Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Diskuze o tabletofonech modelové řady Galaxy Note (5, 4, 3, II…)
Odpovědět
risa1978
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 58
Registrován: ned bře 20, 2011 9:10
Zařízení: Galaxy Note
Bydliště: kolem Brna

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od risa1978 »

Ahoj všichni,
předpokládám že všichni co už Note máte, takak je to bu buď šedivka, nebo vlastní dovoz. Chcu ho pořídit a vzhledem k tomu že rodina bude chtít taky něco pod stromeček, snažím se najít dobrou cenu a asi taky do šedivky půjdu. Chci se zeptat na vaše zkušenosti, doporučení s internetovými obchody kde šedivky prodávají. Jasně pokud se jedná o prodej, tak asi nebude problém nikde, jde mě spíš o to , jak se potom staví k případné reklamaci. Jaké máte zkušenosti, kde koupit, a nejlépe poblíž brna, i když to tak není podmínka. Předem moc díky za rady a doufám že co nejdřiv rozšírím Vaše řady.
Uživatelský avatar
kome
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 424
Registrován: stř říj 03, 2007 14:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note3 32GB/64GB SDXC 1 Sandisk
Bydliště: Praha

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od kome »

S tema tlacitkama je to pravda. Obcas si pri vypnuti omylem ztlumim zvuk.
Auron
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: pát lis 25, 2011 12:15
Zařízení: Galaxy Note

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od Auron »

risa1978 píše:Ahoj všichni,
předpokládám že všichni co už Note máte, takak je to bu buď šedivka, nebo vlastní dovoz. Chcu ho pořídit a vzhledem k tomu že rodina bude chtít taky něco pod stromeček, snažím se najít dobrou cenu a asi taky do šedivky půjdu. Chci se zeptat na vaše zkušenosti, doporučení s internetovými obchody kde šedivky prodávají. Jasně pokud se jedná o prodej, tak asi nebude problém nikde, jde mě spíš o to , jak se potom staví k případné reklamaci. Jaké máte zkušenosti, kde koupit, a nejlépe poblíž brna, i když to tak není podmínka. Předem moc díky za rady a doufám že co nejdřiv rozšírím Vaše řady.
Max shop - http://www.max-shop.cz/samsung-galaxy-note" onclick="window.open(this.href);return false;
pajta
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: pon říj 29, 2007 18:09

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od pajta »

Borci budete lepit folii na display ? nebo si vystačíte s pouzdrem ?
když tak jakou folii,díky
MatMatesMat
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pát lis 25, 2011 9:06
Zařízení: Samsung galaxy note

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od MatMatesMat »

Po přečtení tohoto článku: http://smartmania.cz/bleskovky/samsung- ... -4412-1660" onclick="window.open(this.href);return false; mám lehké dilema,posečkat, nebo ne :smt017( v SGN 2 na 100% bude), jak dramatický bude rozdíl mezi dvou a čtyř jádry?
Tím pls. nechci spouštět bezbřehou diskusi, ale možná by to stálo za nové fórum, kde by jsme se my laici přichytřili.[/quote]


Je uplna blbost cakat... vzdy bude este nieco lepsie...
Uživatelský avatar
aeon101
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 478
Registrován: úte zář 25, 2007 17:21
Zařízení: Z Ultra, BB 9800
Bydliště: Kamenice u Prahy

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od aeon101 »

Myslim, ze to tady jeste nebylo, takze jenom rychle info. Hlasim, ze Skype pres videohovor funguje naprosto perfektne. Dnes hodina k protinozcum, vycucano asi 10% baterie. Ani jeden zasek a v prubehu jsem mohl menit predni a zadni kameru, tzn.ukazat vse co potrebuji kolem. Takze Notas v tomhle pripade plne funkcni!
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od htcjirka »

Videohovor pres Skype bez zaseku a pekne plynule uz zvladala dnes uz "staricka" N900.Takze dnesni moderni Note jeste aby ne.
Uživatelský avatar
aeon101
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 478
Registrován: úte zář 25, 2007 17:21
Zařízení: Z Ultra, BB 9800
Bydliště: Kamenice u Prahy

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od aeon101 »

Tim jsem nechtel rict nic vyjmecneho, pouze konstatovat fakt, ze video skype do nedavne doby jeste podporoval pouze par par zarizeni...a potvrdit funkcnost na Notasi jakozto dalsi podporovanou aplikaci (ne vsechny jeste funguji regulerne vzhledem k rozliseni). N900 jsem mel rok takze vim co umela a umi...
popa81
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 57
Registrován: úte srp 04, 2009 7:55
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4, iP6+ 64gb

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od popa81 »

Auron píše:
risa1978 píše:Ahoj všichni,
předpokládám že všichni co už Note máte, takak je to bu buď šedivka, nebo vlastní dovoz. Chcu ho pořídit a vzhledem k tomu že rodina bude chtít taky něco pod stromeček, snažím se najít dobrou cenu a asi taky do šedivky půjdu. Chci se zeptat na vaše zkušenosti, doporučení s internetovými obchody kde šedivky prodávají. Jasně pokud se jedná o prodej, tak asi nebude problém nikde, jde mě spíš o to , jak se potom staví k případné reklamaci. Jaké máte zkušenosti, kde koupit, a nejlépe poblíž brna, i když to tak není podmínka. Předem moc díky za rady a doufám že co nejdřiv rozšírím Vaše řady.
Max shop - http://www.max-shop.cz/samsung-galaxy-note" onclick="window.open(this.href);return false;
Tahle odpoved je absolutne nevypovidajici, taky umim jit na heureku nebo zbozi a najit kdo to ma nejlevneji a dat sem odkaz, ten risa1978 se ptal na zkusenoti, a tech si moc teda nerekl
Uživatelský avatar
jacek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1145
Registrován: stř lis 28, 2007 10:19
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Frýdlant

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od jacek »

Rozhodně se neřiď pouze recenzí na daný obchod.....pročti si i DISKUSI, to je realita.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od htcjirka »

popa1981:

Jen k max-shop, patri mezi spolehlive obchody sedivek,kde neni problem ani s reklamaci a nezkousi na tebe zadne triky.
Uživatelský avatar
jacek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1145
Registrován: stř lis 28, 2007 10:19
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Frýdlant

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od jacek »

htcjirka: z diskuse k danému obchodu to vypadá, že realita je trochu někde jinde.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od htcjirka »

To se najde ke kazdemu obchodu,muj jiny oblibeny obchod taky dostaval negativni prispevky od tech,kteri prisli reklamovat praskly displej,ktery pry samovolne praskl, kdyz sedeli u piva.Pak hned napsali negativni hodnoceni.Takze asi tak .. :roll:
Auron
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: pát lis 25, 2011 12:15
Zařízení: Galaxy Note

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od Auron »

popa81: Napsal jsem jen stručně kde jsem koupil Note já. Tady ty zkušenosti na které byl podán dotaz jsou podle mě naprosto irelevantní, protože jeden může mít zkušenosti dobré a druhej špatné. Když se kupujue šedivka tak se bohužel musí počítat s tím, že přístup k reklamaci bude asi trošku horší jako u ofiko verze pro českej trh. Ale jasně zase nemusí to být podmínka. Třeba můj otec měl ofiko Nokii přímo z Nokie a reklamace na poškrábané sklíčko fotáku, které způsobila krytka byla na infarkt. Takže se dá velmi těžko odpovědět jestli mám zkušenost dobrou s konkrétním obchodem. A recenze na svůj obchod si může psát kladné každej obchodník sám včetně příspěvků do fora.
aldav
nováček
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: sob lis 26, 2011 13:01
Zařízení: Galaxy Mega 6.3

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od aldav »

Ahoj chlapi, jeste jsem ho nevidel a uz ho chci :P
Neskutecne je pravdou, v Brne tuhle hracku nikdo nema skladem a tak musim pockat nez si ho vezmu do ruky abych vedel, jestli jsem ochotny ho u sebe nosit. Pokud ho nekdo objevi, dejte prosim vedet, urcite nejsem sam, kdo ho z teto oblasti bude chtit.
Zatim jsem sedivku nemel , nemate strach, ze s vami prodejce "vybehne" pokud dojde k problemu ? Jak poznat, jestli byl telefon prevezeny legalne a nebo nekde na dne kufru auta ? Nejaka osobni zkusenost s vyse zminovanymi obchody a reklamacemi ? Heureku jsem procetl,ale ..... Kdyby slo o nejaky Galaxy mini za 3000,- nebudu resit ale tohle uz je dost . Diky za info
anawarr
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 310
Registrován: úte led 17, 2006 8:28
Kontaktovat uživatele:

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od anawarr »

tak si zajdi ve středu na kamennou prodejnu sunnysoftu v brně ;-)
aldav
nováček
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: sob lis 26, 2011 13:01
Zařízení: Galaxy Mega 6.3

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od aldav »

@anawarr
jo, diky o tom vim, predpokladal jsem ze se nejaky sedivkar pochlapi driv. Kolem Ostravy a Prahy jich maji mraky. Nejblizsi jsem nasel v Kromerizi,ale nechtelo se mi tam dnes jet :-(
anawarr
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 310
Registrován: úte led 17, 2006 8:28
Kontaktovat uživatele:

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od anawarr »

já byl dnes v prodejně samsungu v brně, ale řekli mi že až příští týden. zjistil jsem, že bude galaxy note od 1.12. v nabídce vodafone
Uživatelský avatar
jacek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1145
Registrován: stř lis 28, 2007 10:19
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Frýdlant

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od jacek »

anawarr píše: od 1.12. v nabídce vodafone
jsem zvědav na jejich cenu...
aldav
nováček
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: sob lis 26, 2011 13:01
Zařízení: Galaxy Mega 6.3

Samsung Galaxy Note - zkušenosti, postřehy...

Příspěvek od aldav »

byl jsem v Olympii taky, myslel jsem si ze to patri Samsungu,ale je to myslim Euronics nebo neco podobneho. Nevim jak v dnesni dobe, ale nedavno me dorazili tim, ze si nemuzes vyzkouset mobil, protoze tam nemaji wifinu a nejaka zkusebni SIM nehrozi. Divny to pristup k zakaznikum . Vodafone podle puvodni zpravy mel prodavat od 25.11. :-(
Asi zvolim variantu CZ distribuce, prodam Galaxy S a Galaxy mini a zbytek dopltim i za cenu 2000,- navic oproti "GRAY"
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy Note“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 hostů