Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Diskuze o tabletofonech modelové řady Galaxy Note (5, 4, 3, II…)
Odpovědět
renenovak
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: ned dub 01, 2012 8:42
Zařízení: samsung galaxy note....brzy bude doma :)

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od renenovak »

Moc děkuji, budu doufat že se mi to všechno podaří, jinak se nemůžu dočkat
Bobanovicz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 627
Registrován: čtv říj 22, 2009 21:12
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Praha

Re: Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od Bobanovicz »

Nejlepší sync je mít Hotmail, ten synchronizovat přes Exchange v mobilu a Outlook přes Outlook connector a máš vše aktuální i bez připojování telefonu k PC.
quick
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 152
Registrován: čtv led 20, 2011 19:08
Zařízení: Galaxy Note, Mio A-701, Ainol Novo7 Fire
Kontaktovat uživatele:

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od quick »

Jo, pokud používáš Outlook, tak je to pravděpodobně nejlepší možnost... Nehledě na to, že jsem někde četl, že se Outlook v novější verzi obejde i bez connectoru a bude synchronizovat Hotmail přímo...
Nakonec myslím, že Outlook jde nějak napojit i na Gmail?? nebo se pletu??
Každopádně pokud používáš Android, tak asi máš účet na Gmailu a pak se dá bez Outlooku velmi dobře obejít (pokud ho nepoužíváš v profi sféře).
Po letech s Googlem mi stejně už přijde Outlook jako těžkopádný omezující dinosaurus a jsem docela rád, že jsem se ho zbavil... Jinak dříve jsem na něj nedal ani náhodou dopustit a bral jsem ho jako nejdůležitější soft v mém počítači.
Ale to už je asi dva roky zpátky a jde jen o můj soukromý subjektivní názor... Co člověk to názor... :)
renenovak
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: ned dub 01, 2012 8:42
Zařízení: samsung galaxy note....brzy bude doma :)

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od renenovak »

moc děkuji za odpovědi. asi jsem v té fazi že outlook je to nejlepší i když většina tvrdí opak. S kontakty to udělám přes google (doporučení kamaráda) a s firemní poštu budu tahat přímo do klienta v androidu přes pop3 nastavení. Mohly by jste mi nějaký klient doporučit případně i s widgetem. Jsem opravdu začátečník v adroidu tak se omlouvám za hloupé dotazy.
quick
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 152
Registrován: čtv led 20, 2011 19:08
Zařízení: Galaxy Note, Mio A-701, Ainol Novo7 Fire
Kontaktovat uživatele:

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od quick »

Nejsou to hloupé dotazy, každý nějak začínal...
Na poštu požij klienta který se nachází přímo v Note, je dle mého názoru zcela dostatečný...
renenovak
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: ned dub 01, 2012 8:42
Zařízení: samsung galaxy note....brzy bude doma :)

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od renenovak »

Děkuji. Fakt se těším bude to určitě změna z mé E7 doufám že k lepšímu. Ještě si ho zajdu ošahat do opavského obchodu a snad mi ho dovolí i strčit do kapsy :D
Nery
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: ned dub 01, 2012 20:16
Zařízení: samsung galaxy note

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od Nery »

Zdravím vespolek, musím pochválit, prostudování téhle diskuse mi před dvěma měsíci pomohlo v rozhodování, note je prostě přesně pro mě a už po pár dnech jsem neuměl ovládat ty mrňavý hračky co s nima všici volaj...

Mám několik problémů
- hodila by se app na zamykání volume tlačítka :)
- kdo máte mejl na centrumu, funguje vám odesílání? mě v defaultni app jen sporadicky a v jinych vubec smtp nedokážu rozjet.
- jak na root? mě to prostě nejde :( zkoušel jsem několik způsobů a nejdál se dostanu s Unlock root, kde rozpozná tel, pár minut instaluje a pak vyhodí hlášku "Failed to get shell root" :( nu asi počkám na ICS a pak budu laborovat dál...
Uživatelský avatar
Rady
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 198
Registrován: ned pro 03, 2006 8:55
Zařízení: SG NOTE2, S2, SG Note 10.1
Bydliště: Bánov
Kontaktovat uživatele:

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od Rady »

Ja vyresil ROOT diky XDA http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1535025" onclick="window.open(this.href);return false; :wink:
Pipa
smartguru
smartguru
Příspěvky: 783
Registrován: úte dub 22, 2008 12:33
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4
Bydliště: okolí stověžaté

Re: Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od Pipa »

Nejjednodusi je flashnout rootlou nowipe ROM , já mám takhle flashnutou poslední stock lc1
opinko
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: úte lis 22, 2011 23:52
Zařízení: Samsung Galaxy Note

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od opinko »

Nazdar,potreboval by som poradit ako poslat subor z pocitaca do note cez kies air a ako pripojit kies air k pocitacu cez wifi ale nie cez router ale priamo iba s pocitacom...dik
Uživatelský avatar
kome
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 424
Registrován: stř říj 03, 2007 14:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note3 32GB/64GB SDXC 1 Sandisk
Bydliště: Praha

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od kome »

Nery píše:Zdravím vespolek, musím pochválit, prostudování téhle diskuse mi před dvěma měsíci
- kdo máte mejl na centrumu, funguje vám odesílání? mě v defaultni app jen sporadicky a v jinych vubec smtp nedokážu rozjet.
Mě to chvili taky zabralo, ale nakone jsem na prisel, chce jen spravné číslo portu, mam tam 25, zabezpeceni zadne. A ted to jede vsude.
MARTINI
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: čtv dub 12, 2012 16:28
Zařízení: sgn

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od MARTINI »

Trosku nevsedna otkaza, ale planujem kupit Note a zaujimalo by ma, co na nom okrem volania robite, resp ako vela? Bojim sa totiz ze sa s nim budem hrat prvy tyzden a potom uz ho ani nevytiahnem z gati :grin: . Tak by ma zaujimalo, ci je to naozaj take prakticke a hrate sa s nim casto, ako na plnohodnotnom tablete napr. ? Aby som to zjednodusil: je praca/zabava na nom pohodlna/navykova?
Starbuck
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 297
Registrován: úte pro 09, 2008 18:52
Zařízení: HTC Desire HD, SG Note

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od Starbuck »

Dělám na něm skoro všechno - třeba minule jsem na něm krajel maso a manželka na něm valela nudle :tlem:

Vazne - ty si musíš odpovědět, co na něm chceš dělat resp na co bys ho mohl používat a pak zvážit, jestli ti na to bude vyhovovat. Taky je dulezite, jestli mas k ruce taky další zařízení (třeba tablet, notas), které je k urcitym cinnostem pohodlnější. Note je svým zpusobem kompromis, tak jako všechna zařízení, a asi nejlepší je vyzkoušet ho na vlastní kůži, tj využít zkušební dobu. Fakt záleží každém a naopak jeho dalších možnostech.

Za mě - v práci používám noťas, všude jinde Note. Teda ještě do minulého týdne. Dneska to kombinují s Galaxy Tab 7.7 (dárek zaměstnavatele :-) a snažím se to nějak vymýšlet. Předtím to bylo jasné.
Albedo
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 51
Registrován: úte lis 01, 2011 1:34
Zařízení: Samsung Galaxy NOTE, HTC TouchPro 2, HTC TyTn II
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od Albedo »

MARTINI :
Za mě, dělám na něm skoro vše. To znamená volání, pracovně, zábava. Mám tu válet netbooka a od doby co mám NOTE nemám potřebu tahat brašnu s něčím dalším.
Takže já ho tahám z gatí každou chvíly ;-)
Miles
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: ned lis 06, 2011 15:41
Zařízení: Samsung Galaxy Note

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od Miles »

Tento telefon je určen spíše na telefonování a občas nějakou tu mms,jinak si na něj ani nevzpomeneš.
Nery
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: ned dub 01, 2012 20:16
Zařízení: samsung galaxy note

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od Nery »

Tak tady je mé každodenní použití : přes noc na nabiječce - zapnutá wifi (aktualizace), 7:00 zkouknu mejly, kalendář, spoznamkovy widgety(na sklerozu vyborná věc),7:30 vypinam wifi, zapnu mp3, jdu do dílny makat...občas volání,sms,spoznamka,kalkulačka,kalendář...12:00 při obede vypnu mp3,čeknu mejly,používám translator(rozečtene papír en knižky),zapnu mp3 jdu makat(sem tam volání,sms,spoznamka,kalkulačka,kalendář)...20:00 skončim v dílně, vypnu mp3 a položim note vedle PC,občas používám při pc,nebo i místo něho... 23:30 prolítnu nějaký manga/nahodím new mp3 a posléze 00:30 strčím do nabiječky(na baterce cca 30-50%).
Jinak při nestandardních dnech klasika navigace, manga, knížky, slovníky, net, filmy, šikovný aplikace a v někdy hry (baterka nezvládá a je třeba se krotit, nebo mít charger ssebou).
Za mě velmi užitečná hračka a nacházím čím dál více použití :)
denoo
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: sob dub 14, 2012 11:36
Zařízení: Samsung Galaxy note N7000 16gb white

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od denoo »

Nazdar, chcel by som Vas poprosit o radu, doteraz som bol verny vyhradne nokii, a aj teraz som vahal medzi samsung galaxy note a Nokia N9 , prvy krat vlastnim teda inu znacku ako nokiu, a to teda Prave galaxy note, hlavne kvoli uzasnemu displeu, v tomto je nokia naozaj troska pozadu,, ale to som nechcel

nemam s androidom ziadne skusenosti, a chcem sa opytat hlavne na : Na pc prodram Kies na komunikaciu s samsungom , mam spojeny s mobilom pc , vsetko je ok, a skusal som davat na obchod moznost, tam je moznost samsung apps no a tam su aplikacie volne stiahnutelne, ale co je horsie, moj mobil ako nenachadza kompatabilny co mi je divne, kedze je tam aj galaxy 2 , alebo vlastne je tam na vyber aj samsung galaxy note GT I9220 -- ale sak to je to iste ako moj GT 7000 nie? Lebo ta GT I9220 je v podporovanych mobiloch, ale moja 7000 uz nie je , a teda sa nemozem pripojit na stahovanie z toho samsung apps , kopirovanie a vsetko ostatne v kies mi ide v poho, mam aj najnovsi Firmware na mojom note.
Co mam spravit aby som mohol tahat?

Potom este druha otazka, mam nabijacku samsung samozrejme k telefonu, ale ostala mi este od nokie stara, tiez usb, teda koncovka pasuje, len cosi mi jeden hovoril ze mozem s neoriginalnou nabijackou samsung znehodnotit bateriu casom , je to mozne? volty podla stiku nabijacky pasuju, akurat mA su trosku ine.

A tretia otazka, je pravda ze mi pojde aj 64gb micro sd karta v samsung galaxy note , aj ked vyrobca udava iba 32gb, ktoru aj vlastnim. ?
toto bude pasovat??

http://www.digifafpro.sk/dfaf/eshop/10- ... ra-adapter" onclick="window.open(this.href);return false;

Dakujem za pomoc.
Starbuck
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 297
Registrován: úte pro 09, 2008 18:52
Zařízení: HTC Desire HD, SG Note

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od Starbuck »

Ad 1 - napsals to tak zmateně že tomu ale vůbec nerozumím
Ad 2 - taky používám nabíječku od Nokie a nevidím v tom žádný problém
Ad 3 - hledej, už se to tady řešilo
denoo
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: sob dub 14, 2012 11:36
Zařízení: Samsung Galaxy note N7000 16gb white

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od denoo »

Preco zmatene, sak to je jednoduche, samsung galaxy note sa robi s oznacenim GT I9220 , to je ta varianta ktora je aj v APPS , teda je tam v zozname podporovanych telefonov , apotom je druha verzia samsung note gt 7000 , ale toto oznacenie uz v APPS v programe kies proste neni, a pise mi ze moj telefon nie je podporovany

ked to zhrniem, tak note gt 9220 a note gt 7000 su stejne telefony, ale ten s oznacenim 7000 proste nebere APPS , teda preco ide iba 9220
Starbuck
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 297
Registrován: úte pro 09, 2008 18:52
Zařízení: HTC Desire HD, SG Note

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od Starbuck »

Takto tomu rozumiem a rozumel som aj predtým, len som nerozumel tomu ostatnému. Musíš uznať že "a skusal som davat na obchod moznost, tam je moznost samsung apps no a tam su aplikacie volne stiahnutelne" je trochu zmatok. Každopádne na túto otázku ti neodpoviem, pretože Kies vobec nepoužívam. A zatial nevidím žiadny dovod, prečo ho používať. Musím ťa upozorniť, že pokiaľ si prestúpil z Nokie (tak ako ja), tak budeš musieť úplne zmeniť myslenie. Ja som donedávna tvrdil, že mobilné telefony robí len Nokia a vlastne to tvrdím doteraz. Ale čo sa týka chytrejších zariadení, tam Nokia neskutočne zaspala - a nieje to len o displeji. ;-)
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy Note“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 hostů