Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Diskuze o tabletofonech modelové řady Galaxy Note (5, 4, 3, II…)
Odpovědět
sotrava
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 155
Registrován: pon zář 13, 2010 9:08
Zařízení: Oneplus X
Bydliště: Benešov
Kontaktovat uživatele:

Re: Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od sotrava »

Má to někdo již odzkoušení zda je to funkční?
poldicek
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: pon led 09, 2012 18:53
Zařízení: Samsung Galaxy Note

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od poldicek »

Fanaticskk píše:Ahojte,mám taký ani nie problém,ale hnevá ma to.
Ked chcem urobit screen displaya mobilu,tak mám problém stlačiť obidva tlačítka stredové+onoff naraz.
Buď stlačím jedno,alebo druhé skôr a potom to nesplní to,čo má.Na Wave soms tým nemal problém.
Máte niekto podobné skúsenosti,alebo mi poradíte nejakú fintu?
Vyberať pero v teréne je dosť nepraktické,vopred ďakujem 8-)
Já tedy nevím jak to dělají ostatní, ale na foto screenu displeje u mého Note nepoužívám stylus, ale jen přejedu hřbetem ruky přes displej směrem zprava doleva :) stačilo si tento způsob nastavit v nastavení přístroje a to takto: Nastavení - Pohyb - zaškrtnout aktivace pohybu - a Přejetí dlaní....pak už jen stačí kdykoliv přejet dlaní přes celou výši displeje a mám uloženou kopii obrazovky aniž bych musel vytahovat stylus :-) přečetl jsem si jen celý návod k použití a něco z toho využil a něco ne (třeba zatřesením přístroje pro spuštění prohledávání BT zařízení v okolí mne nezaujalo :lol:
Bobanovicz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 627
Registrován: čtv říj 22, 2009 21:12
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Praha

Re: Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od Bobanovicz »

Nevím jak ostatní, ale já tam teda žádnou volbu o přejetí dlaní nemám :-)
poldicek
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: pon led 09, 2012 18:53
Zařízení: Samsung Galaxy Note

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od poldicek »

Je to zvláštní ... Note jsem koupil před vánoci v Liberci jako šedivku pro německý trh a položka tam skutečně byla a proto jsem ji zatrhl....ale máš pravdu, že po poslední aktualizaci minulý týden tam zbyly už jen 4 položky místo původních 8 položek :???: ale mnou uvedený způsob snímání obrazovky displeje stále bez problému funguje (naposled ověřeno před pár minutami)... takže je to divné, ale mě to funguje jak jsem popsal výše.... :)
Fanaticskk
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: ned led 08, 2012 8:58
Zařízení: Samsung Galaxy Note

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od Fanaticskk »

pipa,no dík,však pero nie je problém vybrať,ja len akurát potrebujem urobit scren capture a dosť
ešte jednu otázočku by som mal,dnes som použil aplikáciu runtastic,na konci trasy som ju uložil a neviem nájsť kde v telefóne je tá trasa uložená,poradíte niekto?ďakujem
Fanaticskk
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: ned led 08, 2012 8:58
Zařízení: Samsung Galaxy Note

Re: Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od Fanaticskk »

Bobanovicz píše:Nevím jak ostatní, ale já tam teda žádnou volbu o přejetí dlaní nemám :-)
ani ja tam takú voľbu nemám :-( teda aspoň podľa toho návodu
Fanaticskk
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: ned led 08, 2012 8:58
Zařízení: Samsung Galaxy Note

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od Fanaticskk »

teda musím sa opraviť,v menu takú voľbu nemám,ale keď zaškrtnem pohybovú aktiváciu a prejdem po obrazovke z prava do ľava,tak raz z 10 tich pokusov mi tú snímku obrazovky urobí,ale to mi pripadá ešte horšie ako tie 2 gombíky,možno je to len otázka cviku...
poldicek
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: pon led 09, 2012 18:53
Zařízení: Samsung Galaxy Note

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od poldicek »

tak to mě udělá screen úplně pokaždé...jen položit malíkovou hranou na začátek displeje (jako když shrnuji drobky ze stolu) :)
Fanaticskk
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: ned led 08, 2012 8:58
Zařízení: Samsung Galaxy Note

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od Fanaticskk »

ty kks poldíček díky,keď som to urobil tak ako keby som zhŕňal smeti zo stolu,funguje to 100percentne,ešte raz dík :grin:
Bobanovicz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 627
Registrován: čtv říj 22, 2009 21:12
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Praha

Re: Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od Bobanovicz »

No jo, to vážně funguje :-D To jsou věci :-)
poldicek
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: pon led 09, 2012 18:53
Zařízení: Samsung Galaxy Note

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od poldicek »

Fanaticskk píše:ty kks poldíček díky,keď som to urobil tak ako keby som zhŕňal smeti zo stolu,funguje to 100percentne,ešte raz dík :grin:
není zač děkovat ... jsem rád, že absolutní začátečník s Androidem jako já vám mohl pomoci ... aspoň se občas vyplatí si přečíst návod :) určitě i já časem budu potřebovat nějakou radu (holt 6 let se zařízeními s OS Windows mobile se určo projeví) :smile: hlavní je, že to běhá i když už zmizela samostatná položka v menu :wink:
Fanaticskk
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: ned led 08, 2012 8:58
Zařízení: Samsung Galaxy Note

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od Fanaticskk »

mám ešte takýto problém,mám BT slúchadlo samsun HM 1000,cez ktoré keď ho spárujem môžem normálne tefelonovať,ale keď chcem cez toto slúchadlo pošúvať hudbu,zčne mobil vyhľadávať okolité BT zariadenia a moje slúchadlo nenájde
nie je to tým,že nie je kompatibilné napočúvanie hudby
ešte som aj v nastaveniah telefónu nastavil,že monofénny zvuk
Pipa
smartguru
smartguru
Příspěvky: 783
Registrován: úte dub 22, 2008 12:33
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4
Bydliště: okolí stověžaté

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od Pipa »

díky za tip na capture - taky jsem o téhle fičuře nevěděl,

to:Fanaticskk - nemyslel jsem to zle, akorat me to prislo nejlepsi reseni, je mi jasny ze tahat pokazde stylus neni idealni, ale ...... ted uz je to poresene, tak at note slouzi
15lukas15
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: sob pro 13, 2008 22:45
Zařízení: Samsung Galaxy Note

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od 15lukas15 »

Ahoj, chci se zeptat zda nemáte někdo problém s OSadnroid, začal mi dost žrát baterku je cca pořád na 40%. Telefon sice vydrží celý den i při normální zátěži, ale dříve to nedělalo. Mám ho cca 14 dní, nevím zda by pomohl hard reset. Nechce se mi znovu vše instalovat pokud by to nevyšlo.
Uživatelský avatar
kome
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 424
Registrován: stř říj 03, 2007 14:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note3 32GB/64GB SDXC 1 Sandisk
Bydliště: Praha

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od kome »

Cím mín si s telefonem hrajes ,tim vetsi procento si ukosne OS Android, je aktivni stale ale ta hodnota proste jen pomerna honota spotreby vuci ostatnim aplikacim. Ja celkem Note vyuzivam a mam nejvyssi spotrubu taky u OS Android (28%),ale s vydrzi problem nemam,
Pipa
smartguru
smartguru
Příspěvky: 783
Registrován: úte dub 22, 2008 12:33
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4
Bydliště: okolí stověžaté

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od Pipa »

přesně tak, čím míň foun užíváš tím více procentuálně připadá spotřeba na systém
Pokinator
nováček
nováček
Příspěvky: 48
Registrován: ned pro 27, 2009 18:08
Zařízení: HTC Touch Diamond 2

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od Pokinator »

tomvalve píše:
Pokinator píše:Zdravím, chci se jen zeptat jestli neexistuje nějaká utilitka, která by dokázala třeba při příchozí zprávě, nebo při zmešk. hovoru rozblikat na určitou dobu dolní tlačítka? Díky za rady...
Asi hledáš tohle http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1389394" onclick="window.open(this.href);return false;
Zkoušel sem, ale zatím se mi nepodařilo rozchodit, co sem četl, né na všech verzích firmware to šlape. Když už píšu o firmware, chci se dotázat těch, kteří mají telefon od VF, jestli jim byla už nabídnuta aktualizace KL7? Stálé čekám a bohužel nic..

Ještě se chci zeptat jaký program, doporučit na prodloužení výdrže baterie? Mám nainstalovaný Juice Deffender Ultimate, který ukazuje prodloužení baterky o 1,72 ale ve skutečnosti mi to vůbec nepřijde. S telefonem napíšu pár smsek, zahraji si cca na 20 minut hry, probrouzdám na netu cca 30-40 minut, projedu si market a vytvořím pár událostí v kalendáři, a večer sem na nějkaých 10-20%

a poslední věc, která né, že by mi vadila, ale jen mě zajímá proč tomu tak je, že když vybírám zvuk. upozornění, tak některé zvuky se jsou v telefonu několikrát, aby to neznělo složitě přikládám obrázek...

Obrázek

Díky za rady ))
Uživatelský avatar
kome
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 424
Registrován: stř říj 03, 2007 14:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note3 32GB/64GB SDXC 1 Sandisk
Bydliště: Praha

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od kome »

s tou baterii ti ten programek moc nepomaha. Ja teda nabijim Note az rano v praci, ale kazdej vecer si s nim hraju tak 1.5 az 2 hodiny a pak mi jeste bezi treba celou noc radio na hlasitej reprak a rano jsem tak na 30 az 40 procentech. Samozrejme pred den napisu par mailu, sms atd.

To zdvojeni zvuku, jsem nikdy neregistroval ,ale mrkni se jestli je nemas duplicitne ulozene na karte nebo v ulozisti ve slozce madia/audio/notifications
Miles
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: ned lis 06, 2011 15:41
Zařízení: Samsung Galaxy Note

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od Miles »

Ctěl bych se zeptat zdali bude k Notu prislušenství Battery Pack,jako je k Samsungu Galaxy S2 mám na mysli Pack s vestavěnou baterií do kterého by se Note zasunul a fungoval by jako přídavná baterie a pouzdro dohromady?
risa1978
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 58
Registrován: ned bře 20, 2011 9:10
Zařízení: Galaxy Note
Bydliště: kolem Brna

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od risa1978 »

Co se týče té aktualizace KL7, chci se zeptat těch co mají kod XEZ, jestli už tu aktualizaci mají. Když sem Nota kupoval, tak sem prodejce upozornil na to že telefon má kod VDC, a že já si zaplatil nebrandovaný. Byl sem dokonce písemně ujištěn že to nemá na aktualizace žadný vliv a že budou uvolňovány ve stejný čas jako pro XEZ. Takže pokud už ji vy s XEZ máte, bud dělat trochu na prodejce bubáka.
Dík za odpověď
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy Note“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů