Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Diskuze o tabletofonech modelové řady Galaxy Note (5, 4, 3, II…)
Odpovědět
anawarr
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 310
Registrován: úte led 17, 2006 8:28
Kontaktovat uživatele:

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od anawarr »

a proč by to nešlo? buď rozepíšeš gmail (email) a dáš připojit, tak z galerie připojíš fotku, nebo jiný soubor. nebo klikneš na fotku a dáš odeslat, tak to jde taky
Uživatelský avatar
Jettero
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 118
Registrován: úte lis 08, 2011 20:11
Zařízení: iPad/iPhone

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od Jettero »

Neví někdo kde muže být problém když se telefon nechce připojit na samsung apps?
anawarr
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 310
Registrován: úte led 17, 2006 8:28
Kontaktovat uživatele:

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od anawarr »

a máš založený účet u samsungu? pokud ano, musíš se přihlásit.... pak už muže být problém, jenom v přenosu dat
Uživatelský avatar
Jettero
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 118
Registrován: úte lis 08, 2011 20:11
Zařízení: iPad/iPhone

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od Jettero »

Účet mám ale ne a ne se prihlasit
anawarr
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 310
Registrován: úte led 17, 2006 8:28
Kontaktovat uživatele:

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od anawarr »

no tak jsi spletl jméno, nebo heslo.... založ si nový účet. pokud to nepomůže, pak začni psát....
Bobanovicz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 627
Registrován: čtv říj 22, 2009 21:12
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Praha

Re: Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od Bobanovicz »

Já se na Samsung Apps připojuji bez účtu.
Kenny63
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: ned pro 25, 2011 16:19
Zařízení: Galaxy NOTE, Galaxy SII, E-71,72,95 atd...

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od Kenny63 »

anawarr píše:a proč by to nešlo? buď rozepíšeš gmail (email) a dáš připojit, tak z galerie připojíš fotku, nebo jiný soubor. nebo klikneš na fotku a dáš odeslat, tak to jde taky

Zlatej chlapéééc, děkuji za info....napíšu sms a pořložím přes sponku fotku a to jde..... :tlem: díííky.Musím to ale upravit napřed přes fotoeditor...
Uživatelský avatar
Balrog
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1017
Registrován: úte zář 25, 2007 13:25
Zařízení: iPhone :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od Balrog »

Také jsem se ptal a datové prodejny jsou na smíchově a I.P. Pavlova.
Kenny63
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: ned pro 25, 2011 16:19
Zařízení: Galaxy NOTE, Galaxy SII, E-71,72,95 atd...

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od Kenny63 »

Lidi poradí mne někdo??

morduju se tady s tím,ale ne a ne najít jak změnit vyzvánění,upozornění na sms.Přeci není možný aby tam nešlo něco jiného než ta podělaná nabídka z telefonu a nešla z mého souboru.......poraďte jak tam dostat jiný .Díkes :roll:
anawarr
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 310
Registrován: úte led 17, 2006 8:28
Kontaktovat uživatele:

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od anawarr »

píšeš, že máš sgs2. tak to udělej stejně, jak jsi to udělal u něho. najdi složku se zvuky a tam dej, co potřebuješ
Uživatelský avatar
jacek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1145
Registrován: stř lis 28, 2007 10:19
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Frýdlant

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od jacek »

Kenny63 píše:Lidi poradí mne někdo??

morduju se tady s tím,ale ne a ne najít jak změnit vyzvánění,upozornění na sms.Přeci není možný aby tam nešlo něco jiného než ta podělaná nabídka z telefonu a nešla z mého souboru.......poraďte jak tam dostat jiný .Díkes :roll:
http://blog.zarohem.cz/clanek.asp?cislo=2009" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
Jettero
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 118
Registrován: úte lis 08, 2011 20:11
Zařízení: iPad/iPhone

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od Jettero »

Už jsem se dostal na samsung apps :) Já blbec zapomněl že v něm musí být simka :oops:
leadear
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: úte pro 27, 2011 12:34
Zařízení: Samsung Galaxy Note

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od leadear »

zdravim chtel bychs e zeptat mam galaxy note mam ho rootly bude mi normalne nabizet org aktualizace?? pres kies??

predem diky za odpoved a omlouvam se zda uz se nekdo ptal nevsiml sem si
Kenny63
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: ned pro 25, 2011 16:19
Zařízení: Galaxy NOTE, Galaxy SII, E-71,72,95 atd...

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od Kenny63 »

Tak dnes jsem přišel Vážení na problémek u svého NOTE :twisted:

Není to žádná porucha, funguje vše tak jak má. Nicméně při psaní poznámky a prosvětlení se na displeji ukázal a to jsem zůstal vykulenej jak Alenka z říše divů...... :evil: že je normálně vidět /pravděpodobně vypálené/ to barevné kolečko co je na té orig.samolepící ochranné folii, když otevřete krabičku a ta co je nalepená na telefonu. Dále je vidět i kolečko v dolním rohu znázorňující androida...Po zjištění nebudu vyprávět jak jsem byl nepříčetnej

Je tam prostě vidět.Je to na světlých,šedých a bílých podkladech.
Rozleštit to nejde....Řeknete si banalita,toho nadělám....noo i když nejsem cimprdlín, tak prostě už o něm vím a vytáčí mne to. Nehledě že u takovéhoto telefonu, kde jde především o display si myslím, že display musí být 100 %

Sice jsem nebyl moc nadšený, když mne ho při koupi vyndaval z vytrýny, prostě mám k těmto věcem nedůvěru...ale touha už ho mít byla větší.... Holt jak jsešm starej tak jsem bl..j :roll: I když jsem to vlastně zjistil až včera v noci. Teď jsem akorád namíchnutej a budou jen starosti a normálně si myslím, že to je od těch zářivek z té vytrýny.....

Dnes jsem nemohl dospat,byl jsem ráno hned v obchodě, ty na mne čučeli jak na sedmej div světa....přiznali, že to tam vidí taky.Napřed jsem byl, nebo sem se snažil být hodný, ale jak jsem slyšel, že telefon budou muset odeslat do reklamač.střediska,že to není jejich problém, atd....tak to jsem slyšet nechtěl a pomalu jsem startoval. Apeloval jsem na to, že s telefonem nic není, že to je spíše vadným skladovaním,tedy jejich vina a považuji to za zkrytou vadu...Což prodavač zrudnul jak rak a začal blekotat nesmysly.....prostě řekl jsem mu to narovinu že chci novej telefon a udělám pro to všechno

Blekotal a tak to dopadlo, že to budu řešit s prodavačem, který mne to prodával,který tam bude až zítra, jelikož mají prý každý samostatně hmotnou odpovědnost a ručí si za prodaný výrobek...Což mne ve finále je jedno, když budu dělat čooorooo-mooorooo pokud mne ho nevymění....Nicméně stejnak nové Noty přijdou až ve čtvrtek takže doufám že mne bublání nepřejde. :cry:

Taky se uchlácholuji tím, že mne ho vymení kus za kus bez nějakých problémů.
Mobil zakoupen u Fi- SETOS - SPACE prodej mobilní techniky.

A jelikož jste tady povětšinu profíci, tak buďte tak hodný a podělte se se mnou o Váš názor na můj problém.Myslíte si, že mám právo na výměnu kus za kus, nebo bych měl přistoupit na to, aby zaslal obchod mobil na reklamaci....nebo mám chtít rovnou pokud nepůjde vyměnit si nechat vrátit peníze?? Pořípadě poraďte..Moc díky za info
nandro
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 371
Registrován: pát dub 23, 2010 10:26
Zařízení: Galaxy NOTE 3,NOTE 10.1 a Samsung ATIV PC.
Bydliště: Ostrava

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od nandro »

Také by mě to velmi štvalo a prostě bych to musel co nejrychleji vyměnit,jak se znám.Reagoval bych stejně,při nějakých tahanicích asi dost nepříjemně.Doufám,že to ale vymění bez problému a rychle,držím palce :wink:
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od htcjirka »

Urcite to musi vymenit,§616, odst.1 vec ve veci prevzeti jde aplikovat s prehledem..

§616, odst.1

Prodávající odpovídá kupujícímu za to,že prodávaná věc je při převzetí kupujícím ve shodě s kupní smlouvou,zejména že je bez vad

odst.2

Shodou s kupní smlouvou se rozumí,že prodávaná věc má jakost a užitné vlastnosti smlouvou požadované prodávajícím,výrobcem nebo jeho zástupcem popisované,nebo na základě jejich reklamy očekávané,popřípadě jakost a užitné vlastnosti pro věc takového druhu obvyklé atd.

odst.3

REKLAMACE VADY VĚCI

V případě,že věc při převzetí(doba převzetí trvá 6 měsíců) kupujícím není ve shodě s kupní smlouvou,má kupující právo na to,aby prodávající bezplatně a bez zbytečného odkladu věc uvedl do stavu odpovídajícího kupní smlouvě, a to podle požadavku kupujícího bud´ výměnou věci nebo její opravou(o tomto rozhoduje kupující,nikoliv prodávající).
Není-li to možné,muže kupující požadovat přiměřenou slevu z cenu nebo od smlouvy odstoupit.To neplatí pokud kupující před převzetím věci o rozporu s kupní smlouvou věděl nebo rozpor s kupní smlouvou sám způsobil.

odst.4

LHŮTA PRO POSUZOVÁNÍ ZBOŽÍ JAKO VĚCI S VADOU V DOBĚ PŘEVZETÍ VĚCI

Rozpor s kupní smlouvou,který se objeví během šesti měsíců ode dne převzetí věci,se považuje za rozpor existující již při jejím převzetí,pokud to neodporuje povaze věci nebo se neprokáže opak.Po dobu prvních šesti měsíců záruční doby se přenáší důkazní břemeno v reklamačním řízení na prodávajícího.
Kenny63
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: ned pro 25, 2011 16:19
Zařízení: Galaxy NOTE, Galaxy SII, E-71,72,95 atd...

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od Kenny63 »

Téédy klobouk dolů...... :-) Dooobří lidé nevymřeli.... moc díky.Aspoň mám trochu uklidnění do čtvrtka, že něco hraje pro mne.
Tomáš Kubec
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: pon čer 20, 2005 20:47
Zařízení: Lenovo P780
Bydliště: Pardubice

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od Tomáš Kubec »

Vše co říká Jirka je pravda, mám obchod, tak to můžu potvrdit. Tohle by neměl být problém ani kdyby se chtěli cukat. Ale docela se divím, že do výloh cpou něco jiného než makety. Aby měli nějakou šanci, tak by to muselo být prodáno jako předváděcí zboží v nějaké akci a ještě by předem měli na možnost tohoto problému upozornit.
hipisko
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: pon čer 07, 2010 16:38
Zařízení: samsung note, iphone4

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od hipisko »

viem, ze by bolo mozno android forum vhodnejsie, ale vela ludi s NOTE moze riesit podobnu vec ako ja a tak ju radsej napisem sem, kedze ti, s malymi telefonmi asi moc neriesia situaciu vlastnictva dvoch mobilov. (navyse na android fore sa aj tak nikto nechytal)

ja som doteraz mal dva telefony, ale po kupe note som sa rozhodol, ze budem vlacit so sebou len jeden (a to poriadny).
Jeden mobil som mal firemny a jeden sukromny. Problem je ale v tom, ako zosuladit management skupin a ich prepinanie, podobne ako to fungovalo na nokiach uz snad v 90tych rokoch?

Hladal som cely vikend nejaky prepinac skupin, ale nic. Nakoniec som to poriesil cez DW dialer, cez ktory som si vgytvoril skupiny a priradil im zvonenia a potom som nasiel manager profilov Easyprofiles, cez ktory sa da navolit profil, kde je dane, aby dana skupina zvonila/nezvonila. Samozrejme ma aj widget na plochu. Skusil som snad 15 profile managerov a ani jeden to nepodporuje. Takze jednoznacne je tento najlepsi.

Teraz ak nechcem aby mi volali firemne hovory, ale len rodina a priatelia, tak kliknem na profil priatelia a ked vola niekto z firmy, tak to mam na tichom rezime.

Takze ak planujete zlucit dva mobily do jedneho, tak aj takato aspon ciastocna cesta je.

Chyba mi dost funkcia blokovania hovorov zacinajucich napr na 09056XXXXX , lebo vela kolegov este nemam v kontaktoch a firemne mobily maju rovnaky zaciatok cisel.

v orange som si na sukromny mobil dal pausal start (12centov/minuta do vs mobilnych sieti a ked neprevolam ani minutu, tak faktura 0e) a presmerujem hovory na firemny.


Samozrejme, ak pozna niekto lepsi sposob bol by som rad aby pridal nejake zlepsenie.
Kenny63
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: ned pro 25, 2011 16:19
Zařízení: Galaxy NOTE, Galaxy SII, E-71,72,95 atd...

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od Kenny63 »

Zdravím,

takže v prvé řadě děkuji všem, co mne poskytli informaci o výměně zboží, nicméně právě jsem se vrátil z obchodu a i když prodavač byl zaskočen,vyplašen a trochu se i cukal, jelikož takovouhle reklamaci ještě u žádného telefonu neřešili, tak volal na centrálu do Pha a cca po 5 min rozhovoru bezproblému mu bylo potvrzeno aby tel. vyměnil kus za kus a ještě se omluvil.
Vypadalo to, že tento problém neřeší v Pha poprvé.
No v každém případě mám nový telefon a o to mne šlo.Takže ještě jednou všem díky ;-)
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy Note“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 hostů