Aktualizace 2.3.6

Diskuze o tabletofonech modelové řady Galaxy Note (5, 4, 3, II…)
Odpovědět
smolpachol
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 74
Registrován: sob led 14, 2012 21:01
Zařízení: Samsung Galaxy Note 3
Bydliště: Tachov

Aktualizace 2.3.6

Příspěvek od smolpachol »

Tak jsem dneska taky aktualizoval
:)
papricash
nováček
nováček
Příspěvky: 38
Registrován: čtv pro 23, 2010 11:45
Zařízení: SGSII

Aktualizace 2.3.6

Příspěvek od papricash »

už ho mám niekoľko hodín.. zopár dizajnových zmien, nová uzamykacia obrazovka s blbým upozornením ako sa odomyká (nechápem načo.. neviem ako to vypnúť)

čo sa týka výdrže je to to isté a aktualizácia určite trochu zrýchlila note.. 90% spokojnosť už len si počkať na ICS..
Martin76
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: úte říj 05, 2010 23:43
Zařízení: Samsung Galaxy Note, HTC Titan, dříve DELL STREAK
Bydliště: Kladno

Aktualizace 2.3.6

Příspěvek od Martin76 »

Také nepozoruji žádné změny na výdrži, co se jednoznačně zlepšilo a zrychlilo je odemykání obrazovky - s novou verzí se mi ještě ani jednou nestalo, že bych musel odemykání opakovat, protože jsem pohyb udělal "špatně". Zároveň telefon ihned naskočí do plně funkčního módu - s předchozí romkou to nějakou tu sekundu trvalo. Ostatní změny považuji za naprosto nepodstatné a už se jenom těším na ICS :-) ... trochu mne jenom děsí, že ji u VDC distribucí můžeme čekat zase klidně s dvouměsíčním odstupem. Zlaté šedivky :-/
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Aktualizace 2.3.6

Příspěvek od mberdych »

To muzeme, ale prece jen, tenhle telefon Samsung dost propaguje a myslim, ze se budou snazit natlacit to po prvnim otestovani co nejrychleji. Uz proto, aby se mohlo uvadet v prodejnach, ze na nem bezi ICS.
Martin76
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: úte říj 05, 2010 23:43
Zařízení: Samsung Galaxy Note, HTC Titan, dříve DELL STREAK
Bydliště: Kladno

Aktualizace 2.3.6

Příspěvek od Martin76 »

O Samsung se nebojím, tam musím jednoznačně souhlasit s Tvými důvody, proč budou aktualizaci tlačit, jenom ten Vodafone to trochu brzdí :-D ... a to nemám nic proti Vodafonu jako operátorovi, akorát ty aktualizace, za to by zaslužili ...
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Aktualizace 2.3.6

Příspěvek od mberdych »

A je to opravdu tak, ze to zdrzuje Vodafone? Neni to tak, ze to proste Samsung vypousti postupne, napred Evropa a pak ty ruzne obskurni upravy? Mimochodem, Samsung tady v beznem prodeji (at uz Sunnysoft, tak Alza) prodaval a mozna jeste prodava VDC verze. Cetl jsem lidi, co to koupili v Sunnysoftu (pry chyba Samsungu CR) a sam jsem takovou koupil v Alze, i kdyz bych samozrejme radeji jinou. Takze by se meli snazit.
Pipa
smartguru
smartguru
Příspěvky: 783
Registrován: úte dub 22, 2008 12:33
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4
Bydliště: okolí stověžaté

Aktualizace 2.3.6

Příspěvek od Pipa »

změňte CSC a je to
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Aktualizace 2.3.6

Příspěvek od mberdych »

To nefunguje. Alespon me to neslo. Telefon je pro region CE, takze mi nabizel jen CSC pro region CE (tedy ne nemecka apod.) a jedine co tam bylo byla francie a italie a ani jedno nepomohlo. Spravne by asi melo byt flashnete firmware, kde jsou jine CSC a pak Vam to pujde. Samotna zmena nic neresila. Aspon u me.
Pipa
smartguru
smartguru
Příspěvky: 783
Registrován: úte dub 22, 2008 12:33
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4
Bydliště: okolí stověžaté

Aktualizace 2.3.6

Příspěvek od Pipa »

tak asi jo, ja mam sedivku z polska a nemecko jsem tam mel, puvodni KOR jsme zmenil na DBT - nastesti to tam bylo
risa1978
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 58
Registrován: ned bře 20, 2011 9:10
Zařízení: Galaxy Note
Bydliště: kolem Brna

Aktualizace 2.3.6

Příspěvek od risa1978 »

Já sem kupoval u Sunnysoftu, mám kod VDC a DBT mě to na výběr nabízí, připadaá mě to že co kus to originál. Včera sem aktualizoval, zatím jediná pozorovaná změna je nápis na uzamykací obrazovce a možná rychlejší reakce na odemknutí.
Co ale musím zkritizovat je celej postup aktualizace. acelá akce u mě trvala bez mála dvě hodiny, přičemž jsem musel jednou restartovat počítač, dvakrát opravovat připojení v Kies a dvakrát začít celou aktualizaci znovu, protože když byl Note zrovna v download modu, tak najednou na monitoru hláška že telefon nebyl rozpoznán a celý se to přerušilo. Mám na pc win7, a u mě problém není, je o něj dobře staraný. A jen tak OT, na služebním noťasu mě kies Noteho nenajde nikdy, tam sou XP.
Proč nemůže fungovat OTA? Měl sem kdysy SGS I, a kvuli cleé spoustě takovýchto maličkostí sem ho dal pryč a byl dlouho spokojenej s HTC. Když sem kupova Nota tak sem si říkal že při dnešní konkurenci se už Samsung polepšil. Asi ne a mě pomalu přepadá myšlemka na návrat k HTC.
Sorry za OT, ae když už se rozepíšu, tak musím myšlenku dokončit :tlem:
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Aktualizace 2.3.6

Příspěvek od mberdych »

Jak rikam, regionalne dovoli nastavit jen nektere zeme. Musel by se flashnout nemecky firmware, aby to dovolilo DBT. K tomu updatu, trvalo to fakt dlouho a Kies je fakt jeden z nejhorsich softu co jsem kdy zazil. Uprimne nechapu ty, co lateri na iTunes, protoze to je proti Kies (i na Widlich, kde je iTunes podstatne pomalejsi) raketovy software. Kies je vazne prisernost a dokazuje to, ze Samsung sice umi slusny HW, ale software dela opravdu desivej. Core i5, 8GB RAM, SSD a tahne se to jak smrad.
Pipa
smartguru
smartguru
Příspěvky: 783
Registrován: úte dub 22, 2008 12:33
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4
Bydliště: okolí stověžaté

Aktualizace 2.3.6

Příspěvek od Pipa »

Ne že bych se chtěl zastávat Samsungu nebo kohokoliv jiného, ale drtivá většina uživatelů žádné aktualizace nedělá a ani neví co to nějakej Kies je. jedním dechem nadáváte , že se aktualizace táhnou a druhým dechem dodáváte že vám aktualizace v podstatě nic nepřinesla - takže jak to je?
I když jsou aktualizace třeba pomalejší pořád je jich tempo velké - aktualizace za 1-2 měsíce, Streaka jsem měl cca 1 rok a aktualizace se konala jedna a brečel jsem - ne, stroj fungoval tak jak jsem potřeboval a tudíž jsem po žádné aktualizaci netoužil.
Něco jiného je pokud vás stávající ROM v něčem omezuje, ale to dost pochybuju.

Taky jsem potřeboval dokončit myšlenku :d
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Re: Aktualizace 2.3.6

Příspěvek od mberdych »

Ja jsem s tim relativne v pohode, ale uznej, ze ICS na Notu bude dost zasadni zalezitost, vzhledem k vykonu, ktery ted Gingerbread neumi vyuzit.
MiroS
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 80
Registrován: čtv úno 04, 2010 9:18
Zařízení: Lumia 920

Aktualizace 2.3.6

Příspěvek od MiroS »

Opravte ma ak som na omyle ale ako ze nefunguje OTA?

Vcera som si Note priniesol domov s obchodu, zapol, nastavil, vybehla mi dostupna aktualizacia, odklikol som a aktualizacia sa stiahla, nainstalovala a mam najnovsi soft bez pouzitia KIES.....
Pipa
smartguru
smartguru
Příspěvky: 783
Registrován: úte dub 22, 2008 12:33
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4
Bydliště: okolí stověžaté

Aktualizace 2.3.6

Příspěvek od Pipa »

jaka verze ROM se ti stahla?
MiroS
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 80
Registrován: čtv úno 04, 2010 9:18
Zařízení: Lumia 920

Aktualizace 2.3.6

Příspěvek od MiroS »

XXLA6 verzia
avalanche8
nováček
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: čtv lis 03, 2011 11:57
Zařízení: SG Note

Aktualizace 2.3.6

Příspěvek od avalanche8 »

Zdravim ted jsem pripojil nota na kies,a hle aktualizace.LB1 mate nekdo?v Qadrantu mam ted jen 3750 bodu,pred aktualizaci 4000 a neco malo. :?:
Pipa
smartguru
smartguru
Příspěvky: 783
Registrován: úte dub 22, 2008 12:33
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4
Bydliště: okolí stověžaté

Aktualizace 2.3.6

Příspěvek od Pipa »

Tak potvrzuji - CSC DBT - po instalaci aktualizace Kiesu, mi to také nabízí aktualizaci na LB1, OTA aktualizace nenabízí nic
Uživatelský avatar
kome
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 424
Registrován: stř říj 03, 2007 14:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note3 32GB/64GB SDXC 1 Sandisk
Bydliště: Praha

Aktualizace 2.3.6

Příspěvek od kome »

LB1 je pro nemecko, bohuzel pres kies nemuzu aktualizovat, prisel bych tim o root.

Edit: tak uz mi to nabizi i ota aktualizaci
avalanche8
nováček
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: čtv lis 03, 2011 11:57
Zařízení: SG Note

Aktualizace 2.3.6

Příspěvek od avalanche8 »

Tak info o LB1,rychlejsi prohlizec,celkove zase o maloucko mensi prodlevy,uvidime co na to vydrz aku.
Jinak po aktulizaci jsem preinstalovaval pouze qadrant,vse ostatni zustalo.
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy Note“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 41 hostů