny cas.
anawarr
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 310
Registrován: úte led 17, 2006 8:28
Kontaktovat uživatele:

Aktualizace 2.3.6

Příspěvek od anawarr »

jj, to máš pravdu... přenastavil bych csc na dbt, ale neměl jsem kód pro německo v seznamu :???:
Pipa
smartguru
smartguru
Příspěvky: 783
Registrován: úte dub 22, 2008 12:33
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4
Bydliště: okolí stověžaté

Aktualizace 2.3.6

Příspěvek od Pipa »

nejjednodussi zmena CSC je opravdu stazeni aplikace "Samsung Galaxy S / S2 CSC" z marketu, nemusis si niz zapisovat atd.
pro ty kdo se chteji v tom rejpat, tak lze z XDA stahnout origo romku pro prislusny region a flashnout a mate to i s moznosti spravneho csc

vzhledem k tomu, ze pristi mesic cekam (mozna) prichod ICS uz bych to asi ani neresil
janiss
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 268
Registrován: ned úno 14, 2010 0:34
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Kontaktovat uživatele:

Aktualizace 2.3.6

Příspěvek od janiss »

Dakujem ze podrobne vysvetlenie. Ked natukam ten kod a imei hned sa urobi factory reset alebo mam mozbost vratit sa spet aby som vam mohol napisat najskor ake product code mi to ponuklo. Ja len ze ked tam nebide dbt tak aby mi niekto poradil za aky code by to bolo najlepsie zmenit. A ked cod zmenim uz to bude zmene navzdy? Nemusim to potom znova menit? O.zaruku nepridem vsak ze nie.?
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy Note“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 hostů