Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Diskuze o tabletofonech modelové řady Galaxy Note (5, 4, 3, II…)
Odpovědět
Uživatelský avatar
drak21
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 169
Registrován: stř zář 28, 2005 8:28
Zařízení: iPhone 6 64gb Space Grey
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od drak21 »

Pokud ti budou stacit nejake drobne rady ,tak si nekde muzem sednout na kafe a probrat to :)
Jardach
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 50
Registrován: sob lis 29, 2008 14:13
Zařízení: HTC HD2,Samsung Note

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od Jardach »

Čau lidi nemáte někdo problém jako já,jíž od začátku se mi naprosto náhodně,tak 1/denně stane,že vytuhně klávesa zpět a nastavení,čili dotykové,při tom na dispeji vše funguje jak má,hardwerové klávesy taky jedou,ale dotykove ne,nepomůže nic než restart,nemá s tím někdo problém ? Stane se to převážně po hovoru,30 hovorů ok 31 chci ukončit,ukončím,ale tlačítkem zpět se nevrátím,když použiju hardwarové tak se samozřejmě na úvodní obrazovku dostanu,ale dotykové klávesy jsou do dalšího restartu out.Firmware mám původní,koupeno u nás s CZ a určeno pro česky trh,jediné co mám je root.
Pipa
smartguru
smartguru
Příspěvky: 783
Registrován: úte dub 22, 2008 12:33
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4
Bydliště: okolí stověžaté

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od Pipa »

rootem to nebude
musis vyhledat app ktera ti laguje
Jardach
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 50
Registrován: sob lis 29, 2008 14:13
Zařízení: HTC HD2,Samsung Note

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od Jardach »

čili hard reset toho jsem se obaval,no zatím to řeším tak že jsem si stahnul widget reset tlačítko na plochu,tak když to udělá klapnu po resetu a za chvíli jsem zase ready ?-)
Teď mě napadlo aplikace která neběží to asi dělat nemůže čili kdybych zkoušel vypínat v Aplikacích spuštěné,měl bych se dobrat výsledku ?
Když to vemu kolem a kolem tak ve spuštěných mi "navic" mimo Android běží jen:
My phone explorer client
Setting profiles
Handcent SMS
Cyberion Voice commander-koupeno včera
Pipa
smartguru
smartguru
Příspěvky: 783
Registrován: úte dub 22, 2008 12:33
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4
Bydliště: okolí stověžaté

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od Pipa »

přesně tak zkus vypnout postupně to c oti běží a hold zkusit testnout co to dělá a dle toho se zařídit
mfyb
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: úte pro 06, 2011 20:46
Zařízení: Samsung Galaxy Note

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od mfyb »

Co se týká spotřeby, tak opravdu důkladným žroutem baterky je displej. V poslední době hodně čtu, v noci, tmavě zelené písmo na černém pozadí, zátěž procesoru samozžejmě prakticky nulová, spotřeba cca 7-8% za hodinu, tj. jenom rozsvícený displej vysrkne baterku za cca 13 hodin.
Jardach
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 50
Registrován: sob lis 29, 2008 14:13
Zařízení: HTC HD2,Samsung Note

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od Jardach »

Tak uz druhy den bez zatuhnuti vypada to ze pomohlo pozavirat nektere bezici procesy,zajimave je ze jsem vypnul jen android veci (social hub,google map atd) Je nejaky software v kterem tyto splikace vypnu naporad i po restartu? Protoze predpokladam ze kdyz telefon vypnu nebo restartuji opet mi tyto procesy nabehnou.
Pipa
smartguru
smartguru
Příspěvky: 783
Registrován: úte dub 22, 2008 12:33
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4
Bydliště: okolí stověžaté

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od Pipa »

obavam se ze bez rootu to nepujde, ale pak to muzes kompletne vymest z telefonu
Pokinator
nováček
nováček
Příspěvky: 48
Registrován: ned pro 27, 2009 18:08
Zařízení: HTC Touch Diamond 2

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od Pokinator »

mfyb píše:Co se týká spotřeby, tak opravdu důkladným žroutem baterky je displej. V poslední době hodně čtu, v noci, tmavě zelené písmo na černém pozadí, zátěž procesoru samozžejmě prakticky nulová, spotřeba cca 7-8% za hodinu, tj. jenom rozsvícený displej vysrkne baterku za cca 13 hodin.
Tak to jsi na tom ještě dobře, 7-8% mi při zapnutém displeji zmizí tak za 20-30 minut čtení si na idnes aplikaci, nebo klidně textu ve wordu. jas na 10%
Jardach
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 50
Registrován: sob lis 29, 2008 14:13
Zařízení: HTC HD2,Samsung Note

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od Jardach »

Too Pipa : Jak to myslíš,root mám totiž udělaný a stejně ve správě aplikací nemám položku odinstalace ! Lze to nějak vyčistit od balastu ?
Uživatelský avatar
kome
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 424
Registrován: stř říj 03, 2007 14:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note3 32GB/64GB SDXC 1 Sandisk
Bydliště: Praha

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od kome »

Je potřeba si stahnou z Marketu nejaky uninstaler, vetsina je placena a maji free verzi ,ktera dokaze zalohovat jen omezene mnozstvi app k obnoveni. Staci hledat uninstall. Např. ja používal tento RootAppDelete
Pipa
smartguru
smartguru
Příspěvky: 783
Registrován: úte dub 22, 2008 12:33
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4
Bydliště: okolí stověžaté

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od Pipa »

jj, ja mam root uninstaller
https://market.android.com/details?id=c ... IuZnJlZSJd

nebo must have aplikace Titanium backup, kde muzes aplikaci zamrazit, odinstalovat atd.
https://market.android.com/details?id=c ... NrdXAiXQ..
Kenny63
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: ned pro 25, 2011 16:19
Zařízení: Galaxy NOTE, Galaxy SII, E-71,72,95 atd...

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od Kenny63 »

Zdravím Vás lidičky,

jelikož nejsem jak již bylo v nedávné době mou osobou zmíněno :roll: tak zdatný, jak mnozí z Vás a klobouk dolů...ještě že Vás mám a že tady jste..už jste mne pomohl nejeden z Vás ;-) tak prosím opět voláám S.O.S ... .....tak bych měl asi tři dotazy:

1- vé - nevím, zatím jsem nenašel zde nějaký odkaz na ty vaše speciální vysvětlivky,zkratky, nebo překladatel na jazyk v jakém se tady někdy bavíte :-))...je tady někde něco??

2-hé - jak je v telefonu správce RAM - stav paměti RAM, tak i když jsem v poslední době nic do telefonu neaplikoval, tak se mne prostě pohybovala hodnota kolem 350-410 MB a teď mne najednou vyskočila na 728 MB z 800 MB....čím to může být?? Jak to a čím to zase snížím ?? Má zaplnění vliv na chod telefonu??

3-tí - nevíte proč mne najednou i po kontrole zda nemám spuštěno nějak moc aplikací a to nemám najednou můj mazlík se začal zadrhávat, nabíhat strašně pomalu, strašně pomalu reaguje.... atd ......prosím pomoooc. :cry:

Za každou radu k nápravě moc děkuji


.....Tak mne to nedaloo a začal jsem se v tom vrtat...

noo s těžkým srdcem jsem odinstaloval hru, i když jí mám přes měsíc, takže nevím, nevím zda tou to bylo....ale prostě jsem holt odinstaloval vše co jsem jjak jsem psal odinstaloval...no a stále nic....no a pak mne napadlo ho úplně vypnout.....nooo a ejhle...po zapnutí je vše tak jak má být. RAM se vrátila na 320 MB a rychlé je to zase tak jak bylo a vše reaguje tak jak reagoval.

Tak v čem byla chyba???...nebo co to mohlo zapříčinit???
Zhouba
nováček
nováček
Příspěvky: 41
Registrován: čtv pro 03, 2009 10:06
Zařízení: Lumia 1520

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od Zhouba »

Stylus - píše naprosto přesně, bez jakéhokoliv zdržování (Sunnysoft). K paměti - ať čistím RAM prostřednictvím systému, stejně jednou nebo dvakrát týdně jej zcela vypnu a systém je další dobu svižný. :)
Kenny63
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: ned pro 25, 2011 16:19
Zařízení: Galaxy NOTE, Galaxy SII, E-71,72,95 atd...

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od Kenny63 »

Já abych řekl pravdu tak asi jsem ho neměl od té doby co jsem ho poprvé zapnul vypnutý.....:-) zase jsem chytřejší :-)
neilz
nováček
nováček
Příspěvky: 35
Registrován: sob zář 03, 2011 15:57
Zařízení: SG Note

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od neilz »

po dnesnim updatu IMO messengeru se stal program temer nepouzitelnym, nemate nekdo link na predchozi verzi nebo osvedcenou alternativu ?
tommygun123
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: stř úno 15, 2012 15:02
Zařízení: Samsung Note

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od tommygun123 »

Ahoj, jak jste na tom s vydrzi? Objevil jsem toto a tak nevim jestli do toho jit ... kapacita je to uz slusna:

http://www.sunnysoft.cz/zbozi/160PMU-01 ... krytu.html" onclick="window.open(this.href);return false;

mam ho teprve chvili, ale pouzivam ho casto na kesky + casto jezdim po zakaznicich a jsem treba dva dny pryc, tak jestli s ni nemate naaahodou nejake zkusenosti.

Diky !
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Re: Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od mberdych »

Zdar, stalo se Vam nekdy, ze by se Vam Note vypnul? Mam ho par dni z Alzy, VDC, dost cista instalace, par aplikaci a vytahl jsem ho z kapsy, cerna obrazovka, na nic nereagoval. Podrzel jsem chvili power tlacitko a restartnul se. Vse v pohode. Nahoda?
neilz
nováček
nováček
Příspěvky: 35
Registrován: sob zář 03, 2011 15:57
Zařízení: SG Note

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od neilz »

android no :-D
xtonda
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 314
Registrován: čtv srp 30, 2007 10:47
Zařízení: Lumia 435, Huawei Mate7
Bydliště: Praha - Letňany

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od xtonda »

Mugen baterie mají celkově dobrou pověst, ale má kapacitu 1.8 krát větší než originální baterie, která stojí pětikilo, takže mi to nepřijde jako výhodná koupě. To bych radši risknul tohle http://www.ebay.com/itm/290669136026" onclick="window.open(this.href);return false; cena desetinová
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy Note“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Seznam.cz a 52 hostů